28 marca

28-marca

Horoskop dla urodzonych 28 marca

28 marca – horoskop ogólny

Bardzo ciekawe w przypadku człowieka urodzonego w dniu 28 marca jest to, że mimo iż jest on bardzo bystry, przenikliwy i posiada dużą intuicję, którą chętnie i często kieruje się w życiu, to zupełnie nie widzi wad i złych postępków bliskich sobie ludzi, zwłaszcza swoich przyjaciół.

Nie jest to dobre dla żadnej ze stron, gdyż on sam nieraz może stać się ofiarą owych przykrych cech czy niegodnych zachowań, jego przyjaciele zaś nie mogą być przez niego pouczeni, w którym miejscu zachowują się źle i o stanowczo powinni w sobie zmienić. Jednak nawet gdyby tak nie było, nie wiadomo, czy coś by to dało, ponieważ człowiek ów jest pełen sympatii dla wszystkich ludzi i bardzo uważa, by kogoś nie zranić, a dla swych przyjaciół jest wybitnie tolerancyjny i ogromnie dobry.

Poza tym jednak jest przenikliwy i nawet obce osoby nie są w stanie nic przed nim ukryć, ponieważ od razu potrafi wyczytać  z twarzy człowieka, że go okłamuje albo skrywa przed nim jakąś ważną tajemnicę. Częściej jednak wykorzystuje tę swoją zdolność do odkrywania, co gnębi osoby, którym w jakiś sposób może pomóc, bo bardzo mu zależy na tym, by stanowić dla ludzi pocieszenie i być im wparciem w trudnych chwilach.

Bezbłędnie wyczuwa złe cechy u obcych ludzi i doskonale wie, z kim warto się zadawać, a kto nie jest godny jego cennego czasu, co pozwala mu go zaoszczędzić, a także uniknąć wielu przykrych doświadczeń i rozczarowań.

Jest zwolennikiem postępu. Bardzo szybko przyswaja sobie nowe idee i pomysły i chętnie stosuje nowe metody we wszystkich dziedzinach swojego życia, we wszystkim upatrując udogodnień i ułatwień, a także oszczędności czasu, bo na tym szczególnie mocno mu zależy jako człowiekowi, który stale jest czymś zajęty.

Jest skłonny do prowadzenia dyskusji, które traktuje jako gimnastykę dla swego umysłu i byle błahostkę gotów jest roztrząsać z innymi pod każdym możliwym względem. Ludzie jednak boją się wchodzić z nim w dysputy, bo słynie w swym środowisku jako prawdziwy szermierz i prawie zawsze wychodzi z takich potyczek zwycięsko, gromiąc swych oponentów bez większego wysiłku.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 28 marca wyróżnia się swoją przenikliwością i znajomością ludzkich charakterów. Na podstawie jednego spojrzenia komuś w oczy potrafi przeniknąć jego duszę i wie, czy jest to człowiek bardziej skłonny do dobrego, czy do złego.

Dzięki temu nigdy nie wydaje niesprawiedliwych opinii, choć właściwie trzeba przyznać, że zawsze wydaje je niechętnie, gdyż w swym rozsądku ma świadomość, że każdy może się zmienić.

Jest bardzo bystry i inteligenty i nie tylko umie to okazać swojemu otoczeniu, ale też zrobić z tych cech doskonały użytek, podobnie jak ze wszystkich swoich zdolności i umiejętności – żadnej z nich nie marnuje, ale wszystkie stara się jak najbardziej rozwijać i spożytkować w najlepszy dla siebie i dla innych sposób.

Bardzo mocno na sercu leży mu dobro innych ludzi, nie tylko jego przyjaciół, ale wszystkich, z którymi się styka. Każdego człowieka, nawet zupełnie obcego, gotów jest pocieszać i wspierać jeśli widzi, że jest on czymś zmartwiony albo dowie się, że ma jakiś problem i potrzebuje pomocy.

Najważniejsze jednak jest to, że we wszystkim tym jest całkowicie bezinteresowny i nie oczekuje nawet, ze ktoś będzie mu wdzięczny za pomoc, jaką mu okazał.

 

Wady

Duży problem człowieka urodzonego 28 marca stanowi jego przejawiany od czasu do czasu brak opanowania. Mimo iż zazwyczaj nie ma on problemu z panowaniem nad sobą, to czasem nie może już dłużej powstrzymywać gwałtownych, targających nim emocji i wybucha, do czego ma spore skłonności i otoczenie zna go jako człowieka dość popędliwego.

