Horoskop dzienny

19 października

19-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 19 października

19 października – horoskop ogólny

Osobowość człowieka, który przeszedł na świat w dniu 19 października, jest bardzo niezwykła i powoduje, że można z nim żyć przez wiele lat, nadal nie znając go do końca. Złożony jest z wielu sprzeczności, które uniemożliwiają całkowite zgłębienie jego charakteru, tym bardziej, że niektóre cechy przez długi czas mogą w nim pozostawać ukryte i dawać o sobie znać dopiero pod wpływem wyjątkowych okoliczności.

Jest subtelny w obejściu, wysmakowany i o skłonnościach artystycznych, ale też nie można powiedzieć, by żył w całkowitym oderwaniu od zmysłowej strony swojej natury, gdyż to również jest bardzo ważna część jego osobowości. Czasami bywa ironiczny w stosunku do innych i zwykle jest to jego broń w walce z ludzką głupotą, zwłaszcza jeśli z jakiegoś powodu nie chce wprost okazać, że gardzi jakimś człowiekiem z powodu jego niedostatków intelektualnych. A trzeba przyznać, że ma wielkie wymagania w tym względzie, gdyż sam jest niemalże wybitnie inteligentny i tylko takimi ludźmi chce się otaczać, ubolewając bardzo, że  w jego otoczeniu jest ich zwykle niewielu.

Ma wszechstronne zainteresowania i pociąga go wszystko, co tylko może znajdować się w jego zasięgu. Stale poszukuje czegoś nowego, chce odkrywać nowe dziedziny dla swej ekspansji i chce jak najwięcej w życiu odkryć nowości. Zwykle osiąga w tym całkiem dobre rezultaty, a już na pewno ma na to większe szanse niż większość ludzi, ponieważ poza tym, że jest wyjątkowo inteligentny i bystry, posiada także nieprzeciętną intuicję, która oddaje mu wielkie zasługi na wszystkich niemal poziomach życia.

Przez to jednak, że znacząco odbiega pod wieloma względami od swego otoczenia, nie zawsze może się z nim dobrze porozumieć i czasem niestety ma z tego powodu wielkie problemy, a skrajnych przypadkach może nawet czuć się wyalienowany ze środowiska, w którym żyje. Często bowiem ludzie nieprawidłowo oceniają motywy jego postępowania, tłumacząc sobie na własny, prosty sposób wszystko to. co przekracza ich zdolności pojmowania, a w przypadku owego człowieka dzieje się tak dość często.

Zwykle więc ma on w swym otoczeniu opinię zupełnie niezgodną z tym, jaki jest naprawdę, przy czym czasami może mu to wychodzić na dobre, gdyż ludzie mogą mu przypisywać lepsze cechy niż posiada, ale zwykle jednak uchodzi za człowieka dziwacznego, niekonsekwentnego w swym postępowaniu i takiego, na którym nie warto polegać.

 

pozytywyZalety

Bystrość człowieka urodzonego 19 października sprawia, że doskonale orientuje się on w bieżącej sytuacji i ani na chwilę nie traci kontaktu z rzeczywistością.

Wcale nie musi specjalnie interesować się życiem ludzi ze swego otoczenia, by dobrze wiedzieć, co się u nich dzieje, a ponieważ w każdej sytuacji potrafi zachować dystans, często orientuje się w tym znacznie lepiej niż oni. Dzięki temu szybko znajduje wyjście ze wszystkich opałów i może doradzać innym, jak powinni postępować, by mieć z tego największe korzyści.

Dzięki swej spostrzegawczości umie w lot przewidywać taktykę swoich wrogów, więc nikt nie może mu skutecznie zaszkodzić. Często wytrąca swym przeciwnikom broń z ręki bez większego wysiłku albo też pobija ich ich własnym orężem, oni zaś zachodzą w głowę, jakim tajemnym sposobem przewidział, jakie mają wobec niego plany.

Wszystko to powoduje, że na ogół może czuć się stuprocentowo bezpieczny i dobrze o tym wie, ale i tak nigdy nie pozwala sobie na całkowite uśpienie swojej czujności, ponieważ chce być przygotowany na każdą ewentualność i chce zapobiec sytuacji, w której wyrzucałby sobie, że czegoś zaniedbał.

 

Wady

Pomimo iż człowiek urodzony 19 października bardzo poważnie podchodzi do wszelkich najważniejszych życiowych spraw, a może właśnie dlatego, pozwala sobie na nieprzestrzeganie zasad w pomniejszych kwestiach.

