30 marca

30-marca

Horoskop dla urodzonych 30 marca

30 marca – horoskop ogólny

Człowiekowi urodzonemu w dniu 30 marca bardzo mocno zależy na tym, by osiągnąć w życiu władzę i uznanie. Z tego powodu chętnie nawiązuje kontakty z ludźmi wysoko postawionymi i bardzo się stara, by owe kontakty jak najszybciej przeradzały się w przyjaźnie, mając nadzieję, że coś na tym zyska.

Trzeba mu oddać, że ma wszelkie predyspozycje do osiągnięcia swego celu, gdyż posiada nieprzeciętny intelekt i umie z niego robić dobry użytek, jest pełen entuzjazmu we wszelkim działaniu. Chce wziąć z życia to, co najlepsze, także jeśli chodzi o uczucia, więc niczego nie robi ani nie odczuwa połowicznie, ale całym sobą.

Wyróżnia się swoją wielką przedsiębiorczością i pewnością siebie, którą nieraz niektórzy postrzegają jako zuchwałość, z czym trudno się nie zgodzić, ponieważ wydaje mu się, że na wszystko go stać i nie ma rzeczy, której nie umiałby dla siebie zdobyć gdyby tylko zapragnął. Cały jego impet działania przejawia się także w jego miłości.

Trudno znaleźć drugiego tak pełnego pasji, namiętności i zaangażowania w związek człowieka jak on. Kiedy kocha, to całą duszą i gotów jest ukochanej osobie rzucić cały świat do stóp, a ponieważ ma wielkie aspiracje i jeszcze większe przekonanie o swych możliwościach, można mieć pewność, że nie jest to tylko pusty frazes i rzeczywiście będzie próbował zdobyć wszystko, o co tylko zostanie poproszony przez osobę, którą kocha.

Choć jednak taka namiętność jest godna podziwu i szalenie wzbogaca jego życie, to jednak nie zawsze wychodzi mu na dobre, bo często przyćmiewa mu zdrowy rozsadek. Powoduje między innymi, że szybko się zakochuje i od razu jest gotów do najpoważniejszych deklaracji, w efekcie czego bardzo szybko zawiera małżeństwo, często zbyt szybko, a raczej – pochopnie.

Nie liczy się z tym jednak i jeśli ktoś próbuje go przekonać, by wstrzymał się z tym ważnym krokiem, wyśmiewa go, potem jednak, gdy okazuje się, że podjął złą decyzję pod wpływem chwilowego impulsu i trudno będzie mu cofnąć jej skutki, nie jest mu już do śmiechu. Jedyna nadzieja w tym, że będzie miał więcej szczęścia niż rozwagi i że zwiąże się z osobą, którą będzie mu we wszystkim ustępować i nie będzie do niego mieć pretensji o jego liczne słabostki, bowiem tylko wówczas może mieć udane życie uczuciowe.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 30 marca wyróżnia się swoim entuzjazmem dla wszelkiego działania, niegasnącym optymizmem oraz wielką wiarą w swoje możliwości.

Jest bardzo pewny siebie i nie ma żadnych kompleksów, a nawet jeśli jakoweś posiada, to jest w stanie przejść nad nimi do porządku dziennego i na pewno nie będzie się nimi zadręczał. Przeciwnie, skutecznie ukrywa jak najgłębiej swoje słabe strony, zaś z mocnych czyni jak największy użytek i stara się je jak najmocniej wyeksponować, nie po to nawet, by komukolwiek nimi zaimponować, lecz po to, by stale je mieć na oku i motywować się tym do wytężonej pracy – nad samym sobą i nad swymi celami. Jest bardzo pracowity i we wszystko, co robi, angażuje się całym sobą.

Jeśli zleca mu się jakieś nawet mało ważne zadanie, można mieć pewność, że da z siebie wszystko i wykona je nie tylko z przyjemnością, ale i z prawdziwą finezją, nie żałując czasu i energii.

Ze wszystkich przypisanych sobie czynności wywiązuje się bardzo sumiennie, a poczucie odpowiedzialności sprawia, że nigdy nie próbuje się migać nawet od nielubianych czynności. Cecha ta powoduje również, że zawsze płaci za swoje błędy, a trzeba przyznać, że przez swą namiętność i nadmierny zapał często pakuje się kłopoty.

 

Wady

Charakter człowieka urodzonego w dniu 30 marca wcale nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać, gdyż wymyka się on wszelkim schematom i czasem nawet jego najbliżsi zupełnie nie wiedzą, jak mają z nim postępować, bo reaguje dokładnie odwrotnie, niż można by było się spodziewać.

