31 października

31-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 31 października

31 październik – horoskop ogólny

Człowiek urodzony 31 października zdecydowanie ma w sobie bardzo wielki potencjał, dzięki któremu może wznieść się na wyżyny swoich możliwości i dokonać czegoś naprawdę wybitnego.

Największe szanse ma na to dzięki swemu nieprzeciętnemu umysłowi, który stale znajduje się w ruchu, przez co człowiek ów ma ciągle głowę pełną gotowych pomysłów i rozwiązań na rozmaite okoliczności. Nic nie może go zaskoczyć, z każdej sytuacji potrafi się wykaraskać i jego wrogowie na próżno mogą mu obmyślać coraz to nowe zasadzki, gdyż nic nie może mu tak naprawdę zaszkodzić, nawet jeśli wpadnie w chwilowe tarapaty.

Jest bystry, spostrzegawczy i posiada niepospolite zdolności praktyczne. Każdy swój plan potrafi bardzo sprytnie wcielić w życie i wcale nie wymaga to od niego wiele wysiłku ani czasu. Chce zdobyć majątek i jest to jedno z jego najważniejszych dążeń, przy czym ma na to wielkie szanse i zazwyczaj już w całkiem młodym wieku może cieszyć się pokaźnymi zasobami finansowymi, których nie wydaje na byle co, gdyż jest bardzo oszczędny i szanuje wyniki swojej pracy.

Jest pewny siebie, sumienny we wszystkim, co robi, ale też wykazuje się pewną nonszalancją, co ma na celu głównie udowodnienie wszystkim wokół, że nic, co robi, nie jest dla niego zbyt trudne i ze wszystkim potrafi sobie poradzić przy minimalnym zaangażowaniu. Sam jednak nie może się przekonać, czy jest to prawda, bowiem niczego nie potrafi robić powierzchownie i we wszystko angażuje się całym sercem. Wynika to głównie z tego, że z wielkim entuzjazmem podchodzi do wszelkiego działania i właściwie nie ma w jego przypadku sytuacji, w której musiałby robić coś, czego zdecydowanie robić nie lubi, ponieważ chętnie podejmuje się wszystkich zadań, z których tylko może coś mieć, a innych zazwyczaj udaje mu się unikać.

Pozornie także tylko zachowuje się nieostrożnie, gdyż tak naprawdę zawsze zachowuje pełną czujność i jest gotów do walki w obronie swego interesu. Jest wojowniczo nastawiony i każdy, kto połakomi się na jego dobro, będzie miał z nim ciężką przeprawę, a i tak, niezależnie od włożonego w tę walkę wysiłku, raczej nie uda mu się odebrać mu nic, co do niego należy.

Człowiek ów bowiem bardzo odważnie i ofiarnie broni wszystkiego, co z wielkim wysiłkiem zdobył, ponieważ nie zamierza wypuścić z rąk niczego, do czego dążył. Jeśli zaś coś zdobył fartem, czy raczej ofiarował mu to los, nie jest już do tego tak bardzo przywiązany, nie oznacza to jednak, by zechciał to komuś oddać bez walki.

 

pozytywyZalety

Entuzjazm i niespożyta radość życia człowieka urodzonego w dniu 31 października dominują w jego charakterze zawsze, bez względu na życiowe okoliczności.

Nigdy zbyt długo nie zamartwia się on swą złą sytuacją, ponieważ wie, że prędzej czy później uda mu się znaleźć dobre wyjście z najgorszych opałów i rzeczywiście tak właśnie się dzieje. Nie widzi powodu, dla którego miałby się przejmować swymi słabościami, skoro i tak w znacznej mierze nie są one w stanie trwale mu zaszkodzić i nie przeszkadzają mu w odnoszeniu sukcesów.

Do wszystkiego podchodzi z godnym pozazdroszczenia rozsądkiem – tym, na co nie ma żadnego wpływu, w ogóle nie zamierza się przejmować, jeśli zaś coś jest dla niego bardzo ważne, gotów jest walczyć o to z taką konsekwencją, na jaką go tylko stać. Jest nieco ekscentryczny, ale nikt nie ma odwagi się z niego wyśmiewać, a także ludzie nie chcą tego robić, gdyż szanują go i nieraz nawet podziwiają za jego wybitne cechy, które nieuchronnie prowadzą go do wielkiego sukcesu.

Swych wrogów potrafi zmylać swym zachowaniem, czasami bowiem uchodzi za człowieka flegmatycznego i niezdolnego do walki, jednak pod tą maską kryje się osoba, z którą naprawdę lepiej nie zadzierać, bowiem niczego się on nie boi i zawsze gotów jest stanąć do otwartego starcia.

 

Wady

Dość trudno jest porozumieć się z człowiekiem urodzonym 31 października, zwłaszcza tym osobom, które nie znają go dobrze, zresztą woli on pozostawać dla innych nieprzenikniony.

