25 marca

25-marca

Horoskop dla urodzonych 25 marca

25 marca – horoskop ogólny

Człowiekowi urodzonemu w dniu 25 marca bardzo zależy na tym, by zajmować  w życiu taką pozycję, aby mógł dzięki niej dominować nad innymi ludźmi i by zapobiec zdominowaniu jego przez kogokolwiek.

Trzeba przyznać, że przeważnie udaje mu się to osiągnąć, ponieważ jest bardzo przewidujący i dzięki temu bardzo zręcznie dostosowuje się do warunków danej sytuacji, a nawet gdy zmienia się ona jak w kalejdoskopie.

Jest silny, pracowity i posiada wielkie ambicje. Wyróżnia się swoją władczością i łatwo zapewnia sobie posłuch swojego otoczenia, nawet gdy nie ma ono powodów, by poddawać się jego woli. Często przejawia zdolności artystyczne i nie zdarza się, by je marnotrawił, a przeciwnie, umie z nich zrobić dobry użytek.

Jest zwolennikiem wszystkiego, co nowe i chętnie wciela w swoje życie wszelkie zmiany, a także innych namawia do reform, bo chciałby być osobą, która stanie się pionierem zmian w swoim środowisku. Jest wielce entuzjastycznie nastawiony do każdego zadania, do jakiego się zabiera, a także pełen uporu. Ponieważ jednak łatwo poddaje się targającym nim emocjom, łatwo wpada ze skrajności w skrajność, a takie zmienne stany wcale nie ułatwiają mu działania i często uniemożliwiają mu doprowadzenie swoich planów do szczęśliwego końca.

Mimo tego jednak nie uważa, by do czegokolwiek się nie nadawał, a wręcz przeciwnie, ma jak najlepsze zdanie o swoich kwalifikacjach i kompetencjach i w myśl tego zawsze stara się rządzić i panować.

Nie znosi za to znajdować się pod czyimiś rządami, a już najgorsze jest to dla niego na gruncie zawodowym, gdyż wypełnianie czyichś rozkazów i pracowanie na czyjś rachunek uważa za uwłaczające jego godności. Nie lubi nawet stosować się do cudzych wskazówek, bo zawsze uważa, że sam najlepiej wie, co ma robić i najsprawniej sobie ze wszystkim poradzi.

Właściwie ma w tym racje, ponieważ umie układać bardzo szczegółowe i dobrze dopracowane plany swoich działań, których następnie ściśle się trzyma i wobec tego jest przygotowany na każdą ewentualność, więc rzadko popełnia błędy. Zawdzięcza to też swojej wysoko rozwiniętej intuicji, z której podpowiedzi korzysta często i chętnie, przewidując w ten sposób rezultaty podejmowanych przez siebie decyzji oraz konsekwencje działań innych ludzi, które mogą go dotyczyć.

 

pozytywyZalety

Niezaprzeczalna inteligencja to chyba największa zaleta człowieka urodzonego w  dniu 25 marca. W połączeniu z jego intuicją sprawia ona, że rzadko się myli, nawet w najtrudniejszych sytuacjach, a co ciekawe, zawsze wie, czy w danej sytuacji lepiej jest skorzystać z podpowiedzi głosu wewnętrznego, czy z umiejętności logicznego rozumowania.

Jest ambitny, ale wcale nie chce, by los mu wszystko podał na tacy i liczy się z tym, że na swój sukces będzie musiał pracować, może nawet bardzo ciężko i myśl ta nie odstrasza go przed zaspokajaniem swych wysokich aspiracji. Jest bardzo niezależny i nie osiągnie szczęścia, jeśli nie będzie mógł zachować niepodległości, przynajmniej w najważniejszych dla siebie sprawach.

Wyróżnia się również swoją bystrością i świetnymi planami, jakie układa. Robi je tak dobrze i szczegółowo, że wcale nie musi sam ich wykonywać, bo każdy sobie z tym poradzi, tak jasno i ze wszystkimi detalami potrafi wszystko w nich objaśnić i zawrzeć. Chętnie w ten sposób pomaga innym, dzieląc się z nimi swoim talentem i nie uważa, by umniejszało to jego własny sukces.

