9 października

9-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 9 października

9 października – horoskop ogólny

Przedsiębiorczość to jedna z tych cech, jakich posiadania na pewno nie można odmówić człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 9 października, jednak niestety są powody, dla których nie przynosi mu ona takich korzyści, jak mogłaby i powinna.

Winą za to należy obarczyć przede wszystkim jego skłonność do buntowania się przeciw wszystkiemu i wszystkim, co powoduje, że nie akceptuje wokół siebie żadnych ograniczeń. Jest mu też przez to trudno cokolwiek przedsięwziąć, a także porozumieć się z ludźmi, tym bardziej, że nie każdy jest w stanie zaakceptować jego wojownicze nastawienie, jakie wykazuje nawet wówczas, gdy obiektywnie kompletnie nie ma do tego powodu.

Jest człowiekiem bardzo aktywnym, energicznym i zdolnym do dokonywania największych wysiłków, choć tak naprawdę na co dzień nieszczególnie lubi się wysilać i dopiero gdy dojdzie do wniosku, że może mu się to bardzo opłacić, zdecyduje się dać z siebie wszystko. Nie można mu odmówić również pewnej odwagi, choć jednocześnie trzeba zauważyć, że zawsze działa bardzo ostrożnie, bo nie chce podejmować niepotrzebnego ryzyka.

Wyróżnia się także swoją nieprzeciętną inteligencją oraz obrotnością swojego umysłu. Wszystko to powoduje, że jest nie tylko bardzo bystry i nic nie może ujść jego przenikliwemu umysłowi, ale też sprawnie radzi sobie ze wszelkimi problemami i z każdej kłopotliwej sytuacji potrafi znaleźć najlepsze możliwe wyjście. Powoduje to, że człowiek ów zwykle nie boryka się zbyt długo nawet z poważniejszymi problemami, zaś drobnostkami dnia codziennego radzi sobie od ręki, nie przywiązując do tego wielkiej uwagi.

Składa się to na jego wielkie powodzenie we wszystkim, czego się dotyka i powoduje, że otoczenie szczerze go podziwia, a nieraz nawet wyróżnia spośród siebie jako człowieka o niebywałych cechach i wyjątkowych predyspozycjach. Trzeba także zauważyć, że człowiek ów bardzo szybko się uczy i jest niezwykle pojętny, dlatego nawet jeśli ma do czynienia z dziedziną, z którą styka się po raz pierwszy w życiu, nie jest to dla niego żaden problem, bowiem doskonale wie, że już po krótkim czasie zdobędzie sobie  w niej prawdziwą biegłość.

 

pozytywyZalety

Wielką zaletę człowieka urodzonego w dniu 9 października na pewno stanowi jego stałość, którą potrafi wykazać jeśli chodzi o poglądy i postanowienia, choć w swych osądach na temat różnych rzeczy może być nieco zmienny.

Widać więc, że wie, kiedy może sobie pozwolić na rozluźnienie dyscypliny, a kiedy musi trzymać się w ryzach, co świadczy o jego wielkim poczuciu odpowiedzialności i zdrowym rozsądku.

Jest ambitny, energiczny i aktywnie poszukuje dziedzin, w jakich może się objawiać jego ekspansja. Na pewno nie poprzestanie tylko na jednej czynności, bo ma do tego zbyt wiele energii, którą chce spożytkować w jak najlepszy dla siebie sposób. Jest bardzo bystry, więc nikt nie może go oszukać ani też nie zdarza się, by dawał się zwieść pozorom. Nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach od razu dostrzega głęboki, właściwy sens, więc nic dziwnego, że rzadko tylko popełnia błędy i to zwykle z przyczyn niezależnych od siebie.

Wyróżnia się również oryginalnością swojego myślenia, ponieważ nigdy nie chce korzystać z tego, co już zostało przez kogoś wymyślone, lecz chce pokazać, że posiada wielką kreatywność i niepoślednie zdolności w tej materii.

 

Wady

Człowiek urodzony 9 października jest wielce wrażliwy, często nawet przesadnie, przez co w szczególnie ciężkich przypadkach zupełnie traci głowę.

Nie wie wówczas, co czynić i łatwo poprzez to może dostać się pod wpływ innych osób, które nie zawsze są do niego życzliwie nastawione i mogą wykorzystać jego bezradność, by mu w jakiś sposób zaszkodzić.

