7 października

7-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 7 października

7 października – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka urodzonego 7 października jest jego wielka wrażliwość. Cecha ta powoduje, że odczuwa on bardzo mocno wszystko, co się wokół niego dzieje i wszystko to wpływa na jego nastrój niezwykle silnie. Odpowiada mu to, bo wie, że dzięki temu wzbogaca swoje wnętrze.

Bardzo żywo obserwuje wszystko, co się wokół niego dzieje, ponieważ chce jak najwięcej nauczyć się od innych ludzi. Skrupulatnie gromadzi wszystkie wyniki swoich obserwacji, powiększając  w ten sposób swoją mądrość życiową i unikając w ten sposób mnóstwa błędów, które z pewnością by popełnił, gdyby się tak nie zachowywał.

Jest entuzjastycznie nastawiony do świata i do ludzi i łatwo zapala się do wszelkich pomysłów, więc nietrudno jest go zachęcić do jakiegokolwiek działania. Jest wielkim estetą, kocha piękne przedmioty i chce się otaczać jak największą ich ilością, nie szczędząc na to pieniędzy ni wysiłku, bo tylko w takim otoczeniu może czuć się w pełni usatysfakcjonowany. Powoduje to, że ostro odczuwa różnice we wszystkim i wydaje zawsze jednoznaczne osądy, czy coś jest piękne, czy brzydkie, dobre czy złe i nigdy nie ma problemu, by określić swój stosunek do danej kwestii.

Ceni sobie porządek i harmonię we wszystkich aspektach życia, dlatego łatwo można go do siebie zrazić nieprzemyślanym, chaotycznym działaniem i wzniecaniem konfliktów. Szuka towarzystwa osób tak samo spokojnych i harmonijnych jak on, krzykaczy omijając szerokim łukiem, zaś cholerykami niemalże gardząc.

Cechuje go również silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości i bardzo stara się zaszczepić ten wzorzec innym ludziom, ponieważ ma ambicje stać się prowodyrem pozytywnych zmian w swoim otoczeniu. Wobec zaistniałych sporów stara się zachowywać bezstronność, ale jednocześnie działać na rzecz ich łagodzenia, bo nie znosi zaburzeń w swoim środowisku.

Uważa, że ludzie powinni zajmować się znacznie pożyteczniejszymi rzeczami niż kłóceniem się i potrafi im wskazać najlepszą dla nich dziedzinę działalności, w której mogą się wykazać, a także wyżyć. Trzeba przyznać, że te jego działania odnoszą zaskakująco dobre rezultaty, przez co zdobywa sobie w swym otoczeniu opinię człowieka mądrego, zrównoważonego i godnego tego, by słuchać udzielanych przez niego wskazówek.

 

pozytywyZalety

Mimo iż człowiek urodzony w dniu 7 października wyróżnia się wielkim zapałem i entuzjazmem do działania, wbrew temu, co się przypuszcza, zapał ten wcale nie jest słomiany. Szybko można go zjednać dla jakieś idei czy sprawić, by zakiełkowała  w nim chęć do jakiegoś działania, jednakże nie oznacza to, by równie szybko porzucał dla tego zainteresowanie, gdyż jest na to zbyt honorowy i ambitny.

Chce wytrwać we wszystkich swoich postanowieniach, dlatego można mieć pewność, że jeśli coś komuś obieca, to dotrzyma danego słowa bez względu na okoliczności. Cechuje się także spokojnym, łagodnym usposobieniem nigdy nie angażuje się w konflikty, bo tego nie cierpi i brzydzi się przemocą.

Kiedy ktoś go zdenerwuje, za wszelką cenę stara się nad sobą zapanować i łatwo się uspokaja, dlatego często żyje z ludźmi wiele lat i mogą oni powiedzieć, że nigdy nie widzieli go prawdziwie zdenerwowanego. Umie jednać sobie sympatyków, ponieważ jest bezkonfliktowy, sympatyczny i wesoły.

Nie lubi zbyt długo zamartwiać się nawet najgorszymi problemami i błyskawicznie znajduje wyjścia z najgorszych nawet opałów. Ma więc wielkie powodzenie towarzyskie oraz cieszy się niemałym zainteresowaniem płci przeciwnej, jednak nigdy nie wykorzystuje tego do niecnych celów i nie rani niczyich uczuć, nie pozwala mu na to jego empatia.

 

Wady

Wadę człowieka urodzonego w dniu 7 października stanowi jego skłonność do wpadania w melancholię. Zdarza mu się to od czasu do czasu bez żadnego wyraźnego powodu, ale i tak bardzo mocno oddziałuje to na jego życie, wykluczając go na jakiś czas zupełnie z towarzystwa oraz zniechęcając go do wszelkiego działania.

