27 października

27-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 27 października

27 horoskop – horoskop ogólny

Cechą najbardziej wyróżniającą człowieka, który przyszedł na świat w  dniu 27 października spośród innych osób, jest bez wątpienia jego liberalny i niezwykły umysł.

Dzięki niemu umie on nie tylko odnaleźć się w każdej sytuacji za sprawą swej przenikliwości, ale także wyróżnia się doskonałym wyczuciem tego, co do siebie pasuje, a co zdecydowanie ze sobą nie współgra. Odbicie tego można znaleźć w jego życiu niemal na każdym kroku, także w jego wyglądzie czy sposobie, w jaki urządzone jest jego otoczenie, gdyż człowiek ów wyróżnia się niespotykanym gustem i poczuciem piękna.

W stosunku do innych ludzi jest uprzejmy, sympatyczny i pogodnie nastawiony, jednak tylko do pewnego momentu, gdyż jeśli ktoś nie zgadza się z jego wolą, zaburzając w ten sposób jego plany, łatwo odkrywa swe prawdziwe oblicze. Pod maską uprzejmości ukrywa się bowiem człowiek szalenie władczy, dążący do opanowania swego otoczenia i wywarcia presji na ludzi, by postępowali podług jego woli. Każde najmniejsze odstępstwo od tej reguły powoduje jego wielki gniew i wówczas ci, którzy dotąd nie znali go z tej strony, mogą być zaszokowani faktem, jak tak miły i uprzejmy człowiek może się zmienić niemal w jednej chwili.

Jest nieustępliwy i jeśli ktoś ma odejść pokonany, to na pewno nie on. Nie zgadza się też na kompromisy, ponieważ nie chce odstąpić nawet od swych drobniejszych zamierzeń, uważając, że w ten sposób straciłby twarz i zniszczył swą reputację człowieka, który zawsze dostaje to, czego chce. Zazwyczaj właśnie tak się dzieje, a wszystko to jest zasługą jego wewnętrznej harmonii i uporządkowania. Dzięki nim zawsze doskonale wie, czego chce od życia i nie ma nawet najmniejszych wątpliwości co do działań, jakie podejmuje. Nie zdarzają mu się też okresy apatii, ponieważ nie ma do tego żadnego powodu.

Działa bardzo metodycznie, starając się omijać przeszkody, których zwalczanie mogłoby wprowadzić do jego życia niepokój, gdyż mimo tego, iż jest gotów do walki, stara się jej jednak unikać jeśli zachodzi taka możliwość, ponieważ ceni sobie spokojną, uporządkowaną egzystencję. Wymarzona dla niego rzeczywistość to taka, w której wszyscy bez szemrania poddają się jego woli i okazują mu swój szacunek, tak że nie musi się denerwować ani w żaden sposób mącić swego spokoju, którym rozkoszuje się wraz ze swymi bliskimi.

 

pozytywyZalety

Nie da się nie zauważyć, że człowiek, który przyszedł na świat w dniu 27 października, potrafi osiągać swoje cele. Istniejąca w nim harmonia odbija się także w jego działaniu, ponieważ nigdy nie zbacza on ani na chwilę z wyznaczonej sobie ścieżki, lecz spokojnie i metodycznie zmierza do celu.

Nie denerwuje się kiedy widzi, że jego wysiłki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, bo wie, że prędzej czy później zacznie się tak dziać, a on ma wiele czasu i cierpliwości. Jest zacięty w gniewie i nieustępliwy, ale nigdy nie zniża się do jakichś niegodnych zachowań jak wrzaski czy awantury. W milczeniu daje ludziom odczuć wzgardę, jaką dla nich żywi, co pozwala mu zachować klasę w każdej sytuacji, a w dodatku wywiera znacznie lepszy efekt niż wówczas, gdyby krzyczał i ciskał się jak człowiek niezrównoważony.

Jeśli zaś nikt nie daje mu powodów do zdenerwowania, zachowuje się jak idealny towarzysz. Jest wesoły, pełen pogody ducha i rzadko zdarza się, by miał zły humor jeśli nie ma do tego naprawdę ważnego powodu. Chce, by jego życie było jak najbardziej przyjemne i na pewno sam nie będzie wprowadzał w nie zamętu i niepokoju, może to być jedynie jego odpowiedź na zachowania innych, które są niezgodne z jego wizją świata.

