30 października

30-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 30 października

30 października – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystycznymi cechami człowieka, który urodził się w dniu 30 października, są: jego prawość, poczucie godności oraz energia. Ta ostatnia powoduje, że nigdy zbyt długo nie pozostaje on w jednym miejscu, lecz bardzo aktywnie działa i stale podejmuje nowe przedsięwzięcia.

Jest świadom tego, że tkwi w nim wielki potencjał, dlatego nie boi się wielkich wyzwań, bo wie, że wszystko to będzie dla niego bodźcem do stałego rozwijania się i że w końcu musi osiągnąć w tym dobre efekty.

Wyróżnia się także swoją inteligencją oraz tym, że wszystkie swoje zdolności potrafi doskonale wykorzystać w praktyce, więc nikt nie może mu zarzucać posiadania jedynie wiedzy teoretycznej. Nic zatem dziwnego, że kiedy połączy wszystkie swoje zalety w  zdecydowanym działaniu, nic nie może stanąć mu na przeszkodzie do celu, który postanowił osiągnąć.

Dzięki swej pracowitości i temu, że nie boi się ponosić wielkich wysiłków na rzecz tych celów, których dla siebie pożąda, może zdobyć powszechne ludzkie uznanie oraz osiągnąć wszystko, o czym marzy, chyba że okoliczności wyjątkowo nie będą mu sprzyjać, ale to zdarza się niezwykle rzadko. Warto przy tym dodać, że mimo iż ma wielkie ambicje i chce zdobyć w życiu jak najwięcej szczytów, nigdy nie odbywa się to kosztem jego życia osobistego, gdyż człowiek ów zwykle już w młodym wieku przejawia zainteresowanie płcią przeciwną i zależy ma na zawarciu poważnego związku.

Samotność zdecydowanie nie jest dla niego, ponieważ wie, że jeśli nie będzie mógł dzielić się z kimś swą radością i satysfakcją, nie będzie ona pełna. Życie uczuciowe jest niezwykle ważną sferą jego egzystencji i nigdy, bez względu na to, jak ważna jest dla niego praca, nie pozwala, by zawładnęła ona całym jego życiem.

Jeśli zaś chodzi o przyjaźń, to wcale nie jest mu ona niezbędna do szczęścia, ponieważ wydaje mu się, że ludzie nie są z nim do końca szczerzy. Nawet jeśli dopuszcza do siebie kogoś względnie blisko, nigdy nie pozwala sobie obdarzyć kogoś stuprocentowym zaufaniem, bo nie chce się rozczarować – woli dmuchać na zimne.

Nie da się ukryć, że znacznie zubaża to jego życie jeśli chodzi o emocje, ale może też wychodzić mu na dobre pod pewnym względami, a i tak najważniejsze jest to, że jemu samemu nie nastręcza to poważniejszych trudności i w pełni go satysfakcjonuje.

 

pozytywyZalety

Największą zaletą człowieka urodzonego w dniu 30 października jest chyba jego konsekwencja, z jaką zmierza do każdego wyznaczonego celu, bez względu na to, czy jest to dla niego sprawa życia i śmierci, czy też zupełna drobnostka dnia codziennego.

Do wszystkich swych obowiązków podchodzi tak samo poważnie i nie różnicuje swych spraw na ważne i mniej ważne, dlatego nawet w zupełnych drobiazgach można na nim polegać, jak i zawierzyć mu swoje życie. Mimo iż nie przyjaźni się z ludźmi, do wszystkich odnosi się uprzejmie i jest powszechnie lubiany, a także cieszy się szacunkiem ze względu na swe niebanalne osiągnięcia.

Nigdy nie cofa się przed trudnościami, nawet jeśli wie, że osiągnięcie danego celu będzie od niego wymagało ogromnego samozaparcia, a może także wyrzeczeń. Przeciwnie, im bardziej dana sprawa jest skomplikowana i wymagająca, tym chętniej się w nią angażuje, bo wie, że tym większa będzie jego satysfakcja jeśli uda mu się dane zadanie doprowadzić do szczęśliwego finału.

Jest człowiekiem pewnym siebie, ale nie zarozumiałym, więc budzi powszechną sympatię i ludzie chcą z nim obcować. On, choć zwykle nie życzy sobie bliższych kontaktów, w sposób bardzo uprzejmy i z pełną klasą dziękuje im za dobre chęci, ale jest samowystarczalny i doskonale radzi sobie w pojedynkę.

 

Wady

Trudno jest znaleźć jakieś poważniejsze wady u człowieka, który urodził się w dniu 30 października. Najgorsza z nich jest chyba jego nieumiejętność życia w nudnych okolicznościach.

