3 marca

3-marca

Horoskop dla urodzonych 3 marca

3 marca – horoskop ogólny

Poważne studia naukowe to najważniejsze zainteresowanie człowieka, który przyszedł na świat w dniu 3 marca. Jest on w ogóle bardzo poważny, stateczny i większość swego czasu spędza na rozważaniach i pracy.

Wyróżnia się swoją pracowitością, sumiennością i pieczołowitością, z jaką wykonuje wszystkie swoje zadania, zwłaszcza te, które sprawiają mu najwięcej przyjemności.

Jest człowiekiem dość skomplikowanym jeśli chodzi o jego charakter, ponieważ łączy w sobie wiele przeciwstawnych cech i kontrastów. Z jednej strony jest bowiem niezwykle uczuciowy, sympatyczny i pozytywnie nastawiony do innych, ale potrafi również być samolubny, zdystansowany i surowy, zwłaszcza w swych wymaganiach względem innych, najczęściej swych najbliższych.

W pracy wykazuje wielką cierpliwość i i wytrwałość i nad zagadnieniem, które szczególnie go zainteresuje, gotów jest ślęczeć cały dzień i całą noc. Jeśli zaś ma do zrobienia coś, co go nieszczególnie pociąga, nie wywiązuje się z tego z taką sumiennością, jak w przypadku innych zajęć, a niektóre zadania całkiem sobie odpuszcza, jednak tylko w sytuacji, gdy ma pewność, że może sobie na to pozwolić.

Jest szlachetny, bardzo prostolinijny i wierny wobec swych bliskich, przyjaciół i wobec swoich przekonań. Ma swoje poglądy i ideały, których uparcie się trzyma, bez względu na przychodzącą i odchodzącą modę czy ciągle zmieniające się okoliczności. Dzięki temu jest godny zaufania i jego przełożeni chętnie obsadzają go na odpowiedzialnych, ważnych stanowiskach, bo mają pewność, że nikt nie poradzi sobie w takiej roli tak dobrze, jak on.

Kiedy zleca mu się jakieś zadanie, nawet jeśli wie się, że nie lubi danej czynności, można mieć pewność, że skoro obiecał, że to zrobi, to na pewno tak będzie, co czyni zeń człowieka bardzo wiarygodnego w oczach społeczeństwa i zasługującego na najwyższy szacunek oraz poważanie.

Trzeba jednak przyznać, że człowiek urodzony 3 marca rzadko pracuje na czyjś rachunek, ponieważ ma zdolności do prowadzenia własnych interesów i zdaje sobie sprawę, że byłoby zupełnie bez sensu, gdyby ich odpowiednio nie spożytkował.

 

pozytywyZalety

Wierność, lojalność i prostolinijność to wspomniane już cechy człowieka urodzonego 3 marca, jednak oprócz nich posiada on jeszcze szereg innych walorów, którymi imponuje swemu otoczeniu i zasługuje na powszechny podziw.

Mocno na sercu leży mu dobro innych ludzi, nawet zupełnie mu obcych i gotów jest wiele zrobić, by poprawić ich sytuację. Chętnie przyjmuje na siebie rolę mediatora czy pośrednika w jakichś sporach, bo aktywnie działa na rzecz zaprowadzenia pokoju, przynajmniej w małej społeczności, w jakiej żyje. Sam jest nastawiony bardzo pokojowo i zawsze potrafi znaleźć rozsądny kompromis.

Ma niebywałe wyczucie gustu, elegancji i sztuki. Wszędzie, gdziekolwiek się pojawia, poprawia ludziom nastrój i wprowadza atmosferę harmonii i wzajemnego szacunku.

Posiada wybitnie rozwiniętą intuicję, którą chętnie wykorzystuje, jednak czyni to z umiarem i kiedy wie, że lepiej będzie skorzystać z umiejętności logicznego myślenia, robi to, gdyż tę zdolność również posiada w stopniu więcej niż zadowalającym.

Wyróżnia się swoją uczuciowością, jest zdolny do wielkich porywów serca i bardzo namiętny. Kiedy kogoś kocha, gotów jest rzucić mu cały świat do stóp i może wyrzec się niemal wszystkiego w imię miłości.