Często bywa rozdrażniony bez powodu, a wówczas mała iskra wystarczy, by rozniecić wielki płomień jego gniewu, a w takim stanie jest bardzo nieprzyjemny i zazwyczaj długo trwa, zanim się uspokoi. Kiedy jest samodzielny, popełnia wiele głupstw przez swoją nieostrożność, gdyż uważa, że nadmierna rozwaga to nuda.

Jeśli zaś ktoś próbuje go kontrolować, obrusza się, że traktuje się go jak dziecko i jest zdolny na złość zrobić coś głupiego, by zamanifestować swoją niezależność i  zemścić się za próby ograniczania jej. Jest też często przewrażliwiony na punkcie swojej osoby i bardzo nie lubi, gdy ktoś wytyka mu jakieś wady czy popełnione błędy.

Najchętniej przebywa w towarzystwie osób uległych, gdyż chciałby, by wszyscy mu we wszystkim ustępowali. Mimo iż tak głośno domaga się poszanowania swej prywatności, często nie może sobie sam poradzić i jego bliscy muszą za niego załatwiać sprawy, o których kompletnie  zapomniał, a on nie tylko nie jest im za to wdzięczny, ale jeszcze denerwuje się, że znowu się mieszają do jego spraw.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 marca

To, jaki człowiek urodzony 30 marca będzie w działaniu i wobec ludzi, zależy w głównej mierze od tego, jak oni będą go traktowali i właściwie determinuje to jego życie we wszystkich jego dziedzinach.

Nie wolno na przykład go do niczego zmuszać, także w pracy, lepiej jest jedynie delikatnie dawać mu do zrozumienia, co powinien zrobić, ale w taki sposób, by nie odczuł tego jako nacisk na swoją osobę. Trzeba przy tym patrzeć mu na ręce, gdyż bywa nieuważny i nie zawsze jest w stanie dopilnować wszystkich swoich spraw naraz.

Trzeba się do niego odnosić tak, by  wiedział, że ma się do niego pełne zaufanie, ale jednocześnie nie wolno go mieć, gdyż bywa roztrzepany, a gdy jest zakochany, jest strasznie roztargniony. Widać więc, że w wielu sytuacjach trzeba z nim postępować nieomal jak z dzieckiem, a na pewno nie będzie łatwo spełnić ten warunek, gdyż nie każdy będzie miał tego świadomość, taką wolę czy cierpliwość.

Ponieważ jednak człowiek ów nie jest w stanie sam o siebie należycie zadbać, bez troski życzliwych mu osób na pewno nie uda mu się niczego osiągnąć, a nawet może wpędzić się w tak wielkie kłopoty, że zaważy to na całym jego życiu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 marzec

 • kolory : oliwkowy, błękitny, smolisty; cynamonowy
 • zawody męskie : piosenkarz, ankieter, historyk
 • kamień : agat
 • charakter : śmiały, szlachetny, kochliwy, roztargniony, niezależny
 • zawody żeńskie : higienistka, aktorka, asystentka
 • roślina : świerk
 • zwierzę : kaczka

Imieniny 30 marca

 • Aniela
 • Joachim
 • Kwiryna
 • Leonard
 • Kwiryn
 • Amelia
 • Jan
 • Piotr

30 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

5/5 - (1)

6 komentarzy

 1. Kasia
 2. Zofia
 3. Anka
 4. Olga
 5. Mateusz
 6. Nyussi

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zerknij na obrazek szybko i bez zastanowienia. Kształt, który przykuje Twój wzrok wiele powie o Twej prawdziwej naturze
Wszyscy znamy powiedzenie „Obraz jest wart tysiąc słów”.  Ale co, jeśli Ci powiemy, że rysunek może również ujawnić tysiąc aspektów dotyczących Twej osobowości? Każdego dnia spotykamy się z niezliczonymi obrazami, a nasza uwaga skupia się na przeróżnych kształtach. N


Jak widzą Cię inni? Jak postrzegasz się sam? Czy te obrazy są choć trochę podobne? Wybierz gejszę i sprawdź
Gdybyś mógł popatrzeć w lustro i zobaczyć to, co widzą inni, czy byłbyś przerażony?  Teraz może wydawać Ci się, że nie. Wmawiasz sobie, że osoby z Twego otoczenia znają Cię, jak własną kieszeń, a w ich oczach nie jesteś ani gburem, ani szaleńcem. Tutaj przychodzi pora na zaprze

Co ludzie mówią na Twój temat. Zerknij w gwiazdy i dowiedz się, jakie są najpopularniejsze plotki na Twój temat
Ludzie plotkują. Plotkujemy od zarania dziejów. Każdemu się to czasem zdarza. Jako ludzie jesteśmy zafascynowani życiem innych i uwielbiamy o nim rozmawiać. Szczególnie chętnie wytykamy im błędy, ponieważ na pewien głupi sposób czujemy się wtedy lepsi od nich. Choć zwykle plotki są