26 marca

26-marca

Horoskop dla urodzonych 26 marca

26 marca – horoskop ogólny

Mimo iż człowiek urodzony 26 marca jest nastawiony raczej pokojowo, to i tak nieumyślnie sam sobie czyni wrogów, a to dlatego, że będąc wielkim zwolennikiem wszelkiego postępu, naraża się ludziom, którym przeszkadza to, że zwalcza wszystko, co przestarzałe.

Mimo to jednak nie zamierza rezygnować ze swoich działań, choć zależy mu, by był lubiany, ale nie za cenę swoich przekonań. Jest to człowiek szlachetny i inteligentny, lubiący filozoficzne rozważania i szukający prawdy o świecie. Bardzo lubi dyskutować i to również nie zaskarbia mu powszechnej sympatii, gdyż z zupełnej błahostki gotów jest uczynić przedmiot gorącego sporu.

Jest bardzo zdecydowany i cecha ta sprawia, że przeważnie osiąga wszystkie swoje cele, na przekór wszelkim przeszkodom, jakie stawia przed nim los i ludziom, którzy próbują mu przeszkadzać. Doskonale orientuje się w bieżącej sytuacji, bo bardzo żywo i bystro obserwuje wszystko, co się wokół niego dzieje, więc nigdy nie ma problemu z określeniem okoliczności, w jakich się znajduje i dobrze wie, co ma robić.

Mimo to jest dość niespokojny i nie wiadomo, skąd się w nim ów niepokój bierze, ale stosunkowo silnie determinuje jego życie, gdyż nie pozwala mu zbyt długo usiedzieć w miejscu i stale każe mu podejmować coraz to nowe zadania. Powoduje to, że jego życie nigdy nie jest spokojne i ustabilizowane, lecz podlega ciągłym zmianom i właściwie nigdy nie może być do końca pewien, że jego pozycja już się nie zmieni, więc stale znajduje się na niepewnym gruncie.

Człowiek urodzony 26 marca jest bardzo wierny w stosunku do osób, które darzy miłością lub przyjaźnią i stara się ich nie zawieść. Jest również bardzo szczodry i chętnie wydaje pieniądze, nawet jeśli nie ma ich wcale zbyt wiele, na to, by sprawiać innym przyjemność, niż na siebie. Ceni sobie piękno, harmonię i dobro we wszystkich okolicznościach życia. Lubi także elegancko wyglądać i nie szczędzi na to wysiłków.

W ogóle wygląd zewnętrzny w przypadku człowieka urodzonego w dniu 26 marca jest bardzo ważny, ponieważ uważa on, że kiedy wygląda szczególnie schludnie spotykając się z kimś, wyraża mu poprzez to swój szacunek i trzeba zaznaczyć, że sam również w ten sposób postrzega ludzi, o czym mało kto wie.

 

pozytywyZalety

Wielką zaletę człowieka urodzonego w dniu 26 marca jeśli chodzi o zdolności towarzyskie jest jego umiejętność prowadzenia rozmowy.

Jest w tym mistrzem, ponieważ ponadto, że jest bardzo elokwentny i ma wszechstronne zainteresowania, o których potrafi bardzo zajmująco opowiadać, ma też dużą zręczność w kierowaniu rozmową i można mieć pewność, że z każdym znajdzie temat do rozmowy.

Przez to ludzie chętnie się z nim spotykają i widzą go na organizowanych przez siebie przyjęciach, a on chętnie we wszystkim uczestniczy i nieraz staje się duszą towarzystwa, zabawiając wszystkich zebranych, choć nie ma w tym nic z próżności, bo nie zależy mu, by znajdować się w centrum uwagi.

Jako przyjaciel również jest doskonały – lojalny i szczery, ale też wie, kiedy lepiej stać z boku i nie narzucać się ze swoją pomocą ani dobrymi radami.

Trudno jest znaleźć człowieka o podobnym wyczuciu taktu i poczuciu umiaru we wszystkim – wydaje się, że ma jakiś szósty zmysł, którym wyczuwa, jak ma się w danej sytuacji zachować by było jak najlepiej dla wszystkich. Posiada także bardzo mocno rozwinięte poczucie humoru, ale pozwala sobie tylko na żarty w dobrym guście, nie posuwając się nigdy do grubiaństwa czy kpin na temat kogoś, kto mógłby się tym poczuć urażony.

 

Wady

Duża wadą człowieka urodzonego 26 marca jest jego zmienność i skłonność do kaprysów. Cechy te powodują, że niełatwo sprostać jego wymaganiom i osoby, od których oczekuje, że będą się starać to zrobić, mogą czuć się znużone jego ciągłym niezadowoleniem, który łatwo daje odczuć.

