29 maja

29-maja

Horoskop dla urodzonych 29 maja

29 maja – horoskop ogólny

Zainteresowania człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 maja, są zazwyczaj bardzo bogate i szerokie. Nie poprzestaje on na byle czym, co zachwyca tłumy, lecz szuka sobie takich zajęć, które będą go spośród nich wyróżniały oraz w których jego niebanalna osobowość będzie się mogła jak najpełniej rozwijać.

Ceni sobie niezwykłe, jak najbardziej urozmaicone życie, więc sam prowokuje los i stale przeżywa rozmaite przygody, nie zawsze pozytywne, ale liczy się dla niego przede wszystkim doświadczenie.

Jeśli chodzi o jego intelekt, to na pewno nie jest on przeciętny i dzięki niemu może zajść w życiu naprawdę wysoko, jednak zwykle jego zainteresowania są bardziej artystyczne niż naukowe, więc raczej nie zrobi na tym polu kariery. Nie oznacza to jednak, by – jak typowy artysta – żył w jakimś oderwaniu od rzeczywistości i był niepraktyczny, a przeciwnie – jest bardzo zaradny, obrotny i przedsiębiorczy.

Jest bardzo czujny, stale obserwuje wszystko, co się wokół niego dzieje, więc można mieć pewność, że nikomu, żadnemu wrogowi, nie uda się go zaskoczyć. Nie można mu jednak zarzucać stałości, ponieważ jest ogromnie zmienny. Jego nastroje zmieniają się jak chorągiewka na wietrze i nigdy nie można przewidzieć, w jakim humorze będzie następnego dnia, a nawet w następnej chwili.

Bywa drażliwy i nerwowy zupełnie bez powodu, a wtedy zwykła błahostka może go wytrącić z równowagi na wiele dni. W ogóle człowiek ów jest dość niespokojny i trudno jest mu utrzymać nerwy na wodzy.

Na szczęście w przyjaźni nigdy nie bywa zmienny, ponieważ wierność to jego chyba najważniejsza i najbardziej niezmienna cecha. Kiedy obdarza kogoś swoim zaufaniem, można mieć pewność, że również nigdy nie zawiedzie tej osoby i nie pozwoli, by stała się jej jakaś krzywda. Wyróżnia się wielką lojalnością i skłonnością do bezinteresownych poświęceń, ale też nie ma w niczym skłonności do przesady i nawet w najbardziej gorących uczuciach i sytuacjach potrafi zachować zdrowy rozsądek.

W  miłości również jest bardzo uczciwy, tym bardziej, że mocno przywiązuje się do ludzi i przelotne flirty są mu niemal zupełnie obce. Potrzebuje poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa i sam jest gotów to ofiarować, bo wie, jak bardzo jest to ważne w związku dwojga ludzi, zatem osoba, którą pokocha, będzie z nim na pewno szczęśliwa.

 

Zalety

Duża siła człowieka urodzonego 29 maja leży w tym, że mimo iż jest on wrażliwy i zwykle reaguje bardzo emocjonalnie, to jednak w najbardziej ekscytującej czy stresującej sytuacji nie zdarza się, by stracił zdrowy rozsądek. Oddaje mu to wielkie zasługi, ponieważ dzięki temu potrafi zręcznie wybrnąć z każdych kłopotów, w które nieraz pakuje się na własne życzenie, ale ostatecznie nie wychodzi mu to na złe, a dzięki temu gromadzi cenne życiowe doświadczenia.

Jest człowiekiem lojalnym, uczciwym i można mieć pewność, że jeśli coś komuś obieca, to na pewno dotrzyma danego słowa, bez względu na okoliczności. Ma wszechstronne zainteresowania, którym poświęca dużą część swego czasu, ale mimo to nie zdarza się, by nie wywiązywał się ze wszystkich swoich obowiązków.

Potrafi znaleźć czas na wszystkie swe zajęcia, wśród których prym wiodą spotkania z przyjaciółmi, ponieważ podtrzymywanie kontaktów towarzyskich jest dla niego bardzo istotną sprawą. Jest pracowity i sumienny we wszystkim, co robi, nawet jeśli nieszczególnie lubi jakąś czynność, którą przyszło mu wykonywać.

 

Wady

Człowiek urodzony 29 maja jest nadmiernie pewny siebie, co powoduje, że często zachowuje się zuchwale i wydaje mu się, że nikt i nic nie może mu zaszkodzić.

