24 marca

24-marca

Horoskop dla urodzonych 24 marca

24 marca – horoskop ogólny

Najważniejsze w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 24 marca, jest to, że bardzo zależy mu, by we wszystkim przodować i zajmować stanowisko nadrzędne względem innych ludzi.

Stale wykazuje jakieś nowe inicjatywy w co chwilę innym kierunku, lecz tak naprawdę mało z tych zamierzeń doprowadza do końca, gdyż cechuje go słomiany zapał i często zmienia obiekty swych zainteresowań.

Znacznie bardziej woli wysługiwać się ludźmi do wykonywania swoich planów, bo jest znacznie lepszy w ich układaniu niż we wcielaniu w życie.

Ponadto bardzo lubi rządzić ludźmi, nawet bez żadnego konkretnego powodu i zawsze do tego dąży, nie tylko dlatego, by czerpać z tego przyjemność, ale przede wszystkim dlatego, by chronić się przed sytuacją, w której to on musiałby wykonywać czyjeś polecenia. Szczerze tego nie znosi i najchętniej by tego nie robił, jednak trzeba mu oddać, że jeśli już musi, to nie buntuje się przeciwko władzy, jaką ktoś nad nim sprawuje i działa ściśle według wydawanych mu poleceń, choć niechętnie i z dużą dozą niecierpliwości.

Jest bardzo ambitny i nie ma cierpliwości do czekania, aż los da mu korzystną pozycję. Sam chce o nią walczyć i nigdy się przed tym nie waha jeśli tylko nadarza się taka okazja. Jego ambicje powodują, że nigdy nie osiada na laurach i jest w swych dążeniach dość agresywny, więc lepiej schodzić mu z drogi i w żaden sposób mu nie przeszkadzać, a także samowolny.

Na próżno można go do czegoś przekonywać albo starać się odwodzić od powziętych zamierzeń, bo i tak zrobi po swojemu. Jest mocno drażliwy na swoim punkcie i jeśli ktoś denerwuje go swoimi radami, bardzo się irytuje i z czystej przekory gotów jest zrobić dokładnie odwrotnie, manifestując tym sposobem swoją wielką niezależność. Jednak wcale nie jest tak konsekwentny w swoim działaniu jak mogłoby się wydawać, bo jak szybko jak się czymś zaciekawia, tak szybko traci to zainteresowanie dla danej rzeczy, porzucając zadanie w środku i nie kończąc go już nigdy.

Człowiek urodzony 24 marca ceni też sobie proste, nieskomplikowane życie, najlepiej na wsi. Mimo iż jest ambitny, nie lubi się uczyć, ale nadrabia braki w wykształceniu swą wrodzoną inteligencją i zaradnością.

 

pozytywyZalety

Małe wymagania człowieka urodzonego 24 marca, jakie żywi on względem swojego życia, stanowią jego niewątpliwą zaletę. Nie potrzebuje luksusów ani zbędnych – w jego mniemaniu – udogodnień.

Ceni sobie proste życie, wręcz surowe, w skromnych warunkach. Jest też bardzo bezpośredni w obejściu i naturalny. Nawet jeśli udaje mu się osiągnąć bardzo wielki sukces, nie puszy się, lecz ciągle jest tym samym swojskim człowiekiem.

Jest dobroduszny i nikogo z rozmysłem nie krzywdzi. Bardzo uczuciowy, szybko i na długo przywiązuje się do ludzi, a wszystkich, których kocha, chciałby mieć zawsze obok siebie.

Skłonny jest do największych poświęceń na rzecz ukochanych osób, a w ich obronie może zrobić rzeczy, których normalnie nigdy by nie zrobił, a nawet nie podejrzewałby, że jest do tego zdolny. Jest bardzo energiczny i nie pozwala, by owa energia się marnowała.

Zawsze potrafi sobie znaleźć jakieś zajęcie i chętnie działa na rzecz innych, nikomu nie odmawiając swego wsparcia i poświęcając swój czas każdemu, kto go o to prosi.

