20 marca

20-marca

Horoskop dla urodzonych 20 marca

20 marca – horoskop ogólny

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 20 marca, wyróżnia się swoimi nieprzeciętnymi ambicjami, a także tym, że jest ogromnie samowolny. Liczy się dla niego wyłącznie to, czego on chce i w swych dążeniach nie zwraca uwagi na absolutnie żadne względy czy opinię otaczających go ludzi.

Posiada ścisły intelekt i umie robić z niego użytek, podobnie jak ze swych licznych zdolności, które zazwyczaj rozchodzą się w różnych kierunkach i oddają mu wielkie zasługi we wszystkich dziedzinach jego życia.

Ma świadomość słuszności swoich racji i nikomu nie da się przekonać, że jego poglądy są błędne i domagają się weryfikacji. Przeciwnie, to on gotów jest wszystkich gorąco przekonywać do swego zdania, ale tylko czasami, bowiem poza tym cudze zdanie mało go obchodzi i najważniejsze jest dla niego to, co on sam sobie myśli.

Jest wielkim egoistą i wydaje mu się, że tylko on ma rację, a każdy, kto reprezentuje inny tok myślenia, jest w całkowitym błędzie. Uparcie trzyma się swoich racji i swojej wytyczonej ścieżki, którą konsekwentnie zdąża do celu, nigdy nie tracąc go z oczu. Nie jest jednak wcale tak konsekwentny i wytrzymały, jak mu się wydaje, ponieważ nie umie pohamować swych gwałtownych namiętności i emocji i poddaje się im częściej, niż by chciał.

W stosunku do innych ludzi nie jest najprzyjemniejszy, ponieważ ogólnie swe otoczenie uważa za daleko mniej inteligentne od siebie, co daje wszystkim odczuć w dość przykry sposób, gdyż nie widzi powodów, by bawić się w dyplomację. Jest wymagający w stosunku do innych, mimo iż doskonale wie, że stawia im poprzeczkę zbyt wysoko i tylko on sam mógłby sprostać tym wymogom, choć też nie zawsze.

Wykazuje się dużą surowością i jest szorstki w obejściu, nic zatem dziwnego, że nie jest szczególnie popularny w swoim środowisku, a większość znanych mu osób po prostu go nie lubi. Nie da się jednak nie zauważyć, że rzeczywiście ma w sobie wielki potencjał i jeśli będzie umiał się skupić na konkretnym celu, może w danej dziedzinie stać się prawdziwym mistrzem, na czym bardzo mu zależy, gdyż chce się wyróżniać na tle innych.

 

pozytywyZalety

Największą zaletę człowieka urodzonego w dniu 20 marca stanowi bez wątpienia jego nieprzeciętny intelekt oraz wszechstronne zdolności. Jest też niezłomny w  swych zasadach i samo to w sobie jest na pewno godne podziwu, gdyż nigdy nie stanie się oportunistą i nie ulega chwilowej modzie jeśli nie jest co do tego głęboko przekonany.

Uparcie trzyma się swoich zasad, a moralność jest dla niego jedną z najważniejszych kwestii w życiu – jest wobec siebie tak surowy, że można mieć pewność, iż nigdy nie będzie sobie pobłażał w tej kwestii i nie będzie łamał ani nawet obchodził swoich zasad.

Jest w pełni świadom wszystkich swoich zalet i zdolności, dzięki czemu bardzo realnie ocenia swoje szanse i wyznacza sobie tylko te cele, co do których ma pewność, że jest w stanie je osiągnąć, nigdy nie marnując czasu na mrzonki.

Ponadto bardzo szybko się uczy, więc w krótkim czasie jest w stanie prześcignąć swych rywali czy konkurentów, wobec czego zazwyczaj odnosi sukcesy. Przy tym potrafi je doceniać i cieszy się z tego, co ma, choć oczywiście stale stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej i dąży do perfekcji.

 

Wady

Jeśli człowiekowi urodzonemu 20 marca nie uda się osiągnąć wysokiego poziomu rozwoju wewnętrznego, jest naprawdę przykry do zniesienia. Przede wszystkim jest bardzo próżny i nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa.

Wydaje mu  się, że jest pępkiem świata i jego otoczenie żyje jego życiem, żywo interesując się wszystkim, co się u niego dzieje, choć w ogóle nie jest to zgodne z prawdą i nie ma żadnych podstaw, by tak uważać.

Wywyższa się spośród innych i choć trzeba uczciwie przyznać, że zazwyczaj ma do tego powody, to robi to w sposób nie do przyjęcia, okazując pogardę ludziom gorszym – w jego mniemaniu – od siebie i bez owijania w bawełnę nazywając ich głupcami. Jest zarozumiały aż do przesady tak że niektórzy nie mogą wytrzymać chwili w jego towarzystwie.

