Horoskop dzienny

13 października

13-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 13 października

13 października – horoskop ogólny

Cechą najbardziej wyróżniającą człowieka urodzonego 13 października na tle innych jest jego społeczne nastawienie, czy raczej dążenie do działalności publicznej.

Jest w stanie to osiągnąć, jak zresztą wszystko, cokolwiek sobie postanowi, ponieważ jest człowiekiem o wysokich ideałach i gotów jest do największych wyrzeczeń na ich rzecz. Jest także gotów ponieść ogromne wysiłki jeśli tylko uzna, że jest tego potrzeba i na pewno wcale nie będzie się przed tym wzbraniał.

Na ogół jednak nie zdarza się nic takiego, co by tego od niego wymagało, ponieważ w jego życiu raczej nie mają miejsca jakieś niepokojące czy szczególnie doniosłe wydarzenia. Zazwyczaj upływa mu ono spokojnie i bez żadnych zaburzeń, co należy złożyć bardziej na karb jego szczęścia aniżeli celowych działań, bo gdyby to od niego zależało, z pewnością nie byłoby takie spokojne. Jednak w tym, że udaje mu się unikać poważniejszych problemów albo w miarę sprawnie sobie z nimi radzić.

Duża też zasługa tego, iż posiada grupę wiernych, sprawdzonych przyjaciół, na których może liczyć w każdej sytuacji. Gotowi są oni pomagać mu za każdym razem, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, a często także są to osoby stojące wyżej od niego w społecznej hierarchii i ich poparcie bardzo mu się przydaje, także na gruncie zawodowym. Wiele także może się od nich nauczyć, gdyż jest to w ogóle człowiek, który nie lubi marnować swego czasu i nawet chwile, jakie spędza ze znajomymi na – wydawałoby się – beztroskim relaksie – chce jak najlepiej spożytkować, dowiadując się od nich czegoś, co może mu się przydać czy uczy się czegoś nowego.

Poza tym człowiek wyróżnia się wielką elokwencją, dzięki której jest w stanie używać najlepszych możliwych słów, jakimi przekonuje innych do swojego zdania. Potrafi bardzo zręcznie argumentować i przekonywać innych do swych racji, nawet początkowych zdecydowanych oponentów, których szybko pozyskuje dla swych idei i to w taki sposób, że zachodzą oni w głowę, jak początkowo mogli się z nim nie zgadzać.

Potrafi wykorzystywać tę umiejętność niemal we wszystkich dziedzinach swojego życia, a jeśli chodzi o uczucia, zdolny jest do prawdziwych manipulacji jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

 

pozytywyZalety

Na człowieku urodzonym 13 października można polegać w każdej sytuacji, ponieważ jest on prawy i z uporem  niemal trzyma się swych najważniejszych zasad.

Moralność jest dla niego bardzo ważną kwestią, jedną z najważniejszych w jego życiu, dlatego można mieć pewność, że nigdy nie odstąpi od swoich postanowień ani nie złamie danego słowa. Jego obietnice są dla niego nieomalże świętością, więc osoby, które mu zaufały, mogą spać spokojnie. Jest opanowany i zrównoważony, nie ma skłonności do ściągania na siebie uwagi i nie zależy mu, by budzić zainteresowanie.

Uważa, że szum wokół jego osoby jest mu zupełnie niepotrzebny, dlatego stara się nie afiszować ze swą oryginalnością i nie ma skłonności do wykazywania nawet najdrobniejszych oznak ekscentryzmu. Powoduje to, że jest odbierany jako osoba poważna, ale nie nudna, opanowana i godna zaufania.

Jest naturalny w obejściu nigdy nie pozuje na kogoś, kim nie jest ani też nie stara się ukrywać swoich wad, lecz szczerze o nich mówi. Nie oznacza to jednak, by nie starał się z nimi walczyć, jednak kiedy wie, że jest to przedsięwzięcie skazane na porażkę, stara się je zaakceptować i jakoś z nimi żyć.

 

Wady

Mimo iż człowiek urodzony 13 października nie jest szczególnie pobłażliwy dla swoich wad i stara się je jeśli nie całkiem eliminować, to przynajmniej trzymać w ryzach na tyle, by nie szkodziły mu zanadto w codziennym życiu, to nie jest niestety taki surowy dla siebie jeśli chodzi o przyjemności.

