9 maja

9-maja

Horoskop dla urodzonych 9 maja

9 maja – horoskop ogólny

Niezwykła kreatywność człowieka, który przyszedł na świat w dniu 9 maja, powoduje, że stale ma on wiele doskonałych pomysłów, a co najważniejsze, większość z nich jest w stanie wcielić w życie.

Posiada bowiem nieprzeciętne zdolności wykonawcze i nie musi tego, wzorem innych ludzi, zlecać nikomu innemu, więc działa bardzo skutecznie i dokładnie podług swojej woli.

Poza tym cechuje się dobrym charakterem, który w dużej mierze zawdzięcza swej harmonii wewnętrznej – jest bardzo stabilny emocjonalnie, w każdej sytuacji umie zachować spokój i nie poddaje się swym emocjom, które zresztą raczej nie bywają nadmiernie gwałtowne. Ten spokój wewnętrzny oddaje mu wielkie zasługi na co dzień i w najważniejszych momentach życia, a przy tym potęguje się w nim wraz z upływem lat, gwarantując mu spokojne życie na starość.

W pewnym wieku pragnie całkowicie wycofać się z aktywnego życia i mało jest rzeczy, które mogą go zachęcić do zmiany decyzji, bowiem pragnie już tylko wygodnego, spokojnego i dostatniego życia.

Wyróżnia się swymi zdolnościami jasnego przekazywania swoich myśli, a także zawsze wie, co najlepiej powiedzieć, by zaskarbić sobie sympatię tłumu, dlatego może na tym polu odnosić bardzo wielkie sukcesy. Nie ma jednak ogromnych ambicji i nigdy nie podnosi sobie poprzeczki tak wysoko, by nie mógł ich zaspokoić, ponieważ we wszystkim potrafi zachować umiar, choć jednocześnie ma doskonałą świadomość swojej potęgi i dobrze wie, na co go stać.

Tylko jeśli jest niedostatecznie rozwinięty pod względem moralnym i intelektualnym, może przejawiać pewną zarozumiałość i zadufanie w sobie, zwykle bez powodu, co oczywiście nie zaskarbia mu sympatii otoczenia, jednak na szczęście takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko.

Poza tym człowiek urodzony 9 maja jest bardzo ostrożny i zrównoważony. Dokładnie obmyśla każdą swoją decyzję, nawet gdy nie ma ona wielkiego wpływu na jego życie, jednak chce mieć pewność, że nie działa pochopnie. Potem bardzo konsekwentnie realizuje dany cel, dając z siebie, ile tylko może.

Zależy mu na zrobieniu kariery, ale zwykle najważniejsze jest   dla niego zarabianie pieniędzy, choć nie można go nazwać materialistą, ponieważ służą mu one do zaspokajania potrzeb i realizowania innych celów, a nie do samego posiadania.

 

pozytywyZalety

Ostrożność i rozwaga to bez wątpienia najważniejsze cechy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 9 maja, zwłaszcza jeśli spojrzeć na nie z punktu widzenia jego najważniejszego życiowego celu, czyli dorobienia się pokaźnego majątku.

Pomaga mu to unikać poważniejszych problemów i daje mu wielkie powodzenie w interesach, tym bardziej, że ma do nich wrodzoną smykałkę. Poza tym jednak nie jest skąpcem i pieniądze nie przysłaniają mu innych wartości. Wynika to z tego, iż człowiek ów we wszystkim potrafi zachować zdrowy umiar i na pewno nie straci głowy ani dla pieniędzy, ani też z miłości czy w innym aspekcie swojego życia.

Powoduje to, że jest harmonijny i spójny wewnętrznie, a także wiadomo,  czego można się po nim spodziewać, a więc jego najbliżsi i przyjaciele mogą go być w stu procentach pewni.

Można na nim polegać w każdej sytuacji, bowiem słowo, które komuś dał, jest dla niego ważniejsze niż wszystko inne i gotów jest zaniedbać wszelkie swe obowiązki, byle wywiązać się ze złożonej obietnicy. Ludzie to doceniają i zazwyczaj odwdzięczają mu się tym samym, on jednak jest na tyle niezależny i zaradny, że sam rzadko korzysta z cudzej pomocy.

 

Wady

Tylko najbliżsi człowieka urodzonego w dniu 9 maja wiedzą, jak niewiele potrzeba, by wyprowadzić go z równowagi. Nie wiadomo, dlaczego jest on tak bardzo drażliwy, zwłaszcza, że na ogół zachowuje się życzliwie, jednak tylko do momentu, gdy ktoś go czymś nie wyprowadzi z równowagi, bez względu na to, w jak dobrym nastroju się aktualnie znajduje.

