20 października

20-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 20 października

20 października – horoskop ogólny

Otoczenie człowieka urodzonego w dniu 20 października jest zgodne co do tego, że jest on bardzo sympatyczny i miły w obejściu. Wszyscy go lubią, nawet ci, którzy wcale go dobrze nie znają, ponieważ zachowuje się w sposób bardzo niewymuszony i naturalny, nawet gdy ma wszelkie powody po temu, by wykazywać wielkopańskie maniery.

Chętnie poświęca innym swój czas oraz oddaje im rozmaite przysługi, rzadko zdarza się, by odmawiał komuś pomocy jeśli zostanie o to poproszony i kiedy tak się dzieje, można mieć pewność, że miał do tego niezwykle ważny powód. O swe sprawy dba bardzo troskliwie i starannie wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, wykazując się wielką systematycznością.

Nie pozwala sobie na najmniejsze odstępstwa od tej normy, bo wie, że gdyby dopuścił do najmniejszego zaburzenia w swoim rozkładzie dnia, mógłby nie zdążyć na czas z wykonywaniem rozmaitych swoich czynności, a do tego za wszelką cenę nie chce dopuścić. Chce, by jego życie było uporządkowane, bo wie, że tylko dzięki temu osiągnie komfort, który jest mu niezbędny od osiągnięcia spokoju oraz zadowolenia z bieżącej sytuacji.

Nie oznacza to jednak, by dążył do bezczynności, ponieważ nawet jeśli wywiąże się ze wszystkich powziętych na siebie albo przypisanych mu obowiązków, rzadko można go zastać zajętego nicnierobieniem, ponieważ zawsze musi sobie znaleźć jakąś niecierpiącą zwłoki sprawę do załatwienia albo też poświęca swój czas innym.

Wszyscy ludzie z jego otoczenia mogą liczyć na jego pomoc, a swym bliskim i przyjaciołom daje niepowtarzalne poczucie stabilizacji, ponieważ wiedzą oni, że cokolwiek będzie się działo, mogą na niego liczyć. Bez względu na to, jak wielkie są jego ambicje zawodowe i jak dużo ma na głowie różnych spraw, nigdy nie pozwala sobie na zaniedbywanie rodziny i chętnie spędza czas w cieple domowego ogniska.

Uwielbia wywiązywać się z obowiązków domowych i zajmować się dziećmi, nawet jeśli nie posiada własnych. W takich okolicznościach czuje się najlepiej i żadna kariera zawodowa nie jest w stanie dać mu takiego poczucia szczęścia i spełnienia jak bliskość tych, których kocha.

 

pozytywyZalety

Największą zaletę człowieka urodzonego 20 października bez wątpienia stanowi jego umiejętność rozgraniczenia życia prywatnego od tego, jaki jest na zewnątrz.

Dla swych bliskich jest bardzo wrażliwy, pełen ciepła i współczujący, zaś na zewnątrz, na przykład na gruncie zawodowym – czujny, nieustępliwy, a nawet mściwy. Umie walczyć o swoje, choć głównie robi to nie dla siebie, ale dla swych najbliższych. Chce im dać to, co najlepsze i to głównie dla nich poświęca się i podejmuje wszelkie wysiłki, ponieważ sam nie zawsze ma tak wygórowane wymagania, by nie móc poprzestać na minimalnych warunkach bytowych.

Dla swych bliskich gotów jednak jest sięgnąć po przysłowiową gwiazdkę z nieba i wcale nie muszą go o nic prosić, jest bowiem dla nich tak pełen poświęceń, że stara się w lot odgadywać ich pragnienia i na różne sposoby dowiedzieć się, o czym marzą, by sprawić im cudowną niespodziankę. Co ważne, jest taki nie tylko dla swej rodziny, ale także dla przyjaciół i jego przyjaźń jest największym darem, jaki można dostać od losu.

Można na niego liczyć w każdej sytuacji i nie ma powodu się spodziewać, by kiedykolwiek złamał daną obietnicę.

 

Wady

Człowiek urodzony 20 października ma skłonność do wpadania w fatalne nastroje, których w żaden sposób nie da się uzasadnić, ale i tak bardzo mocno wpływają one na jego życie, głównie w tym sensie, że uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie, obniżając jego motywację.

