11 sierpnia

11-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 11 sierpnia

11 sierpnia – horoskop ogólny

Niełatwo jest jednoznacznie określić człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 sierpnia, ponieważ ma on wiele sprzecznych na pozór cech.

Pragnie na przykład władzy i nie da się tego po nim nie zauważyć, gdyż jest dość wyniosły, poza tym jednak jest – co dziwne – skromny i dość ustępliwy. Nawet gdy udaje mu się przejąć hegemonię, to nie narzuca innym we wszystkich kwestiach swej woli, lecz bardzo mocno nadstawia ucha temu, czego pragną dla siebie jego podwładni.

Jest szlachetny i nie wprowadza ucisku, dlatego nie jest powiedziane, że będzie umiał ową władzę utrzymać na dłużej. Jeśli jednak człowiek ów nie jest dostateczne rozwinięty pod względem moralnym i intelektualnym, skupia się wyłącznie na zaspokojeniu swych ambicji, które zwykle nijak mają się do jego możliwości i kompetencji.

Pragnie dla siebie zaszczytów i uznania, choć gdyby ktoś go zapytał, pewnie sam nie umiałby powiedzieć, co ludzie mają w nim uznawać skoro nie ma w nim niczego takiego, co by na owo uznanie zasługiwało. Mimo to uważa on, że ma pełne prawo zajmować wysokie, odpowiedzialne stanowiska i – o dziwo – zwykle udaje mu się tego dopiąć, nikt jednak poza nim nie ma z tego korzyści, gdyż człowiek ów zwyczajnie nie umie wywiązywać się ze swych odpowiedzialnych funkcji.

Na szczęście wśród ludzi urodzonych 11 sierpnia zdecydowaną większość stanowią rozwinięte typy osobowości. Taki człowiek dąży wprawdzie do zajmowania wybitnych stanowisk, ale ma po temu wszelkie prawo, a ponadto sprzyjają mu wysoko postawieni ludzie, którzy gotowi są udzielać mu rad oraz wsparcia. Dlatego też zwykle doskonale wywiązuje się ze wszystkich swoich zadań, tym bardziej, że zależy mu, by uchodzić za człowieka sumiennego i wyeksponować swoją pracowitość.

Nie chce zawieść pokładanych w nim nadziei i prędzej dokona wielkich wysiłków, a nawet wyrzeczeń, niż pokaże tym, którzy na niego stawiali, że nie warto było tego robić. Ambicja na pewno nie pozwoli mu na jakieś niegodne zachowania, nic zatem dziwnego, że człowiek ów szybko zdobywa sobie podziw i uznanie otoczenia.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 11 sierpnia ma wielkie ambicje, co mu się chwali, bo nawet jeśli czasami są one nieco na wyrost, to bardzo się stara je zaspokoić i w tym celu podejmuje wiele wysiłków mających na celu rozwijanie się.

Chce, by odbywało się to na wszystkich możliwych poziomach, dlatego zwykle posiada bardzo wszechstronną wiedzę i wszechstronne zainteresowania. Jest pracowity oraz lubi się uczyć, a nawet jeśli to ostatnie nie jest jego hobby, to potrafi się przemóc jeśli wie, że jest mu to potrzebne.

W ogóle jego bardzo odpowiedzialny i obowiązkowy, nie zdarza się, by uchylał się od jakichś powziętych na siebie zadań i nawet jeśli nie lubi którejś z przypisanych mu czynności, na pewno ją wypełni.

Jest zbyt ambitny, by pozwalać sobie na jakieś zachowania, które mogłyby zachwiać jego reputacją, poza tym jednak ceni sobie ludzki szacunek i nie chce go stracić. Sam również ma wiele poszanowania dla ludzi sumiennych i odpowiedzialnych, a także ambitnych i liczy po cichu, że kiedyś dorówna swoim autorytetom.

 

Wady

Dużą wadę człowieka urodzonego w dniu 11 sierpnia stanowi jego zbytnia ustępliwość. By nie powodować konfliktów, a czasem także po to, by nie zrazić do siebie ludzi, którzy mają o nim dobre zdanie, zgadza się na rzeczy, do których nie powinien dopuścić. Przez to może z czasem podkopać fundamenty swej wysokiej pozycji, zwłaszcza władzy, i stracić ją niejako na własne życzenie.

