3 maja

3-maja

Horoskop dla urodzonych 3 maja

3 maja – horoskop ogólny

Natura człowieka, który przyszedł na świat w dniu 3 maja, jest bardzo subtelna i typowa dla artystów. Nie oznacza to jednak, by żył w typowym również dla nich oderwaniu od rzeczywistości, gdyż przeciwnie, bacznie obserwuje wszystko, co się dookoła niego dzieje, a więc doskonale zdaje sobie sprawę z sytuacji, w jakiej się znajduje w danym momencie.

Poza tym posiada dość nietypową jak na artystę cechę – zdolność do prowadzenia interesów i może dorobić się naprawdę niezłych pieniędzy, pod warunkiem jednak, że właśnie to będzie jego celem. Miewa zmienne nastroje, ponieważ jest bardzo wrażliwy, czasem nawet nadmiernie oraz bardzo czuły, by nie powiedzieć – sentymentalny.

Jego wielka empatia pozwala mu odgadywać nastroje innych ludzi i szczegółowo opisywać emocje, jakich doznają, a nieraz nawet jest w stanie przenikać ich myśli, co daje mu wielką przewagę w kontaktach zwłaszcza z tymi, którzy z jakichś powodów chcieliby coś przed nim ukryć.

Ma dla ludzi wiele współczucia i nierzadko, kierowany chęcią pomocy nawet za wszelką cenę, obciąża się problemami innych, a jego najbliżsi mogą liczyć, że jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, weźmie na swe barki za nich całkowitą odpowiedzialność, mogą więc spać spokojnie bez względu na swoją sytuację.

Jest przy tym wielkim altruistą i nigdy nie żąda wzajemności czy choćby wdzięczności za dobre uczynki, jakie popełnia, a nawet często stara się pomagać anonimowo. W swej chęci niesienia wsparcia innym nierzadko posuwa się do tego, że wykorzystuje swe zdolności do zarabiania pieniędzy wyłącznie po to, by zdobyć majątek, z którego potem będzie mógł zrobić użytek nie na własną rzecz, ale na rzecz potrzebujących, co jest prawdziwym ewenementem i dobitnie pokazuje, jakiego charakteru jest to człowiek.

Inna jego ważna cecha to zdolność wywierania wpływu na otoczenie. Nie wiadomo dokładnie, na czym polega jego sekret, ale to niezaprzeczalny fakt, że potrafi sobie tylko wiadomymi sposobami nakłaniać ludzi, by zachowywali się podług jego woli. Oczywiście wykorzystuje te zdolności wyłącznie w jak najlepszych intencjach, zachęcając ich do pójścia w swoje ślady jeśli chodzi o pomaganie innym i nie ma mowy, by kiedykolwiek wykorzystał ten swoisty dar do jakichś niecnych celów czy dla własnych korzyści.

 

pozytywyZalety

Wielkie zasługi człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 3 maja, oddaje mu jego zdolność koncentrowania się na tym, co ma w danej chwili do zrobienia. Dzięki temu nie rozprasza swej uwagi na sprawy, które nie są w danym momencie najważniejsze i zmierza najprostszą drogą do swego celu.

Działa dzięki temu wydajnie, skutecznie i – co najważniejsze – bardzo szybko. Jest to dla niego tym bardziej ważne, że zawsze ma głowę pełną pomysłów na nowe przedsięwzięcia i jak tylko udaje mu się uporać  z jednym, od razu angażuje się w następne.

Poza tym człowiek urodzony 3 maja wyróżnia się swoją odwagą i stanowczością. Zdecydowanie broni swoich poglądów i racji, nigdy się przed tym nie cofa, bo byłoby to dla niego zachowanie poniżej jego humoru, ale – co bardzo ważne – broniąc swoich racji, zawsze zachowuje się z klasą i w pełni kulturalnie.

Nie posuwa się do krytykowania innych, co świadczy o jego wielkiej tolerancji i nie pozwala sobie zejść poniżej pewnego poziomu, co zaskarbia mu szacunek nawet jego zdecydowanych oponentów.

 

Wady

Pewną wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 3 maja, stanowi jego skłonność do spędzania wielkich ilości czasu na rozrywkach, głównie jeśli chodzi o spędzanie czasu ze znajomymi. Oczywiście samo w sobie nie jest to niczym złym, ale tylko do momentu, gdy nie odbywa się to kosztem jego innych zajęć, a w niesprzyjających okolicznościach może się właśnie tak stać.

