27 marca

27-marca

Horoskop dla urodzonych 27 marca

27 marca – horoskop ogólny

Niezwykła czujność i przygotowanie na wszystkie warunki to najważniejsze cechy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 marca. Obawia się on ciągle jakichś ataków ze strony swoich wrogów, dlatego stale zachowuje pełną gotowość do obrony i trzeba przyznać, że w jego przypadku nie są to bezpodstawne obawy i działa bardzo mądrze.

W ogóle jest to człowiek rozważny, dość przebiegły, opanowany i przewidujący. Nigdy nie działa pochopnie, lecz jest w pełni zdecydowany i ma jasno określone cele oraz oczekiwania. Twardo trzyma się swoich poglądów, co jest dowodem jego stateczności i gwarancją, że można mu zaufać, bowiem w żaden sposób nie podlega zmieniającym się wciąż okolicznościom i cały czas jest tak samo prawy.

Ma dość skomplikowaną osobowość, ponieważ łączy się w nim wiele sprzeczności, na przykład jest bardzo niecierpliwy wobec siebie i życia, nie chce długo czekać na efekty podejmowanych przez siebie wysiłków, ale dla swych bliskich ma wręcz nieograniczone pokłady cierpliwości i zrozumienia. Posuwa się w tym nawet do przesady i osoby, które to widzą, zarzucają mu wręcz brak rozsądku, lecz on doskonale wie, co robi, a to jest tylko dowód jego wielkiej uczuciowości i przywiązania do osób, wobec których przejawia takie zachowanie.

Jest bardzo sprytny – w całej swej przenikliwości niepodobna coś przed nim ukryć, jednak kiedy ktoś obraża jego inteligencje, próbując wyłgać się przed nim w bezczelny sposób, on udaje, że nie wie, iż jest to kłamstwo, by potem z nawiązką odpłacić się owemu człowiekowi w wielkim stylu. Trzeba więc mieć świadomość, że jest to człowiek o nieprzeciętnym umyśle i w najgorszych sytuacjach potrafi  zachować jego pełną przytomność.

Nie traci głowy w najgorszych opałach, nawet gdy wszyscy inni nie wiedzą już zupełnie, co mają robić i rzecz jasna daje mu to wielką przewagę nie tylko nad takimi mniej trzeźwymi osobami, ale też nad wszelkimi przeciwnościami losu, bo nic nie jest w stanie go zaskoczyć.

Na ogół jednak człowiekowi urodzonemu 27 marca dobrze się w życiu wiedzie i nie jest wystawiony na konieczność wykazania się swymi niezwykłymi cechami i odpornością psychiczną.

 

pozytywyZalety

Mądrość, bystrość, przenikliwość, chytrość – to cechy charakteru człowieka urodzonego w dniu 27 marca, które oddają mu największe zasługi.

To, co kochają w nim jego najbliżsi, to jego ogromna tolerancja, czułość, wręcz tkliwość oraz zaufanie, jakim obdarza wszystkich, których kocha. Osoby te są w jego oczach najpiękniejsze, najmądrzejsze i godne wszystkiego, co najlepsze. Bardzo je rozpieszcza, lecz – co ciekawe – nigdy nie wchodzą mu na głowę, bo za bardzo go kochają i szanują, by nim choć trochę manipulować, a ma on dla nich tak miękkie serce, że mogłyby to robić bez większego wysiłku.

Mimo iż dla siebie jest bardzo wymagający i nie ma żadnego zrozumienia dla niektórych swoich słabości, dla innych jest bardzo wyrozumiały i gotów ich zawsze usprawiedliwić, nawet z najgorszych postępków.

Jest człowiekiem bardzo rozważnym i zawsze wie, jak wybrnąć z danej sytuacji w najlepszy możliwy sposób, by ponieść jak najmniej strat, a przede wszystkim zachować twarz. Nigdy nie działa pochopnie, ale też nie poświęca zbyt wiele czasu na próżne dywagowanie, co jest tylko jednym z wielu dowodem tego, że we wszystkim potrafi zachować zdrowy rozsądek i umiar.