Poza tym chce wszystkim wokół pomagać, poświęcając swój czas i nierzadko pieniądze, ale nigdy przy tym nie sprawdza, czy osoba, która prosi go o wsparcie, rzeczywiście tego potrzebuje, czy też chce go tylko wykorzystać. Powoduje to, że ludzie manipulują nim według własnych potrzeb, a on nic nie może na to poradzić, bo nawet nie uczy się na własnych błędach.

Jest też nadmiernie wrażliwy i wszystko zbyt mocno bierze sobie do serca, przejmując się niepotrzebnie rzeczami, na które nie ma żadnego wpływu, a jedynie psuje sobie przez to samopoczucie. Ma problem z opanowaniem swych złych skłonności jeśli chodzi o kontakty z innymi ludźmi, wobec czego często podpada pod ich wpływ i praktycznie nigdy nie jest to dla niego dobre.

Bardzo się stara, by nikomu nie sprawić przykrości i to, że inni nie przejawiają wobec niego takiej delikatności, nie jest dla niego żadnym argumentem, więc często umartwia się dla tych, którzy kompletnie na to nie zasługują i raczej nie może się za to spodziewać nagrody.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 20 października

Jeśli chodzi o życie zawodowe człowieka urodzonego 20 października, to jest ono dla niego nie tylko sposobem realizowania się, ale też, a raczej przede wszystkim, metodą na osiągnięcie takich środków finansowych, które pozwolą jemu i jego rodzinie na spokojne, komfortowe życie bez martwienia się o to, co przyniesie jutro.

Jest zdolny do wielkich, systematycznych wysiłków i chętnie podnosi swoje kwalifikacje, ale na pewno praca nigdy nie stanie się dla niego najważniejsza, nawet wówczas, gdy jeszcze nie ma własnej rodziny. Toteż jeśli kariera kiedyś będzie od niego wymagała poświęcenia w znacznej mierze życia prywatnego, na pewno bez żalu z niej zrezygnuje. Nie wiadomo, czy ostatecznie wyjdzie mu to na dobre, ale na pewno przebywanie z rodziną da mu chwile szczęścia.

W pracy potrafi walczyć o swoje i gubi gdzieś całą subtelność, jaką przejawia w życiu prywatnym, więc mało kto może mu zagrozić, bo przeciwnicy przeważnie boją się z nim zadzierać. Opinia osoby zaciętej i nieustępliwej oddaje mu znaczne zasługi, bowiem duża część jego konkurencji już przez samo to woli unikać z nim otwartego starcia i stara się omijać go szerokim łukiem.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 październik

 • zawody męskie : psychiatra, biofizyk, sufler
 • kamień : rubin
 • zwierzę : daniel
 • zawody żeńskie : nauczycielka, weterynarz, psycholog
 • roślina : żonkil
 • charakter : uprzejmy, sympatyczny, staranny, wygodny, kochliwy
 • kolory : beżowy, pomarańczowy, miedziany; biskupi

Imieniny 20 października

 • Witalis
 • Maria
 • Aurora
 • Irena
 • Jerzy
 • Andrzej

20 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

4.4/5 - (8)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż


Każdą osobę, którą spotkasz w życiu, sprowadzi na Twą drogę któryś z tych 5 kosmicznych powodów
Wszechświat, w którym żyjemy, działa w tajemniczy sposób. Jest tak złożony, że wydaje się nam chaotyczny, nic jednak nie dzieje się w nim przez przypadek. Nawet najbardziej nieistotne incydenty zdarzają się zgodnie z planem i służą większemu celowi. Wszystko, co się dzieje, jest man

Śniłeś o czymś z tej listy w ubiegłym roku. Zobacz, co Ci to zwiastuje w obecnym
Sny mają niebagatelne znaczenie.  Były interpretowane nawet w czasach biblijnych. To we śnie prorokom i innym w jakiś sposób ważnym ludziom objawiały się anioły i przekazywały boskie słowa. Sny od zawsze miały symboliczne znaczenie. Odnosiły się zarówno do teraźniejszości, jak i tr