 

Wady

To, co często otoczenie zarzuca człowiekowi urodzonemu 24 marca, a w czym on nie widzi niczego złego, to jego szorstkie, bezceremonialne obejście. On nic sobie z tego nie robi, bo uważa, że po prostu zachowuje się naturalnie i tak, jak mu odpowiada, jego znajomi uważają zaś niejednokrotnie, że jest pozbawiony kultury i stanowczo powinien zadbać o swoje maniery.

Czasem bywa nieprzyjemny, zwłaszcza gdy ma zły nastrój, bo nie widzi powodu, by bawić się w dyplomację, szczególnie gdy przebywa w towarzystwie osób, wśród których czuje się swobodnie i oczekuje, że będą go akceptowali takim, jaki jest.

Trzeba jednak uczciwie przyznać, że czasem w swej bezpośredniości ma skłonności do przesady i zachowuje się wręcz prostacko, prezentując grubiańskie maniery i nie każdy z tego powodu może chcieć przebywać w jego towarzystwie.

Ponadto wyróżnia się oślim uporem i na nic w jego przypadku zdają się najgorętsze perswazje, gdyż prędzej można się spodziewać, że zrobi dokładnie na odwrót niż posłucha dobrej rady życzliwej osoby.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 24 marca

Najlepszym zawodem dla człowieka urodzonego w dniu 24 marca będzie taki, w którym będzie mógł zarobić szybko dużo pieniędzy, bowiem będzie mu to dawało stałą motywację do dalszych działań, w przeciwnym bowiem razie może się szybko zniechęcić i zechce zmienić miejsce zatrudnienia.

Dobrze sprawdzi się w zawodzie architekta czy wojskowego, ale może również spróbować swoich sił w aktorstwie czy sporcie, oczywiście jeśli przejawia takie talenty.

Trzeba jednak zaznaczyć, że raczej nie dorobi się nigdy pokaźnego majątku, ponieważ kompletnie nie umie oszczędzać i przez cały czas wydaje znacznie więcej pieniędzy niż zarabia, więc bez względu na to, ile ma do dyspozycji środków finansowych, niemal stale boryka się z problemami.

Zazwyczaj ma jednak znacznie więcej szczęścia niż rozumu, a jego sukces częściej jest nie wynikiem jego własnych zasług i podejmowanych uczciwie wysiłków, ale dziełem szczęśliwego zrządzenia losu, nie musi więc martwic się szczególnie o swoją przyszłość, zresztą nie ma do tego skłonności.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 24 marzec

 • zawody żeńskie : telefonistka, projektantka mody, hafciarka
 • roślina : forsycja
 • zwierzę : emu
 • kamień : żółty szafir
 • charakter : pomysłowy, energiczny, dynamiczny, impulsywny, agresywny
 • zawody męskie : zbrojarz, stolarz, biotechnolog
 • kolory : morski, biały, ultramaryna; biskupi

Imieniny 24 marca

 • Gabriel
 • Józef
 • Katarzyna
 • Dzierżysław
 • Sewer
 • Romulus
 • Aleksander
 • Szymon
 • Dionizy
 • Marek
 • Jan

24 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

2.8/5 - (6)

1 komentarz

 1. Kasia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Gwiazdy zdradzają, co w Tobie najbrzydszego. Przyjrzyj się sobie i sprawdź, dlaczego tak trudno Cię pokochać
Nikt nie wie o sobie wszystkiego. Samych siebie uczymy się całe życie, podobnie jak świata, który odkrywamy i poznajemy. Jeśli gdzieś są jakiekolwiek wskazówki odnośnie do tego, co możemy w sobie zmienić, to właśnie w gwiazdach. To tam szukać musimy odpowiedzi i podpowiedzi, jakie są


Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż

Który z symboli najbardziej przypadł Ci do gustu. Zdecyduj się na jeden i odczytaj duchową wiadomość od gwiazd
Jeśli chcemy odkryć ukryte prawdy o nas samych, zwykle patrzymy w gwiazdy. W zodiaku i horoskopach szukamy tego, co na pierwszy rzut niewidoczne. Informacji, które są przed nami ukryte lub dla nas niedostępne. Wszechświat co już to uchyla przed nami rąbka tajemnicy. Zdradza nam szczątkowe