On zaś kompletnie tego nie widzi i wydaje mu się, że jest szalenie popularny, a jeśli ktoś nie okazuje mu swojej sympatii, to tylko dlatego, że mu zazdrości. Jest też samolubem i interesują go tylko własne korzyści. Mimo iż posiada bardzo wiele, z nikim nie chce się dzielić tym, co ma i nawet nie chce nikomu poradzić, jak może poprawić swój los, zazdrośnie strzegąc swojej recepty na sukces.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 20 marca

Fakt osiągnięcia sukcesu w przypadku człowieka urodzonego w dniu 20 marca wcale nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać.

W znacznej mierze należy to złożyć na karb jego własnych wad, ponieważ wszystkie zdolności, jakimi obdarzył go los, nieraz zatraca przez swój brak elastyczności i bezwzględność w działaniu. Te cechy powodują, że po prostu nie zawsze może zrobić dobry użytek z tego, co posiada, co jest powodem wielkiego zdziwienia jego otoczenia, choć właściwie nie ma w tym niczego zaskakującego.

Wynika to też z tego, że trudno znaleźć życzliwych mu ludzi, gdyż – jeśli nie osiągnął odpowiednio wysokiego poziomu rozwoju wewnętrznego – jego stosunek do otoczenia sprawia, że po prostu nie da się go lubić.

Jeśli jednak mimo wszystko uda mu się przezwyciężyć wszystkie piętrzące się przed nim przeszkody i przeciwności losu, może osiągnąć sukces, jednak częściej zdarza się tak, że sam powoduje swój upadek i to nierzadko tuż przed szczytem, do którego z takim uporem i niemałym wysiłkiem zdążał.

Kobieta urodzona tego dnia największe szanse na osiągnięcie sukcesu ma wówczas, gdy zwiąże swoje życie – zawodowe lub osobiste – z osobami urodzonymi w dniach od 23 lipca do 24 sierpnia i od 23 listopada do 22 grudnia.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 marzec

 • zwierzę : zaskroniec
 • charakter : ambitny, zdolny, egoistyczny, rozsądny, zarozumiały
 • kolory : zielony, oliwkowy, groszkowy; kakaowy
 • zawody żeńskie : farmaceutka, prokurator, kosmetyczka
 • roślina : nasturcja
 • zawody męskie : spawacz, opiekun, tokarz
 • kamień : szmaragd

Imieniny 20 marca

 • Klaudia
 • Aleksander
 • Maurycy
 • Hipolit
 • Józefa
 • Bogusław
 • Aleksandra
 • Rafał
 • Wincenty
 • Klemens
 • Eufemia
 • Ambroży
 • Anatol

20 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

5/5 - (1)

14 komentarzy

 1. Agnieszka
  • Adam
   • Hala
 2. elomelo
 3. Jarecki
 4. R
 5. Siostra
 6. Unknown
 7. Marta
 8. Ana
 9. Ema
 10. Typowy Seba

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak myślisz, która z tych osób jest najgłupsza? Wskaż głupca i sprawdź, jakie są Twe największe zalety i grzeszki
Gdybyśmy zadali sobie pytanie: co nas definiuje? Wnioski najprawdopodobniej byłyby różne.  Po chwili zastanowienia doszlibyśmy jednak do wniosku, że jest to nic innego, jak nasze zachowania i reakcje na to, co robią inni. Nic tak wyraźnie nie mówi, jakimi jesteśmy ludźmi niż krytyka lud


Która z trójek na obrazku jest rodziną? Wybierz jedną z nich i dowiedz się czegoś nowego o swym dzieciństwie
Ilu na świecie rodziców tyle metod wychowawczych. Każda rodzina jest inna i choć wielu z nas może z przekonaniem powiedzieć, że miało szczęśliwe dzieciństwo, na pewno nie było ono takie samo, jak naszych przyjaciół, czy znajomych. Nikt nie jest idealny, negatywne cechy naszego charakte

Rządzi Tobą noc, czy dzień? Jaki masz w sobie czar, którym przyciągasz innych? Spójrz w gwiazdy, by się o tym przekonać
Każdy z nas jest inny i ma inne przymioty oraz walory. O tym, czy jesteśmy nocą, czy też dniem, często sami dobrze wiemy. Wystarczy spojrzeć na nasz tryb pracy, wziąć pod uwagę czas, w którym mamy najlepsze samopoczucie, gdy mamy najwięcej energii i kiedy w naszych głowach rodzą się na