27 marca

27-marca

Horoskop dla urodzonych 27 marca

27 marca – horoskop ogólny

Niezwykła czujność i przygotowanie na wszystkie warunki to najważniejsze cechy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 marca. Obawia się on ciągle jakichś ataków ze strony swoich wrogów, dlatego stale zachowuje pełną gotowość do obrony i trzeba przyznać, że w jego przypadku nie są to bezpodstawne obawy i działa bardzo mądrze.

W ogóle jest to człowiek rozważny, dość przebiegły, opanowany i przewidujący. Nigdy nie działa pochopnie, lecz jest w pełni zdecydowany i ma jasno określone cele oraz oczekiwania. Twardo trzyma się swoich poglądów, co jest dowodem jego stateczności i gwarancją, że można mu zaufać, bowiem w żaden sposób nie podlega zmieniającym się wciąż okolicznościom i cały czas jest tak samo prawy.

Ma dość skomplikowaną osobowość, ponieważ łączy się w nim wiele sprzeczności, na przykład jest bardzo niecierpliwy wobec siebie i życia, nie chce długo czekać na efekty podejmowanych przez siebie wysiłków, ale dla swych bliskich ma wręcz nieograniczone pokłady cierpliwości i zrozumienia. Posuwa się w tym nawet do przesady i osoby, które to widzą, zarzucają mu wręcz brak rozsądku, lecz on doskonale wie, co robi, a to jest tylko dowód jego wielkiej uczuciowości i przywiązania do osób, wobec których przejawia takie zachowanie.

Jest bardzo sprytny – w całej swej przenikliwości niepodobna coś przed nim ukryć, jednak kiedy ktoś obraża jego inteligencje, próbując wyłgać się przed nim w bezczelny sposób, on udaje, że nie wie, iż jest to kłamstwo, by potem z nawiązką odpłacić się owemu człowiekowi w wielkim stylu. Trzeba więc mieć świadomość, że jest to człowiek o nieprzeciętnym umyśle i w najgorszych sytuacjach potrafi  zachować jego pełną przytomność.

Nie traci głowy w najgorszych opałach, nawet gdy wszyscy inni nie wiedzą już zupełnie, co mają robić i rzecz jasna daje mu to wielką przewagę nie tylko nad takimi mniej trzeźwymi osobami, ale też nad wszelkimi przeciwnościami losu, bo nic nie jest w stanie go zaskoczyć.

Na ogół jednak człowiekowi urodzonemu 27 marca dobrze się w życiu wiedzie i nie jest wystawiony na konieczność wykazania się swymi niezwykłymi cechami i odpornością psychiczną.

 

pozytywyZalety

Mądrość, bystrość, przenikliwość, chytrość – to cechy charakteru człowieka urodzonego w dniu 27 marca, które oddają mu największe zasługi.

To, co kochają w nim jego najbliżsi, to jego ogromna tolerancja, czułość, wręcz tkliwość oraz zaufanie, jakim obdarza wszystkich, których kocha. Osoby te są w jego oczach najpiękniejsze, najmądrzejsze i godne wszystkiego, co najlepsze. Bardzo je rozpieszcza, lecz – co ciekawe – nigdy nie wchodzą mu na głowę, bo za bardzo go kochają i szanują, by nim choć trochę manipulować, a ma on dla nich tak miękkie serce, że mogłyby to robić bez większego wysiłku.

Mimo iż dla siebie jest bardzo wymagający i nie ma żadnego zrozumienia dla niektórych swoich słabości, dla innych jest bardzo wyrozumiały i gotów ich zawsze usprawiedliwić, nawet z najgorszych postępków.

Jest człowiekiem bardzo rozważnym i zawsze wie, jak wybrnąć z danej sytuacji w najlepszy możliwy sposób, by ponieść jak najmniej strat, a przede wszystkim zachować twarz. Nigdy nie działa pochopnie, ale też nie poświęca zbyt wiele czasu na próżne dywagowanie, co jest tylko jednym z wielu dowodem tego, że we wszystkim potrafi zachować zdrowy rozsądek i umiar.

 

Wady

Nadmierna miękkość wobec osób, które kocha, to duża wada człowieka urodzonego  w dniu 27 marca w opinii jego otoczenia. Zarzuca mu ono niejednokrotnie nadmierną tolerancję dla błędów popełnianych przez jego najbliższych i zbytnie rozpieszczanie ich, co jest szkodliwe zwłaszcza dla dzieci, gdyż wskutek takiego wychowania tracą one rozeznanie, co jest dobre, a co złe.