Problem jednak pojawia się wówczas, gdy chce okazać swoje uczucia i nie potrafi tego zrobić. Wyrażanie tego, co czuje i myśli jest jego wielką słabą stroną, ponieważ w ogóle wyraża się bardzo lakonicznie i ma dość ubogi słownik. Często przez to uchodzi za osobę nieokrzesaną i mało wykształconą, gdyż niestety zwykle cecha ta zostaje z nim przez całe życie, bez względu na to, ile szkół skończy i dyplomów zdobędzie.

Może mu to sprawiać problemy także na gruncie zawodowym, gdyż swych racji potrafi bronić jedynie siłą, raczej nie potrafi argumentować i zręcznie przekonywać innych do swego zdania. Za jego słowa często świadczą czyny, nie zawsze jednak są one dobre, ponieważ człowiek ów często wpada ze skrajności w skrajność.

Albo kogoś kocha, albo nienawidzi i nienawiść tę okazuje bardzo jawnie, nie zamierza bowiem ukrywać swych prawdziwych uczuć i udawać, że czuje do kogoś sympatię i szacunek podczas gdy tak naprawdę nim gardzi.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 31 października

Do swych spraw zawodowych człowiek, który przyszedł na świat w dniu 31 października, podchodzi bardzo poważnie i jest to jednak z tych nielicznych dziedzin w jego życiu, w której nie pozwala sobie na żarty.

Nie pozwala sobie też na żadne fuszerki, dlatego współpracowanie z nim może być dla niektórych ludzi katorgą, gdyż jest wielkim perfekcjonistą i nie uznaje poprawek – zawsze chce zrobić wszystko idealnie od początku do końca, bez względu na to, ile będzie to od niego wymagało czasu i wysiłku.

Jest ogromnie przedsiębiorczy, energiczny i zdolny do podejmowania stałych, systematycznych wysiłków. Chce zdobyć majątek, ale nie musi to wcale odbyć się łatwo, jest gotów do ciężkiej pracy i nie boi się trudnych wyzwań, a wręcz je lubi, co świadczy o jego ambicji.

Niestety jednak czasem jego zdrowy rozsądek zostaje przyćmiony przez jego problemy miłosne, gdyż jest to gorąca natura i łatwo się zakochuje, przy czym przeważnie wybiera niewłaściwie obiekt swych uczuć. Dlatego też, mimo iż ma w sobie wielki potencjał, nie za każdym razem jest w stanie go wykorzystać, a na drodze do tego stanąć mu może jedynie własna uczuciowość i nieumiejętność przezwyciężenia swych złych skłonności.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 31 październik

 • kolory : brązowy, srebrny, tabaczkowy; srebrny
 • kamień : ametyst
 • zawody męskie : astronom, prawnik, hutnik
 • roślina : lilia
 • charakter : aktywny, bystry, uparty, zazdrosny, zaborczy
 • zwierzę : nornik
 • zawody żeńskie : dietetyk, fryzjerka, kosmetyczka

Imieniny 31 października

 • Narcyz
 • Tomasz
 • Łukasz
 • Krzysztofa
 • Saturnin
 • Urban
 • Krzysztof
 • Alfons

31 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3.5/5 - (2)

7 komentarzy

 1. sylwia
  • Hans
 2. Viola
 3. Kilo
 4. Ola
  • Alicja

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


4 największych manipulatorów zodiaku. Lepiej nie wchodzić z nimi w głębsze relacje
Każdy z nas choć razem w życiu zetknął się z osobą, która w niejasny sposób wtłoczyła mu swój sposób myślenia i zdanie. Po tym właśnie można poznać manipulatora. Wykorzystuje on przeróżne techniki sprawiania, by ludzie jedni mu z ręki. Nie wiadomo nawet do końca skąd je wszyst


Która korona drzewa zachwyciła Cię najbardziej? Wybierz zgodnie z sercem i odkryj, co czyni Cię wyjątkową osobą
Każdy dokonany wybór stanowi wyraz osobowości i charakteru człowieka. O człowieku świadczą nie tylko jego słowa, ale również, a może przede wszystkim zachowania i decyzje. To one najdobitniej pokazują nasze podejście do życia, wskazują motywacje, są odbiciem hierarchii wyznawanych pr

Jak pozbyć się stresu w zgodzie ze swoim znakiem zodiaku? Oto co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej
Każdy znak zodiaku jest inny. Co innego denerwuje nas, irytuje i wyprowadza z równowagi. W odmienny sposób wracamy również do siebie. Co innego pozwala nam się zrelaksować i odzyskać spokój. Niektórzy z nas już znaleźli idealną technikę relaksacyjną i metodę pozbycia się negatywnych