7 marca

7-marca

Horoskop dla urodzonych 7 marca

7 marca – horoskop ogólny

Dla człowieka urodzonego 7 marca bardzo ważne jest, by wywierać wpływ, oczywiście jak najlepszy, na otoczenie, w którym żyje.

Trzeba przyznać, że ma do tego wszelkie predyspozycje, ponieważ posiada wrodzone zdolności pedagogiczne i umie logicznie perswadować, tak że nawet ludzie starsi od niego i bogatsi – wydawałoby się – w życiowe doświadczenie, chętnie słuchają jego rad.

Wynika to także z tego, iż jest wiarygodny w oczach społeczeństwa, ponieważ bardzo dobrze orientuje się we wszelkich prawach, jakie nim rządzą, a dzięki swej przenikliwości i nieprzeciętnej intuicji, jaką dysponuje, potrafi przewidywać mające nastąpić wydarzenia.

Dlatego też ludzie chętnie nadstawiają ucha udzielanym przez niego wskazówkom, a często również sami o nie proszą, gdy nie są w stanie sami poradzić sobie z jakąś szczególnie kłopotliwą czy ważną kwestią.

W ogóle człowiek ów jest nastawiony bardzo prospołecznie i humanitarnie, co bardzo wyraźnie w nim widać, a nierzadko jest to jego najważniejsza cecha. Ludzie bardzo chętnie z nim współpracują na rozmaitych polach, ponieważ dobrze mu to wychodzi i we współdziałaniu z nim można osiągnąć znacznie lepsze rezultaty niż w działaniu w pojedynkę. Także osoba, która zawrze z nim małżeństwo, z pewnością będzie z tego bardzo zadowolona, bo będzie  z takiego stanu czerpać wielkie korzyści, w rozmaitych dziedzinach.

Nic zatem dziwnego, że człowiek urodzony 7 marca jest bardzo popularny i poważany w swoim środowisku, tym bardziej, ze jest ogromnie towarzyski. Jest też gościnny – jego dom stoi otworem dla wszystkich, którzy zechcą go zaszczycić swoją obecnością. Jest ogromnie hojny i gotów podzielić się z innymi, czym tylko jest w stanie.

Stale podejmuje u siebie gości, nie szczędząc na to czasu ani środków finansowych, nawet gdy jednego i drugiego wcale nie posiada w nadmiarze. Bardzo przy tym przejmuje się losem swoich przyjaciół, nierzadko daleko mocniej niż swymi własnymi sprawami, z którymi praktycznie zawsze potrafi się samodzielnie uporać i nie musi nikogo prosić o pomoc. Zawsze można liczyć na jego wsparcie, którego udziela bardzo chętnie i zupełnie bezinteresownie.

 

pozytywyZalety

Uprzejmość, życzliwość, bezinteresowność – to jedne z ważniejszych zalet człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 marca, ale tak naprawdę dobrych cech ma on całe mnóstwo.

Jest towarzyski, sympatyczny i łagodny w obejściu. Chętnie działa na rzecz innych albo przynajmniej stara się poprawić im humor i umie się odnaleźć w każdej sytuacji. Wykazuje się także wielkim współczuciem okazywanym każdemu, kto według niego na nie zasługuje, czyli całej ludzkości.

Posiada również szereg umiejętności i umie zadbać o siebie, o swych bliskich i o dom, nie szczędząc na to czasu i wysiłków. Kobieta urodzona tego dnia ma w sobie niezmierzone wręcz pokłady dobroci i uwielbia opiekować się dziećmi, chorymi czy potrzebującymi. Dla nich jest w stanie niemal całkowicie poświęcić swoje życie prywatne i można mieć pewność, że nikt nie usłyszy od niej słowa skargi na swój los.

Doskonale spełnia się jako matka oraz żona, gdyż jest nie tylko bardzo troskliwa i opiekuńcza, ale też nie narzuca się ze swoją pomocą i zawsze wie, kiedy zostawić swych bliskich w spokoju.

 

Wady

Najgorszą, choć jedną z nielicznych, cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 marca, jest jego skłonność do hazardu. Jeśli nie będzie nad sobą panował i popuści sobie cugli, może mieć z tego tytułu naprawdę poważne kłopoty, nie tylko finansowe.