 

Wady

Właściwie jedyną, ale za to czasami ciężką do zniesienia, wadą człowieka urodzonego w dniu 27 października, jest jego dążenie do władzy. Nie zadowala się on tym, że jest panem samego siebie i nikomu nie pozwala się zdominować, lecz sam chce objąć panowanie nad jak największą grupą ludzi i to w jak najszerszym rozumieniu.

Kiedy zaś ktoś zwyczajnie nie chce podporządkować się jego władzy, człowiek ów wykazuje najgorsze swe cechy i jest naprawdę trudny do zniesienia. Ludzie zwykle podporządkowują mu się albo tylko udają, by mieć święty spokój, jednak nie da się ukryć, że wypełnianie jego woli jest dość uciążliwe, tym bardziej, że człowiek ów wcale nie chce tych ludzi brać pod swą opiekę, ale zwyczajnie nimi rządzić, zaspokajając w ten sposób swe wydumane ambicje.

Nie wiadomo, skąd się to w nim bierze, być może jest to dowód na jakieś jego głęboko skrywane kompleksy, do czego na pewno się nie przyzna, tym bardziej jednak jest wściekły, kiedy ktoś nie widzi powodu, dla którego miałby mu się podporządkować i osoba taka na pewno nie będzie miała łatwego życia w jego otoczeniu.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 października

Wielka siła człowieka który przyszedł na świat w dniu 27 października, leży niewątpliwie w tym, iż potrafi on jak mało kto skoncentrować się na swej pracy.

Jeśli ma coś do zrobienia, na próżno można starać się rozmaitymi sposobami odciągnąć od owej rzeczy jego uwagę, gdyż jego koncentracja jest tak silna, że nic nie może jej złamać. Pozwala mu to w szybkim czasie wykonywać wielką ilość czynności i zwykle wyprzedza znacznie na tym polu swych konkurentów, a na tle swych współpracowników wybija się także dzięki swej pracowitości i zaangażowaniu.

Często popada w pracoholizm, ale względnie wychodzi mu trzymanie tego w karbach jeśli nie chce całego życia podporządkować pracy. Dzięki temu jednak osiąga znakomite efekty i zwykle już w młodym wieku zdobywa szczyt swych możliwości oraz majątek. Jest mu to potrzebne, by mógł wieść spokojne, komfortowe życie i nie martwić się o to, co przyniesie mu jutro.

Wydatnie pomaga mu też jego umiejętność podporządkowywania sobie ludzi, gdyż nie tylko potrafi zajmować naczelne stanowiska nawet jeśli nie ma do tego koniecznych wszystkich predyspozycji, ale także umie sprawić, by ludzie pracowali na jego rachunek i wcale się przeciw temu nie buntowali.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 październik

  • charakter : silny, odważny, rozsądny
  • zawody męskie : geograf, radca prawny, strażnik miejski
  • roślina : brzoza
  • kolory : kremowy, beżowy, alabastrowy; marchewkowy
  • zawody żeńskie : higienistka, akuszerka, ekonomistka
  • kamień : jaspis
  • zwierzę : gawron

Imieniny 27 października

  • Iwona
  • Józef

27 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Opiekuńcza niania, a może wymagająca nauczycielka? Gwiazdy podpowiadają, jaką będziesz matką
Macierzyństwo zmienia kobietę o 180 stopni.  Nawet jeśli wydaje się nam, że doskonale znamy same siebie i wiemy, jak chcemy wychować dzieci, gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że wszelkie oczekiwania i plany możemy wsadzić między bajki i same jesteśmy jak dzieci, tyle że we mgle.


3 znaki zodiaku, które potrafią wyczuć złe nowiny na odległość. Twój jest wśród nich?
Każdy ze znaków zodiaku ma inny typ intuicji.  Niektóre są obdarzone wspaniałą intuicją społeczną, dzięki czemu nigdy nie pakują się w tarapaty, zawsze zręcznie omijają trudne tematy i nigdy nie mówią innym przykrych rzeczy. Inne intuicyjnie wyczuwają ludzkie emocje, dzięki czemu

Nowa fryzura = nowa Ty. Ustal termin wizyty u fryzjera, kierując się tym, co chcesz zmienić w swym życiu. Pomoże Ci w tym księżycowy kalendarz
Zdrowe i piękne włosy sprawiają, że czujemy się silne i piękne.  Mocne, zadbane włosy to nasz największy atut. Jak nic innego zwracają uwagę. Przyciągają wzrok, odwracając go np. od mankamentów sylwetki. Od zarania dziejów kobiety robią wszystko, by ich włosy wyglądały zjawisko