6 października

6-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 6 października

6 października – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 6 października, jest jego pozytywne nastawienie, jakie przejawia w stosunku do absolutnie wszystkich ludzi.

Bardzo chce, by wszyscy, z  którymi ma styczność, żywili dla niego jak najlepsze uczucia i nigdy nie izoluje się od innych ani nie wywyższa się, lecz chce mieć z nimi poufałe, niemal braterskie stosunki. Nigdy nie chce angażować się w żadne konflikty, nawet gdy ma do tego wszelkie powody, dlatego zwykle stara się ustępować nawet jeśli może na tym wiele stracić.

Bardzo chętnie współdziała z ludźmi, znacznie chętniej niż w pojedynkę, dlatego przeważnie należy do rozmaitych organizacji. Właściwie wszędzie, gdzie się pojawia, albo towarzyszą mu jacyś ludzie, albo też od razu stara się zjednać sobie nowych sympatyków, gdyż otoczenie jest mu potrzebne do normalnego funkcjonowania.

Trzeba mu też przyznać, że wyjątkowo zna się na ludziach i posiada rzadką cechę orientowania się w ich charakterach. Kiedy kogoś poznaje, już kilka minut rozmowy z nim pozwala mu wyrobić sobie zdanie na temat tego człowieka i doskonale wie, czy warto poświęcić mu swój czas, czy też ta znajomość do niczego dobrego nie doprowadzi. Zaoszczędza dzięki temu mnóstwo czasu oraz rozczarowań, wobec czego jego życie jest bogatsze w pozytywne doświadczenia.

Jest to człowiek poza tym bardzo postępowy, zwolennik wszelkich innowacji i nowości. Często staje się ich prowodyrem w swoim otoczeniu, co bardzo mu odpowiada, ponieważ bardzo chce wywierać dobry wpływ na ludzi, którzy go otaczają i pochlebia mu, kiedy widzi, że biorą z niego przykład.

Ma wielkie ambicje, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój intelektualny i nie ma dla niego dziedziny, której nie chciałby zgłębić. Przeciwnie, wydaje się, że interesuje go niemal wszystko, chciałby przeczytać każdą książkę, jaka została napisana, spotkać się z każdym, kto ma coś interesującego do powiedzenia i zainteresowaniami tymi mógłby spokojnie obdzielić kilka innych osób. Wie jednak dobrze, że na spełnienie wszystkich planów nie starczy mu życia, więc bardzo rozsądnie wybiera sobie tylko te ambicje, które są dla niego najważniejsze i wie, że jest w stanie je zaspokoić.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 6 października jest bardzo sympatyczny i ludzie chętnie z nim przestają. Jest ambitny i wie, na co go stać, ma świadomość swojej wartości we wszystkich aspektach, ale nigdy się nie wywyższa i na próżno można szukać u niego oznak zarozumiałości.

Jest bardzo naturalny w obejściu i chętnie dzieli się z innymi swoją receptą na sukces, ale też otwarcie mówi o swoich wadach, których ma doskonałą świadomość. Potrafi znaleźć złoty środek między godną pochwały skromnością a pewnością siebie, która pozwala mu wierzyć w siebie i nie bać się podejmowania  trudnych wyzwań.

Jest odważny, przedsiębiorczy i skory do działania, bardzo nie lubi stać w miejscu ani oddawać się bezczynności. Przeciwnie, chciałby zrobić jak najwięcej w jak najszybszym czasie, ale potrafi zachować w tym zdrowy rozsądek i przeważnie nie zdarza się, by łapał kilka srok za ogon.

Jest przywiązany do swoich krewnych i stara się im pomagać na rozmaite sposoby, podobnie jak swoim przyjaciołom. Można mieć pewność, że jeśli mu się powiedzie w życiu, nie odwróci się od tych, z którymi wcześniej był związany, na rzecz wyższych sfer, ale będzie starał się w miarę możliwości wesprzeć tych, którzy nie mieli tyle szczęścia co on.

 

Wady

Szybko można zauważyć, że człowiek urodzony 6 października nie potrafi dobrze gospodarować pieniędzmi. Ma zbyt lekką rękę do ich wydawania i nawet jeśli nie dysponuje zbyt wielkimi środkami, wydaje mu się, że na wszystko go stać.

