22 marca

22-marca

Horoskop dla urodzonych 22 marca

22 marca – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 22 marca, jest jego wiara w siebie. Jest on urodzonym optymistą, nigdy nie wątpi w   możliwość powodzenia podejmowanych przez siebie misji, nawet jeśli są najtrudniejsze i otoczenie przestrzega go, że nie da sobie rady z danym zadaniem.

On jednak jest nastawiony tak bardzo optymistycznie i tak pewien swych umiejętności, a także tego, że fortuna mu sprzyja, że na próżno można go od czegokolwiek odwodzić, bo i tak takie próby nie przyniosą najmniejszego skutku, chyba że odwrotny do zamierzonego.

Lekceważy wszystkie przeszkody, jakie pojawiają się przed nim na jego drodze do danego celu i za nic ma sobie wysiłki wrogów, którzy chcą go zniszczyć –  śmieje się im w twarz, bo wie, że nikt nie może mu poważnie zaszkodzić.

Kiedy ma coś do zrobienia, nigdy nie zastanawia się, czy leży to w zasięgu jego możliwości, tylko od razu zabiera się do pracy, będąc święcie przekonany, że wkrótce zatriumfuje. Niestety jednak wiara ta bardzo często go zawodzi, bo nie jest przygotowany do wypełniania zadań, jakie przedsiębierze, a także często zwyczajnie brakuje mu do tego kompetencji, więc jest  z góry skazany na porażkę, ale nie chce sobie tego uświadomić.

Ponadto nie wyciąga nauczek ze swych złych doświadczeń i przy następnych okazjach powtarza ten sam schemat, niczego nie ucząc się na swych błędach. Jest to dla niego tym gorsze, że taką niefrasobliwość przejawia w kwestiach finansowych i nie trzeba chyba dodawać, jakie ma tego skutki.
Nie oznacza to jednak, że człowiekowi urodzonemu 22 marca brakuje inteligencji, gdyż jest bardzo bystry i ma wiele dobrych predyspozycji, jednak często nie ma czasu, by pokazać swoje zdolności, tak szybko i gwałtownie działa.

Jest przedsiębiorczy i nawet jeśli kilka rzeczy pod rząd mu się nie uda, nie zamierza osiadać bezczynnie, lecz stale wymyśla nowe projekty i jest w tym tak pełen entuzjazmu, że jego otoczenie często zapala się do jego pomysłów, mimo iż nie ma opinii szczególnie wiarygodnego człowieka, a mimo to ludzie nadal chcą z nim współpracować.

 

pozytywyZalety

Wielki entuzjazm i niespożyta energia to na pewno jedne z najważniejszych cech człowieka, który przyszedł na świat w dniu 22 marca. Można również wyróżnić jego niegasnący optymizm, który powoduje, że nigdy, po najgorszych nawet przejściach, nie przestaje wątpić w swoje zdolności i możliwości, więc nigdy się nie załamuje i nawet rzadko miewa gorsze dni.

Jest wojowniczy i zawsze skłonny walczyć o swoje, elokwentny, przedsiębiorczy i dumny. Ma głowę pełną pomysłów i przeważnie są one dobre, gorszej jednak z ich wykonaniem, bo mimo iż posiada nieprzeciętne zdolności organizacyjne, przez swój pośpiech zaprzepaszcza przeważnie swoje dobre intencje.

Jest oryginalny i niebanalny, ludzie chętnie szukają jego towarzystwa, bo nie można się przy nim nudzić i na znajomości z nim można wiele zyskać. Ponadto człowiek urodzony 22 marca jest stały w swoich poglądach i gotów zażarcie bronić swoich racji. Nie ma najmniejszych skłonności do oportunizmu i nawet dla największych korzyści nie będzie zmieniał swojego sposobu myślenia po to, by się komuś przypodobać.

 

Wady

Człowiek urodzony 22 marca przejawia pewne tendencje dominacyjne i chciałby sprawować władzę. Często udaje mu się przejąć ją na chwilę, mimo iż tak naprawdę zupełnie się do tego nie nadaje, bowiem nie potrafi dobrze zapanować sam nad sobą, a co dopiero nad większą grupą ludzi.

Bardzo jednak się tym chełpi i popisuje i w takim stanie nie jest najprzyjemniejszy, dlatego ludzie z jego otoczenia nie zamierzają dopuszczać go do rządzenia nimi.