 

Wady

Nadmierna miękkość wobec osób, które kocha, to duża wada człowieka urodzonego  w dniu 27 marca w opinii jego otoczenia. Zarzuca mu ono niejednokrotnie nadmierną tolerancję dla błędów popełnianych przez jego najbliższych i zbytnie rozpieszczanie ich, co jest szkodliwe zwłaszcza dla dzieci, gdyż wskutek takiego wychowania tracą one rozeznanie, co jest dobre, a co złe.

Często też ma tendencje do przeceniania swych sił i możliwości, co wynika z tego, iż jest wielkim optymistą i wydaje mu się, że jeśli tylko będzie czegoś bardzo chciał, to mu się to uda, bez względu na posiadane zdolności i kompetencje. To, że los zazwyczaj mu sprzyja, powoduje, że staje się nadmiernie pewny siebie i wydaje mu się, że nic złego nie może go spotkać, więc coraz bardziej ryzykuje i zatraca swą wrodzoną ostrożność, a stąd już tylko krok do sprowadzenia na swą głowę poważnego niebezpieczeństwa.

Jeśli zaś widzi, że sam doprowadził do jakiegoś złego wydarzenia, bardzo źle to znosi psychicznie i miewa stany niepokoju i napięcia nerwowego, więc nie jest szczególnie odporny na porażki, zwłaszcza te, których sam jest jedyną przyczyną.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 marca

Człowiek urodzony 27 marca posiada wszystkie zdolności oraz cechy charakteru potrzebne do tego, by być w stanie osiągnąć sukces.

Ma wiele talentów, które potrafi spożytkować, tym bardziej, że wie, czego chce i ma ściśle określone aspiracje. Potrafi skupić wszystkie swe wysiłki na konkretnym celu i dążyć do niego bardzo konsekwentnie. Jednak mimo to nie zawsze osiąga szczyt, a to dlatego, że sam sobie na różne sposoby szkodzi.

Przede wszystkim nadmiar energii wręcz go rozsadza, więc często łapie kilka przysłowiowych srok za ogon, a nie jest najlepszy w działaniu na wielu polach jednocześnie, bo przez to nie skupia się dobrze na żadnym z nich.

Ponadto nie zawsze dokonuje w pełni realnej oceny swoich możliwości, bo mimo iż jest bystry i posiada zdrowy rozsądek w wystarczającym stopniu, jest też wielkim optymistą jeśli chodzi o własne zdolności i wydaje mu się, że swoim zdecydowaniem i konsekwencją nadrobi wszelkie inne braki, a tylko czasami jest to prawdą.

Czasami może mu również szkodzić jego słabość do niektórych osób, gdyż na pewno nie zauważy, kiedy one zaczną nim manipulować w dogodny dla siebie sposób, a nawet mogą go zacząć wykorzystywać, działając na jego szkodę.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 marzec

 • zawody męskie : makler, robotnik budowlany, lektor
 • charakter : mądry, opanowany, oszczędny, zdecydowany, fanatyczny, nieostrożny, niecierpliwy, gwałtowny
 • kamień : jaspis
 • zwierzę : gazela
 • zawody żeńskie : fizjoterapeutka, logopeda, nauczycielka
 • kolory : złoty, niebieski, żółty; wrzosowy
 • roślina : krokus

Imieniny 27 marca

 • Robert
 • Benedykt
 • Augusta
 • Łazarz
 • Lidia
 • Ernest
 • Jan
 • Franciszek
 • Aleksander

27 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

4/5 - (4)

1 komentarz

 1. Vin

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Która z tych dłoni należy do kobiety? Ujawnij prawdę i odkryj, co najbardziej cenią w Tobie inni
Nasze ciało może sporo o nas powiedzieć.  Wielu informacji możemy się dowiedzieć z kształtu i rozmiaru naszych dłoni. Wróżeniem z nich przez lata zajmowała się chiromancja – starożytna nauka, którą z czasem zaczęto traktować jako niewarte uwagi zabobony. Wnętrzem dłoni zajm


Pozbądź się swych najgłębiej ukrytych wad. Odkryj je i wyeliminuj z tym, ciekawym testem
Wszyscy mamy zalety i wady.  Tych pierwszych jesteśmy znacznie bardziej świadomi. O drugich zwykle wolimy nie myśleć. Nasze wady są przed nami samymi skrywane w naszej podświadomości. Nieświadomie spychamy je tam, żeby się tym nie zadręczać. Raz na jakiś czas warto jednak spojrzeć pra

Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia