29 października

29-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 29 października

29 października – horoskop ogólny

Charakterystyczną cechą człowieka urodzonego w dniu 29 października jest jego ostrożność, którą wykazuje nawet w najdrobniejszych sprawach. Nie pozwala sobie na najmniejsze odstępstwa od tej normy, ponieważ mocno przejmuje się wszystkimi czynnościami, jakie wykonuje i we wszystkim chciałby być perfekcjonistą.

Zwłaszcza na gruncie zawodowym dąży do osiągania jak najlepszych rezultatów, nie tyle nawet, by mieć z tego pieniądze lub by inni mu zazdrościli, lecz po prostu sam ma takie ambicje i chce je zaspokoić. Mocno zależy mu także na utrzymaniu jak największej niezależności, ponieważ bardzo nie lubi komukolwiek w czymkolwiek podlegać.

Nieraz nawet ma w tym skłonność do przesady i gotów jest dopatrywać się zamachów na swą suwerenność nawet tam, gdzie zupełnie ich nie ma i podejrzewać o to osoby, które nie miałyby w takich działaniach żadnego celu. Jest to dość kłopotliwe i nieraz dochodzi na tym tle do scysji z jego otoczeniem, lecz raczej nie można się łudzić, by człowiek ów kiedykolwiek wyzbył się tej cechy i nie ma innego wyjścia, jak tylko ją w nim zaakceptować i nauczyć się omijać newralgiczne punkty.

Jest człowiekiem bardzo wrażliwym i wszystkim mocno się przejmuje, ale nie swymi słabościami czy błędami, jakie popełnia. Te gotów jest sobie wybaczać niemal w każdym aspekcie i nie widzi w tym absolutnie nic złego, nawet jeśli inni dają mu do zrozumienia, że nie powinien być wobec siebie aż tak pobłażliwy.

Nie pozwala, by ktokolwiek wywierał na niego jakąś presję i bardzo surowo tego pilnuje. Jeśli ktoś chce przekonać go do czegoś, nawet jeśli jest to zupełny drobiazg, musi przygotować się na naprawdę długą batalię, gdyż człowiek ów niełatwo ustępuje swej niezależności i pozwala, by ktoś wpływał na podejmowane przez niego decyzje.

Wszystko to powoduje, że otoczenie ma z nim ciężki orzech do zgryzienia i nawet osoby, które żyją z nim wiele lat i wydawałoby się, że powinny go dobrze znać, mają wielki problem z przewidywaniem jego możliwych reakcji i w większości przypadków po prostu nie wiedzą, jak z nim postępować. Bardzo ciężko mają zaś ci, którzy dają mu jakieś powody do zazdrości bądź też których podejrzewa o nieszczerość, ponieważ ciężko jest znów pozytywnie go do siebie nastawić, a w niektórych przypadkach jest to zupełnie niemożliwe.

 

pozytywyZalety

Pracowitość człowieka urodzonego w dniu 29 października przybiera wręcz formę jakiejś zaciekłości i jest tak wielka, że praktycznie nikt nie jest w stanie mu w tej kwestii dorównać.

Jeśli chce coś osiągnąć, gotów jest wznieść się na wyżyny swego kunsztu i poświęcić temu konkretnemu celowi nieraz cały swój czas. W dodatku potrafi bardzo mocno skoncentrować się na danej rzeczy, tak że wszystkie inne niemal dla niego nie istnieją, więc osiąga w działaniu doskonałe wyniki, tym bardziej, że jest sumienny i tak samo poważnie podchodzi do wszystkich swych obowiązków, nie dzieląc ich na ważne i mniej ważne.

Jest bardzo wytrzymały, zarówno fizycznie, jak psychicznie, dlatego jest w stanie dać sobie radę wszędzie tam, gdzie innych zawodzi zdrowie czy odporność psychiczna. Chętnie wykorzystuje tę przewagę i w ogóle ze wszystkich swych cech potrafi zrobić jak najlepszy użytek.

Podobnie sprawnie wykorzystuje wszystkie nadarzające mu się okazje i można mieć pewność, że nie zmarnuje żadnego z talentów, jakim obdarzył go los. Można się od niego uczyć organizacji pracy oraz metodyczności, gdyż dzięki temu osiąga we wszystkim doskonałe wyniki i praktycznie nie zdarza się, by popełniał jakieś błędy, a więc nie musi tracić czasu na dokonywanie poprawek.

 

Wady

Człowiek urodzony 29 października bardzo nieufnie odnosi się do wszystkich osób i praktycznie nikomu nie pozwala się do siebie zbliżyć.