 

Wady

Cechą, którą można uznać za wadę człowieka urodzonego w dniu 3 marca, przynajmniej w niektórych przypadkach, jest jego niebywała namiętność. Powoduje ona, że kiedy jest zakochany, nic innego się dla niego nie liczy, a uczucie przysłania mu cały świat.

Pozwala, by zawładnęło to jego zdrowym poza tym rozsądkiem i w życiu nie kieruje się logiką, lecz porywami serca. Nie trzeba chyba dodawać, że w niektórych sytuacjach i dziedzinach życia nie może mu to wyjść na dobre, a on zdaje sobie z tego sprawę ilekroć przejrzy na oczy, lecz nie ma dość siły woli, by to pohamować lub też podoba mu się taka słodka niewola i nie chce z niej rezygnować.

Ponadto miłość jest w jego życiu tak bardzo ważna, że wszelkie niepowodzenia w sferze uczuciowej nadmiernie mocno rzutują na pozostałe dziedziny jego egzystencji, co sprawia, że jeśli nie osiągnie szczęścia w miłości, na pewno nie osiągnie go też na innym polu.

Poza tym człowiek urodzony 3 marca bywa nieuważny i nieokrzesany w towarzystwie, więc niektórzy biorą go za źle wychowanego czy niekulturalnego i właściwie trudno się z tym nie zgodzić, ale to wszystko wynika z jego skłonności do wpadania w zamyślenie w najmniej odpowiednich momentach.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 marca

Jak już było wspominane, człowiek, który przyszedł na świat w dniu 3 marca, posiada specjalne zdolności do prowadzenia interesów i na tym polu może zrobić prawdziwą karierę i zbić pokaźny majątek.

Wyróżnia się swoją mocno rozwiniętą intuicją, która pozwala mu przenikać rzeczy niedostępne dla ludzi, którzy cechy tej nie posiadają. Sprawia to też, że trudno jest przed nim coś ukryć, więc jego rywale praktycznie nie mają możliwości, by go oszukać, co daje mu nad nimi nieocenioną wprost przewagę i chroni go od wielu niebezpieczeństw.

Na największe sukcesy może liczyć w zawodach związanych z nauką, a także jako naukowiec może osiągnąć prawdziwą sławę i zapisać się w historii dziedziny, w której objawia się jego działalność.

Jednak doskonale sprawdzi się właściwie w każdej pracy, która będzie odeń wymagała dużej zręczności i staranności, gdyż mało kto tak jak on potrafi skupiać się na szczegółach i starannie analizować najmniejsze detale, tym bardziej, że ma do tego godną podziwu cierpliwość i i gotów jest wszystko rozkładać na elementy zasadnicze, widząc wszystko jak na dłoni.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 marzec

 • zwierzę : orka
 • roślina : koniczyna
 • kamień : ametyst
 • charakter : uprzejmy, sympatyczny, egoistyczny, cierpliwy, pracowity, odpowiedzialny
 • zawody żeńskie : księgowa, chemik, prezenterka telewizyjna
 • kolory : srebrny, fioletowy, żółty; stalowy
 • zawody męskie : szklarz, politolog, dyspozytor lotniczy

Imieniny 3 marca

 • Marcjusz
 • Teresa
 • Jakub
 • Teodor
 • Hieronim
 • Kunegunda
 • Piotr
 • Samuel
 • Innocenty

3 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

5/5 - (1)

1 komentarz

 1. Rybka

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną.  Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, którzy nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami. Z biegiem czasu uczymy się tego, co w nas piękne, wartośc


Wybierz kartę i dowiedz się, który zawód najbardziej pasuje do Twego charakteru
Znalezienie wymarzonej pracy to zwykle lata długich i żmudnych poszukiwań.  Ludzie, którym brakuje do nich cierpliwości, kończą robiąc rzeczy, których nie lubią w zawodach, które do nich nie pasują. Czemu tak się dzieje? Może to nie tylko kwestia wytrwałości w poszukiwaniu pracy, al

Niezbędnik szczęśliwego człowieka. Te 5 rad pomoże Ci odnaleźć spokój ducha niezależnie od znaku zodiaku
„Nie musisz kontrolować swoich myśli. Nie pozwól im tylko kontrolować ciebie” ~ Dan Millman  Był czas, kiedy mój umysł był całkowicie pochłonięty przez zmartwienia. Martwiłam się rzeczami, które powiedziałam i tym, czy ludzie już mnie osądzili, czy też właśnie zamie