Jest nieuporządkowany i działa dość chaotycznie, nie lubi trzymać się ustalonego schematu działania, a gdy ma do wykonania jakąś nielubianą czynność, chętnie odkłada ją na potem. W ten sposób zwleka z ważnymi sprawami, a nieraz także o nich zapomina, co – rzecz jasna – nigdy nie wychodzi mu na dobre, a nawet czasem musi za to zapłacić sporą cenę. Nie zamierza jednak zmieniać się w tym względzie i nie chce dostrzec, że sam na własne życzenie pakuje się w kłopoty, podkreślając, że nie zdarza mu się to tak znów często.

Nie da się temu zaprzeczyć, lecz gdyby tylko od czasu do czasu wykazywał się większym rozsądkiem, z pewnością mógłby ich znaczącej części uniknąć. Poza tym jest zbyt wojowniczo nastawiony do innych i często buntuje się tylko dla zasady, opóźniając tym swoje właściwe działanie i czyniąc sobie niepotrzebnie wrogów.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 9 października

Pomimo tego, że człowiek, który przyszedł na świat w dniu 9 października, jest zdolny do wielkich wysiłków, nie zawsze chce i potrafi wykorzystać tę cechę. Jego przedsiębiorczość nie oddaje mu tak wielkich zasług, jak można by się spodziewać, a to dlatego, że nie lubi wysilać się systematycznie, lecz pracuje zrywami.

Okres wytężonej pracy musi być u niego poprzedzony oraz zakończony solidnym, długotrwałym wypoczynkiem i mimo iż pozwala mu to zregenerować siły i zebrać w sobie niezbędną motywację, to powoduje też takie skutki jak mniejsza wydajność jego działań w porównaniu do konkurencji, a w efekcie – pozostawanie w tyle za rywalami.

Poza tym człowiek ów jest pracowity tylko wtedy, gdy widzi przed sobą opłacalny cel, jeśli zaś tak nie jest, woli oddawać się beztroskiemu lenistwu i czekać na to, co przyniesie mu los, godząc się ze wszystkim, co to może być.

Jest inteligentny i posiada nieprzeciętne zdolności intelektualne, więc gdyby tylko chciał i umiał wziąć się w garść, mógłby stać się człowiekiem wybitnym w jakiejś dziedzinie, rzadko mu jednak na tym tak naprawdę zależy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 9 październik

 • charakter : energiczny, aktywny, przedsiębiorczy, odważny, zręczny
 • zwierzę : zając
 • roślina : grab pospolity
 • kamień : beryl
 • kolory : morski, złoty, czerwony; modry
 • zawody męskie : wizażysta, astrolog, optyk
 • zawody żeńskie : kucharka, asystentka, biotechnolog

Imieniny 9 października

 • Piotr
 • Wincenty
 • Ludwik
 • Abraham
 • Jan
 • Atanazja
 • Arnold
 • Dionizy
 • Sara
 • Bożydar

9 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

4.2/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Pośród tych tanecznych duetów ukrywa się para, która się spotyka. Ujawnij ją i dowiedz się czegoś o swoim związku
Taniec to najbardziej uniwersalny język ciała.  Ujawnia najgłębiej skrywane przez ludzi emocje. Na parkiecie nie ma udawania. Nawet najlepiej wyszkoleni tancerze w gorącym tangu nie pokażą pasji i namiętności, którą dzielą pary, partnerujące sobie również poza parkietem. To uczucia


Czym jest karma i czy jesteśmy na nią skazani? Oto kilka faktów, które pozwolą Ci zrozumieć przeznaczenie
Słowo karma oznacza działanie, pracę i czyn.  Karma może być rozumiana jako zasada przyczynowości, w której intencja i działanie jednostki wpływają na jej przyszłe losy. Jest to jednak rozumienie dosyć płytkie, bowiem pod tym pojęciem kryje się coś znacznie głębszego. Czym tak nap

Wybierz jeden z ozdobnych kamieni. Twoja decyzja zdradzi najskrytsze marzenie, które od dawna nosisz w sercu
Półszlachetne i szlachetne kamienie to nie tylko ciekawe i drogie ozdoby.  Panuje przekonanie, że drzemie w nich znacznie więcej, a mianowicie moc i tajemna energia, które może na nas wpływać negatywnie, lub pozytywnie. W tajemniczych praktykach kamieni używa się do oczyszczania ludzkie