28 maja

28-maja

Horoskop dla urodzonych 28 maja

28 maja – horoskop ogólny

Najważniejsze w człowieku urodzonym w dniu 8 maja jest to, że jest on do wszystkich nastawiony bardzo pokojowo i z każdym człowiekiem chciałby żyć w zgodzie. Pragnie również, by wokół niego panowała powszechna harmonia, nie poprzestaje jednak na żywieniu takiego pragnienia, ale stara się aktywnie działać na ten cel.

Jest szlachetny, pełen dobrej woli i nie waha się zmęczyć czy poświęcić dla innych. Zależy mu również na własnym zadowoleniu i chce osiągnąć w życiu pełnię szczęścia oraz satysfakcji i jak najlepiej wykorzystać dany mu czas. W stosunku do innych ludzi jest bardzo uprzejmy, życzliwy i taktowny.

W każdej sytuacji potrafi zachować się z klasą i nie zdarza się, by kogoś uraził czy zdenerwował. Powoduje to, że wszędzie, gdzie się pojawia, szybko nawiązuje kontakty i trudno jest znaleźć człowieka, który nie darzy go sympatią.

Posiada dużo wdzięku osobistego i czaru. Ludziom podoba się w nim także to, że zawsze stara się wyglądać jak najbardziej schludnie i elegancko, gdyż uważa, że poprzez to wyraża szacunek dla osób, z którymi się spotyka i trzeba przyznać, że wywołuje to odpowiednie wrażenie.

Jeśli chodzi  jego umiejętności, to na wyróżnienie zasługuje z pewnością jego bardzo dobra pamięć, którą nieraz zadziwia otoczenie i potrafi tym nadrobić braki w swej wyobraźni, gdyż nie odznacza się szczególnie bujną fantazją i czasem ten brak kreatywności może go zostawiać w tyle za innymi ludźmi.

Prowadzi też głębokie, filozoficzne rozważania i jest to jedna z jego ulubionych form spędzania czasu, gdyż uważa, że poprzez to rozwija się wewnętrznie. Trudno się z tym nie zgodzić, tym bardziej, że dzięki temu umie znajdować odpowiedzi na wiele dręczących go pytań i jest w stanie w efekcie stać się głęboko mądrym człowiekiem. Zresztą od początku człowiek urodzony 28 maja wyróżnia się swą przenikliwością i umiejętnością obserwowania rzeczywistości.

Z obserwacji tych wyciąga bardzo trafne wnioski, dlatego ludzie, widząc, jak dobrze radzi sobie w życiu, często zwracają się do niego z prośbą o radę w rozmaitych kwestiach. Chętnie im ich udziela, ale trzeba przyznać, że o ile im wychodzi to na dobre, to jemu już nie zawsze, ponieważ wbija go to w pychę i pogłębia jego przekonanie o własnej nieomylności.

 

Zalety

Niewątpliwie największe zalety człowieka urodzonego w dniu 28 maja to jego cechy, które przejawia w stosunku do swego otoczenia. Jest miły, uprzejmy, taktowny i wspaniałomyślny.

Bardzo mu zależy, by żyć ze wszystkimi w zgodzie i nigdy nie angażuje się pierwszy w konflikty, ale umie w tym na szczęście zachować zdrowy umiar i raczej nie posuwa się do nadmiernych ustępstw na rzecz innych i nie zamierza dla pokoju poświęcać swego dobra.

Nie przypochlebia się również nikomu, a to, że wszyscy ludzie darzą go taką samą sympatią, jest po prostu skutkiem jego zachowania, do którego nikt nie może mieć żadnych zastrzeżeń.

Jego urok osobisty i wdzięk zapewniają mu również niesłabnące zainteresowanie płci przeciwnej, on jednak, mimo iż bardzo mu to pochlebia, korzysta z tego z głową i raczej nie zdarza się, by interesowały go przelotne znajomości.

Chętnie działa na rzecz innych, udzielając im rad w rozmaitych kwestiach i dzieląc się z nimi swoim bogatym życiowym doświadczeniem. Poświęca sporo czasu na takie działania, mimo iż nie ma go bardzo dużo, ponieważ w swej pracowitości zawsze potrafi sobie znaleźć jakieś zajęcie.