 

Wady

Impulsywność i krańcowość człowieka urodzonego w dniu 25 marca powodują, że niełatwo jest przewidzieć jego nastroje i jest z tym bardzo kłopotliwy dla swego otoczenia, a nawet dla najbliższych mu osób, które znają go wiele lat, ale nadal nie są w stanie przewidzieć, w jakim humorze będzie danego dnia, a nawet w konkretnej chwili.

Ponadto cechuje go słomiany zapał i najpierw ekscytuje się jakimś przedsięwzięciem, a potem równie nagle owa ekscytacja go opuszcza i całkowicie obojętnieje, nie chcąc już kontynuować rozpoczętej czynności. Bardzo źle znosi sytuacje, w których nie może rządzić i nie potrafi sobie uświadomić, że nigdy nie będzie mógł tylko panować i kiedyś będzie musiał poddać się czyjejś woli, czy mu się to podoba, czy nie.

Choć układa zręczne plany, brakuje mu zdolności i siły woli do ich wykonywania, dlatego nie powinien się do tego zabierać, ale zlecać to komuś innemu, co na szczęście chętnie czyni. Jest też wielkim megalomanem i wydaje mu się, że strasznie wiele znaczy. Stale podkreśla swoje zasługi, nawet jeśli nie jest to zgodne z prawdą, umniejszając wkład innych ludzi i uważając siebie za pępek świata.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 marca

Mimo iż na człowieka urodzonego w dniu 25 marca zwykle czyha wiele niebezpieczeństw, jest w stanie wszystkie je zwyciężyć i zazwyczaj dzięki swej sile charakteru i wytrwałości osiąga sukces.

Ma wszelkie szanse na zdobycie dogodnej dla niego pozycji życiowej, na której zdobyciu tak bardzo mu zależy, co da mu również możliwość życia na bardzo wysokim poziomie, a jest to dla niego nie mniej ważne.

Często jednak musi dość długo czekać i pracować na swój sukces, dlatego nie za każdym razem jest w stanie cieszyć się nim tak bardzo, jak byłby, gdyby osiągnął go znacznie wcześniej, ale zazwyczaj jednak umie docenić to, co ma, zwłaszcza, że ciężko musiał na to pracować.

Ludzie niezbyt chętnie z nim współpracują, gdyż nie dostrzega ich wysiłków i nie docenia zasług, lecz zawsze siebie uważa za najważniejszą przyczynę wszystkiego, co dobre i bezceremonialnie domaga się, by wszyscy przyznawali mu w tym punkcie rację. Żadne dyskusje na ten temat nie mają sensu i jeśli osoby te chcą z nim żyć w zgodzie, muszą mu we wszystkim ustępować, a na to na pewno nie każdy będzie miał ochotę, zwłaszcza w dłuższej perspektywie czasu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 marzec

 • zwierzę : okoń
 • zawody żeńskie : nauczycielka, barmanka, farmaceutka
 • kolory : oliwkowy, beżowy, ultramaryna; lapis-lazuli
 • roślina : mak
 • zawody męskie : pedagog, weterynarz, sprzedawca
 • kamień : spinel szlachetny
 • charakter : silny, pracowity, wytrwały, kreatywny, impulsywny, zmienny

Imieniny 25 marca

 • Dyzma
 • Maria
 • Nikodema
 • Małgorzata
 • Mariola
 • Ireneusz
 • Kwiryn
 • Łucja
 • Dezyderiusz
 • Prokop
 • Dezydery

25 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

4.2/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli jesteś przedstawicielem jednego z tych 3 znaków, długotrwałe związki zdecydowanie nie są dla Ciebie
Każdy, kto chce stworzyć zdrowy długotrwały związek i jest dostatecznie zmobilizowany, by o niego dbać, pielęgnować i się dla niego poświęcić, zrobi to pomimo wszelkich ograniczeń.  W tym artykule wcale nie chodzi o to, by Was od tego odwieźć, ale uświadomić, z jakimi problemami b�


3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze

Gdybyś był bohaterem horroru, jak myślisz, jak długo pozostałabyś przy życiu? Odpowiedź może tkwić w zodiaku…
W każdym horrorze znajdziemy specyficzne archetypy postaci.  Do typowego horroru potrzeba głupka, osiłka, niezdary, geniusza itd. Ale co by było, gdybyś to Ty znalazł się w horrorze? Jak myślisz, jak długo utrzymałbyś się przy życiu? Jak się okazuje, to nie zależy od Ciebie, ale od g