29 marca

29-marca

Horoskop dla urodzonych 29 marca

29 marca – horoskop ogólny

Lepiej nie zadzierać z człowiekiem urodzonym w dniu 29 marca i nie robić sobie z niego wroga, bo mimo iż w swym otoczeniu słynie jako człowiek bardzo sympatyczny, a dla swych przyjaciół jest wręcz wspaniały, przeciwnikiem jest bardzo nieustępliwym i nieprzyjemnym.

Jest ogromnie pewny siebie, wręcz zuchwały i wydaje mu się, że może robić, co mu się żywnie podoba. Jeśli czegoś chce, po prostu to sobie bierze. Niczego się nie boi, bo uważa, że ze wszystkim jest w stanie sobie poradzić. Jest to w dużej części prawda, ponieważ w każdej sytuacji umie zachować zimną krew i nie traci rozsądku nawet jeśli inni już dawno to zrobili.

Jest zbyt pyszny, by czegokolwiek się bać i też nie chce się nikomu i niczemu podporządkowywać, a tym właśnie byłoby dla niego zrezygnowanie z czegoś tylko dlatego, że wiąże się z tym jakieś ryzyko.

Jako przyjaciel wykazuje tylko najlepsze cechy – jest skłonny do poświęceń, bez reszty oddany i zrobiłby dla swych przyjaciół dosłownie wszystko. Nigdy przy tym nie domaga się wzajemności, co świadczy o jego wielkiej bezinteresowności i może dziwić osoby, które nie mają o nim najlepszego zdania. Jako wróg natomiast atakuje jakby zniknął i zupełnie nieoczekiwanie, zaskakując swego przeciwnika na tyle, że nie ma on żadnej możliwości obrony, więc jest z góry skazany na przegraną.

Dla człowieka urodzonego 29 marca najważniejszą wartością w życiu jest wolność. Jest zbyt dumny, by prosić kogoś o pomoc albo słuchać wskazówek udzielanych mu przez życzliwych ludzi, nawet najbliższych, którzy chcą jak najlepiej.

Dobrze o tym wie, ale chce zawsze wszystko robić sam, bo jest zbyt dumny, by dzielić się z kimś swoim sukcesem – kiedy do czegoś dojdzie, chce wiedzieć, że zawdzięcza to wyłącznie sobie samemu i czerpać z tego faktu olbrzymią satysfakcję. Wobec tego nawet jeśli piętrzą się przed nim trudności, odważnie stawia czoła wszystkim przeciwnościom losu i wręcz gardzi pomocą, jaka oferują mu inni. Nie przejmuje się przy tym zupełnie jeśli rani czyjeś uczucia, gdyż jest tak bardzo zajęty sobą samym, że na niewiele rzeczy poza tym zwraca uwagę.

Kiedy się z nim rozmawia, wychodzi na jaw jego wielki egoizm, gdyż chce rozmawiać tylko o sobie i nie chce mu się nawet słuchać o czyimś życiu, bez względu na to, czy pragnie on pochwały za odniesiony sukcesy, czy potrzebuje pocieszenia w ciężkich chwilach. Jednie dla swych przyjaciół robi wyjątek, ale pewnie duży wpływ ma na to fakt, iż nie ma ich zbyt wielu, bo bardzo uważnie ich sobie dobiera, więc nie zajmuje mu to dużo czasu.

 

pozytywyZalety

Samodzielność, niezależność i duma to najważniejsze zalety człowieka, który  przyszedł na świat w dniu 29 marca. Do samodzielności dąży on już w bardzo młodym wieku, co mu się chwali, bo nie ogląda się na czyjąkolwiek pomoc, lecz sam o siebie dba, wkładając w to na początku wiele wysiłku.

Bierze zawsze również odpowiedzialność za swoje błędy i dobrze wie, że jeśli sam czegoś nie zrobi, to nikt go w tym nie wyręczy, bo nawet by tego nie chciał i nigdy na to nie pozwala. Sam za to chętnie działa na rzecz swych przyjaciół, poświęcając na to swój cenny czas, którego nigdy nie posiada w nadmiarze.

Pracowitość to jego kolejna ważna zaleta, gdyż nie lubi on marnować czasu ani swoich zdolności. Dlatego stale jest czymś zajęty, jeśli nie swoimi sprawami, to cudzymi i można mieć pewność, że rzeczywiście nie marnuje ani chwili. Dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, gdyż honor nie pozwala mu na wykonywanie swych czynności połowicznie czy niedokładnie.

