27 maja

27-maja

Horoskop dla urodzonych 27 maja

27 maja – horoskop ogólny

To, co wyróżnia człowieka urodzonego w dniu 27 maja na tle innych osób, to bez wątpienia jego naukowe zainteresowania, które przejawia bez względu na to, jaki zawód przyszło mu wykonywać.

Bardzo lubi prowadzić poważne badania i analizować każde zjawisko, jakie wokół niego zachodzi i jakie może mu się wydać z jego punktu widzenia interesujące. Bardzo krytycznie patrzy na wszystko, co się wokół niego dzieje i nigdy nie przyjmuje rzeczy takimi, jakimi są na pozór, lecz bada je dokładnie i dogłębnie, nic więc się przed nim nie ukryje.

Wyróżnia się także swoim zdrowym rozsądkiem oraz tym, że zawsze chce wszystko wiedzieć, więc nie da się go zmamić czczymi obietnicami czy – tym bardziej – pochlebstwami. Docieka prawdy bardzo uparcie, a wręcz może nawet być w tym uciążliwy dla otoczenia, ale na pewno nie wyzbędzie się tej cechy, więc nie ma innej rady, jak tylko ją w nim w pełni zaakceptować.

Posiada własne zdanie na każdy temat i nie jest bezkrytycznym naśladowcą nawet gdy jakaś idea szczególnie go zainteresuje. Nigdy jednak nie zachowuje się nietolerancyjnie ani nikogo nie potępia, gdyż jest na to zbyt kulturalny. Przeciwnie, jego obejście w każdej sytuacji cechuje wielka elegancja i klasa, której mniej od niego obyci ludzie nieraz mu  zazdroszczą jako nabytej umiejętności, on jednak posiada wrodzony takt, którego nie można się nauczyć.

Trzeba jednak zaznaczyć, że bardzo nie lubi się spoufalać i mimo iż zawsze zachowuje się uprzejmie, to zachowuje spory dystans, więc nawet jeśli ktoś bardzo chce się do niego zbliżyć, czasem czuje się onieśmielony jego lodowatą uprzejmością i daje sobie z tym spokój. Człowieka urodzonego 27 maja cechuje też wielka duma, która objawia się głównie w tym, iż za wszelką cenę nie chce on nikomu podlegać.

Pragnie zawsze, w każdej sytuacji zachować pełną niezależność i w tym celu gotów jest wiele robić, nawet takich rzeczy, których w innych przypadkach nigdy by nie popełnił. Jeśli zatem jego otoczenie chce z nim zachować dobre kontakty i nie pragnie popychać go do ostateczności, powinno w pełni uszanować tę jego cechę i nie narzucać mu żadnych ograniczeń, zwłaszcza gdy nie jest to absolutnie konieczne.

 

Zalety

Wielką zaletę człowieka urodzonego w dniu 27 maja stanowi jego poczucie sprawiedliwości. Cecha ta jest w nim zarysowana bardzo silnie i objawia się tak, że zarówno sam nigdy nie posuwa się do jej gwałcenia, ani też nie pozwala, by w jego obecności ktoś się do tego posuwał i gotów jest bronić jej na wszelkie możliwe sposoby.

Posiada sztywne zasady moralne, od których nie odstępuje bez względu na okoliczności i nie usprawiedliwia się, kiedy je złamie. Umie przyznać się do winy, choćby przed samym sobą i nie cofa się też przed poddaniem się sprawiedliwej karze, ponieważ uważa, że powinien dawać dobry przykład swojemu otoczeniu.

Jest bardzo pracowity i sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków, co zawdzięcza także swojej ambicji, która nie pozwoliłaby mu na kombinowanie czy – tym bardziej – marnowanie czasu na bezczynność albo czcze zajęcia.

Jest człowiekiem głęboko wrażliwym na los innych, a już szczególnie mocno na sercu leży mu dobro zwierząt. Ma z nimi wyjątkowy kontakt i czasem nawet żałuje ich bardziej niż ludzi i gotów jest aktywnie działać na ich rzecz, zauważając, że niewiele jest podobnych mu osób.

 

Wady

Człowiek urodzony 27 maja nie tyle nawet jest materialistą, co po prostu nie potrafi funkcjonować w sytuacji, w której nie może zaspokoić wszystkich swoich potrzeb.