By mógł on czuć się szczęśliwy, stale musi pokonywać jakieś przeszkody i radzić sobie z trudnościami, a jeśli ich nie zapewnia mu samo życie, on wydatnie się stara, by jak najbardziej urozmaicić sobie egzystencję. Nie zważa przy tym, czy będzie to urozmaicenie pozytywne, czy negatywne, liczą się dla niego jedynie intensywne doznania i pewność siebie płynąca z przekonania, iż ze wszystkim jest w stanie sobie poradzić.

Niestety jednak często przecenia swoje możliwości, a także ma skłonność do absurdalnych zachowań, by ubarwić swoje życie. W praktyce często wygląda to tak, że ściąga na swoją głowę poważne kłopoty, z którymi nie zawsze potrafi sobie poradzić i szybko może okazać się, że ni jest tak wszechmocny i samowystarczalny, jak mu się wydaje. Bliscy czasami muszą płacić za jego błędy, on jednak nie przyznaje się do winy i nie uważa, by sobie zawdzięczał te trudności.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 października

Człowiek urodzony w dniu 30 października posiada wrodzoną smykałkę do handlu, a także do wynalazków. Jest bardzo spostrzegawczy, bystry i inteligentny, więc może zrobić karierę także bazując na cudzych pomysłach, zwykle poprzez udoskonalanie istniejących już rzeczy czy wynajdywanie dla nich nowych możliwości eksploatacji.

Ma duże zdolności praktyczne, więc na pewno sprawdzi się też w zawodzie inżyniera, jednak trzeba przyznać, że nie cechuje się wielką inwencją, lecz za to sprawnie wykorzystuje i dostosowuje sobie cudze pomysły, ludzi bystrzejszych i bardziej kreatywnych od siebie.

Ma wielkie zdolności analityczne i krytyczne, więc z powodzeniem może odkrywać rzeczy ukryte przed wzrokiem innych, tym bardziej, że lubi drążyć i dokopywać się do prawdy. Pomaga mu w tym też jego mocno rozwinięta wyobraźnia, którą jednak zawsze potrafi trzymać w ryzach, więc nie zaburza mu ona sposobu postrzegania świata i nigdy nie widzi więcej, niż należy.

Lubi wyzwania i chętnie podejmuje się trudnych zadań, które przekraczają możliwości innych ludzi, więc chętnie zajmuje się wszelkimi nierozwiązywalnymi dotąd sprawami i nierozwikłanym tajemnicami.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 październik

 • zawody męskie : piosenkarz, komornik, grawer
 • kamień : chryzoberyl
 • kolory : biały, zielony, tabaczkowy; feldgrau
 • charakter : prawy, energiczny, kreatywny, inteligentny
 • zawody żeńskie : telefonistka, hostessa, bibliotekarka
 • roślina : len
 • zwierzę : gazela

Imieniny 30 października

 • German
 • Przemysław
 • Edmund
 • Gerard
 • Sulimir
 • Julian
 • Zenobia
 • Saturnin
 • Maksym
 • Marceli
 • Makary
 • Klaudiusz

30 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion


Twoja ocena

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Jakie jest Twoje największe uzależnienie? Gwiazdy zdradzają bez czego nie możemy się obejść
Każdy z nas ma swoje wady i przywary.  Niektórzy posiadają ich więcej, inni trochę mniej. Drobne mankamenty budują nasze „ja”. Niektóre są nawet urocze. Innych powinniśmy się pozbyć, ale niekoniecznie nam to wychodzi. Najtrudniej walczyć z nawykami i przyzwyczajeniami, któr


3 znaki zodiaku, które potrafią wyczuć złe nowiny na odległość. Twój jest wśród nich?
Każdy ze znaków zodiaku ma inny typ intuicji.  Niektóre są obdarzone wspaniałą intuicją społeczną, dzięki czemu nigdy nie pakują się w tarapaty, zawsze zręcznie omijają trudne tematy i nigdy nie mówią innym przykrych rzeczy. Inne intuicyjnie wyczuwają ludzkie emocje, dzięki czemu

Wybierz mandalę i odkryj, co mówi o Tobie wskazany wzór. Co zdradzą Twoje upodobania?
Ludzi charakteryzuje nie tylko to, jacy są, w jaki sposób wyrażają swe myśli oraz poglądy i jak zachowują się w codziennym życiu.  Czasami trochę dla zabawy, a trochę na poważnie szukamy prawdy o sobie w horoskopach i przeróżnych testach psychologicznych. Robimy to, ponieważ, mimo ż