8 października

8-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 8 października

8 października – horoskop ogólny

Bardzo ważną sprawą dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 8 października, jest otoczenie, w jakim wzrasta i żyje. Jest tego świadom, ponieważ silnie odczuwa wszystko, co się wokół niego dzieje, dlatego też musi mieć wokół siebie atmosferę pełną życzliwości i wzajemnego poszanowania. By sobie to zapewnić, stara się jak najlepiej odnosić do ludzi, świecić przykładem i zachęcać innych do pójścia w jego ślady.

Trzeba mu oddać, że zazwyczaj dobrze mu to wychodzi, przynajmniej jeśli chodzi o pierwszą część tego zamierzenia, i właściwie nie wymaga to wcale od niego dużego wysiłku, gdyż posiada wrodzoną uczuciowość i wrażliwość na drugiego człowieka.

Ma w sobie wiele współczucia i pomaga każdemu, komu tylko może, nawet jeśli osoba ta nie śmie prosić go o wsparcie. Wie, że czasem może się tak zdarzać, a że nie chce nikogo pominąć, uważnie rozgląda się wokół siebie, czy nie dostrzeże gdzieś takiego właśnie potrzebującego, skromnego człowieka. Stara się również wnieść w swoje otoczenie atmosferę wesołości i beztroskiego spokoju. Do tego również posiada wrodzone predyspozycje, ponieważ ma duże poczucie humoru, jest bardzo pogodny i nie lubi pokazywać innym smutnej twarzy, nawet jeśli ma ku temu określone powody.

Jest poza tym osobą bardzo kreatywną, pełną pomysłów i chętną do działania, dlatego nie można nudzić się w jego towarzystwie. Lubi figle i chętnie robi sobie żarty ze znajomych i przyjaciół, a ponieważ posiada do tego wyjątkowe zdolności, może każdego wywieść w pole. Na szczęście zwykle stosuje tę umiejętność jedynie w ramach nieszkodliwych żartów, jest bowiem zbyt pozytywnie nastawionym do innych człowiekiem, by działać na czyjąkolwiek szkodę w jakikolwiek sposób.

Ceni sobie wszelkie przyjemności życia i wie, jak korzystać z jego uroków nawet jeśli ono samo nie jest skore, by mu to dać. Czasami przybiera to aż u niego formę przesady, gdyż ugania się za rozrywkami, które mogą mu dać jedynie chwilowe zapomnienie i przelotną radość, zaniedbując z tego powodu naprawdę ważne rzeczy, takie jak obowiązki zawodowe czy rodzinne.

Lubi zwłaszcza przebywanie w towarzystwie osób odmiennej płci, ponieważ dzięki swej błyskotliwości i niepospolitemu poczuciu humoru cieszy się wśród nich wielkim powodzeniem. Bardzo mu to pochlebia i chce stale otrzymywać tego dowody, w tym również nieraz wykazując skłonności do przesady.

 

pozytywyZalety

Bardzo łatwo jest zachęcić człowieka urodzonego w dniu 8 października do jakiegoś działania czy zjednać go dla jakiejś idei. Wynika to z tego, iż jest on szalenie pozytywnie nastawiony do ludzi i do świata, z każdym chciałby żyć z zgodzie, każdemu pomóc i z każdym się przyjaźnić.

Angażuje się w życie swej społeczności tak bardzo, jak tylko może i chętnie poświęca swój czas i siły na cele publiczne, wiec można mieć pewność, że jeśli zostanie o coś poproszony, w przeważające części przypadków z jego ust nie padną słowa odmowy.

Jest pogodny, żartobliwy, nieco nawet rubaszny, przez co wzbudza powszechną sympatię. Ludzie uważają go za osobę bardzo naturalną w obejściu, choć nigdy nie można mu zarzucić, by w tym przesadzał i zachowywał się prostacko, gdyż trzeba wspomnieć, iż człowiek ten gardzi wszystkim, co niskie, prymitywne i w złym guście.

We wszystkim jednak potrafi zachować zdrowy umiar i nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, ale też nie wywyższa się nadmiernie, zwłaszcza gdy nie ma do tego powodu.

 

Wady

Mimo iż człowiek urodzony 8 października jest zdolny do wielkich porywów serca, nie da się ukryć, że niestety jego miłość tak jak jest wielka, jest też nietrwała.

