Horoskop na dziś

7 marca

7-marca

Horoskop dla urodzonych 7 marca

7 marca – horoskop ogólny

Dla człowieka urodzonego 7 marca bardzo ważne jest, by wywierać wpływ, oczywiście jak najlepszy, na otoczenie, w którym żyje.

Trzeba przyznać, że ma do tego wszelkie predyspozycje, ponieważ posiada wrodzone zdolności pedagogiczne i umie logicznie perswadować, tak że nawet ludzie starsi od niego i bogatsi – wydawałoby się – w życiowe doświadczenie, chętnie słuchają jego rad.

Wynika to także z tego, iż jest wiarygodny w oczach społeczeństwa, ponieważ bardzo dobrze orientuje się we wszelkich prawach, jakie nim rządzą, a dzięki swej przenikliwości i nieprzeciętnej intuicji, jaką dysponuje, potrafi przewidywać mające nastąpić wydarzenia.

Dlatego też ludzie chętnie nadstawiają ucha udzielanym przez niego wskazówkom, a często również sami o nie proszą, gdy nie są w stanie sami poradzić sobie z jakąś szczególnie kłopotliwą czy ważną kwestią.

W ogóle człowiek ów jest nastawiony bardzo prospołecznie i humanitarnie, co bardzo wyraźnie w nim widać, a nierzadko jest to jego najważniejsza cecha. Ludzie bardzo chętnie z nim współpracują na rozmaitych polach, ponieważ dobrze mu to wychodzi i we współdziałaniu z nim można osiągnąć znacznie lepsze rezultaty niż w działaniu w pojedynkę. Także osoba, która zawrze z nim małżeństwo, z pewnością będzie z tego bardzo zadowolona, bo będzie  z takiego stanu czerpać wielkie korzyści, w rozmaitych dziedzinach.

Nic zatem dziwnego, że człowiek urodzony 7 marca jest bardzo popularny i poważany w swoim środowisku, tym bardziej, ze jest ogromnie towarzyski. Jest też gościnny – jego dom stoi otworem dla wszystkich, którzy zechcą go zaszczycić swoją obecnością. Jest ogromnie hojny i gotów podzielić się z innymi, czym tylko jest w stanie.

Stale podejmuje u siebie gości, nie szczędząc na to czasu ani środków finansowych, nawet gdy jednego i drugiego wcale nie posiada w nadmiarze. Bardzo przy tym przejmuje się losem swoich przyjaciół, nierzadko daleko mocniej niż swymi własnymi sprawami, z którymi praktycznie zawsze potrafi się samodzielnie uporać i nie musi nikogo prosić o pomoc. Zawsze można liczyć na jego wsparcie, którego udziela bardzo chętnie i zupełnie bezinteresownie.

 

pozytywyZalety

Uprzejmość, życzliwość, bezinteresowność – to jedne z ważniejszych zalet człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 marca, ale tak naprawdę dobrych cech ma on całe mnóstwo.

Jest towarzyski, sympatyczny i łagodny w obejściu. Chętnie działa na rzecz innych albo przynajmniej stara się poprawić im humor i umie się odnaleźć w każdej sytuacji. Wykazuje się także wielkim współczuciem okazywanym każdemu, kto według niego na nie zasługuje, czyli całej ludzkości.

Posiada również szereg umiejętności i umie zadbać o siebie, o swych bliskich i o dom, nie szczędząc na to czasu i wysiłków. Kobieta urodzona tego dnia ma w sobie niezmierzone wręcz pokłady dobroci i uwielbia opiekować się dziećmi, chorymi czy potrzebującymi. Dla nich jest w stanie niemal całkowicie poświęcić swoje życie prywatne i można mieć pewność, że nikt nie usłyszy od niej słowa skargi na swój los.

Doskonale spełnia się jako matka oraz żona, gdyż jest nie tylko bardzo troskliwa i opiekuńcza, ale też nie narzuca się ze swoją pomocą i zawsze wie, kiedy zostawić swych bliskich w spokoju.

 

Wady

Najgorszą, choć jedną z nielicznych, cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 marca, jest jego skłonność do hazardu. Jeśli nie będzie nad sobą panował i popuści sobie cugli, może mieć z tego tytułu naprawdę poważne kłopoty, nie tylko finansowe.