Może również zaszkodzić sobie poprzez swoje zmienne nastroje, bowiem ma skłonność do kapryszenia i często sam nie wie, czego chce od życia.

Co ciekawe, gdyby tylko chciał, mógłby oddalić od siebie te złe skłonności i wypracować sobie charakter człowieka zdecydowanego w każdej sytuacji i statecznego, jednak on znajduje jakąś dziwną satysfakcję w oddawaniu się swym nastrojom, które czasem zmieniają się jak chorągiewka na wietrze, wobec czego sam nie jest w stanie przewidzieć, jak zachowa się w danej sytuacji, nic więc dziwnego, że tym bardziej nie potrafi tego jego otoczenie i nie każdemu taka sytuacja odpowiada w równym stopniu, co jemu.

W ogóle jest to człowiek dość niefrasobliwy i czasami najbliżsi mogą mu to zarzucać jako brak odpowiedzialności w niektórych sytuacjach, na szczęście jednak zdarza się to stosunkowo rzadko.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 maja

Wielka siła człowieka urodzonego w dniu 3 maja polega na tym, że jest on godny zaufania i uważa tak każdy, kto ma z nim do czynienia. Dlatego jego pracodawcy wiedzą, że mogą na nim polegać i chętnie zlecają mu odpowiedzialne zadania i powierzają mu ważne funkcje, które pozwalają mu się rozwijać i napawają go wielką satysfakcją.

Najlepiej czuje się w takim zawodzie, w którym nie musi zbyt często zmieniać ani wykonywanych czynności, ani tym bardziej miejsca swego pobytu, ponieważ łatwo przywiązuje się do ludzi, miejsc i swych zajęć.

Jest zdolny do podejmowania długotrwałych, żmudnych wysiłków i właśnie taka monotonna i rutynowa praca daje mu największe zadowolenie, może dlatego, że daje mu jakieś poczucie stabilności, którego brakuje jego charakterowi.

To jest jego wielka wada jeśli chodzi o życie zawodowe i jeśli nie będzie umiał trzymać w karbach swych złych skłonności, może doprowadzić do poważnych problemów, które skutkują zaprzepaszczeniem wszystkiego, co do danego momentu udało mu się osiągnąć.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 maj

 • kamień : cyrkonia
 • kolory : brązowy, fioletowy, tabaczkowy; bordowy
 • charakter : subtelny, uczuciowy, współczujący, pomocny
 • zwierzę : kret
 • zawody żeńskie : higienistka, choreograf, geolog
 • roślina : geranium
 • zawody męskie : sekretarz, policjant, rzeźbiarz

Imieniny 3 maja

 • Tymoteusz
 • Wiola
 • Antonina
 • Piotr
 • Aleksander
 • Maria
 • Mariola
 • Leonia

3 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

4.7/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Co ludzie mówią na Twój temat. Zerknij w gwiazdy i dowiedz się, jakie są najpopularniejsze plotki na Twój temat
Ludzie plotkują. Plotkujemy od zarania dziejów. Każdemu się to czasem zdarza. Jako ludzie jesteśmy zafascynowani życiem innych i uwielbiamy o nim rozmawiać. Szczególnie chętnie wytykamy im błędy, ponieważ na pewien głupi sposób czujemy się wtedy lepsi od nich. Choć zwykle plotki są


Fakty i mity o każdym znaku zodiaku. Niektóre jeszcze do niedawna uznawaliśmy za pewnik
Horoskopy wiele nam mówią o naturze każdego ze znaków zodiaku.  Dzięki nim dowiadujemy się sporo o własnych pobudkach, słabych i mocnych stronach. Niektóre z tych informacji traktujemy jako ciekawostki. Inne jednak bierzemy za pewnik. Pozwalają nam one dokonać prostej klasyfikacji. Dookr

4 największych manipulatorów zodiaku. Lepiej nie wchodzić z nimi w głębsze relacje
Każdy z nas choć razem w życiu zetknął się z osobą, która w niejasny sposób wtłoczyła mu swój sposób myślenia i zdanie. Po tym właśnie można poznać manipulatora. Wykorzystuje on przeróżne techniki sprawiania, by ludzie jedni mu z ręki. Nie wiadomo nawet do końca skąd je wszyst