Na co dzień z tego powodu jest dość trudny we współżyciu, ponieważ jest nieuważny, myli się w drobiazgach, które mogą mieć wielki wpływ na jakieś ważne kwestie oraz bywa lekkomyślny. Mimo iż nie można mu odmówić wielkiej inteligencji, czasem górę bierze w nim chęć przypodobania się otoczeniu, a jeśli ktoś go sprowokuje, może zachowywać się naprawdę absurdalnie.

Z tego bierze się większość jego problemów i pomyłek i czasami ludzie nie dostrzegają w nim jego wybitnego umysłu, bo sam swym zachowaniem zaprzecza jego istnieniu. Jest bardzo drażliwy na swoim punkcie i nie znosi, kiedy ktoś wytyka mu najmniejsze błędy, jakie popełnił, choćby było to w jak najlepszej wierze. Gotów jest od razu się o to kłócić.

Uwielbia za to, kiedy najmniejsze jego osiągnięcia i sukcesy podnosi się do rangi niewyobrażalnych wręcz dokonań i mile łechce to jego ego nawet jeśli wyczuwa w tym pewną przesadę. Sam nie jest skory do chwalenia innych, znacznie bardziej woli ich krytykować, nic zatem dziwnego, że stale kruszy kopie ze swymi najbliższymi i wcale nie panuje między nimi harmonia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób  z 19 października

Największe zasługi człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 19 października, jeśli chodzi o jego życie zawodowe, oddaje jego umiejętność wykorzystywania nadarzających mu się okazji.

Jest on bardzo bystry i dzięki temu nigdy nie przeoczy tego, co się wokół niego dzieje, a więc gdy widzi, że los stawia przed nim jakąś wyjątkową okazję, można mieć pewność, że nie omieszka z niej skorzystać. Toteż wcale nie musi bardzo się wysilać, by osiągnąć sukces i zwykle robi to znacznie szybciej niż inni, którzy nie mają takiej zdolności i nie są tak bardzo spostrzegawczy.

Trzeba też dodać, że los wyjątkowo mu sprzyja, także pod tym względem, iż stawia na jego drodze ludzi, którzy gotowi są bezinteresownie mu we wszystkim pomagać bądź też robią to, upatrując w tym dla siebie jakiegoś interesu, jednak ostatecznie to on sam najlepiej na tym wychodzi, innych zostawiając daleko w tyle.

Jest pracowity i zdolny do podejmowania wielkich wysiłków, ale tylko, jeśli widzi przed sobą jasno określony cel, jeśli bowiem ma choćby niewielkie wątpliwości, co do tego, czy działanie może mu się opłacić, nie jest taki chętny do wysilania się i woli poczekać na bardziej dogodny moment do działania.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 19 październik

 • charakter : spokojny, subtelny, czujny, ostrożny, uparty
 • kolory : zielony, kremowy, lila róż; tango
 • zwierzę : traszka
 • zawody męskie : marynarz, masażysta, notariusz
 • roślina : chmiel
 • kamień : ametyst
 • zawody żeńskie : fizjoterapeutka, położna, prezenterka telewizyjna

Imieniny 19 października

 • Ferdynand
 • Jan
 • Izaak
 • Paweł
 • Laura

19 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Ten obraz ukaże najpiękniejszą stronę Twej natury. Spójrz tylko i zdecyduj, co przedstawia
Testy psychologiczne oparte na interpretowaniu kształtów i obrazów.  Taki test ma już ponad 100 lat. Wynalazł go i spopularyzował szwajcarski psychoanalityk Hermann Rorschach. Na jego podstawie wskazywał, który spośród jego pacjentów ma prawdziwe problemy w sferze duchowej. Na światłKtoś ewidentnie Cię nie lubi i nie wiesz dlaczego? Przyczyną może być efekt lustra
Każdy z nas poznał kiedyś kogoś, kto od samego początku w pewien sposób go odrzucił. Takie rzeczy się czuje. Uczucie odpychania przy danej osobie jest zbyt silne, by go nie dostrzec. Bez względu, jak bardzo dana osoba stara się ukryć swą niechęć, pełen empatii człowiek jest w końcu

5 najbardziej rozpuszczonych znaków zodiaku, które najczęściej płaczą i “strzelają focha”. Obyś nie był spod któregoś z nich
Wszyscy znamy przynajmniej jedną osobę, która nigdy nie dorosła. Na ogół zachowuje się ona dojrzale i odpowiedzialnie. Jest świadoma swoich oczekiwań od życia, ma jasne cele, do których dąży, rodzinę, o którą dba i przyjacielskie relacje, które z oddaniem buduje. Wszystko jednak prz