Poza tym często wykazuje brak inicjatywy i to wtedy, gdy byłoby to jak najbardziej wskazane i przez to również często popełnia błędy oraz sprowadza na swoją głowę kłopoty, którym nie potrafi stawić czoła.

W ogóle trzeba przyznać, iż jest to człowiek dość tchórzliwy czy też niewierzący we własne możliwości i jeśli ma do czynienia z silniejszym od siebie przeciwnikiem bądź szczególnie uciążliwymi przeciwnościami losu, woli się wycofać, zaś w bezpośrednim starciu może zupełnie stracić głowę.

Widać zatem, że brakuje mu woli walki i jeśli zdarzyłoby się tak, że napotykałby na swej drodze same trudności, na pewno nic nie udałoby mu się osiągnąć i w niedługim czasie popadłby w zupełne załamanie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 sierpnia

Człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 11 sierpnia, nie jest łatwo osiągnąć sukces mimo iż ma on wiele zdolności i talentów.

Trudności sprawia mu jego charakter, który ma wiele sprzeczności, bo mimo iż ma on w sobie wiele pychy, która każe mu przeciwstawiać się ogólnie respektowanym zasadom i nie pozwala mu słuchać rad życzliwych ludzi, to jednocześnie brakuje mu inicjatywy i woli walki. Nieraz przez to zaprzepaszcza dotychczasowe osiągnięcia bądź w decydującej chwili rezygnuje kiedy mógłby osiągnąć wielki sukces.

Na szczęście jest dość pracowity i wytrwały, więc jest w stanie długo pracować na swój sukces, a jeśli wyznaczy sobie jakiś cel, czekać na osiągnięcie go dokładnie tyle, ile będzie trzeba.

Najważniejsze w jego przypadku jest to, by postarał się zapanować nad swymi złymi skłonnościami, a także, by postarał się korzystać z rad dawanych mu przez bardziej doświadczonych ludzi, bo może mu to tylko wyjść na dobre, w przeciwieństwie do jego dumy, którą w tym przypadku zupełnie źle pojmuje.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 sierpień

 • roślina : wrzos
 • charakter : władczy, szlachetny, skromny, egoistyczny
 • kamień : ametyst
 • kolory : żółty, czerwony, cynamonowy; zieleń wiosenna
 • zwierzę : tapir
 • zawody żeńskie : modelka, sędzina, asystentka
 • zawody męskie : plastyk, biolog, menedżer

Imieniny 11 sierpnia

 • Lilia
 • Włodzimierz
 • Klara
 • Rufin
 • Zuzanna
 • Aleksander
 • Telimena
 • Herman
 • Ligia
 • Filomena

11 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

2.9/5 - (24)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Test psychologiczny. Wybierz dojrzany w pierwszej kolejności kształt i dowiedz się, która Twoja cecha najbardziej irytuje innych
Cały czas dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. Kiedy patrzymy w lustro, często jednak widzimy w nim co innego, niż to, co dostrzegają w nas inni. Ludzie lubią etykietować, metkować innych. Sami to robimy. Postrzegamy kogoś przez pryzmat jednego detalu, który jednak wyjątkowo rzuca się


4 największych manipulatorów zodiaku. Lepiej nie wchodzić z nimi w głębsze relacje
Każdy z nas choć razem w życiu zetknął się z osobą, która w niejasny sposób wtłoczyła mu swój sposób myślenia i zdanie. Po tym właśnie można poznać manipulatora. Wykorzystuje on przeróżne techniki sprawiania, by ludzie jedni mu z ręki. Nie wiadomo nawet do końca skąd je wszyst

5 najbardziej rozpuszczonych znaków zodiaku, które najczęściej płaczą i „strzelają focha”. Obyś nie był spod któregoś z nich
Wszyscy znamy przynajmniej jedną osobę, która nigdy nie dorosła. Na ogół zachowuje się ona dojrzale i odpowiedzialnie. Jest świadoma swoich oczekiwań od życia, ma jasne cele, do których dąży, rodzinę, o którą dba i przyjacielskie relacje, które z oddaniem buduje. Wszystko jednak prz