Często też ma tendencje do przeceniania swych sił i możliwości, co wynika z tego, iż jest wielkim optymistą i wydaje mu się, że jeśli tylko będzie czegoś bardzo chciał, to mu się to uda, bez względu na posiadane zdolności i kompetencje. To, że los zazwyczaj mu sprzyja, powoduje, że staje się nadmiernie pewny siebie i wydaje mu się, że nic złego nie może go spotkać, więc coraz bardziej ryzykuje i zatraca swą wrodzoną ostrożność, a stąd już tylko krok do sprowadzenia na swą głowę poważnego niebezpieczeństwa.

Jeśli zaś widzi, że sam doprowadził do jakiegoś złego wydarzenia, bardzo źle to znosi psychicznie i miewa stany niepokoju i napięcia nerwowego, więc nie jest szczególnie odporny na porażki, zwłaszcza te, których sam jest jedyną przyczyną.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 marca

Człowiek urodzony 27 marca posiada wszystkie zdolności oraz cechy charakteru potrzebne do tego, by być w stanie osiągnąć sukces.

Ma wiele talentów, które potrafi spożytkować, tym bardziej, że wie, czego chce i ma ściśle określone aspiracje. Potrafi skupić wszystkie swe wysiłki na konkretnym celu i dążyć do niego bardzo konsekwentnie. Jednak mimo to nie zawsze osiąga szczyt, a to dlatego, że sam sobie na różne sposoby szkodzi.

Przede wszystkim nadmiar energii wręcz go rozsadza, więc często łapie kilka przysłowiowych srok za ogon, a nie jest najlepszy w działaniu na wielu polach jednocześnie, bo przez to nie skupia się dobrze na żadnym z nich.

Ponadto nie zawsze dokonuje w pełni realnej oceny swoich możliwości, bo mimo iż jest bystry i posiada zdrowy rozsądek w wystarczającym stopniu, jest też wielkim optymistą jeśli chodzi o własne zdolności i wydaje mu się, że swoim zdecydowaniem i konsekwencją nadrobi wszelkie inne braki, a tylko czasami jest to prawdą.

Czasami może mu również szkodzić jego słabość do niektórych osób, gdyż na pewno nie zauważy, kiedy one zaczną nim manipulować w dogodny dla siebie sposób, a nawet mogą go zacząć wykorzystywać, działając na jego szkodę.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 marzec

 • zawody męskie : makler, robotnik budowlany, lektor
 • charakter : mądry, opanowany, oszczędny, zdecydowany, fanatyczny, nieostrożny, niecierpliwy, gwałtowny
 • kamień : jaspis
 • zwierzę : gazela
 • zawody żeńskie : fizjoterapeutka, logopeda, nauczycielka
 • kolory : złoty, niebieski, żółty; wrzosowy
 • roślina : krokus

Imieniny 27 marca

 • Robert
 • Benedykt
 • Augusta
 • Łazarz
 • Lidia
 • Ernest
 • Jan
 • Franciszek
 • Aleksander

27 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

3.7/5 - (3)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeden szczegół sprawi, że staniesz się dużo szczęśliwszy w związku. Zerknij w gwiazdy i sprawdź, co to za detal
Każdy z nas chce kochać i być kochanym.  Mamy przy tym odmienne charaktery. Jedni uwielbiają spędzać noce na długich rozmowach o wszystkim i niczym, inni przytuleni celebrować ciszę. Nie każdy lubi chodzić na randki. Niektórzy wolą wybrać się na koncert, czy do pubu. Czasami wystarcz


3 efektowne sposoby, które pozwolą Ci demaskować kłamców i czytać w ludziach, jak w otwartych księgach
Cudownie byłoby wiedzieć, że otaczający nasz świat jest taki, jakim go widzimy.  Niestety bardzo często ulegamy iluzjom i niekoniecznie jesteśmy w stanie dojrzeć prawdy za piękną wierzchnią warstwą fałszywych doznań. W niektórych sytuacjach po prostu się mylimy, wyciągamy wnioski

Spójrz na ten obrazek i rozszyfruj, co przedstawia. Twoja wyobraźnia podpowie, jak wygląda Twa obecna sytuacja
Nasze życie wcale tak bardzo nie różni się od złudzenia optycznego.  Wiele sytuacji nas zaskakuje. Nie jesteśmy gotowi na niektóre wydarzenia, dziwią nas spontaniczne i na wskroś ludzkie reakcje naszego otoczenia itd. Bardzo wiele jednak zależy od naszej interpretacji. Często wpadamy w p