Jest bardzo czuły na punkcie opinii, jaką ma u innych ludzi, choć jest zbyt dumny na to, by celowo się komuś przypochlebiać czy czynić jakieś wysiłki, by zapewnić sobie popularność, stara się więc być konwencjonalny i dba o swe maniery.

 

Wady

Egoizm, pycha i samowola to zdecydowanie najgorsze cechy człowieka urodzonego 29 marca. Są one tym gorsze, że kiedy ktoś próbuje mu je uświadomić, chcąc, by się zmienił, reaguje jeszcze większym manifestowaniem tych wad, co może w pewnym momencie stać się niemal nie do zniesienia.

W sposób bardzo niedyplomatyczny, a czasem wręcz chamski pozbywa się ludzi, którzy są mu życzliwi i chcą mu pomóc, zamiast im po prostu podziękować i docenić ich gotowość do niesienia mu wsparcia. Czasem wręcz odnosi się do nich ze wzgardą, nie pojmując, że zwyczajnie ich tym rani, a nie widzi tego, bo percepcję przysłania mu wizja własnej osoby, gdyż sam dla siebie jest najważniejszy i tak naprawdę tylko jego uczucia, pragnienia i oczekiwania się dla niego liczą.

Nie ma czasu i ochoty na zajmowanie się sprawami innych nawet jeśli nie wymagałoby to od niego wiele wysiłku, a jedynie odrobinę dobrej woli.

Nie próbuje nawet udawać, że interesują go czyjeś problemy i często nawet bliskich sobie ludzi traktuje z całkowitą obojętnością, skąpiąc im jednego życzliwego gestu albo nie uświadamiając sobie, że ktoś może tego od niego oczekiwać, mimo iż jest bardzo bystry i szybko orientuje się we wszelkich sytuacjach.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 marca

Dzięki swej pewności siebie graniczącej z zuchwalstwem, a często nawet przybierającej taką właściwą formę, człowiek urodzony w dniu 29 marca ma duże szanse na osiągnięcie dobrych rezultatów swoich wysiłków.

Najważniejsze jednak jest, by to on był górą, jeśli bowiem jego życie ułoży się tak, że ktoś będzie nad nim dominował, na pewno niczego nie osiągnie ani się nie dorobi, gdyż będzie się bardzo źle czuł w takiej sytuacji i będzie ogromnie nieprzyjemny.

Jego problem polega też na tym, że mimo iż umie i lubi planować wszystkie zadania, nieszczególnie skupia się na szczegółach i właśnie na nich najczęściej się potyka.

Powinien sobie uświadomić, że na ujmowaniu absolutnie wszystkiego jedynie w ogóle nie zajdzie daleko i na detale też musi poświęcać swój cenny czas, którego tak zazdrośnie strzeże, by nie uronić z niego ani chwili na niepotrzebne w jego mniemaniu działania.

Posiada duży zmysł praktyczny, który oddaje mu wielkie zasługi w prowadzeniu własnych interesów, jednak nie potrafi szczególnie gospodarować środkami finansowymi i swój domowy budżet często doprowadza na skraj bankructwa, zaś jeśli będzie posiadał własną firmę, bardziej prawdopodobne jest, że będzie częściej przeżywał kłopoty finansowe, niż dobrze zarabiał.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 marzec

 • kolory : złoty, szary, jaśminowy; siny
 • zawody męskie : tancerz, grawer, chemik
 • zawody żeńskie : sekretarka, recepcjonistka, projektantka mody
 • zwierzę : guziec
 • charakter : odważny, opiekuńczy, niezależny, samodzielny, pewny siebie, wyniosły
 • kamień : spinel szlachetny
 • roślina : petunia

Imieniny 29 marca

 • Bertold
 • Cyryl
 • Wiktoryn
 • Teodor
 • Eustachy
 • Marek
 • Stefan

29 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

4.8/5 - (5)

6 komentarzy

 1. Stasia
 2. daria
  • Lukas
 3. Ryszard
 4. Mirelka
 5. Artur

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia


Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludz

Gwiazdy zdradzają, co w Tobie najbrzydszego. Przyjrzyj się sobie i sprawdź, dlaczego tak trudno Cię pokochać
Nikt nie wie o sobie wszystkiego. Samych siebie uczymy się całe życie, podobnie jak świata, który odkrywamy i poznajemy. Jeśli gdzieś są jakiekolwiek wskazówki odnośnie do tego, co możemy w sobie zmienić, to właśnie w gwiazdach. To tam szukać musimy odpowiedzi i podpowiedzi, jakie są