31 marca

31-marca

Horoskop dla urodzonych 31 marca

31 marca – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 31 marca bardzo odważnie dąży naprzód po swej drodze do celu, ponieważ święcie wierzy, że sukces jest mu przeznaczony i prędzej czy później na pewno uda mu się go osiągnąć.

Często spotyka na owej drodze rozmaite przeszkody i z niektórymi bardzo trudno jest mu się uporać, ale i tak nie zatrzymuje się na dłużej, lecz ciągle prze naprzód i nie zawraca sobie głowy rozpamiętywaniem porażek.

Posiada wielką odwagę, dzięki której stawia czoła wszystkim przeciwnościom losu i mimo iż spodziewa się, a czasem nawet ma pewność, że jego wysiłki będą żmudne i trudne, nie poddaje się. Wyróżnia się także swoją przedsiębiorczością, zatem zazwyczaj działa w pełni skutecznie i dziwne byłoby, gdyby tak nie było.

Jest bardzo błyskotliwy i doskonale o tym wie, tak samo jak o istnieniu wszystkich swoich zdolności i umiejętności, którymi bardzo chętnie popisuje się przed innymi, zwiększając tym swą wartość we własnych oczach. Nigdy nie opuszcza go wiara we własne możliwości ani wrodzony optymizm, który często ratuje go z najgorszych opresji, bo nie pozwala mu się załamać, bez względu na okoliczności.

Jego niezachwiana wiara w siebie powoduje, że nawet ludzie, którzy początkowo nie widzieli w nim niczego niezwykłego, zaczynają ulegać jego przekonaniu i dostrzegać w nim cechy, które sam w sobie stara się podkreślać. Wywiera on także wpływ na swe otoczenie w inny sposób – zaraża ludzi swoją aktywnością, gdyż zazdroszczą mu dobrego samopoczucia płynącego z przeświadczenia o dobrze wykonanej misji i też chcą się tak poczuć.

Często wespół działają społecznie, gdyż potrafi do tego zachęcić nawet te osoby, którym nigdy wcześniej nie przyszło to do głowy i razem mogą osiągnąć naprawdę doskonałe rezultaty.

 

pozytywyZalety

Optymizm i entuzjazm to cechy, które oddają człowiekowi urodzonemu 31 marca największe zasługi. Dzięki nim nie poddaje się żadnym przeciwnościom losu i nie pozwala, by ogarnęły go czarne myśli.

Jest pewny siebie, ale tylko w dobrym tych słów znaczeniu, ponieważ ma świadomość wszystkich swoich mocnych stron i nie wpada w kompleksy ani nie ma powodów, by się nad sobą użalać, ale jednocześnie nie jest zarozumiały i nie wywyższa się.

Nigdy nie wydaje pochopnych opinii na temat ludzi, których nie zna, dlatego można mieć pewność, że jeśli już coś na czyjś temat mówi, a zwłaszcza wyraża krytykę, to jest o tym w pełni przekonany i nie zdarza się, by mylił się w swoich osądach.

Na ogół jednak niechętnie je wydaje, bo nie widzi powodów, dla których miałby być czyimś sędzią i sam też nie chce, by ktoś go osądzał, gdyż uważa, że wszyscy ludzie są wobec siebie równi i każdy powinien zajmować się swoimi sprawami zamiast osądzać bliźniego. Jest też tolerancyjny wobec ludzkich błędów i pomyłek i każdego gotów usprawiedliwiać.

 

Wady

Dużą wadę człowieka urodzonego w dniu 31 marca stanowi jego przejawiany od czasu do czasu brak silnej woli, który powoduje, że nie osiąga wszystkich swoich celów, mimo iż ma do tego dobre predyspozycje.

Niechętnie przyznaje się do swoich błędów, nawet przed sobą samym, co należy złożyć na karb jego wielkiej ambicji, ale i dumy. Bardzo zależy mu na tym, by przypodobać się swojemu otoczeniu i czasem może w tym celu robić rzeczy, które normalnie wstydziłby się zrobić czy znajdowałyby się poniżej jego honoru.