Za każdym razem, kiedy się zakochuje, wydaje mu się, że to już uczucie na całe życie, ale szybko okazuje się, że mija tak samo nagle jak wszystkie poprzednie, pozostawiając w osobie, której obiecał wierność, poczucie rozgoryczenia i rozczarowania.

W ogóle człowiek ów często ma problemy z dochowaniem wierności, gdyż cieszy się naturalnym wielkim powodzeniem i wszędzie tam, gdzie się pojawia, otacza go wianuszek adorujących go osób. Na pewno nigdy z tego nie zrezygnuje, bez względu na to, jak bardzo się zakocha, ponieważ ciągła adoracja jest mu potrzebna do tego, by mógł utrzymać odpowiednie mniemanie o sobie. Bez tego czułby się niedowartościowany i niepewny siebie, a przez to – nieszczęśliwy.

Nie każdy jednak będzie potrafi to zrozumieć i duża część jego problemów rodzinnych ma takie właśnie podłoże, a jego upór i zdecydowanie obstawania przy takim zachowaniu wcale nie polepszają sytuacji.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 8 października

U człowieka, który przyszedł na świat w dniu 8 października, w parze z niezbyt dużymi w porównaniu do innych osób ambicjami idzie niezachwiane przekonanie o jego powodzeniu.

Wydaje mu się, a nawet jest pewny tego, że czegokolwiek się podejmie, zakończy się to jego pełnym sukcesem. Nie wiadomo zupełnie, z czego wynika to jego przekonanie, gdyż nie jest on szczególnie obdarzony przez los jeśli chodzi o zdolności i umiejętności ani też nie jest szczególnym zwolennikiem ciężkiej pracy nad sobą i uczenia się.

Nie można mu jednak odmówić wyjątkowych zdolności intelektualnych i to nimi w znacznej mierze nadrabia inne braki oraz pewne lenistwo, jakie czasami może wykazywać.

Jego aktywność intelektualna powoduje, że potrafi błyskawicznie znaleźć rozwiązanie każdego problemu, więc mało jest rzeczy, z którymi nie mógłby sobie poradzić. To w parze z jego niezachwianą pewnością siebie daje zaskakująco dobre rezultaty, tak że czasem jego otoczenie, przy całej sympatii, jaką dla niego żywi, uważa, iż człowiek ów nie zasługuje na sukcesy, jakie osiąga, bo w ogóle się do nich nie przykłada.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 8 październik

 • roślina : jaskier
 • zawody żeńskie : bibliotekarka, sekretarka, informatyk
 • charakter : wesoły, dowcipny, kreatywny, bystry, egocentryczny
 • kolory : pomarańczowy, morski, wrzosowy; krwisty
 • zwierzę : kaczka
 • zawody męskie : szef kuchni, piekarz, szlifierz
 • kamień : bursztyn

Imieniny 8 października

 • Ludwik
 • Waleria
 • Pelagia
 • Marcin

8 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

5/5 - (2)

9 komentarzy

 1. Basia
 2. Ewelina
 3. Marta
 4. Agnieszka
 5. Magda
 6. Leszek
  • Paweł
 7. Artur
 8. kamila

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czy jesteś wybrany do tego, by uratować świat? Zobacz czy masz te 14 cech i przekonaj się sam
Czujesz, że bardzo różnisz się od swego otoczenia? Nie potrafisz się dopasować do okoliczności, a z biegiem lat zaczynasz myśleć, że jesteś wybrakowany i nigdy tak naprawdę nie odnajdziesz swego miejsca? To niekoniecznie z Tobą jest coś nie tak, ale ze światem, który nas otacza. C


Jak bardzo morderczy jest Twój znak? Sprawdź ilu seryjnych morderców wypuścił na świat
Każdy z nas ma swoje zalety i wady. Za wiele z nich odpowiedzialny jest zodiak. To on sowicie obdarza nas różnymi przymiotami. Nie każdymi możemy się pochwalić. Wszyscy mamy w końcu mroczną stronę. Nie znaczy to jednak, że zła natura pociągnie nas ku najgorszemu, prawda? Czy przypadkiem

Pozbądź się swych najgłębiej ukrytych wad. Odkryj je i wyeliminuj z tym, ciekawym testem
Wszyscy mamy zalety i wady.  Tych pierwszych jesteśmy znacznie bardziej świadomi. O drugich zwykle wolimy nie myśleć. Nasze wady są przed nami samymi skrywane w naszej podświadomości. Nieświadomie spychamy je tam, żeby się tym nie zadręczać. Raz na jakiś czas warto jednak spojrzeć pra