Horoskop dzienny

12 marca

12-marca

Horoskop dla urodzonych 12 marca

12 marca – horoskop ogólny

Człowiek urodzony 12 marca jest bardzo wrażliwy i łatwo jest go wzruszyć. Co ciekawe, wcale nie ukrywa się z tą cechą, bo nie uważa, by miał się czego wstydzić, a  otoczenie zazwyczaj docenia zarówno jego naturalność i szczerość, jak i uczuciowość i trudno znaleźć człowieka, który zarzuciłby mu czułostkowość czy nadmierną tkliwość.

Ma bardzo wszechstronne zainteresowania i wiele rzeczy go pociąga, więc ma znacznie więcej pasji, niż zwykle posiadają ludzie. To sprawia, że jest człowiekiem bardzo zajętym, jednak umiejętnie gospodaruje swoim czasem, zatem zazwyczaj nie zdarza się, by narzekał na jego brak albo nie nadążał z wypełnianiem swoich obowiązków.

Jest wielkim patriotą i często jest nastawiony prospołecznie. Mocno na sercu leżą mu szlachetne ideały i nierzadko angażuje się w rozmaite akcje mające na celu ich promowanie. Jest bardzo silnie przywiązany do swej rodziny, a zwykle największy kontakt emocjonalny posiada ze swoją matką.

Jest ona dla niego wielkim autorytetem i rzadko sprzeciwia się jej zdaniu, bo doskonale wie, że nikt tak jak ona nie przejmuje się jego losem, zazwyczaj też doradza mu w pełni słusznie.

Często przejawia dążenia dominacyjne, ale nie dlatego, by miał takowe ambicje, ale po prostu lubi rządzić ludźmi. Rzadko ktokolwiek ma mu to za złe, bo zarówno przejmować władzę, jak i władać umie w sposób bardzo dyplomatyczny i nie budzący żadnych zastrzeżeń. Nie ma w nim najmniejszych skłonności do tyraństwa ani nigdy nie wykorzystuje  w jakikolwiek sposób swego nadrzędnego względem innych stanowiska.

Przeciwnie, jako przywódca zasługuje na najwyższy szacunek i na to, by się go słuchać, ponieważ troszczy się o dobro podlegających mu ludzi i dba o nich nierzadko bardziej niż o samego siebie. Łatwo przychodzi mu wywoływanie u owych osób pożądanych przez siebie reakcji, gdyż umie grać na ich uczuciach, choć nigdy nie robi tego w sposób wyrachowany.

Zawsze wie, w który punkt uderzyć, by było to jak najbardziej odczuwalne i umie niemalże wyciskać z ludzi łzy, na przykład kiedy chce przekonać ich do pomagania potrzebującym.

 

pozytywyZalety

Sprawiedliwość i prawość to najważniejsze zalety, które człowiek urodzony w dniu 12 marca przejawia bardzo silnie w pracy, zwłaszcza jeśli zajmuje jakieś nadrzędne stanowisko.

Nigdy nie wywyższa się ani nie wykorzystuje swej korzystnej pozycji przeciwko ludziom znajdującym się od niego niżej w tej hierarchii, ale przeciwnie, stara się zrobić jak najwięcej, bo ma świadomość, że dzięki swemu stanowisku wiele może. Jest sympatyczny w każdej sytuacji i uprzejmie odnosi się do wszystkich ludzi.

Ma wielkie poczucie humoru i nawet w sytuacjach stresowych czy bardzo poważnych często zachowuje się żartobliwie, chcąc rozładować nieprzyjemną, napiętą atmosferę. Z każdym potrafi znaleźć wspólny język, ponieważ jest bardzo rozmowny, orientuje się w wielu tematach, gdyż ma wszechstronne zainteresowania, a także bardzo chętnie dowiaduje się wszelkich nowych rzeczy, bo trudno znaleźć dziedzinę, która nie budziłaby jego zainteresowania.

W dodatku bardzo chętnie działa na rzecz innych, wydaje mu się wręcz, że może pomóc wszystkim wokół, choćby dobrym słowem i uśmiechem, rozweselając strapionych i pocieszając smutnych.

 

Wady

Duża wadę człowieka urodzonego w dniu 12 marca stanowi rozdźwięk między jego zamierzeniami a tym, co rzeczywiście robi.

Ma bardzo dobre chęci, ale zazwyczaj, kiedy zabiera się do wykonania jakiegoś szlachetnego zadania, tak naprawdę nie wie, jak powinien się za to zabrać i zwykle niewiele mu z tego wychodzi. Często też okazuje się, że rezultaty jego poczynań są zupełnie różne od jego początkowych założeń i nie zawsze jest to dobre.

Jeśli zaś ponosi jakąś porażkę na takim właśnie gruncie, znosi to bardzo źle i popada w całkowite zniechęcenie, przynajmniej na jakiś czas, ale nie jest mu łatwo otrząsnąć się z takiego stanu przygnębienia i nierzadko trwa to bardzo długo.

Nie można również zarzucać mu zbyt wielkiej wytrwałości, ponieważ bardziej przejawia ją w myśleniu niż w rzeczywistym działaniu, dlatego często brakuje mu konsekwencji, by doprowadzić jakieś swoje zamierzenie do szczęśliwego końca, a nawet nierzadko zdarza się tak, że – nie wiedzieć czemu – rezygnuje tuż przed samym finałem, zaprzepaszczając wszystko, co już udało mu się osiągnąć i wypracować.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 12 marca

Mimo iż człowiek urodzony 12 marca jest pełen szlachetnych ideałów i dobrych chęci, życie często weryfikuje jego plany, a jeszcze częściej sam nie jest w stanie sprostać wymaganiom, jakie sobie stawia i założeniom, jakie sobie wymyśla.

Jeśli życzliwi ludzie starają mu się coś wytłumaczyć albo wyperswadować, kompletnie nie liczy się z ich zdaniem, bo wydaje mu się, że sam najlepiej wie, co powinien robić, ale nie jest to niestety prawda.

Zazwyczaj w jego życiu dzieje się tak, że jeśli zakłada, że coś mu się na pewno powiedzie, to tak się nie dzieje, zaś odnosi nieoczekiwane zwycięstwa jakby wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Jednak nawet jeśli na przekór okolicznościom czy samemu sobie uda mu się osiągnąć szczyt, wcale nie jest powiedziane, że da mu to szczęście i że będzie umiał odpowiednio skorzystać z tego, czym obdaruje go los, ponieważ człowiek urodzony 12 marca przejawia zwykle nadmierne zainteresowanie rozrywkami i często żyje ponad stan. To ostatnie wynika głównie z tego, iż nie potrafi realnie oceniać swoich możliwości, co okazuje we wszystkich dziedzinach swojego życia i cecha ta może być przyczyną jego poważnych problemów.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 12 marzec

 • zwierzę : borsuk
 • kamień : opal
 • zawody żeńskie : wizażystka, fizyk, opiekunka dziecięca
 • zawody męskie : masażysta, kierowca, mikrobiolog
 • roślina : pierwiosnek
 • charakter : uprzejmy, taktowny, wesoły, pogodny, otwarty, romantyczny
 • kolory : morski, oliwkowy, indygo; brunatny

Imieniny 12 marca

 • Bernard
 • Alojzy
 • Justyna
 • Maksymilian
 • Józefina
 • Piotr
 • Innocenty
 • Grzegorz

12 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby


9 komentarzy

 1. ona90210 16 maja 2015
  • Miriam 28 marca 2016
  • 12Marcowiec 24 maja 2016
 2. Es 2 lutego 2016
  • Es 2 lutego 2016
 3. 12 marca 25 lutego 2016
 4. Krystyna 16 października 2017
 5. 12 marzec 28 lutego 2020
 6. Krystyna 6 grudnia 2020
tarot online chińska wróżba

Ktoś ewidentnie Cię nie lubi i nie wiesz dlaczego? Przyczyną może być efekt lustra
Każdy z nas poznał kiedyś kogoś, kto od samego początku w pewien sposób go odrzucił. Takie rzeczy się czuje. Uczucie odpychania przy danej osobie jest zbyt silne, by go nie dostrzec. Bez względu, jak bardzo dana osoba stara się ukryć swą niechęć, pełen empatii człowiek jest w końcuZodiak zdradza, która z gwiazd popu jest Twoim alter ego. Sprawdź z kim Cię połączył
Wielu z nas marzy o życiu w blasku fleszy i zazdrości gwiazdom bywania w modnych miejscach i noszenia ubrań najlepszych projektantów.  Sława połączona z uwielbieniem fanów jest bardzo pociągająca i choć łączy się ona często z brakiem prywatności, czy licznymi plotkami na temat gwiaz

12 zachowań, które łamią innym serca. Każdy znak zodiaku robi to w inny, równie przykry sposób
Chociaż wszyscy pragniemy miłości, czasami to my łamiemy serca innych ludzi. Każdy z nas robi to na swój specyficzny sposób w zależności od sytuacji. Jednakże, jeśli chodzi o zachowania rozdzierające serce, Twój znak zodiaku może wskazać, jak to robisz. Gwiazdy znają nas wszystkich