20 marca

20-marca

Horoskop dla urodzonych 20 marca

20 marca – horoskop ogólny

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 20 marca, wyróżnia się swoimi nieprzeciętnymi ambicjami, a także tym, że jest ogromnie samowolny. Liczy się dla niego wyłącznie to, czego on chce i w swych dążeniach nie zwraca uwagi na absolutnie żadne względy czy opinię otaczających go ludzi.

Posiada ścisły intelekt i umie robić z niego użytek, podobnie jak ze swych licznych zdolności, które zazwyczaj rozchodzą się w różnych kierunkach i oddają mu wielkie zasługi we wszystkich dziedzinach jego życia.

Ma świadomość słuszności swoich racji i nikomu nie da się przekonać, że jego poglądy są błędne i domagają się weryfikacji. Przeciwnie, to on gotów jest wszystkich gorąco przekonywać do swego zdania, ale tylko czasami, bowiem poza tym cudze zdanie mało go obchodzi i najważniejsze jest dla niego to, co on sam sobie myśli.

Jest wielkim egoistą i wydaje mu się, że tylko on ma rację, a każdy, kto reprezentuje inny tok myślenia, jest w całkowitym błędzie. Uparcie trzyma się swoich racji i swojej wytyczonej ścieżki, którą konsekwentnie zdąża do celu, nigdy nie tracąc go z oczu. Nie jest jednak wcale tak konsekwentny i wytrzymały, jak mu się wydaje, ponieważ nie umie pohamować swych gwałtownych namiętności i emocji i poddaje się im częściej, niż by chciał.

W stosunku do innych ludzi nie jest najprzyjemniejszy, ponieważ ogólnie swe otoczenie uważa za daleko mniej inteligentne od siebie, co daje wszystkim odczuć w dość przykry sposób, gdyż nie widzi powodów, by bawić się w dyplomację. Jest wymagający w stosunku do innych, mimo iż doskonale wie, że stawia im poprzeczkę zbyt wysoko i tylko on sam mógłby sprostać tym wymogom, choć też nie zawsze.

Wykazuje się dużą surowością i jest szorstki w obejściu, nic zatem dziwnego, że nie jest szczególnie popularny w swoim środowisku, a większość znanych mu osób po prostu go nie lubi. Nie da się jednak nie zauważyć, że rzeczywiście ma w sobie wielki potencjał i jeśli będzie umiał się skupić na konkretnym celu, może w danej dziedzinie stać się prawdziwym mistrzem, na czym bardzo mu zależy, gdyż chce się wyróżniać na tle innych.

 

pozytywyZalety

Największą zaletę człowieka urodzonego w dniu 20 marca stanowi bez wątpienia jego nieprzeciętny intelekt oraz wszechstronne zdolności. Jest też niezłomny w  swych zasadach i samo to w sobie jest na pewno godne podziwu, gdyż nigdy nie stanie się oportunistą i nie ulega chwilowej modzie jeśli nie jest co do tego głęboko przekonany.

Uparcie trzyma się swoich zasad, a moralność jest dla niego jedną z najważniejszych kwestii w życiu – jest wobec siebie tak surowy, że można mieć pewność, iż nigdy nie będzie sobie pobłażał w tej kwestii i nie będzie łamał ani nawet obchodził swoich zasad.

Jest w pełni świadom wszystkich swoich zalet i zdolności, dzięki czemu bardzo realnie ocenia swoje szanse i wyznacza sobie tylko te cele, co do których ma pewność, że jest w stanie je osiągnąć, nigdy nie marnując czasu na mrzonki.

Ponadto bardzo szybko się uczy, więc w krótkim czasie jest w stanie prześcignąć swych rywali czy konkurentów, wobec czego zazwyczaj odnosi sukcesy. Przy tym potrafi je doceniać i cieszy się z tego, co ma, choć oczywiście stale stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej i dąży do perfekcji.

 

Wady

Jeśli człowiekowi urodzonemu 20 marca nie uda się osiągnąć wysokiego poziomu rozwoju wewnętrznego, jest naprawdę przykry do zniesienia. Przede wszystkim jest bardzo próżny i nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa.

Wydaje mu  się, że jest pępkiem świata i jego otoczenie żyje jego życiem, żywo interesując się wszystkim, co się u niego dzieje, choć w ogóle nie jest to zgodne z prawdą i nie ma żadnych podstaw, by tak uważać.