Czasem też bywa niespokojny i w takim stanie zwykłą drobnostką, na którą normalnie nawet nie zwróciłby uwagi, można go wyprowadzić z równowagi na długie godziny i lepiej wówczas schodzić mu z drogi. Gdy ktoś nadepnie mu na odcisk, jest mściwy i można mieć pewność, że nie spocznie, dopóki nie wyrówna rachunków z osobą, która dopuściła się wobec niego czegoś takiego, a trzeba wiedzieć, że w gniewie jest bardzo pamiętliwy i nikomu nie odpuszcza, zwłaszcza, gdy owa osoba wcale nie prosi go o przebaczenie.

Lubi robić wokół siebie zamieszanie i kiedy jest zły, chce, by wszyscy wokół o tym wiedzieli, nie przejmując się, że nieraz robi tym z siebie pośmiewisko. W ogóle lub być w centrum uwagi i popisuje się, czym tylko może – zwykle swoją inteligencją i zdolnościami w dyskusji, ale każdy powód jest dobry, by zaistnieć w szerszym gronie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 28 marca

Wielka wola walki i chęć zaimponowania otoczeniu sprawiają, że człowiek urodzony w dniu 28 marca praktycznie nigdy się nie poddaje i ustępuje z pola walki tylko wówczas, gdy jakieś okoliczności go do tego zmuszają i naprawdę nie ma możliwości, by się temu nie podporządkować.

Posiada wiele różnorakich zdolności, które rozchodzą się w różnych kierunkach i ze wszystkich stara się robić jak najlepszy użytek, nie zaprzepaszczając żadnego talentu ani nie tracąc swej energii na marne.

Ponadto łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, głównie dzięki łatwości poznawania ich charakterów, więc łatwo zyskuje sobie ich poparcie jeśli tylko jest mu to potrzebne. Jeśli jednak mimo to nie osiągnie sukcesu, można mieć niemal stuprocentową pewność, że nie był to wynik niesprzyjających mu okoliczności, ale sam sobie zaszkodził, ponieważ obok wszystkich dobrych cech, posiada też kilka takich, które mogą mu utrudniać życie i zrobienie kariery.

Przede wszystkim jest zbyt pewny siebie i przez to bywa lekkomyślny. Podejmuje ryzyko, które wcale tak bardzo mu się nie opłaca, a stracić może bardzo wiele i zwykle tak właśnie się dzieje. Bez sensu buntuje się przeciwko zdaniu większości, co nie zapewnia mu powszechnej sympatii i może skierować na niego gniew wpływowych ludzi, a ponieważ jest niepokorny, nie zamierza się nikomu podporządkowywać i siedzieć cicho wtedy, gdy ma coś do powiedzenia.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 marzec

 • kamień : hiacynt
 • zwierzę : nosorożec
 • kolory : zielony, żółty, kasztanowy, biały
 • charakter : uczuciowy, pobłażliwy, postępowy, przedsiębiorczy
 • zawody żeńskie : księgowa, kelnerka, fizyk
 • roślina : azalia
 • zawody męskie : ankieter, kurator sądowy, wróżbita

Imieniny 28 marca

 • Renata
 • Aleksander
 • Joanna
 • Gedeon
 • Kastor
 • Doroteusz
 • Krzesisław
 • Jan

28 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

5/5 - (1)

7 komentarzy

 1. Jerzy
 2. Zosia
 3. Marcin
 4. Klaudia
  • almighty
 5. Monika
 6. Paweł

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Kształt pępka może wiele powiedzieć o osobowości człowieka. Sprawdź, co szepnie o Tobie
Istnieje wiele naukowych teorii na temat tego, jak kształt naszego pępka odzwierciedla nasze zdrowie i charakter.  Jak dotąd nie ma zbyt wielu dowodów potwierdzających to, o czym gdybają badacze. Warto jednak przyjrzeć się ich teoriom i sprawdzić, jak mają się one do tego, co reprezentuj


Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy
W ostatnich latach wszyscy zaczęli mieć obsesję na punkcie zombie. Być może dlatego, że biorąc pod uwagę stan naszego społeczeństwa, wielu uważa, że ​​zbliżająca się apokalipsa nie jest zbyt odległa. Temat apokalipsy zombie jest już tak dobrze opisany i opowiedziany, że aż t

Pragniesz czułego mężczyzny, który wysłucha Cię i obdarzy szczerym uczuciem. Szukaj wśród tych 4 znaków zodiaku
Czuły mężczyzna to marzenie każdej kobiety. Wszystkie pragniemy partnera, który byłby otwarty na nasze sprawy, który wysłucha nas i zrozumie. Oczywiście nasz wymarzony „jedyny” nie powinien być przy tym pozbawiony uroku osobistego i charyzmy. Wydawałoby się, że takie idealne