13 marca

13-marca

Horoskop dla urodzonych 13 marca

13 marca – horoskop ogólny

Charakter człowieka, który przyszedł na świat w  dniu 13 marca, jest zbudowany z wielu sprzeczności. Przede wszystkim, mimo iż jest on bardzo krytycznie nastawiony do wszystkiego, z czym ma styczność i na wszystko patrzy krytycznym okiem, nie ulegając złudzeniom ani nie wierząc w przesądy, to nie widzi błędów, jakie popełniają jego bliscy.

Uczucia, jakie dla nich żywi, całkiem zaburzają mu zdrowy rozsądek i umiejętność obiektywnej oceny ich zachowania, dlatego nieraz mogą go wodzić za nos, a on albo kompletnie nie będzie tego dostrzegał, albo po prostu nie będzie w tym widział niczego dla siebie złego.

Kiedy musi podjąć jakąś decyzję, potrzebuje na to znacznie więcej czasu niż inni ludzie. Każde zagadnienie musi obejrzeć pod każdym możliwym kątem i niełatwo jest go do czegokolwiek przekonać, lecz kiedy już zachęci się do jakiejś idei, jest w stanie pracować w jej ramach z wielką wytrwałością i konsekwencją, zupełnie jakby sam był jej ojcem.

W ogóle wszystkie swe zamierzenia realizuje bardzo wytrwale i tylko w nielicznych przypadkach zdarza się, by od nich odstępował, zwykle  z niebagatelnych powodów. Ponadto jest to człowiek bardzo pokojowo nastawiony do otoczenia i wręcz niemożliwym jest wywołać jego gniew, lecz jeśli komuś się to jakimś cudem uda, bardzo trudno jest mu powrócić do właściwej równowagi, więc lepiej nie doprowadzać go do ostateczności.

Człowiekowi urodzonemu 13 marca zupełnie obce są uczucia takie jak pragnienie zemsty czy nienawiść. Nawet wobec osób, które mocno go skrzywdziły czy w podły sposób zawiodły jego zaufanie, zachowuje się w pełni obiektywnie i szlachetnie. Nigdy nie zamierza brać odwetu, bo nie jest to w jego stylu, znacznie bardziej woli wybaczyć i zapomnieć, niż dręczyć się tym, co już przeminęło.

Na ogół jest osobą bardzo spokojną, poważną i stabilną emocjonalnie. Wszystkie składniki jego osobowości są bardzo harmonijne i nie okazuje skłonności do przesady w żadnym zachowaniu. Tylko czasami, pod wpływem szczególnie wzruszających wydarzeń, może stać się zmienny i nerwowy, jednak zdarza się to naprawdę bardzo rzadko.

W pracy jest bardzo sumienny i rzetelnie wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, nigdy nie dzieląc ich na mniej i bardziej ważne, lecz do wszystkiego przykładając się tak samo starannie.

 

pozytywyZalety

Spora część zalet człowieka urodzonego w dniu 13 marca została już wymieniona, jednak posiada on ich tak wiele, że niepodobna wymienić je wszystkie. Obok wspomnianej już szlachetności i sprawiedliwości, wyróżnia się także swoją prostolinijnością i uczciwością.

Nigdy nie posuwa się do kłamstwa, ale też nie zdradza cudzych sekretów – można mieć pewność, że nigdy nie zawiedzie pokładanego w nim zaufania i nie trzeba go nawet prosić o zachowanie dyskrecji, gdyż w jego przypadku jest to zupełnie oczywiste.

Ponadto posiada wysokie ideały, których zazwyczaj trzyma się przez całe życie i nie odstępuje od nich bez względu na okoliczności, nawet jeśli wymaga to od niego wielkiego wysiłku.

Posiada nieprzeciętną intuicję, która staje się coraz silniejsza, im częściej z niej korzysta, jednak trzeba zaznaczyć, że mimo iż robi to często w codziennym życiu, to nie poddaje się jej ślepo, gdyż we wszystkim potrafi zachować zdrowy umiar i jednak większe zaufanie pokłada w swoim zdrowym rozsądku, który posiada w ponadprzeciętnym stopniu.

 

Wady

Największą wadę, a raczej słabość, człowieka, który przyszedł na świat w dniu 13 marca, stanowi bez wątpienia jego wspomniana już nieumiejętność dokonywania obiektywnych ocen postępowania ludzi, z którymi łączą go jakieś związki emocjonalne.

Może to być niedobre zarówno dla niego, jak i dla tych osób, lecz  raczej nie można mieć nadziei, że to w sobie zmieni, ponieważ jest to jego cecha wrodzona i albo nie zdaje sobie z niej sprawy, albo, gdy ktoś próbuje go co do tego uświadomić, denerwuje się i nie pozwala sobie tego wytłumaczyć.

Gniew to jego kolejna wada. Jest w tym stanie bardzo nieprzyjemny i ciężko jest mu się uspokoić, pozostaje więc tylko cieszyć się, że bardzo trudno jest go naprawdę mocno zezłościć i można z im przeżyć całe lata i nie widzieć go rozgniewanego.

Człowiek ów często także wykazuje się niefrasobliwością w kwestiach finansowych, zupełnie jakby nie zdawał sobie sprawy z wartości materialnej pieniędzy. Chętnie wydaje wielkie sumy na swoje i cudze przyjemności, powodując dziurę w budżecie, a potem nie ma środków na ważne wydatki. Ta jego cecha może generować poważne konflikty z najbliższymi, a nawet być powodem rozpadu jego małżeństwa.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 13 marca

W przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 13 marca, bardzo ważne jest, by już od dzieciństwa jego opiekunowie wpajali mu odpowiednie cechy. Jeśli zostanie nauczony poszanowania dla pieniędzy i krytycznego patrzenia na świat, także na swych najbliższych, z pewnością będzie mu łatwo zdobyć wszystko, czego zapragnie.

W zdobyciu szczytu możliwości wydatnie pomaga mu fakt, iż bardzo łatwo zjednuje sobie ludzi i nawet ci, którzy nie znają go dobrze, gotowi są mu pomagać na rozmaite sposoby i dobrze mu życzą. Dzięki temu może liczyć na ich poparcie wszędzie tam, gdzie może mu się ono przydać, jednak jeśli uda mu się zdobyć znaczny majątek, to raczej będzie to zawdzięczał jedynie własnym, wytrwałym wysiłkom.

Trzeba przyznać, że mimo iż pieniądze nie mają dla niego wartości same w sobie, to wie, jak wielki pożytek może z nich mieć i zwykle dąży do zrobienia majątku, a ponieważ jest pracowity i wytrwały w swoich dążeniach, rzadko zdarza się, by nie był w stanie osiągnąć tego celu. Pomaga mu również jego wielka intuicja, która wraz ze zdrowym rozsądkiem powoduje, że człowiek ten podejmuje tylko dobre decyzje.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 13 marzec

 • roślina : jarzębina
 • kolory : szary, oliwkowy, złocisty; mysi
 • zawody żeńskie : kierowca, sprzedawczyni, tancerka
 • zwierzę : ibis
 • charakter : rozważny, ostrożny, łagodny, ustępliwy, prawy, szlachetny
 • zawody męskie : tkacz, chemik, kowal
 • kamień : hiacynt

Imieniny 13 marca

 • Ernest
 • Salomon
 • Kasjan
 • Rodryg
 • Roderyk
 • Krystyna
 • Bożena
 • Patrycja
 • Marek

13 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

4.9/5 - (52)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Pragniesz czułego mężczyzny, który wysłucha Cię i obdarzy szczerym uczuciem. Szukaj wśród tych 4 znaków zodiaku
Czuły mężczyzna to marzenie każdej kobiety. Wszystkie pragniemy partnera, który byłby otwarty na nasze sprawy, który wysłucha nas i zrozumie. Oczywiście nasz wymarzony „jedyny” nie powinien być przy tym pozbawiony uroku osobistego i charyzmy. Wydawałoby się, że takie idealne


Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest

Spójrz na malowidło i wskaż obiekt, który pierwszy rzucił Ci się w oczy. Twoja decyzja zdradzi sposób, w jaki się zakochujesz
Wszyscy postrzegamy świat w inny, wyjątkowy sposób. Niektóre nasze cechy i tendencje można jednak określić na podstawie naszej osobowości. Charakter człowieka wpływa i determinuje wybory, które czyni. Większość z nas jest wzrokowcami. To poprzez zmysł wzroku dociera więc do nas najwi