Wywyższa się spośród innych i choć trzeba uczciwie przyznać, że zazwyczaj ma do tego powody, to robi to w sposób nie do przyjęcia, okazując pogardę ludziom gorszym – w jego mniemaniu – od siebie i bez owijania w bawełnę nazywając ich głupcami. Jest zarozumiały aż do przesady tak że niektórzy nie mogą wytrzymać chwili w jego towarzystwie.

On zaś kompletnie tego nie widzi i wydaje mu się, że jest szalenie popularny, a jeśli ktoś nie okazuje mu swojej sympatii, to tylko dlatego, że mu zazdrości. Jest też samolubem i interesują go tylko własne korzyści. Mimo iż posiada bardzo wiele, z nikim nie chce się dzielić tym, co ma i nawet nie chce nikomu poradzić, jak może poprawić swój los, zazdrośnie strzegąc swojej recepty na sukces.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 20 marca

Fakt osiągnięcia sukcesu w przypadku człowieka urodzonego w dniu 20 marca wcale nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać.

W znacznej mierze należy to złożyć na karb jego własnych wad, ponieważ wszystkie zdolności, jakimi obdarzył go los, nieraz zatraca przez swój brak elastyczności i bezwzględność w działaniu. Te cechy powodują, że po prostu nie zawsze może zrobić dobry użytek z tego, co posiada, co jest powodem wielkiego zdziwienia jego otoczenia, choć właściwie nie ma w tym niczego zaskakującego.

Wynika to też z tego, że trudno znaleźć życzliwych mu ludzi, gdyż – jeśli nie osiągnął odpowiednio wysokiego poziomu rozwoju wewnętrznego – jego stosunek do otoczenia sprawia, że po prostu nie da się go lubić.

Jeśli jednak mimo wszystko uda mu się przezwyciężyć wszystkie piętrzące się przed nim przeszkody i przeciwności losu, może osiągnąć sukces, jednak częściej zdarza się tak, że sam powoduje swój upadek i to nierzadko tuż przed szczytem, do którego z takim uporem i niemałym wysiłkiem zdążał.

Kobieta urodzona tego dnia największe szanse na osiągnięcie sukcesu ma wówczas, gdy zwiąże swoje życie – zawodowe lub osobiste – z osobami urodzonymi w dniach od 23 lipca do 24 sierpnia i od 23 listopada do 22 grudnia.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 marzec

 • zwierzę : zaskroniec
 • charakter : ambitny, zdolny, egoistyczny, rozsądny, zarozumiały
 • kolory : zielony, oliwkowy, groszkowy; kakaowy
 • zawody żeńskie : farmaceutka, prokurator, kosmetyczka
 • roślina : nasturcja
 • zawody męskie : spawacz, opiekun, tokarz
 • kamień : szmaragd

Imieniny 20 marca

 • Klaudia
 • Aleksander
 • Maurycy
 • Hipolit
 • Józefa
 • Bogusław
 • Aleksandra
 • Rafał
 • Wincenty
 • Klemens
 • Eufemia
 • Ambroży
 • Anatol

20 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

5/5 - (1)

13 komentarzy

 1. Agnieszka
  • Adam
 2. elomelo
 3. Jarecki
 4. R
 5. Siostra
 6. Unknown
 7. Marta
 8. Ana
 9. Ema
 10. Typowy Seba

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak wychowywać dziecko i czego przede wszystkim go uczyć? Parę wskazówek odnajdziecie w gwiazdach
Pamiętasz urodziny swojego dziecka lepiej niż własne, więc prawdopodobnie znasz również jego znak zodiaku;) Nie możesz zapominać, że malec, którego kształtujesz, to człowiek, tylko mały. Jego charakter może bardzo różnić się od Twojego. Potrzeby oczywiście też. Choć podejście d


Jak bardzo morderczy jest Twój znak? Sprawdź ilu seryjnych morderców wypuścił na świat
Każdy z nas ma swoje zalety i wady. Za wiele z nich odpowiedzialny jest zodiak. To on sowicie obdarza nas różnymi przymiotami. Nie każdymi możemy się pochwalić. Wszyscy mamy w końcu mroczną stronę. Nie znaczy to jednak, że zła natura pociągnie nas ku najgorszemu, prawda? Czy przypadkiem

Czym jest karma i czy jesteśmy na nią skazani? Oto kilka faktów, które pozwolą Ci zrozumieć przeznaczenie
Słowo karma oznacza działanie, pracę i czyn.  Karma może być rozumiana jako zasada przyczynowości, w której intencja i działanie jednostki wpływają na jej przyszłe losy. Jest to jednak rozumienie dosyć płytkie, bowiem pod tym pojęciem kryje się coś znacznie głębszego. Czym tak nap