15 października

15-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 15 października

15 października – horoskop ogólny

Zdolności umysłów człowieka urodzonego w dniu 15 października są naprawdę niepoślednie, co łatwo można poznać już choćby po tym, że jest on stale zamyślony, ale nigdy nie traci kontaktu z rzeczywistością i zawsze doskonale wie, co się z nim i wokół niego dzieje.

Zastanawia się nad sensem swego istnienia i rodzaju ludzkiego w ogóle, a ponieważ ma spore zacięcie i zdolności filozoficzne, ma duże szanse jeśli chodzi o znalezienie odpowiedzi na te pytania, a na pewno większe niż inni ludzie. Wyróżnia się także tym, że nigdy nie myli się w swoich sądach, pewnie dlatego, że nigdy nie wydaje ich pochopnie i w ogóle robi to dość niechętnie i kiedy już naprawdę musi.

Zawsze jednak musi najpierw mocno zastanowić się nad danym zagadnieniem i dogłębnie je zbadać pod każdym możliwym kątem, aby mieć pewność, że nie przeoczył żadnego ważnego szczegółu, co mogłoby zafałszować jego opinię. Rzadko to się jednak może zdarzyć, ponieważ jest szalenie inteligentny, bystry i przenikliwy.

Na próżno można starać się coś przed nim ukrywać licząc, że pogrążony w swych filozoficznych rozważaniach, przeoczy daną rzecz. Jego czujność może zadziwiać, tym bardziej, że wydaje się i często jest to zgodne z prawdą, że człowiek ten pragnie uciec od niezadowalającej go teraźniejszej rzeczywistości i w tym celu pogrąża się we wspomnieniach z czasów, gdy żyło mu się lepiej lub też snuje plany, wybiegając myślą daleko w  przyszłość.

Nigdy jednak nie powoduje to, by nie potrafił zorientować się w bieżącej sytuacji i wszyscy, którzy na to liczą, mogą się srodze pomylić. Człowiek ów potrafi też bardzo mocno skoncentrować się na tym, co ma  w danej chwili do wykonania, więc mimo iż czasami wydaje się, że odpływa gdzieś w swój własny świat, na pewno nie pozwoli sobie na to wówczas, gdy stoi przed nim jakieś ważne zadanie.

Przeciwnie, bardzo sumiennie i z wielką odpowiedzialnością podchodzi do wszystkich swoich obowiązków i jeśli ma ustalony termin wykonania jakiegoś zadania, prędzej upora się z nim znacznie wcześniej, przykładając się do niego z całych sił, aniżeli pozwoli sobie na przekroczenie umówionej daty.

 

pozytywyZalety

Charakter człowiek, który przyszedł na świat 15 października, cechuje się wielką, godną pozazdroszczenia siłą woli. Potrafi on narzucić sobie żelazną dyscyplinę i można mieć pewność, że jej nie złamie jeśli nie uzna, że nie jest to zgodne z jego zasadami. Również swych norm, jakie honoruje, trzyma się z całą siłą swej woli i nie odstępuje od nich bez względu na okoliczności, nieważne, jak wyjątkowe by one były.

Jest człowiekiem honoru i bardzo dba, by go nie splamić, bo byłoby dla niego równoznaczne z utratą szacunku do samego siebie, nawet jeśli nikt nie wytykałby mu popełnionych błędów. Wynika to z tego, iż sam jest dla siebie najsurowszym krytykiem i o ile dla innych ma wiele zrozumienia i pobłażania, dla siebie nigdy nie jest aż tak tolerancyjny, zwłaszcza gdy chodzi o najważniejsze kwestie w jego życiu.

Można mieć pewność, że nie złamie danego słowa, więc jeśli zaangażuje się w związek i przyrzeknie komuś wierność, zostanie z tą osobą na dobre i na złe, nawet jeśli z czasem zmieni zdanie i nie będzie chciał już z nią być. Choćby miał męczyć się w tej relacji do granic możliwości, będzie wolał to niż wiarołomstwo, co jest cechą zdecydowanie rzadko spotykaną w obecnych czasach.

 

Wady

Słabą stronę człowieka urodzonego w dniu 15 października stanowi kwestia zarządzania przez niego finansami. Jest on pewny siebie jeśli chodzi o wybór dróg życiowych i wydaje mu się, że nigdy nie popełnia błędów, ponieważ długo zastanawia się nad każdą decyzją, zwłaszcza jeśli wiąże ona się z zainwestowaniem znacznej sumy pieniędzy.