Często uważa się za nieomylnego i najmądrzejszego w jakiejś dziedzinie i jeśli ktoś próbuje mu coś perswadować, ogromnie się denerwuje i wywołuje konflikty. To głównie z tego powodu jego życie nie jest tak szczęśliwe, jak mogłoby być, ale nie widzi on tego, że sam stwarza swoje problemy.

Jego relacje z rodziną często pozostawiają wiele do życzenia, gdyż jest nietolerancyjny i chciałby wszystkimi rządzić, choć wcale nie jest w tym taki dobry, jak mu się wydaje.

Jest wielkim despotą i ogranicza swego partnera, nic zatem dziwnego, że również w związku żadna ze stron nie jest szczęśliwa i jest to wyłącznie jego wina. Powoduje to, że nie może zaznać trwałego szczęścia w miłości ani w życiu rodzinnym i trzeba przyznać, że wywołuje to również negatywny wpływ na pozostałe dziedziny jego życia, gdyż staje się przez to zgorzkniały i jeszcze bardziej rozdrażniony niż zwykle.

 

Predyspozycje osób z 29 maja

Dzięki temu, że posiada zdolności zarówno intelektualne, jak i praktyczne, człowiek urodzony 29 maja potrafi się odnaleźć w każdej dziedzinie.

Ma wszechstronne zainteresowania i często decyduje się któreś z nich przekuć w swój zawód, co wychodzi mu na dobre, ponieważ uwielbia wówczas swoją pracę i oddaje się jej całym sercem, a więc osiąga w niej doskonałe wyniki i jest to dla niego czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Ma duże zdolności jeśli chodzi o handel i rozporządzanie finansami, a także zdolności taktyczne, może więc zrobić karierę zarówno w finansach, jak i w handlu czy w wojskowości.

Jest czujny i trzyma swych wrogów na dystans, zaś dzięki swym wrodzonym zdolnościom i nabytym umiejętnościom umie pokonywać konkurencję, zostawiając ją daleko w tyle. Pewnym zagrożeniem jest dla niego jego nerwowość, która często nie pozwala mu się skupić na pracy, jednak jeśli tylko będzie chciał i podejmie w tym celu jakiś wysiłek, powinno mu się udać z powodzeniem ją opanować, a wówczas już nic nie będzie stało na jego drodze do wielkiej kariery i zawodowego spełnienia.

Jest to dla niego bardzo ważne, bo najprawdopodobniej nie uda mu się znaleźć szczęścia w miłości i rodzinie, więc jedyną tego namiastką może być dla niego właśnie udane życie zawodowe.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 maj

 • roślina : rumianek
 • zawody żeńskie : tancerka, prezenterka telewizyjna, nauczycielka
 • zwierzę : rybitwa
 • kamień : turmalin
 • charakter : aktywny, energiczny, optymistyczny, czujny, bystry
 • zawody męskie : model, cukiernik, geofizyk
 • kolory : beżowy, pomarańczowy, herbaciany; słomkowy

Imieniny 29 maja

 • Piotr
 • Wilhelm
 • Aleksander
 • Bogusław
 • Magdalena
 • Rajmunda
 • Urszula
 • Rajmund
 • Stefan
 • Maksymin
 • Andrzej

29 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

3/5 - (3)

7 komentarzy

 1. Anna
 2. czekoladasmaczneorzechy
 3. agata
 4. Dariusz20016
 5. nica
 6. klaudia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z którym mitologicznym stworzeniem łączą Cię gwiazdy i czemu?
Mity greckie były odpowiedzią na odwieczne ludzkie poszukiwania celu i sensu życia.  Istoty ze wszystkich mitologii świata powstały w podobnym celu. Miały reprezentować wszystkie nasze cechy, zarówno te dobre, jak i złe od dumy poprzez strach, nieodpowiedzialność, czy złośliwość. Wsz


Z której bajki Disneya pochodzi Twój książę? Zobacz, co na to gwiazdy
Niezależnie od tego, czy wierzysz w bajki, czy nie, nie da się ukryć, że świat wykreowany przez Disneya odegrał ważną rolę w kształtowaniu naszych dziecięcych poglądów na to, czym jest miłość.  Przewinęło się w nim wiele charakterystycznych męskich postaci i sylwetek. Poznaliśm

Dokąd udaje się nasza dusza, kiedy śnimy? Sprawdź, w co wierzą Indianie i poszukaj w ich przekazach ziarna prawdy
Śnienie jest integralną częścią indiańskiej tradycji i praktyki duchowej. To z indiańskiej kultury wywodzą się tzw. łapacze snów, które dziś przeżywają swoją drugą młodość. To w ich wierzeniach początek biorą interpretacje snów. Już od najmłodszych lat Indianie uczeni byli z