Horoskop dzienny

1 marca

1-marca

Horoskop dla urodzonych 1 marca

1 marca – horoskop ogólny

Najważniejszą rzeczą w życiu człowieka, który przyszedł na świat w dniu 1 marca, jest to, by zachować całkowitą niezależność. Wynika to nawet nie z jego ambicji, by utrzymać swą niepodległość, ale po prostu nie znosi on wszelkich ograniczeń i jeśli zdarzy się sytuacja, że musi żyć w takich okolicznościach, wręcz uniemożliwia mu to normalne funkcjonowanie.

Jest uczuciowy, czasem nawet nadmiernie impulsywny i ma skłonności do zbyt gwałtownego reagowania gdy nie jest to wskazane.

Wyróżnia się swoją odwagą, ale otoczenie zarzuca mu, że jest to brawura i często nie wychodzi mu to na dobre. Nie zawsze jest to prawda, bowiem odwaga to nieodłączna część jego wielkiej przedsiębiorczości, którą nieodmiennie imponuje swojemu otoczeniu, a to, że czasami jest nieostrożny do tego stopnia, że celowo naraża się na niebezpieczeństwo, to jego bardzo typowo cecha i na próżno można z nią walczyć.

Jest bardzo wrażliwy na wszystko, co się wokół niego dzieje i bezbłędnie wychwytuje wszelkie fluidy. Zawsze wie, kto w jakim jest nastroju, nie wystarczy mu jednak sama wiedza, gdyż bardzo stara się robić z niej użytek i pomagać jakoś tym, którzy wymagają jego wsparcia. Osobom smutnym i strapionym stara się nieść pociechę, a jeśli już naprawdę nic nie może zrobić w danej sytuacji, stara się przynajmniej rozweselić danego człowieka, choćby na chwilę.

Człowiek urodzony 1 marca często przejawia jakieś talenty artystyczne, ale nigdy nie poprzestaje tylko na takich zainteresowaniach i ma wiele pasji, które rozchodzą się w różnych kierunkach. Pociąga go właściwie wszystko, co niezwykłe, niebanalne, a najlepiej romantyczne, gdyż jest usposobiony bardzo romantycznie i marzy o porywach serca rodem z powieści.

Ceni sobie piękno we wszystkich jego przejawach i potrafi je dostrzec tam, gdzie inni zupełnie go nie widzą. Pod wpływem na przykład pięknych widoków doznaje silnych wzruszeń i zapadają one głęboko w jego pamięć, tak ze może krzepić się nimi w cięższych chwilach.

Jest samowystarczalny i bardzo ceni sobie samotność, kiedy nikt nie zakłóca jego spokojnych rozmyślań albo marzeń pełnych romantycznego uniesienia.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 1 marca jest doskonałym przyjacielem. Można to zawdzięczać nie tyle nawet jego lojalności i wierności, które są absolutnie niezaprzeczalne, ale głównie temu, iż dla osób, na których mocno mu zależy, jest gotów do największych poświęceń. Własne dobro czy interes jest dla niego daleko mniej ważne niż dobro tych, których kocha, dlatego można być pewnym, że nigdy nie będzie stał biernie i patrzył, jak komuś z jego bliskich czy przyjaciół dzieje się krzywda.

Inne jego wielkie zalety to poczucie humoru, którym zawsze potrafi poprawić humor zgnębionemu otoczeniu, a także ugodowość, która nie pozwala mu angażować się w żadnej konflikty. Jest uczuciowy, ale nie nadmiernie sentymentalny – we wszystkim potrafi zachować zdrowy umiar.

Posiada szerokie zainteresowania i jest człowiekiem pełnym pasji. Nie marnuje ani chwili swojego czasu, lecz nawet kiedy odpoczywa, stara się to robić w sposób jak najbardziej aktywny, gdyż nie znosi bezczynności i uważa ją za czyste marnotrawstwo cennego czasu.

 

Wady

Największą wadą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 1 marca, jest fakt, iż nie zawsze potrafi on wyczuć, gdzie leży granica dobrego smaku w jego żartach.

Słynie ze swego poczucia humoru i oczywiście jest to godna pochwały zaleta, która może jemu i jego otoczeniu oddać znaczne zasługi, ale tylko do momentu, gdy zacznie kpić na tema swoich znajomych.

Trzeba z przykrością przyznać, że człowiek urodzony 1 marca posuwa się do takiego zachowania nader często i jest w tym bardzo złośliwy, więc może naprawdę mocno kogoś zranić albo obrazić. Nic sobie jednak z tego nie robi, uważając, że są to wszystko doskonałe dowcipy, choć – co ciekawe – sam również nie lubi, by sobie z niego w niewybredny sposób żartować.