Ma także skłonność do ryzykowania w życiu w ogóle, głównie na gruncie zawodowym, ale w życiu osobistym też często stawia wszystko na jedną kartę, nie mając świadomości, iż dobra passa prędzej czy później się dla niego skończy.

Czasami w działaniach brakuje mu rozwagi czy też czasu do namysłu, gdyż nie lubi go tracić na – jak uważa – próżne dywagacje, nawet gdy byłoby to jak najbardziej wskazane.

Nie wykazuje się szczególną ostrożnością, jakby był pewien, że wszystko w życiu musi mu się powieść, jednak jego problem polega na tym, że owa wiara zawodzi go zwykle w najmniej odpowiednich momentach.  Mimo to raczej nie zdarza się, by ze swych złych doświadczeń wyciągał nauczkę na przyszłość, więc nieumiejętność wyciągania konstruktywnych wniosków jest jego kolejną wadą.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 7 marca

Jeżeli człowiek, który przyszedł na świat 7 marca, zdecyduje się związać swoje życie zawodowe z pomaganiem innym, ma szanse nie tylko zajść w tym naprawdę wysoko, ale też zapewnić sobie powszechny szacunek środowiska, w którym żyje.

Jednak najważniejsze w jego przypadku jest to, iż taka właśnie praca będzie dla niego nieustającym źródłem satysfakcji, gdyż będzie mu dawać poczucie, że jest komuś potrzebny i robi coś naprawdę ważnego, a nie tylko zarabia pieniądze.

Jest to ważne zwłaszcza dla kobiety urodzonej tego dnia, gdyż ona wręcz nie wyobraża sobie życia bez niesienia wsparcia potrzebującym, a spełnianie się jako matka jest tylko jednym z licznych sposobów, w jaki jej wielki instynkt opiekuńczy może znaleźć ujście.

Ponadto, że umie ona zajmować się wszystkimi, którzy wymagają opieki, potrafi także bardzo sprawnie zarządzać podlegającymi jej ludźmi i umie doskonale zorganizować czas zarówno sobie, jak i innym,więc doskonale sprawdzi się jako kierownicza jakiegoś zakładu opieki czy na przykład szpitala.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 7 marzec

 • zwierzę : zięba
 • kolory : czerwony, błękitny, szkarłatny; kardynalski
 • kamień : tygrysie oko
 • zawody męskie : detektyw, kompozytor, geograf
 • roślina : mak
 • zawody żeńskie : wizażystka, barmanka, krawcowa
 • charakter : miły, gościnny, uprzejmy, towarzyski, opiekuńczy

Imieniny 7 marca

 • Tomasz
 • Teresa
 • Paweł
 • German
 • Eugeniusz
 • Bazyli

7 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jakiej relacji potrzeba Ci teraz najbardziej? Wybierz tancerzy i przekonaj się sam
Człowiek nie jest samotną wyspą.  Potrzeba nam innych ludzi, bo tylko w ich towarzystwie, wplątani w sieć społecznych powiązań, możemy się bezpiecznie rozwijać i piąć do góry. Nawet samotnikom potrzebni są inni ludzie. W końcu muszą oni mieć się od kogo odciąć, prawda? ŚwiadomW jaki sposób “usuwasz” ludzi ze swego życia? Zobacz, jakie tricki stosuje do tego każdy ze znaków zodiaku
Zerwanie więzi z kimś bliskim jest trudne nie tylko dla kochanków.  W razie potrzeby ludzie muszą zrywać kontakty z przyjaciółmi, znajomymi, a nawet członkami rodziny. W niektórych przypadkach przestaje nam być z daną osobą “po drodze”. W innych jakaś zażyłość lub niezg

Wybierz skrzydła i dowiedz się, który z opiekuńczych aniołów nad Tobą czuwa
Każda mitologia ma swoje opiekuńcze bóstwa.  Egipcjanie mieli swoją Bastet, która strzegła domowego ogniska, dbała o to, by bliskie osoby kochały się i były ze sobą szczęśliwe. W mitologii nordyckiej rolę strażniczki domu i rodziny pełniła Frigg. Słowianie mieli zaś swoją Dolę.