25 października

25-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 25 października

25 października – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 25 października ma świadomość własnej potęgi, a czasem nawet żywi na ten temat przesadne mniemanie. Wydaje mu się, że jest kimś absolutnie  wspaniałym i potężnym, przy czym nie wiadomo, skąd takie myślenie się u niego bierze, gdyż w ogóle nie znajduje to w jego przypadku potwierdzenia w rzeczywistości.

Ma także wzniosłe, wysokie poglądy, które rozchodzą się w różnych kierunkach i są bardzo pojemne, gdyż człowiek ten na dosłownie każdy temat chce mieć własne zdanie, przy czym nie przeszkadza mu zupełnie, jeśli ma przy okazji tylko bardzo blade pojęcie. Nie da się jednak ukryć, że taka sytuacja ma miejsce rzadko, ponieważ jego umysł wykazuje nieprzeciętne zdolności.

Jego zainteresowania są nieprzeciętne, ponieważ pociąga go wszystko, co niezwykłe, fascynujące i czym zwykle ludzie się nie interesują, a  przynajmniej nie duża ich liczba. Bardzo mu to odpowiada, ponieważ nie zależy mu, by być anonimowym członkiem szarego tłumu, jednak nie można raczej powiedzieć, by jego zainteresowania były na pokaz i miały mu zapewnić wyróżnianie się na tle innych.

Jest to poza tym człowiek dość zamknięty w sobie, raczej nigdy nie zostanie duszą towarzystwa. Nie lubi dzielić się z innymi swymi wewnętrznymi przeżyciami, a ponieważ stroni od ludzi, większą część swego czasu podporządkowuje swej pracy. Jest bardzo pracowity, więc nawet gdy nie musi, chętnie drobiazgowo wypełnia swoje obowiązki i poświęca na to znacznie więcej czasu niż inni, nie tylko dlatego, że ma go w nadmiarze, ale po prostu jest to jego ulubiona i najlepsza w jego mniemaniu forma jego zagospodarowania.

Zdecydowanie bardziej woli to niż jałowe rozmowy, które służą tylko zabiciu nudy czy bezproduktywne rozrywki, które prócz chwilowej przyjemności, nie dają żadnych innych korzyści. Powoduje to, że robi to, co lubi, a więc nie ma powodów, by był niezadowolony z  siebie i z egzystencji, jaką wiedzie. Przeciwnie, jest z siebie w pełni usatysfakcjonowany i wyznacza sobie kolejne cele, co do których wie, że może je dzięki swej pracowitości i samozaparciu osiągnąć.

Nie wymaga to od niego dużego wysiłku nawet jeśli plany te są tak dalekosiężne jak opanowanie innych ludzi, co może dziwić, zważywszy na jego odizolowanie, jednak zwykle człowiek ów przejawia właśnie takie dążenia.

 

pozytywyZalety

Mimo iż człowiek, który przyszedł na świat w dniu 25 października, jest zamknięty w sobie i niechętnie otwiera się na innych, nadaje się do tego, by stać się przywódcą dużych grup ludzi.

Przez to, że zachowuje wobec nich ciągły dystans, którego w żaden sposób nie można pokonać, ponieważ on sam tego nie chce i nie zechce prawdopodobnie nigdy, ludzie czują się wobec niego onieśmieleni i mają poczucie, że jest wobec nich kimś lepszym. To rodzi naturalny szacunek i człowiek ów wcale nie musi wzbudzać w nich strachu.

Poza tym jest mądry, bystry i ma szeroką wiedzę na rozmaite tematy. Nikt nie może temu zaprzeczyć, więc jeśli ludzie mają się oddać w czyjąś władzę, nie widzą powodu, by nie miał to być właśnie ten człowiek, tym bardziej, że potrafi on wzbudzić zaufanie i raczej nie zdarza się, by je zawodził. Ma wielkie ambicje i stale pracuje nad podnoszeniem swych kwalifikacji, nawet gdy są one bardzo duże.

Nigdy nie czuje się w pełni usatysfakcjonowany ze swych osiągnięć, przy czym nigdy nie ogląda się na innych i nawet jeśli żyje w otoczeniu ludzi o bardzo małych ambicjach, nie wystarcza mu tylko fakt, iż znacznie nad nimi góruje, lecz stale realizuje swe własne, wewnętrzne aspiracje, które są bardzo duże bez względu na okoliczności zewnętrzne.

 

Wady

Człowiek urodzony 25 października cechuje się sporym cynizmem i na próżno można mieć nadzieję, że coś albo ktoś go z tego wyleczy. Ludzie chętnie do niego lgną i obdarzają go przyjaźnią, jednak mało kto wie, że on tak naprawdę nie może się do nikogo przywiązać i nie chce być z nikim zbyt blisko.