Bieda jest najgorszym, co może go spotkać, także dlatego, że nie będzie przez to mógł zachować niezależności od innych, na czym tak bardzo mu zależy. Świadczy to o jego sporej niezaradności życiowej oraz małej odporności na porażki – można mieć pewność, że jeśli nie uda mu się dorobić znacznego majątku albo wpadnie  w biedę, zupełnie go to załamie i nie będzie umiał się pozbierać.

Jest bardzo zamknięty w sobie i wrażliwy – chce, by ludzie zaspokajali jego potrzeby, ale nigdy nie mówi o nich wprost, więc nikt nie wie, czego tak naprawdę oczekuje. Powoduje to wiele nieporozumień, jednak nie ma on na tyle wyrozumiałości, by nie mieć o to do nikogo pretensji, a wręcz przeciwnie – wścieka się o to i uważa, że bliskim zupełnie na nim nie zależy.

Cechuje go też duży niepokój i drażliwość, a także skłonność do wpadania w skrajne nastroje. Nie umie panować nad swoimi emocjami, a są one bardzo gwałtowne, więc często wpędza się przez nie w kłopoty oraz wpada w depresję.

 

Predyspozycje osób z 27 maja

Życie człowieka urodzonego w dniu 27 maja jest zwykle bardzo niestabilne, przynajmniej w początkowej części i jest to wyłącznie jego wina, ponieważ on sam taki jest.

Dopóki nie nauczy się kontrolować swoich emocji i nie określi jasno swoich życiowych celów, nie będzie umiał dobrze kierować swoim życiem i będzie miotał się bez sensu z miejsca na miejsce, nie osiągając niczego poza zmarnowaniem energii i cennego czasu. A trzeba przyznać, że ma w sobie wielki potencjał i umie bardzo dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków zawodowych,  dlatego ma szansę na zrobienie poważnej kariery.

Na największe sukcesy może liczyć w związku z szeroko pojętym handlem bądź nieruchomościami i może w tych dziedzinach dorobić się znacznego majątku.

Człowiek urodzony  27 maja ma również niejednokrotnie szansę na zdobycie popularności, ale najprawdopodobniej sława nie przyniesie mu szczęścia, bo będzie się dlań wiązała z wieloma utrudnieniami w życiu osobistym. Lepiej więc dla niego, by poprzestał na rozwijaniu swoich zdolności i zarabianiu pieniędzy i nie starał się zanadto interesować sobą tłumów.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 maj

 • kolory : błękitny, brązowy, mysi; czerwony
 • zwierzę : jeż
 • zawody żeńskie : kosmetolog, farmaceutka, opiekunka dziecięca
 • roślina : powój
 • zawody męskie : architekt, monter, politolog
 • kamień : schryzokola
 • charakter : sprawiedliwy, rozsądny, kulturalny, dumny

Imieniny 27 maja

 • Augustyn
 • Izydor
 • Małgorzata
 • Fryderyka
 • Fryderyk
 • Lucjan
 • Oliwier
 • Jan
 • Magdalena
 • Julian

27 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

5/5 - (4)

1 komentarz

 1. Ewa

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz maskę i dowiedz się, jaki sekret ukrywa przed Tobą ktoś bliski. Test jest skuteczny w 83 procentach
Każdy z nas ukrywa coś przed innymi.  Skrywamy się za maskami, nie pokazujemy się innym w całości przede wszystkim dlatego, że obawiamy się, co mogliby zobaczyć. Jesteśmy przy tym dociekliwi i choć sami nie zdradzamy wszystkiego, o innych chcielibyśmy wiedzieć, jak najwięcej. Zaspokoi


Jeden z tych mężczyzn to permanentny kłamca. Ujawnij go i dowiedz się czegoś nowego o swoim życiu
Mowa ciała dostarcza nam grubo ponad połowę informacji o świecie. Gesty, mimika, czy mikroekspresje – wszystko to mówi, a niekiedy krzyczy do nas nawet wtedy, gdy usta milczą. To język uniwersalny, dzięki któremu dogadają się ze sobą obcokrajowcy. Niestety bardzo często zdradza em

Co ludzie mówią na Twój temat. Zerknij w gwiazdy i dowiedz się, jakie są najpopularniejsze plotki na Twój temat
Ludzie plotkują. Plotkujemy od zarania dziejów. Każdemu się to czasem zdarza. Jako ludzie jesteśmy zafascynowani życiem innych i uwielbiamy o nim rozmawiać. Szczególnie chętnie wytykamy im błędy, ponieważ na pewien głupi sposób czujemy się wtedy lepsi od nich. Choć zwykle plotki są