Inna wada, jaka można mu zarzucić, a co przejawiają zwłaszcza kobiety urodzone tego dnia, to nadmierne umiłowanie rozrywek i poświęcanie im zbyt wielkiej ilości czasu.

Kobieta urodzona tego dnia najchętniej cały swój wolny czas spędzałaby w gronie znajomych na beztroskiej, wesołej zabawie i choć samo w sobie nie jest to godne potępienia, to czasami może zaniedbywać przez to inne dziedziny życia, a to już może być szkodliwe i dla niej, i dla wszystkich osób zainteresowanych.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 1 marca

Człowiek urodzony 1 marca ma w sobie dość zdolności i wytrwałości do rozwijania posiadanych przez siebie talentów do tego, by zajść naprawdę daleko.

Właściwie może zrobić karierę w każdej dziedzinie, jaka go interesuje, tym bardziej, że łatwo nawiązuje z ludźmi przyjacielskie kontakty, więc raczej nikt nie powinien mu przeszkadzać w drodze na szczyt, a wręcz może liczyć na pomoc życzliwych osób.

Jednak mimo to nie zawsze jest w stanie tam dotrzeć i praktycznie zawsze w takich przypadkach sam jest wyłączną przyczyną swojego niepowodzenia. Wynika to głównie z tego, iż czasami zbyt bardzo ceni on sobie rozrywki i na ich rzecz może zaniedbywać wszystkie pozostałe dziedziny swojego życia, także te dlań najważniejsze.

Jeśli zaspokajanie swoich zachcianek i sprawianie sobie przyjemności zbyt bardzo mu się spodoba, może już nie chcieć wracać do żmudnej, sumiennej pracy, bo uzna, że beztroskie życie, choć pozbawione wyraźnego celu, jest jednak przyjemniejsze. Trudno jednak wymagać od niego, by działał wbrew sobie, toteż jego życie zależy od tego, jaką sam podejmie decyzję odnośnie swej przyszłości.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 1 marzec

 • zawody męskie : rzeźnik, biotechnolog, robotnik budowlany
 • kamień : chryzoberyl
 • roślina : klon
 • zwierzę : dzięcioł
 • kolory : biały, czerwony, patynowy; mahoniowy
 • zawody żeńskie : opiekunka dziecięca, farmaceutka, higienistka
 • charakter : niezależny, przedsiębiorczy, emocjonalny, odważny, impulsywny, nerwowy

Imieniny 1 marca

 • Feliks
 • Radosław
 • Aldona
 • Dawid
 • Antoni
 • Albin
 • Leon
 • Józef
 • Herkules
 • Herakles
 • Joanna
 • Leona

1 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby


9 komentarzy

 1. Misiu 5 lipca 2016
  • Vhj 28 października 2016
  • Ami 30 sierpnia 2019
   • Yu 24 listopada 2019
 2. Mara 25 grudnia 2019
 3. Kubuś Wariatec 12 sierpnia 2020
 4. A. 31 sierpnia 2020
 5. Agat 12 marca 2021
 6. mar18h 18 czerwca 2021

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy
W ostatnich latach wszyscy zaczęli mieć obsesję na punkcie zombie. Być może dlatego, że biorąc pod uwagę stan naszego społeczeństwa, wielu uważa, że ​​zbliżająca się apokalipsa nie jest zbyt odległa. Temat apokalipsy zombie jest już tak dobrze opisany i opowiedziany, że aż tKtóra z postaci na obrazku jest najmłodsza? Zastanów się i wskaż odpowiednią sylwetkę. Test pokaże, jak oceniasz ludzi
Każda nasza decyzja niesie ze sobą określone skutki i ma spore znaczenie. Wszystkich naszych życiowych wyborów dokonujemy z określonego powodu i “po coś”. Nie zawsze wybieramy to, co najlepsze i najsłuszniejsze, czasami kierujemy się tym, co nam się bardziej podoba, co bardziej

Która z tych kobiet jest “skazana na sukces”? Odpowiedz spontanicznie i dowiedz się czegoś nowego o sobie
Ludzie często więcej wiedzą o innych niż o samych sobie.  Właśnie po to, by mogli poznać lepiej siebie, oswoić z emocjami, które dotąd chowali głęboko w swym wnętrzu, poznać swoje reakcje i zrozumieć tok myślenia, powstają testy psychologiczne. Wiedza o sobie i swym charakterze nie