Nie chce i nie umie oszczędzać i na próżno można mieć o to do niego pretensje, po prostu najlepiej nadzorować jego wydatki i nie powierzać mu większych sum, bo może doprowadzić swój budżet do bankructwa. W innych sprawach również przejawia pewną niefrasobliwość czy raczej nieumiejętność przewidywania konsekwencji swoich czynów.

Często działa bez namysłu bądź też rozważa coś pod nieodpowiednim kątem, tak że efekty jego działań są dla niego zupełnym zaskoczeniem, rzecz jasna w negatywnym sensie.

Lubi odkładać ważne sprawy na później, bo czasem czuje niechęć do podejmowania zdecydowanych działań, zwłaszcza jeśli wymaga to od niego podjęcia jakiejś trudnej decyzji. W rezultacie często o tym zapomina, co powoduje w jego życiu ogromne problemy i nieraz wystawia na szwank jego reputację, przez co może uchodzić za człowieka niegodnego zaufania.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 6 października

Człowiek urodzony 6 października jest wielkim zwolennikiem postępu, dlatego dobrze byłoby, gdyby jego praca wiązała się z tym choćby w pośredni sposób.

Umie być pionierem w rozmaitych dziedzinach i na pewno doskonale poradzi sobie z wdrażaniem wszelkich modyfikacji, a nieraz nawet sam je wymyśla, udoskonalając istniejące rzeczy, gdyż ma w tym kierunku spore zdolności.

Lubi podróżować i niechętne stale pozostaje  w tym samym miejscu i robi te same rzeczy. Na pewno doskonale odnajdzie się w zawodzi, który będzie wiązał się z licznymi wyjazdami i delegacjami, a nawet może z powodzeniem przeprowadzać się co jakiś czas i na pewno nie będzie się to dla niego wiązało z takimi utrudnieniami, jak ma to miejsce w przypadku innych ludzi.

Chętnie działa wespół z innymi i wychodzi mu to bardziej na dobre niż samodzielna praca, także dlatego, że potrzebuje stałej motywacji, ale również sam umie motywować. Zawsze chce jednak zachować pewien margines niezależności, bo musi mieć świadomość, że sam pracuje na swoje efekty i z niczyjego powodu nie będzie ponosił porażek.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 6 październik

 • zawody żeńskie : psycholog, biotechnolog, prezenterka telewizyjna
 • roślina : szalej jadowity
 • zawody męskie : tokarz, prezenter telewizyjny, konwojent
 • kolory : fioletowy, czerwony, truskawkowy; łososiowy
 • charakter : przyjazny, sympatyczny, delikatny, rozrzutny, zapominalski
 • kamień : rodochryzolit
 • zwierzę : ibis

Imieniny 6 października

 • Fryderyka
 • Bronisław
 • Roman
 • Artur
 • Monika
 • Bruno
 • Wiara

6 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga


Twoja ocena

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Wybierz jeden z ozdobnych kamieni. Twoja decyzja zdradzi najskrytsze marzenie, które od dawna nosisz w sercu
Półszlachetne i szlachetne kamienie to nie tylko ciekawe i drogie ozdoby.  Panuje przekonanie, że drzemie w nich znacznie więcej, a mianowicie moc i tajemna energia, które może na nas wpływać negatywnie, lub pozytywnie. W tajemniczych praktykach kamieni używa się do oczyszczania ludzkie


W której epoce czułbyś się najlepiej? Skonsultuj się z gwiazdami, by to sprawdzić
Niektórym z nas trudno jest znaleźć swoje miejsce w życiu.  To nie to, że zupełnie się w nim nie odnajdują. Wybierają karierę, miejsce zamieszkania, zakładają rodziny, ale mimo wszystko czują, że mocno odstają od świata, w którym żyją. Jakoś do niego nie pasują. Może być w ty

4 największych manipulatorów zodiaku. Lepiej nie wchodzić z nimi w głębsze relacje
Każdy z nas choć razem w życiu zetknął się z osobą, która w niejasny sposób wtłoczyła mu swój sposób myślenia i zdanie. Po tym właśnie można poznać manipulatora. Wykorzystuje on przeróżne techniki sprawiania, by ludzie jedni mu z ręki. Nie wiadomo nawet do końca skąd je wszyst