Ponadto sam siebie również nie zawsze jest w stanie zadowolić, bo czasami nie nadąża za swoimi zmieniającymi się wciąż oczekiwaniami i pragnieniami, a innym znów razem w ogóle już nie wie, czego tak naprawdę chce od  życia, świata, ludzi i od siebie samego.

W bronieniu swych poglądów i atakowaniu błędnych w jego opinii przekonań może być zanadto ekspansywny, a nawet agresywny i czasami zatraca gdzieś swoje zdolności dyplomatyczne, zwłaszcza gdy jest szczególnie zaślepiony jakąś ideą. Może również przejawiać nietolerancję wobec swoich zdecydowanych oponentów, a zawsze jest mu trudno przejść do porządku dziennego nad tym, że ktoś myśli zupełnie inaczej niż on.

Ma również problem ze swą nadmierną hojnością, która jest zwykle kompletnie niewspółmierna do posiadanych przez niego środków finansowych, przez co powoduje swe wielkie kłopoty, ale i tak nie umie się od tego odzwyczaić.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 26 marca

Wielką siłę człowieka urodzonego dnia 26 marca stanowi jego entuzjazm, z którym zabiera się do każdego działania, niestety jednak nie w każdym wypadku wystarcza mu go aż do końca, wobec czego nie zawsze dopina swych celów.

Odważnie broni swoich racji i przekonań i cecha ta może spowodować, że osiągnie sukces w dziedzinie, w której się tego nie spodziewa bądź zostanie zauważony i doceniony przez wpływowych ludzi, którzy pomogą mu w zrobieniu kariery.

Ma wszechstronne zainteresowania, więc teoretycznie odnajdzie się w każdej dyscyplinie, ale nawet jeśli zostanie osadzony w całkowicie nowej dla siebie sytuacji, z pewnością nie będzie się czuł zagubiony, gdyż ma łatwość dostosowywania się do nowych warunków i wielką inteligencję, dzięki której szybko się uczy.

Na największe sukcesy może liczyć wówczas, gdy zdecyduje się związać swoje życie zawodowe z mechaniką, do której przejawia wrodzoną zręczność, bądź z przemysłem, gdyż ma smykałkę do robienia interesów i na pewno dla mu to wielką satysfakcję płynącą z faktu, że pracuje na swój własny rachunek.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 marzec

 • roślina : storczyk
 • charakter : szlachetny, inteligentny, zdecydowany, uparty, wesoły, dowcipy
 • kamień : diament
 • zawody żeńskie : fizyk, ekolog, ekspedientka
 • kolory : złoty, oliwkowy, lila róż; fuksja
 • zawody męskie : dyrygent, tapicer, sekretarz
 • zwierzę : mewa

Imieniny 26 marca

 • Dyzma
 • Feliks
 • Eutychiusz
 • Manuela
 • Emanuela
 • Teodozy
 • Nicefor
 • Emanuel
 • Teodor
 • Bazyli
 • Larysa
 • Teodozjusz

26 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

Oceń horoskop

3 komentarze

 1. Łukasz
 2. Monika
 3. EwaMaria

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak wychowywać dziecko i czego przede wszystkim go uczyć? Parę wskazówek odnajdziecie w gwiazdach
Pamiętasz urodziny swojego dziecka lepiej niż własne, więc prawdopodobnie znasz również jego znak zodiaku;) Nie możesz zapominać, że malec, którego kształtujesz, to człowiek, tylko mały. Jego charakter może bardzo różnić się od Twojego. Potrzeby oczywiście też. Choć podejście d


Czy jest jedna wada, do której za nic w świecie się nie przyznasz? Sprawdź, co na to gwiazdy
Wszyscy mamy zalety i wady.  O ile te pierwsze pielęgnujemy, o tyle drugie staramy się wyplenić. Niekiedy się to udaje, częściej jednak pozostają one z nami na życie, kształtując obraz tego, jacy jesteśmy naprawdę. Niektóre z naszych nawyków są naprawdę irytujące, często to rzeczy

4 znaki ostrzegawcze od Twojej intuicji, których nie powinieneś NIGDY lekceważyć
Każdy z nas posiada intuicję, która podpowiada nam, w którym kierunku powinniśmy zmierzać.  Czasami słyszymy głos podświadomości, która stara się nam wskazywać drogę zgodną z naszym sumieniem i duszą. Innym razem sygnały, które wysyła do nas intuicja, lekceważymy i żyjemy włas