30 maja

30-maja

Horoskop dla urodzonych 30 maja

30 maja – horoskop ogólny

Tym, co cechuje człowieka urodzonego w dniu 30 maja, jest jego wielka wiara w siebie. Niezachwianie wierzy w swoje możliwości i wydaje mu się, że jest w stanie osiągnąć wszystko, co tylko sobie zamarzy.

Największym jego pragnieniem jest zdobycie władzy, najlepiej o jak największym zasięgu i sile oddziaływania. Sam zaś chce zachować pełną niezależność i jest to dlań warunek konieczny, by mógł poczuć się szczęśliwy, a nawet mógł normalnie funkcjonować, bardzo źle znosi bowiem wszelki ucisk, nawet ten wiążący się z koniecznymi ograniczeniami.

Myli się jednak ten, kto pomyśli, że wobec tego człowiek ów jest strasznym gburem, który myśli tylko o zaspokojeniu swych ambicji i żądz, gdyż jego usposobienie jest dość miłe, a on sam – na ogół sympatyczny. Nie da się jednak ukryć, że jest ogromnie pewny siebie, władczy oraz pełen godności, więc na pewno nie każdy zapała do niego sympatią, zwłaszcza przy pierwszym zetknięciu. Mało go to jednak obchodzi, bo najważniejsze jest dla niego to, co sam o sobie myśli, a ma na swój temat bardzo dobre zdanie, czasem nawet nieco na wyrost.

Jest świadom wszystkich swoich zalet i wartości, a nie są one małe, nic zatem dziwnego, że narasta w nim przekonanie, że wszystko jest w stanie zrobić. Często ma też dobre intencje i chce nie tylko rządzić podlegającymi mu ludźmi, ale też wiele dla nich zrobić, niestety jednak dla obu stron, często kończy się tylko na dobrych chęciach, gdyż zwykle nieodpowiednio się do tego zabiera. Co ciekawe, kiedy chodzi o zaspokajanie ambicji, zwykle nie ma takich problemów i dokładnie wie, jaka ścieżka zaprowadzi go najszybciej do danego celu, nie marnując po drodze ani czasu, ani swej cennej energii.

Bardzo ważne dla człowieka urodzonego w dniu 30 maja jest jego życie wewnętrzne, a dokładniej – rozwój intelektualny. Stale chce się kształcić i to jak najbardziej wszechstronnie, a także ciągle prowadzi poważne, głębokie rozmyślania, co ma wysubtelnić mu zmysły i sprawić, że będzie wyraźniej odbierał bodźce z otoczenia. Trzeba przyznać, że osiąga w tym zaskakująco dobre rezultaty i zwykle przewyższa pod tym względem innych ludzi, co oczywiście bardzo mu odpowiada.

 

Zalety

Pewność siebie człowieka urodzonego 30 maja na pewno należy uznać za jego zaletę, przynajmniej z jego punktu widzenia, ponieważ oddaje mu ona wprost niecenione zasługi. Przede wszystkim dzięki niej działa bardzo sprawnie i szybko, nie tracąc czasu na zastanawianie się nad konsekwencjami swoich czynów, bo i tak jest pewien, że wszystko jak najlepiej mu się powiedzie.

Jest pełen zdrowego rozsądku i nigdy nie ryzykuje, jeśli nie ma pewności, że może mu się to bardzo opłacić. Potrafi trzymać swe emocje na wodzy, więc nigdy nie traci zimnej krwi i to daje mu wielką przewagę nad mniej odpornymi psychicznie osobnikami. A trzeba przyznać, że człowiek urodzony 30 maja doskonale wie, jak wykorzystywać swą przewagę w każdej dziedzinie, podobnie jak potrafi korzystać ze wszystkich nadarzających mu się okazji i życiowych szans.

Można mieć pewność, że żadnej z nich nie zmarnuje, a więc kiedy już odnosi sukces, większość ludzi nie może nie zauważyć, że komu jak komu, ale akurat jemu w pełni się to należało, bo nie dość, że jest pracowity i umie wytrwale dążyć do swojego celu, to jeszcze jest na tyle rozsądny, że nie marnuje niczego, czym obdarza go los.

 

Wady

Tym, co często otoczenie zarzuca człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 30 maja, jest jego pozerstwo. Często udaje on kogoś, kim zupełnie nie jest, by wywołać na innych odpowiednie wrażenie i nieraz manipuluje swoim wizerunkiem kiedy uzna, że może mu się to do czegoś przydać.