Ludzie, którzy uważają się za jego przyjaciół, dla niego wcale nimi nie są, przynajmniej nie według jego kategorii, ale są to dla niego ludzie, których wykorzystuje dla własnych celów i niewykluczone, że kiedy przestaną mu być potrzebni, porzuci ich bez żalu i bez zbędnych sentymentów. Jest bardzo krytyczny, rzadko zdarza się, by na temat czegoś czy kogoś powiedział dobre słowo.

Jeśli widzi, że wszystko jest w porządku, milczy, nie omieszka zaś wyrazić swej dezaprobaty, dlatego nie można sobie zasłużyć na jego pochwałę, bo po prostu nie jest to w jego stylu. Przez to uchodzi za człowieka szalenie wymagającego, surowego i wiecznie niezadowolonego, co może negatywnie rzutować na jego kontakty ze szczególnie wrażliwymi na tym tle ludźmi.

Jeśli ktoś zasłuży sobie na jego gniew, potrafi nawet wykazać się okrucieństwem i nie można liczyć, że zapomni, nawet jeśli wybaczy. Jest także zazdrosny o cudze powodzenie oraz nieszczery zawsze wtedy, kiedy uważa, że może mu się to do czegokolwiek przydać.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 października

Wielkie ambicje człowieka urodzonego w dniu 25 października powodują, że praktycznie nigdy nie poprzestaje on na tym, co daje mu los, lecz wykazuje się wielką zachłannością i gotów jest sam wziąć sobie wszystko, na co tylko przyjdzie mu ochota.

Mimo iż stroni od ludzi, a może właśnie dlatego, zwykle chce im przewodniczyć i trzeba przyznać, że ma na to wielkie szanse i zwykle nie potrzebuje wiele wysiłku, by przejąć dominację w swym otoczeniu. Ma naturalne zadatki na władcę i tylko w szczególnie niesprzyjających mu okolicznościach nie udaje mu się tego osiągnąć, tak samo zresztą jak innych jego celów.

Jest człowiekiem pewnym siebie i wydaje mu się, że nic nie stanie mu na przeszkodzie, by osiągnął wszystko, co mu się zamarzy, nawet jeśli ktoś uważa, że grubo przesadza w swoich aspiracjach. Jest inteligentny, pracowity i bystry, o czym doskonale wie, a nieraz nawet przecenia swe możliwości, lecz wychodzi mu to tylko na dobre.

Na dobre wychodzi mu także fakt, iż nie jest szczególnie uczuciowy i nie ma w nim krzty zbędnych sentymentów, co przydaje mu się nie tylko w starciach z wrogami, ale także w innych rozmaitych sytuacjach, także w zawodzie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 październik

 • charakter : przenikliwy, surowy, pracowity, zamknięty w sobie
 • kamień : beryl
 • zwierzę : żubr
 • roślina : mak
 • kolory : żółty, pomarańczowy, szafirowy; różowy
 • zawody żeńskie : wizażystka, hostessa, prokurator

Imieniny 25 października

 • Daria
 • Katarzyna
 • Gaudenty
 • Hilary
 • Tadeusz
 • January
 • Inga

25 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3.3/5 - (3)

5 komentarzy

 1. Iwona
 2. Andrzej
 3. Janka
 4. Lena

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Którą ze znanych wiedźm jesteś według Twego znaku zodiaku. Sprawdź, jeśli się nie boisz
Czarownice nigdy nie były szczególnie lubiane.  Ludzie bali się tajemnych moczy, którymi władały, czarów i uroków, które mogły rzucać. W dawnych czasach oskarżenie kogoś o czary prawie zawsze oznaczało wyrok śmierci. Okrutny los czekał zwłaszcza kobiety podejrzewane o niewierność


Nowa fryzura = nowa Ty. Ustal termin wizyty u fryzjera, kierując się tym, co chcesz zmienić w swym życiu. Pomoże Ci w tym księżycowy kalendarz
Zdrowe i piękne włosy sprawiają, że czujemy się silne i piękne.  Mocne, zadbane włosy to nasz największy atut. Jak nic innego zwracają uwagę. Przyciągają wzrok, odwracając go np. od mankamentów sylwetki. Od zarania dziejów kobiety robią wszystko, by ich włosy wyglądały zjawisko

Odkryj cechę, przez którą ludzie czują się nieswojo w Twoim towarzystwie. Znajdziesz ją w swoim horoskopie
Większość ludzi zastraszanie kojarzy z dużymi, silnymi osobami, twardymi i gruboskórnymi, które swoją siłę wykorzystują przeciwko innym.  Nie tylko siła fizyczna bywa przerażająca i jest przez nas często (choćby nieumyślnie) wykorzystywana przeciwko innym. To nie jedyna nasza cecha,