Ponadto w gniewie jest bardzo zacięty i trudno się uspokaja, więc ci, którzy nieopatrznie się mu narazili, znajdują się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Powoduje to, że nie każdy jest zadowolony ze współżycia z nim, tym bardziej, że sam lubi się przeciwstawiać w byle błahostkach, zaś wobec niego nie można się tak zachowywać jeśli nie chce się ściągnąć na swą głowę prawdziwych gromów.

Nawiązanie z nim zgody nie jest zadaniem łatwym, ponieważ jest pamiętliwy i niechętnie wybacza. Nieszczególnie również przejmuje się uczuciami innych i nie zważa na to, że może kogoś ranić swoim postępowaniem – najważniejsze dla niego jest jego własne samopoczucie i wydaje mu się, że wszyscy powinni o nie dbać i rzeczywiście musi tak być, jeśli otoczenie chce z nim żyć w zgodzie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 9 maja

Jak już było wspomniane, dla człowieka urodzonego w dniu 9 maja najważniejszą kwestią w dziedzinie życia zawodowego jest zarabianie pieniędzy. Dlatego można mieć niemal stuprocentową pewność, że jeśli zrobi on w jakiejś dziedzinie karierę, to raczej przez przypadek, bowiem praktycznie nigdy samo to w sobie nie jest jego zamierzeniem.

Ponieważ jednak chętnie pomaga ludziom i udziela im swojego wsparcia, oni również chcą mu się odwdzięczyć i nierzadko ciągną go w górę za sobą, nawet jeśli jemu nieszczególnie na tym zależy, choć oczywiście bardzo cieszy się, gdy wysoka pozycja pociąga za sobą coraz wyższe zarobki.

Może osiągnąć sukces właściwie w każdej dziedzinie, w jakiej zdecyduje się działać, choć wydaje się, że najlepszą opcją dla niego będzie rozwijanie swych talentów artystycznych, oczywiście jeśli takowe posiada, jednak rzadko jest tym zainteresowany, ponieważ ma świadomość, że na tym raczej nie zbije majątku, a przynajmniej nie w szybkim tempie, dlatego nierzadko zaprzepaszcza swój talent, angażując się w bardziej prozaiczne, ale lepiej płatne zajęcia.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 9 maj

  • kamień : rodochryzolit
  • zwierzę : kangur
  • kolory : żółty, szary, morski; pomarańczowy
  • zawody męskie : ogrodnik, lektor, posadzkarz
  • charakter : spokojny, poważny, pewny siebie, ostrożny
  • zawody żeńskie : zakonnica, egzaminator, informatyk
  • roślina : klon

Imieniny 9 maja

  • Grzegorz
  • Hiacynta
  • Katarzyna
  • Bożydar
  • Maria
  • Mikołaj
  • Stefan
  • Karolina

9 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

3.5/5 - (4)

1 komentarz

  1. Daro

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Fakty i mity o każdym znaku zodiaku. Niektóre jeszcze do niedawna uznawaliśmy za pewnik
Horoskopy wiele nam mówią o naturze każdego ze znaków zodiaku.  Dzięki nim dowiadujemy się sporo o własnych pobudkach, słabych i mocnych stronach. Niektóre z tych informacji traktujemy jako ciekawostki. Inne jednak bierzemy za pewnik. Pozwalają nam one dokonać prostej klasyfikacji. Dookr


Dziwne i nietuzinkowe nawyki każdego znaku zodiaku. Kto by pomyślał, że zawdzięczamy to gwiazdom!
Dziwne i nietuzinkowe nawyki każdego znaku zodiaku. Kto by pomyślał, że zawdzięczamy to gwiazdom! Każdy znak zodiaku jest inny, co innego go charakteryzuje. Wiedza o cechach charakteru zgromadzona została w horoskopach. Zwykle są one jednak dosyć ogólne i niewiele mają do powiedzenia na t

Liczby mówią więcej od słów. Trzeba tylko znać ich język. Sprawdź, co znaczą poszczególne trójki liczb i poznaj ich przesłanie
Występowanie potrójnych cyfr, takich jak 111 lub 222 może być przypadkowe.  Kiedy jednak widzimy je kilka razy dziennie, powinniśmy się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. Liczby są dwuwymiarową geometrią, a geometria to język Wszechświata. Świadomość jest częścią tej Uniwersa