Zawdzięcza to głównie swojej przenikliwości, dzięki której wie, czego ludzie w danym momencie od niego oczekują i potrafi stworzyć złudzenie, że może im to dać, a to, że tak nie jest, wydaje się dużo później. Jest też człowiekiem bardzo dumnym, uważającym się za lepszego od innych, nawet gdy nie ma do tego żadnych podstaw i nigdy nie poczuje się od nikogo gorszy, nawet jeżeli będzie to widoczne na pierwszy rzut oka.

Cechuje się ponadto dużą samowolą i ciężko jest komukolwiek nad nim zapanować. Cechę te tylko czasami można z przymrużeniem oka potraktować jako typowo ułańską fantazję, bo na ogół jest ona denerwująca i kompletnie nie na miejscu, a także wpędza go w poważne kłopoty, ale i tak nie zamierza się jej wyzbyć.

 

Predyspozycje osób z 30 maja

Największe zasługi człowiekowi urodzonemu w dniu 3 maja oddaje niewątpliwie jego nieprzeciętny intelekt, a raczej to, że jest gotów jak najpełniej rozwijać swój umysł i pogłębiać swoje zdolności.

Nigdy nie poprzestaje na tym, czym obdarował go los, mimo iż mógłby to zrobić, bo zwykle i tak dalece przewyższa innych pod wieloma względami, on jest jednak tak ambitny, że nigdy nie jest z siebie dość zadowolony.

Wierzy w siebie na tyle, że gotów jest porywać się z motyką na słońce i trzeba przyznać, że przeważnie wychodzi mu to na dobre, a nawet jeśli nie, to i tak potrafi zawsze wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Niektórzy ludzie potrafią docenić jego rozbrajającą zuchwałość i niezachwianą pewność siebie, a także skłonność do rozsądnego ryzyka, więc może liczyć na pomoc wielu protektorów.

Zwykle dość szybko osiąga sukcesy i niejako przez przypadek, ponieważ każdy, kto go zna, gotów byłby przysiąc, że prędzej człowiek ów sięgnie dna, niż znajdzie się na szczycie, jednak to pierwsze nie ma miejsca praktycznie nigdy. Jego zdrowy rozsądek pozwala mu wyjść obronną ręką z najgorszych tarapatów i powoduje, że umie się odnaleźć w każdej dziedzinie, a nawet osiągnąć w niej wielkie sukcesy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 maj

 • charakter : uprzejmy, sympatyczny, mądry, dumny
 • roślina : jemioła
 • zwierzę : koń
 • kamień : lapis-lazuli
 • kolory : pomarańczowy, srebrny, fiołkowy; miętowy
 • zawody żeńskie : masażystka, egzaminator, higienistka
 • zawody męskie : inżynier, szlifierz, piosenkarz

Imieniny 30 maja

 • Feliks
 • Ferdynand
 • Joanna
 • Jan
 • Bazyli
 • Anastazy
 • Sulimir
 • Andrzej

30 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

5/5 - (1)

4 komentarze

 1. Ewa
  • Anna
 2. Dorota
 3. Ania

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Znajdź zapach, który najlepiej pasuje do Twej osobowości. Pomogą Ci w tym wskazówki zodiaku
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedne zapachy do Ciebie przemawiają, a inne w ogóle? Choć zasadniczo zgadzasz się ze swoim przyjacielem/przyjaciółką, twierdzisz, że wybiera okropne perfumy. Możliwe, że ma to coś wspólnego z astrologią. Zodiak może wpływać nie tylko


Sposób, w jaki zaciskasz pięści zdradza, jakim jesteś człowiekiem. Mówi np. jak zmieniasz się, gdy się zakochujesz
Nie wszystkie ruchy i gesty człowieka są wyuczone.  Niektóre wykonujemy machinalnie i bez zastanowienia. Każdy robi to po swojemu, nie analizujemy sposobu, w jaki podajemy komuś rękę na przywitanie, albo zaciskamy pięści. Okazuje się jednak, że wszystko, co czynimy, zwłaszcza te natur

Na pozór niczym się od siebie nie różnią. Dzielą je detale, które decydują o różnym przesłaniu tych kart. Wybierz jedną i sam się przekonaj
Na każdym etapie rozwoju człowieka, co innego powinno być dla niego ważne.  Rozwijamy się na różnych polach. W jednym momencie ważniejsza jest dla nas nasza duchowość, w innym zdrowie fizyczne, w kolejnym relacje międzyludzkie, czy rodzinne, a w jeszcze innym kariera zawodowa. Nie możem