Jest też dość dumny i łatwo można to odczuć, bo kiedy ktoś urazi tę jego dumę, nie omieszka dać mu tego odczuć, bo nie chce na to pozwalać i pragnie, by wszyscy uszanowali jego autonomię. Miewa problemy z określeniem swych własnych uczuć i łatwo może coś sobie wmówić, a potem gryzie się tym i męczy tak, jakby była to najszczersza prawda.

Walecznie broni swojej niezależności jeśli chodzi o poglądy i jeśli uzna, że ktoś czyni na to zamach, gotów jest agresywnie go zaatakować, choć zwykle nie ma w tym zupełnie racji i szuka dziury w całym. Nierzadko także jest mocno skupiony na życiu religijnym i ma w tym niemal skłonności fanatyczne, co jest bardzo uciążliwe nie tyle dla niego samego, co dla jego otoczenia, bowiem nie poprzestaje na wyznawaniu swej religii, ale chce zarażać nią innych, czy tego chcą, czy nie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 7 października

Trzeba przyznać, że człowiek urodzony w dniu 7 października nie jest szczególnie mocno zainteresowany robienie kariery, ponieważ ważniejsze są dla niego sprawy duchowe. Zwykle więc kwestie zawodowe pozostawia własnemu biegowi, interesując się tylko tym, by zapewnić sobie i swojej rodzinie godziwy byt.

Sukces nie jest mu koniecznie potrzebny do szczęścia i ma mniejsze ambicje niż większość ludzi, dlatego zwykle życie zawodowe upływa mu pod znakiem umiarkowanych wysiłków i dość rutynowo. Raczej nie zrobi w taki sposób oszałamiającej kariery, lecz ważne dla niego jest, by realizować się na innych polach i potrzebuje na to wiele czasu.

Jest sumienny, odpowiedzialny i obowiązkowy, dlatego nikt nie może mu zarzucać niewywiązywania się z przynależnych mu zadań. Często jednak podlega swym złym nastrojom, a w złym otoczeniu zupełnie nie może się skupić i może mieć przez to problemy.

Jest inteligentny, pracowity i chętnie uczy się nowych rzeczy, więc może sobie poradzić praktycznie w każdej dziedzinie, ale lepiej, by nie miał bezpośredniej styczności z finansami przedsiębiorstwa, gdyż gospodarowanie pieniędzmi zdecydowanie nie jest jego mocną stroną.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 7 październik

 • zawody męskie : kowal, elektroenergetyk, farmaceuta
 • kamień : tygrysie oko
 • roślina : skrzyp
 • charakter : uprzejmy, empatyczny, samodzielny, towarzyski
 • zwierzę : czyżyk
 • zawody żeńskie : stewardesa, asystentka, modelka
 • kolory : fioletowy, błękitny, spiżowy; khaki

Imieniny 7 października

 • Sergiusz
 • Marek
 • Justyna
 • Stefan
 • Maria
 • Tekla
 • Amalia
 • Mateusz
 • August
 • Marceli
 • Blanka

7 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

5/5 - (1)

6 komentarzy

 1. Zofia
 2. Ewa
 3. Agnieszka
  • Wiktoria
  • Małgorzata
 4. Joanna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy
W ostatnich latach wszyscy zaczęli mieć obsesję na punkcie zombie. Być może dlatego, że biorąc pod uwagę stan naszego społeczeństwa, wielu uważa, że ​​zbliżająca się apokalipsa nie jest zbyt odległa. Temat apokalipsy zombie jest już tak dobrze opisany i opowiedziany, że aż t


Z której bajki Disneya pochodzi Twój książę? Zobacz, co na to gwiazdy
Niezależnie od tego, czy wierzysz w bajki, czy nie, nie da się ukryć, że świat wykreowany przez Disneya odegrał ważną rolę w kształtowaniu naszych dziecięcych poglądów na to, czym jest miłość.  Przewinęło się w nim wiele charakterystycznych męskich postaci i sylwetek. Poznaliśm

Jaki jesteś w miłości? Ten test ukaże to, czego wstydzisz się najbardziej, wystarczy wskazać najszybciej dojrzany kształt
Osobowość jest połączeniem naszych opinii o świecie, reakcji na to, co dzieje się w naszym życiu i naszego samopoczucia. Nie zawsze reagujemy w sposób współmierny do tego, co dzieje się w naszym życiu. Czasami przyjmujemy postawę zbyt emocjonalną, innym razem niepotrzebnie pozostajemy