Tylko najbliżsi krewni oraz jedna osoba, którą obdarzy uczuciem, mogą liczyć, że będzie z nimi względnie blisko, ale owo „względnie” na pewno nie każdego usatysfakcjonuje, gdyż człowiek ów nie dopuszcza nikogo do pewnych sfer swego życia i na pewno nigdy się to nie zmieni.

W stosunku do wszystkich innych ludzi zaś jego zachowanie pozostawia sporo do życzenia, gdyż jest bardzo podejrzliwy i we wszystkich gotów doszukiwać się jakichś złych intencji względem siebie. Ma w tym skłonność do przesady przede wszystkim w tym, iż uważa siebie za jakiegoś niezwykłego człowieka, pępek świata, którym wszyscy się interesują, zazdroszczą mu i na pewno chcą mu zaszkodzić.

Nie mieści mu się w  głowie, że ktoś po prostu nie zwraca na niego uwagi, także dlatego, że nie zawsze jest w oczach swego otoczenia kimś tak niezwykłym, jak mu się wydaje, a nawet ma to miejsce prawdziwie rzadko. Jego megalomania więc jest tak samo nieuzasadniona, jak śmieszna i może powodować, że ludzie nie traktują go w stu procentach poważnie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 października

Nie da się ukryć, że człowiek, który przyszedł na świat w dniu 29 października, jest pracoholikiem. Znacznie przekracza on uznawane powszechnie normy jeśli chodzi o czas i ilość pracy, także dlatego, że chce wszystkich przegonić pod tym względem i zaimponować swojemu otoczeniu.

Nieraz bierze na swe barki tyle, że cudem wydaje się, iż jest w stanie się z tym wszystkim uporać, jednak na pewno to zrobi, choćby miał to przypłacić zdrowiem. Może to się wydawać brakiem rozsądku, jednak on nic sobie z tego nie robi, a ponieważ osiąga w tym doskonałe efekty i czuje się z tego powodu usatysfakcjonowany, nie zamierza zmieniać swojego postępowania.

W pracy największe zasługi oddaje mu jego umiejętność logicznego i analitycznego myślenia. Nierzadko odczuwa on pociąg do spraw publicznych, także dlatego, by pokazać swe niezwykłe cechy na ogólnym forum i udowodnić, przede wszystkim sobie, że umie sobie zapewniać społeczne poparcie.

Zawsze przy tym chce pełnić rolę nadrzędną, ponieważ nie cierpi się podporządkowywać innym i zawsze cierpi na tym jego miłość własna, więc nie ma innej opcji, jak tylko zajmowanie przez niego jakiegoś kierowniczego stanowiska.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 październik

 • kamień : niebieski szafir
 • charakter : ostrożny, wrażliwy, wytrzymały, samodzielny
 • zawody męskie : dyspozytor lotniczy, logopeda, szklarz
 • zwierzę : głuptak
 • roślina : rumianek
 • zawody żeńskie : krawcowa, kosmetolog, psycholog
 • kolory : oliwkowy, biały, amarantowy; siny

Imieniny 29 października

 • Serafin
 • Walenty
 • Euzebia
 • Maksymilian
 • Wioletta
 • Piotr
 • Teodor
 • Narcyz
 • Franciszek
 • Ida

29 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

5/5 - (1)

6 komentarzy

 1. Kasia
 2. Maja
 3. Łukasz
 4. Rena
 5. rita
 6. urodzona

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Które drzwi poprowadzą Cię do szczęścia? Tylko spontaniczny wybór odkryje przed Tobą receptę na udane życie
Wyobraźcie sobie, że siedzicie w maleńkim, klaustrofobicznym wnętrzu.  Wasz pokoik jest ciasny i ciemny. Nie ma w nim nic, otacza Was przytłaczająca pustka, a cisza i mrok biorą Was w kleszcze. Nagle jednak z ciemności wyłaniają się drzwi. Na każdej z pustych ścian kwadratowego pokoju


Opiekuńcza niania, a może wymagająca nauczycielka? Gwiazdy podpowiadają, jaką będziesz matką
Macierzyństwo zmienia kobietę o 180 stopni.  Nawet jeśli wydaje się nam, że doskonale znamy same siebie i wiemy, jak chcemy wychować dzieci, gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że wszelkie oczekiwania i plany możemy wsadzić między bajki i same jesteśmy jak dzieci, tyle że we mgle.

31 marca wypada niezwykła pełnia księżyca. Sprawdź co Ci przyniesie Błękitny Robaczy Księżyc
Miesiąc, który teraz mamy jest niezwykły, ponieważ przypada nań aż dwie pełnie Księżyca. Jedną mieliśmy na początku marca (2 marca). Druga wypada ostatniego dnia miesiąca (31 marca) . Obie te pełnie dla Indian stanowiły symboliczne zwieńczenie zimy. Kojarzone były z wyższymi temper