Ma także skłonność do ryzykowania w życiu w ogóle, głównie na gruncie zawodowym, ale w życiu osobistym też często stawia wszystko na jedną kartę, nie mając świadomości, iż dobra passa prędzej czy później się dla niego skończy.

Czasami w działaniach brakuje mu rozwagi czy też czasu do namysłu, gdyż nie lubi go tracić na – jak uważa – próżne dywagacje, nawet gdy byłoby to jak najbardziej wskazane.

Nie wykazuje się szczególną ostrożnością, jakby był pewien, że wszystko w życiu musi mu się powieść, jednak jego problem polega na tym, że owa wiara zawodzi go zwykle w najmniej odpowiednich momentach.  Mimo to raczej nie zdarza się, by ze swych złych doświadczeń wyciągał nauczkę na przyszłość, więc nieumiejętność wyciągania konstruktywnych wniosków jest jego kolejną wadą.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 7 marca

Jeżeli człowiek, który przyszedł na świat 7 marca, zdecyduje się związać swoje życie zawodowe z pomaganiem innym, ma szanse nie tylko zajść w tym naprawdę wysoko, ale też zapewnić sobie powszechny szacunek środowiska, w którym żyje.

Jednak najważniejsze w jego przypadku jest to, iż taka właśnie praca będzie dla niego nieustającym źródłem satysfakcji, gdyż będzie mu dawać poczucie, że jest komuś potrzebny i robi coś naprawdę ważnego, a nie tylko zarabia pieniądze.

Jest to ważne zwłaszcza dla kobiety urodzonej tego dnia, gdyż ona wręcz nie wyobraża sobie życia bez niesienia wsparcia potrzebującym, a spełnianie się jako matka jest tylko jednym z licznych sposobów, w jaki jej wielki instynkt opiekuńczy może znaleźć ujście.

Ponadto, że umie ona zajmować się wszystkimi, którzy wymagają opieki, potrafi także bardzo sprawnie zarządzać podlegającymi jej ludźmi i umie doskonale zorganizować czas zarówno sobie, jak i innym,więc doskonale sprawdzi się jako kierownicza jakiegoś zakładu opieki czy na przykład szpitala.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 7 marzec

 • zwierzę : zięba
 • kolory : czerwony, błękitny, szkarłatny; kardynalski
 • kamień : tygrysie oko
 • zawody męskie : detektyw, kompozytor, geograf
 • roślina : mak
 • zawody żeńskie : wizażystka, barmanka, krawcowa
 • charakter : miły, gościnny, uprzejmy, towarzyski, opiekuńczy

Imieniny 7 marca

 • Tomasz
 • Teresa
 • Paweł
 • German
 • Eugeniusz
 • Bazyli

7 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

3.5/5 - (2)

1 komentarz

 1. Beata

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Najlepsze żony pochodzą spod tych trzech znaków zodiaku. Jakie cechy posiadają?
Kobiety są zmienne. Można je porównać do żywiołów, które szaleją wokół mężczyzn. Mogą równie dobrze zmieść ich z powierzchni Ziemi, jak tornado, co utulić i ukołysać, niczym łagodne fale. Już dawno odeszliśmy od myślenia, iż zadaniem i rolą kobiety jest zostanie przykładn�


Wybierz jedną z tych mandali i poznaj cechy, które wyróżniają Cię z tłumu
Nic tak nie świadczy o człowieku, jak jego spontaniczne decyzje.  Kiedy robimy coś błyskawicznie i bez zastanowienia na wierzch wychodzi prawda o tym, kim jesteśmy i co w życiu cenimy najbardziej. Spontaniczne wybory są szczere i zgodne z tym, kim naprawdę jesteśmy. Niektórzy z nas pozwal

Kształt pępka może wiele powiedzieć o osobowości człowieka. Sprawdź, co szepnie o Tobie
Istnieje wiele naukowych teorii na temat tego, jak kształt naszego pępka odzwierciedla nasze zdrowie i charakter.  Jak dotąd nie ma zbyt wielu dowodów potwierdzających to, o czym gdybają badacze. Warto jednak przyjrzeć się ich teoriom i sprawdzić, jak mają się one do tego, co reprezentuj