Nie umie jednak uchronić się od pewnej rozrzutności, a często także źle lokuje swoje zaufanie i powierza swe pieniądze komuś, kto na to nie zasługuje, wobec czego ponosi straty. Na tym tle mogą też wybuchać kłótnie w jego domu rodzinnym, ponieważ nigdy nie przyzna on się, że nie ma zdolności do zarządzania budżetem i nie pozwoli na to komuś innemu, bliscy zaś na pewno nie zamierzają na to patrzeć przez palce i przepuszczać majątku tylko dlatego, żeby nie drażnić jego miłości własnej.

Sprawia to, że obcowanie z nim nie jest najłatwiejszym wyzwaniem, tym bardziej, że jest on dość drażliwy na swoim punkcie i bardzo nie lubi, kiedy ktoś wytyka mu popełnione przez niego błędy, nawet jeśli robi to w najlepszej wierze. Przez to nie może w pełni uświadomić sobie swoich wad, a więc nie może ich też eliminować.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 października

Wszechstronne zainteresowania człowieka urodzonego 15 października wbrew pozorom wcale nie ułatwiają mu wyboru drogi życiowej, a wręcz powodują na tym polu pewne komplikacje. Wynika to z tego, że interesuje się tak wieloma rzeczami, że zwykle sam nie wie do końca, co chciałby w  życiu robić i ma wielki problem z  wyborem zawodu.

Nierzadko również zdarza się, że zdecydowawszy się na coś, po dość szybkim czasie zmienia zdanie i próbuje się przekwalifikować. Dla człowieka z jego zdolnościami i pojętnością raczej nie stanowi to wielkiego problemu, nie da się jednak ukryć, że w perspektywie długoterminowej może mu to nie wyjść na dobre, przede wszystkim dlatego, że opóźnia to osiągnięcie przez niego biegłości w danej dziedzinie i sprawia, że pozostaje w tyle za konkurencją.

Nie wiadomo także, czy drugi zawód również spełni jego oczekiwania i czy za kolejne parę lat nie stwierdzi on, że to także była pomyłka. Na szczęście jest pracowity i dzięki temu dość szybko może nadrobić dystans między nim a osobami, które od początku działały w tym zawodzie, choć małe są szanse, że uda mu się im dorównać, a tym bardziej – przegonić ich – w szybkim czasie.

Zwykle potrzebuje na to sporo pracy i wysiłku, dlatego na znaczniejsze sukcesy może liczyć dopiero po wielu latach żmudnej pracy, jednak pretensje o to może mieć tylko do samego siebie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 październik

 • roślina : sosna
 • zawody męskie : szlifierz, maszynista, konwojent
 • zwierzę : pies
 • kamień : nefryt
 • zawody żeńskie : choreograf, krawcowa, chemik
 • kolory : biały, morski, oliwkowy; ochra
 • charakter : poważny, wierny, perfekcyjny, wszechstronny

Imieniny 15 października

 • Jadwiga
 • Bruno
 • Tekla
 • Teresa
 • Leonard

15 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

2.5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


4 znaki zodiaku, które zawsze mają rację. Jeśli urodziłeś się pod jednym z nich, masz nad czym myśleć
Pewność siebie i silny charakter – tego zwykle zazdrościmy innym osobom.  Cechy te podkręcone do maksimum wcale nie są jednak zdrowe, przeciwnie, robią z ludzi nieugiętych donkiszotów, którzy idą z mieczami na wiatraki. Czynią nas okrutnie zatwardziałymi w swych poglądach, niezdo


Ciało zdradza, jaki mamy charakter. Przyjrzyjcie się kształtowi swych brwi i sprawdźcie, co można z nich wyczytać
Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to brwi stanowią ramę tego lustra. Ich kształt może bardzo dużo powiedzieć o człowieku, o tym, jaki ma charakter, usposobienie i stosunek do świata. Choćbyśmy się bardzo starali, nie oszukamy innych i nasza prawdziwa natura wcześniej, czy później wy

Jak myślisz, która z tych osób jest najgłupsza? Wskaż głupca i sprawdź, jakie są Twe największe zalety i grzeszki
Gdybyśmy zadali sobie pytanie: co nas definiuje? Wnioski najprawdopodobniej byłyby różne.  Po chwili zastanowienia doszlibyśmy jednak do wniosku, że jest to nic innego, jak nasze zachowania i reakcje na to, co robią inni. Nic tak wyraźnie nie mówi, jakimi jesteśmy ludźmi niż krytyka lud