24 marca

24-marca

Horoskop dla urodzonych 24 marca

24 marca – horoskop ogólny

Najważniejsze w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 24 marca, jest to, że bardzo zależy mu, by we wszystkim przodować i zajmować stanowisko nadrzędne względem innych ludzi.

Stale wykazuje jakieś nowe inicjatywy w co chwilę innym kierunku, lecz tak naprawdę mało z tych zamierzeń doprowadza do końca, gdyż cechuje go słomiany zapał i często zmienia obiekty swych zainteresowań.

Znacznie bardziej woli wysługiwać się ludźmi do wykonywania swoich planów, bo jest znacznie lepszy w ich układaniu niż we wcielaniu w życie.

Ponadto bardzo lubi rządzić ludźmi, nawet bez żadnego konkretnego powodu i zawsze do tego dąży, nie tylko dlatego, by czerpać z tego przyjemność, ale przede wszystkim dlatego, by chronić się przed sytuacją, w której to on musiałby wykonywać czyjeś polecenia. Szczerze tego nie znosi i najchętniej by tego nie robił, jednak trzeba mu oddać, że jeśli już musi, to nie buntuje się przeciwko władzy, jaką ktoś nad nim sprawuje i działa ściśle według wydawanych mu poleceń, choć niechętnie i z dużą dozą niecierpliwości.

Jest bardzo ambitny i nie ma cierpliwości do czekania, aż los da mu korzystną pozycję. Sam chce o nią walczyć i nigdy się przed tym nie waha jeśli tylko nadarza się taka okazja. Jego ambicje powodują, że nigdy nie osiada na laurach i jest w swych dążeniach dość agresywny, więc lepiej schodzić mu z drogi i w żaden sposób mu nie przeszkadzać, a także samowolny.

Na próżno można go do czegoś przekonywać albo starać się odwodzić od powziętych zamierzeń, bo i tak zrobi po swojemu. Jest mocno drażliwy na swoim punkcie i jeśli ktoś denerwuje go swoimi radami, bardzo się irytuje i z czystej przekory gotów jest zrobić dokładnie odwrotnie, manifestując tym sposobem swoją wielką niezależność. Jednak wcale nie jest tak konsekwentny w swoim działaniu jak mogłoby się wydawać, bo jak szybko jak się czymś zaciekawia, tak szybko traci to zainteresowanie dla danej rzeczy, porzucając zadanie w środku i nie kończąc go już nigdy.

Człowiek urodzony 24 marca ceni też sobie proste, nieskomplikowane życie, najlepiej na wsi. Mimo iż jest ambitny, nie lubi się uczyć, ale nadrabia braki w wykształceniu swą wrodzoną inteligencją i zaradnością.

 

pozytywyZalety

Małe wymagania człowieka urodzonego 24 marca, jakie żywi on względem swojego życia, stanowią jego niewątpliwą zaletę. Nie potrzebuje luksusów ani zbędnych – w jego mniemaniu – udogodnień.

Ceni sobie proste życie, wręcz surowe, w skromnych warunkach. Jest też bardzo bezpośredni w obejściu i naturalny. Nawet jeśli udaje mu się osiągnąć bardzo wielki sukces, nie puszy się, lecz ciągle jest tym samym swojskim człowiekiem.

Jest dobroduszny i nikogo z rozmysłem nie krzywdzi. Bardzo uczuciowy, szybko i na długo przywiązuje się do ludzi, a wszystkich, których kocha, chciałby mieć zawsze obok siebie.

Skłonny jest do największych poświęceń na rzecz ukochanych osób, a w ich obronie może zrobić rzeczy, których normalnie nigdy by nie zrobił, a nawet nie podejrzewałby, że jest do tego zdolny. Jest bardzo energiczny i nie pozwala, by owa energia się marnowała.

Zawsze potrafi sobie znaleźć jakieś zajęcie i chętnie działa na rzecz innych, nikomu nie odmawiając swego wsparcia i poświęcając swój czas każdemu, kto go o to prosi.