Chce korzystać z życia i oczywiście nie ma w tym niczego złego, on jednak ma w tym skłonności do przesady i swej obowiązkowości, często może przez to powodować problemy. Jego rodzina czuje się często zaniedbywana przez to, że dużo czasu chce spędzać z przyjaciółmi na beztroskiej zabawie. Jest to mu potrzebne zwłaszcza wtedy, gdy na co dzień styka się ze sporym stresem, jest to bowiem dla niego najlepszy, a często także jedyny sposób na rozładowanie napięcia.

Ponadto człowiek ów dość ciężko znosi wszelkie życiowe porażki i to również wpływa na fakt, iż nadmiernie często musi się odstresować, niestety w nie najlepszy dla siebie sposób. Czasem zanadto popuszcza sobie cugli i dopuszcza się wybryków, za które potem drogo musi płacić.

Może również wykazywać podatność na wpadanie w nałogi, co wiąże się z jego nieodpornością na namowy innych, zwłaszcza jeśli chodzi o jego przyjaciół. Jego bliscy muszą go stale obserwować, by sprawdzać, czy nie dzieje się z nim coś niepokojącego, co mogłoby wskazywać na to, iż dostał się w szpony jakiego uzależnienia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 13 października

Wielkie zasługi w sukcesie człowieka urodzonego 13 października zwykle mają jego przyjaciele, którzy dużo mu pomagają i udzielają mu swego poparcia zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują.

Ma on talent do jednania sobie ludzi z wyższych stanowisk i sfer, choć nie można mu zarzucić, by robił to interesownie, w jego przypadku jest to czysty zbieg okoliczności oraz skutek uboczny tego, że jest tak sympatycznym człowiekiem, iż trudno znaleźć osobę, która by go nie lubiła.

Posiada również wybitną umiejętność przekonywania ludzi do swojego zdania – właściwie nikt nie może oprzeć się jego rzeczowej i logicznej argumentacji i szybko nawet zdecydowani oponenci przyznają mu rację i całym sercem opowiadają się za tym, co agituje. Umie i lubi występować publicznie, zawsze wie, co powiedzieć i jak się zachować, by porwać za sobą tłum i wzbudzić dla siebie jego niezachwiane zaufanie.

Nigdy go nie zawodzi i szybko przynosi to efekty, bo nawet jeśli sam nie ma wielkich ambicji, to zachwycone nim otoczenie samo chętnie winduje go na szczyt i nie pozwala, by z niego zbyt szybko spadł.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 13 października

 • kamień : euklaz
 • roślina : mak
 • zawody żeńskie : stewardesa, muzyk, egzaminator
 • zawody męskie : psychiatra, fryzjer, wulkanizator
 • charakter : życzliwy, spokojny, religijny, uczciwy
 • zwierzę : tygrys
 • kolory : błękitny, różowy, siena palona; kremowy

Imieniny 13 października

 • Wacława
 • Marcjalis
 • Wacław
 • Daniel
 • Mikołaj
 • January
 • Edward
 • Maurycy

13 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba


Wybierz kartę i dowiedz się, który zawód najbardziej pasuje do Twego charakteru
Znalezienie wymarzonej pracy to zwykle lata długich i żmudnych poszukiwań.  Ludzie, którym brakuje do nich cierpliwości, kończą robiąc rzeczy, których nie lubią w zawodach, które do nich nie pasują. Czemu tak się dzieje? Może to nie tylko kwestia wytrwałości w poszukiwaniu pracy, alNa pozór niczym się od siebie nie różnią. Dzielą je detale, które decydują o różnym przesłaniu tych kart. Wybierz jedną i sam się przekonaj
Na każdym etapie rozwoju człowieka, co innego powinno być dla niego ważne.  Rozwijamy się na różnych polach. W jednym momencie ważniejsza jest dla nas nasza duchowość, w innym zdrowie fizyczne, w kolejnym relacje międzyludzkie, czy rodzinne, a w jeszcze innym kariera zawodowa. Nie możem

Wybierz maskę i dowiedz się, jaki sekret ukrywa przed Tobą ktoś bliski. Test jest skuteczny w 83 procentach
Każdy z nas ukrywa coś przed innymi.  Skrywamy się za maskami, nie pokazujemy się innym w całości przede wszystkim dlatego, że obawiamy się, co mogliby zobaczyć. Jesteśmy przy tym dociekliwi i choć sami nie zdradzamy wszystkiego, o innych chcielibyśmy wiedzieć, jak najwięcej. Zaspokoi