 

Wady

To, co może być irytujące w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 28 maja, to jego wielka drażliwość na punkcie niezależności. Chce ją zachować tak bardzo, że nie potrafi wyczuć granicy, kiedy, broniąc jej, robi z siebie prawdziwe pośmiewisko bądź staje się uciążliwy dla otoczenia.

Jest bowiem gotów doszukiwać się zamachu na swa autonomię w najbardziej niewinnych zachowaniach innych ludzi, a także bardzo niechętnie poddaje się wszelkim ograniczeniom, nawet tym, którym już naprawdę musi. J

est też człowiekiem bardzo nerwowym – często przeżywa stany napięcia i w takiej sytuacji mała iskierka wystarczy, by rozniecić płomień jego gniewu, który następnie bardzo trudno będzie ugasić.

Jest władczy, a z wiekiem cecha ta się w nim pogłębia i chce rządzić swoim otoczeniem, najmocniej koncentrując te zapędy dominacyjne na swoich bliskich i muszą się oni bardzo powstrzymywać, by nie wchodzić z nim w otwarte konflikty, wówczas bowiem życie z nim pod jednym dachem stałoby się wręcz nie do wytrzymania.

 

Predyspozycje osób z 28 maja

Człowiek urodzony 28 maja bez wątpienia wyróżnia się na tle innych ludzi swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami intelektualnymi oraz dążeniem do postępu. Nie dość, że bardzo szybko się uczy, to jeszcze zwykle pierwszy wciela w swe życie wszelkie nowinki, które ułatwiają mu pracę i sprawiają, że dzięki nim jest w stanie znacznie wyprzedzić swoich konkurentów w rozmaitych dziedzinach.

Nic zatem dziwnego, że stosunkowo łatwo osiąga sukcesy, tym bardziej, że nie boi się ciężkiej pracy i jest zdolny do podejmowania stałych, wytrwałych wysiłków.

Umie też cierpliwie czekać na owoce swoich działań i nie stara się przyspieszać biegu wydarzeń, co wielu ludziom szkodzi – on jest na to zbyt mądry. Ma szansę zaistnieć w wielu dziedzinach, zwłaszcza że zwykle ma wszechstronne zainteresowania, więc teoretycznie powinien wszędzie się odnaleźć i znaleźć dla siebie coś interesującego.

Najlepsze efekty w pracy osiągnie, jeśli połączy swoje siły z osobami urodzonymi w dniach od 21 stycznia do 20 lutego oraz od 22 września do 22 października.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 maj

 • charakter : szlachetny, uprzejmy, łagodny, niezależny
 • kolory : oliwkowy, zielony, herbaciany; lawendowy
 • roślina : jodła
 • zawody męskie : scenarzysta, matematyk, tkacz
 • zawody żeńskie : biotechnolog, chemik, geolog
 • kamień : sodalit
 • zwierzę : daniel

Imieniny 28 maja

 • Wiktor
 • Augustyn
 • Maria
 • Justyna
 • Wilhelm
 • Jaromir
 • Ignacy
 • German
 • Emil

28 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

5/5 - (2)

1 komentarz

 1. Dawid

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz skrzydła i dowiedz się, który z opiekuńczych aniołów nad Tobą czuwa
Każda mitologia ma swoje opiekuńcze bóstwa.  Egipcjanie mieli swoją Bastet, która strzegła domowego ogniska, dbała o to, by bliskie osoby kochały się i były ze sobą szczęśliwe. W mitologii nordyckiej rolę strażniczki domu i rodziny pełniła Frigg. Słowianie mieli zaś swoją Dolę.


Masz 6 opcji do wyboru, zdecyduj się na jedną z barwnych czaszek i sprawdź, czy jesteś prostą, czy skomplikowaną osobą
Ludzie dzielą się na dwie kategorie: prostych i skomplikowanych.  Prości widzą świat takim, jakim jest. Nie utrudniają sobie życia niepotrzebnie, nie przejmują się zbytnio błahostkami i nie dołują małymi niepowodzeniami. Nie zastanawiają się milion razy nad tym, co powiedzieć, aby n

Zodiak zdradza, która z gwiazd popu jest Twoim alter ego. Sprawdź z kim Cię połączył
Wielu z nas marzy o życiu w blasku fleszy i zazdrości gwiazdom bywania w modnych miejscach i noszenia ubrań najlepszych projektantów.  Sława połączona z uwielbieniem fanów jest bardzo pociągająca i choć łączy się ona często z brakiem prywatności, czy licznymi plotkami na temat gwiaz