 

Wady

To, co często otoczenie zarzuca człowiekowi urodzonemu 24 marca, a w czym on nie widzi niczego złego, to jego szorstkie, bezceremonialne obejście. On nic sobie z tego nie robi, bo uważa, że po prostu zachowuje się naturalnie i tak, jak mu odpowiada, jego znajomi uważają zaś niejednokrotnie, że jest pozbawiony kultury i stanowczo powinien zadbać o swoje maniery.

Czasem bywa nieprzyjemny, zwłaszcza gdy ma zły nastrój, bo nie widzi powodu, by bawić się w dyplomację, szczególnie gdy przebywa w towarzystwie osób, wśród których czuje się swobodnie i oczekuje, że będą go akceptowali takim, jaki jest.

Trzeba jednak uczciwie przyznać, że czasem w swej bezpośredniości ma skłonności do przesady i zachowuje się wręcz prostacko, prezentując grubiańskie maniery i nie każdy z tego powodu może chcieć przebywać w jego towarzystwie.

Ponadto wyróżnia się oślim uporem i na nic w jego przypadku zdają się najgorętsze perswazje, gdyż prędzej można się spodziewać, że zrobi dokładnie na odwrót niż posłucha dobrej rady życzliwej osoby.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 24 marca

Najlepszym zawodem dla człowieka urodzonego w dniu 24 marca będzie taki, w którym będzie mógł zarobić szybko dużo pieniędzy, bowiem będzie mu to dawało stałą motywację do dalszych działań, w przeciwnym bowiem razie może się szybko zniechęcić i zechce zmienić miejsce zatrudnienia.

Dobrze sprawdzi się w zawodzie architekta czy wojskowego, ale może również spróbować swoich sił w aktorstwie czy sporcie, oczywiście jeśli przejawia takie talenty.

Trzeba jednak zaznaczyć, że raczej nie dorobi się nigdy pokaźnego majątku, ponieważ kompletnie nie umie oszczędzać i przez cały czas wydaje znacznie więcej pieniędzy niż zarabia, więc bez względu na to, ile ma do dyspozycji środków finansowych, niemal stale boryka się z problemami.

Zazwyczaj ma jednak znacznie więcej szczęścia niż rozumu, a jego sukces częściej jest nie wynikiem jego własnych zasług i podejmowanych uczciwie wysiłków, ale dziełem szczęśliwego zrządzenia losu, nie musi więc martwic się szczególnie o swoją przyszłość, zresztą nie ma do tego skłonności.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 24 marzec

 • zawody żeńskie : telefonistka, projektantka mody, hafciarka
 • roślina : forsycja
 • zwierzę : emu
 • kamień : żółty szafir
 • charakter : pomysłowy, energiczny, dynamiczny, impulsywny, agresywny
 • zawody męskie : zbrojarz, stolarz, biotechnolog
 • kolory : morski, biały, ultramaryna; biskupi

Imieniny 24 marca

 • Gabriel
 • Józef
 • Katarzyna
 • Dzierżysław
 • Sewer
 • Romulus
 • Aleksander
 • Szymon
 • Dionizy
 • Marek
 • Jan

24 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

2.7/5 - (4)

1 komentarz

 1. Kasia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z którym mitologicznym stworzeniem łączą Cię gwiazdy i czemu?
Mity greckie były odpowiedzią na odwieczne ludzkie poszukiwania celu i sensu życia.  Istoty ze wszystkich mitologii świata powstały w podobnym celu. Miały reprezentować wszystkie nasze cechy, zarówno te dobre, jak i złe od dumy poprzez strach, nieodpowiedzialność, czy złośliwość. Wsz


Liczby mówią więcej od słów. Trzeba tylko znać ich język. Sprawdź, co znaczą poszczególne trójki liczb i poznaj ich przesłanie
Występowanie potrójnych cyfr, takich jak 111 lub 222 może być przypadkowe.  Kiedy jednak widzimy je kilka razy dziennie, powinniśmy się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. Liczby są dwuwymiarową geometrią, a geometria to język Wszechświata. Świadomość jest częścią tej Uniwersa

Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Ręce pozwalają nam komunikować się z otoczeniem bez słów.  Służ nam nie tylko do posługiwania się przeróżnymi przedmiotami i urządzeniami, ale również do przekazywania uczuć i emocji. Jak dowodzą naukowcy, kiedy para, która darzy się wzajemnym uczuciem, chwyta się za ręce, w ic