W ogóle człowiek ów lubi chwalić się wszystkim, czym tylko może, bo pożąda ludzkiego uznania, mimo iż utrzymuje, że jest bardzo niezależny i zależy mu jedynie na własnej opinii, jaką ma na swój temat.

Jego bliscy mogą mu zarzucać, że jest niechętny życiu rodzinnemu i wydaje się, że nie czuje żadnych  więzi z rodziną, choć chyba tak naprawdę po prostu się przeciw nim buntuje, chcąc podkreślić swoją odrębność i niezależność. Czasem specjalnie buntuje się przeciw autorytetowi starszych członków rodziny tylko po to, by zamanifestować, że ma swoje zdanie, choć w głębi duszy się z nimi zgadza.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 22 marca

Wielka siła człowieka urodzonego 22 marca polega na tym, że potrafi on jak mało kto koncentrować się na swoich celach i na tym, co ma w danym momencie do zrobienia. Dzięki temu nie rozprasza się na niepotrzebne czynności, lecz zmierza najprostszą możliwą drogą do swego celu, a więc działa bardzo skutecznie i przeważnie udaje mu się dopiąć swego.

Posiada nieprzeciętny intelekt, dzięki któremu może odnieść znaczne sukcesy w naukach ścisłych, gdyż posiada do nich wrodzone predyspozycje. Wprawdzie nie ma szczególnie oryginalnego sposobu myślenia i nierzadko powiela cudzy tok rozumowania, ale jest pełen pomysłów na rozmaite modyfikacje i potrafi udoskonalać rzeczy już istniejące.

Doskonale orientuje się w życiu, co zawdzięcza swojej wielkiej bystrości, która pozwala mu aktywnie obserwować zachodzące wokół niego zjawiska i wyciągać z nich trafne wnioski. Dzięki zdolności podejmowania szybkich, ale dobrych decyzji  i umiejętności zażegnywania konfliktów już w zarodku, może być dobrym dyplomatą albo wykorzystywać te zdolności na innych posadach.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 marzec

 • roślina : powój
 • charakter : optymistyczny, wesoły, pewny siebie, dumny, bystry
 • zawody męskie : spiker radiowy, farmaceuta, makler
 • kamień : czerwony koral
 • zawody żeńskie : dietetyk, chemik, modelka
 • zwierzę : orzeł
 • kolory : kremowy, brązowy, pomarańczowy; brunatny

Imieniny 22 marca

 • Godzisław
 • Paweł
 • August
 • Baldwina
 • Bogusława
 • Katarzyna
 • Kazimierz
 • Baldwin
 • Bogusław
 • Benwenut
 • Bazyli
 • Zachariasz
 • Boguchwał
 • Oktawian
 • Zachary

22 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

3.9/5 - (8)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Na obrazku ukryło się kilka kształtów. Ten, który odnajdziesz na końcu powie Ci, która ze znajomych osób sprawi Ci niespodziankę
Życie jest nieprzewidywalne i pełnie niespodzianek. Nigdy nie wiemy, czego możemy się spodziewać po kapryśnej fortunie, która o nam sprzyja, to znów odwraca się do nas plecami. Swoje sekrety mają przed nami nawet bliscy. W głębi duszy wiemy, kogo możemy podejrzewać o posiadanie tajemni


Który z symboli najbardziej przypadł Ci do gustu. Zdecyduj się na jeden i odczytaj duchową wiadomość od gwiazd
Jeśli chcemy odkryć ukryte prawdy o nas samych, zwykle patrzymy w gwiazdy. W zodiaku i horoskopach szukamy tego, co na pierwszy rzut niewidoczne. Informacji, które są przed nami ukryte lub dla nas niedostępne. Wszechświat co już to uchyla przed nami rąbka tajemnicy. Zdradza nam szczątkowe�

5 wspaniałych wynalazków i idei, które zrodziły się w snach. Dzięki nim przestaniesz ignorować swą podświadomość
Marzenia senne przemawiają do nas językiem symboli i alegorii.  Rzadko kto potrafi je odszyfrować, a jeszcze mniej ludzi zrozumieć. Zwykle szybko o nich zapominamy. Nie zaprzątamy sobie głowy odkrywaniem drugiego dna i grzebaniem w tym, co niejasne i niejednoznaczne. Historia zna jednak przyp