Jego problem polega też na tym, że często bywa niedyskretny, mimo iż jednak zdradza cudze sekrety nieumyślnie, zwykle dlatego, że się zapomniał, nie może go to usprawiedliwić i nikt, kogo w ten sposób skrzywdził czy mu zaszkodził, nie jest skłonny tego robić.

W ogóle ma on często problemy z powstrzymaniem swej gadatliwości i mówi coś, czego potem żałuje, jednak bardzo trudno jest mu zwalczyć w sobie tę cechę.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 31 marca

Człowiek urodzony 31 marca często sam sprowadza na swoją głowę kłopoty i powoduje, że ludzie, którzy mogliby mu udzielić swojego wsparcia i znacznie pomóc mu tym w karierze, nie pałają do niego szczególną sympatią. Trudno się temu dziwić, skoro ma skłonność do wygadywania cudzych sekretów bądź obrażania ludzi mimowolnie wypowiadanymi słowami.

Wprawdzie wady te przejawia tylko czasami, jednak jego wielki pech polega na tym, że zazwyczaj ich reperkusje odbijają się wielkim echem i powodują naprawdę nieprzyjemne dla niego konsekwencje.

Trochę ratuje go jego wielce rozbudowana intuicja, dzięki której udaje mu się unikać najpoważniejszych życiowych błędów i której może zawdzięczać dużą część swoich sukcesów.

Kobieta urodzona tego dnia ma tę przewagę na innymi osobami, że we wszystko bardzo mocno się angażuje, co daje jej konsekwencję działania większą niż u mężczyzn, którzy czasem przejawiają brak silnej woli. Wobec tego jest w stanie osiągnąć wszystkie swoje cele i zazwyczaj robi to bardzo mądrze, więc robi wielką karierę i spełnia się na wszystkich polach.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 31 marzec

 • kamień : rubin
 • zawody żeńskie : dziennikarka, zakonnica, kelnerka
 • zawody męskie : piosenkarz, lektor, tynkarz
 • kolory : morski, kremowy, wrzosowy; morelowy
 • zwierzę : mors
 • charakter : odważny, nieugięty, wytrwały, błyskotliwy, pogodny, wesoły
 • roślina : kalina

Imieniny 31 marca

 • Balbina
 • Gwidon
 • Kornelia
 • Bonawentura
 • Dobromira
 • Beniamin
 • Dobromiera
 • Joanna

31 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

3.8/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak bardzo morderczy jest Twój znak? Sprawdź ilu seryjnych morderców wypuścił na świat
Każdy z nas ma swoje zalety i wady. Za wiele z nich odpowiedzialny jest zodiak. To on sowicie obdarza nas różnymi przymiotami. Nie każdymi możemy się pochwalić. Wszyscy mamy w końcu mroczną stronę. Nie znaczy to jednak, że zła natura pociągnie nas ku najgorszemu, prawda? Czy przypadkiem


7 zasad, które definiują Cię najtrafniej – każdy znak zodiaku ma swoje własne
Każdy znak zodiaku ma swoje własne zasady, według których działa.  W tych prostych i treściwych hasłach wyraża się podejście do życia przedstawicieli poszczególnym symboli zodiaku, ich moralność, mocne i słabe strony. Czasami bardzo trudno nam jest się określić. Nie każdy jednak

W którą teorię spiskową uwierzyłbyś najszybciej? Sprawdź, która z tajemniczych legend pasuje do Ciebie najlepiej
Jeśli wierzysz, że gwiazdy i dzień, w którym przyszedłeś na świat, wpływają na sposób, w jaki Twoja osobowość się ukształtowała, istnieje duża szansa, że ​​jesteś też obdarzony bogatą wyobraźnią.  Pomysłowość i kreatywność oraz umiejętność głębokiego wierzenia w