25 sierpnia

25-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 25 sierpnia

25 sierpnia – horoskop ogólny

Tym, co wyróżnia człowieka urodzonego 25 sierpnia spośród innych ludzi, jest jego nieprzeciętny intelekt. Jest on bardzo ścisły i obiektywny, zdolny do logicznego myślenia i najczęściej człowiek ów przejawia wybitne zdolności matematyczne.

Jest to oczywiście dla niego dobre, ale niestety nie pod każdym względem, ponieważ jego obiektywizm i zamiłowanie do logiki powodują, że jest człowiekiem zimnym i mało uczuciowym. Toteż zwykle stroni od ludzi i między nimi i nim istnieje naturalny, niewymuszony przez żadną ze stron dystans, który powoduje, że nigdy nie jest w stanie nawiązać z nimi naprawdę bliskich relacji. Mimo to jest ciekaw i ludzi, i świta i ma wszechstronne zainteresowania, więc stara się pogłębiać swą wiedzę we wszystkich możliwych  kierunkach.

Jego przenikliwość powoduje, że ma większe szanse niż inni ludzie na odgadywanie tajemnic świata oraz innych osób. Jeśli tylko zechce, wszystko może zgłębić i nic nie ukryje się przed jego bystrym wzrokiem. Pomaga mu to w unikaniu wszelkich oszustów oraz pułapek życia, ponieważ nigdy nie jest naiwny ani też nie ufa zbytnio temu, co próbuje mu się wmówić.

Jest człowiekiem stałym w swych przekonaniach i zasadach, których trzyma się w życiu, a także statecznym i poważnym. Ludzie cenią tę jego stateczność, a także powszechnie się go poważa, ponieważ jest pełen taktu i potrafi się odnaleźć w każdym towarzystwie. Posiada nieprzeciętne zdolności dyplomatyczne, które pozwalają mu porozumieć się z każdym człowiekiem, mimo iż nie jest duszą towarzystwa, a częściej stroni od tłumów.

Można jednak mieć pewność, że gdy tylko zajdzie potrzeba, nie będzie miał żadnych problemów z nawiązaniem poprawnych, choć nigdy bardzo bliskich, relacji. Odpowiada mu to jednak, gdyż nigdy nie chce przywiązywać się zbyt mocno ani do ludzi, ani też do miejsc, ponieważ lubi ciągłe zmiany. Dlatego też stale chce dokądś zmierzać i nigdzie nie może zbyt długo zagrzać miejsca. W naturalny sposób powoduje to komplikacje w jego życiu uczuciowym i jeśli kiedyś zechce założyć rodzinę, niewykluczone, że będzie miał wielki problem ze znalezienie osoby, która tak samo jak on będzie pragnęła ciągłych zmian.

 

pozytywyZalety

Upór i konsekwencja człowieka, który przyszedł na świat w dniu 25 sierpnia, powodują, że rzadko zdarza się, by nie był w stanie osiągnąć jakiegoś swojego celu. Jednak zdecydowanie największe zasługi oddaje mu jego wielki obiektywizm – zawsze w pełni realnie ocenia swoje szanse i nigdy nie porywa się na coś, czemu nie może sprostać.

Nie daje się przy tym unieść emocjom i nad wszystkimi nimi potrafi zapanować, więc nie ma w jego przypadku mowy o pochopnym, impulsywnym działaniu. Jest rozsądny i rozsądek ten potrafi zachować w każdej sytuacji, dlatego ma wielką przewagę nad innymi ludźmi, którzy szybko tracą głowę.

Jest ponadto człowiekiem bardzo empatycznym i mimo iż stara się uchodzić za twardego i nieugiętego, ma wiele życzliwości dla innych, zaś cudze nieszczęście prawdziwie go wzrusza i budzi najczulsze punkty w jego duszy. Jeśli jego bliźnim dzieje się krzywda, gotów jest do największych wyrzeczeń oraz wysiłków i można mieć pewność, że nie spocznie, póki nie oddali grożącego im niebezpieczeństwa.

 

Wady

Mimo wszystkich zalet i niezaprzeczalnej pracowitości, człowiek urodzony 25 sierpnia czasem przejawia skłonności do bierności i apatii. Ilekroć najdzie go taki stan, zwykle zupełnie bez powodu, nie ma ochoty na żadne działanie i nie zważa na to, co się z nim dzieje. Nie chce mu się podejmować żadnych wysiłków nawet jeśli może wiele stracić na owej bezczynności i niczym nie można go przekonać do zmiany nastawienia.

Dość łatwo również rezygnuje z niektórych celów i to czasem tuż przy końcu, poddając się rezygnacji zwykle bez powodu i denerwując tym wszystkich, którzy mieli jakiś udział w jego dążeniach. Czasem również zbyt dużo czasu chce spędzać na relaksie czy rozrywkach i jeśli zbyt mocno mu się to spodoba, może całkowicie zniechęcić się do pracy i zapragnąć żyć zupełnie beztrosko i bez żadnego wysiłku.

Innym zaś razem działa w zupełnie nieodpowiednim kierunku i wtedy wykazuje się wielkim uporem, zupełnie nieadekwatnym do danej kwestii, co również jest uciążliwe dla tych, którym jego dobro leży na sercu.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 sierpnia

Nie da się nie zauważyć, że człowiek urodzony 25 sierpnia ma bardzo wiele wrodzonych zdolności, zaś stan ten zwiększa się z czasem, ponieważ stara się stale poszerzać swą wiedzę i nabywać nowych umiejętności.

W jego przypadku nie jest to trudne, bo jest zdolny do wytężonej pracy i lubi rozwijać się na wszystkich możliwych polach, poświęca więc na to większą część swego czasu, a jeśli jakaś rzecz pochłonie go bardziej niż inne, może stać się w tej dziedzinie prawdziwym pracoholikiem.

Ma wrodzone zdolności dyplomatyczne oraz strategiczne, więc może zrobić karierę w wojsku bądź na jakimś stanowisku publicznym. Jego chłodny dystans oraz uprzejmość połączona z pewną wyniosłością powodują, że ludzie już od momentu poznania go mają dla niego wiele szacunku i często mimowolnie obierają go swoim przywódcą, nawet jeśli on sam do tego nie dąży, bo nie to jest jego celem.

Potrafi wziąć się w karby i pracować z wielkim wysiłkiem jeśli widzi, że dana rzecz jest tego warta, dlatego przeważnie osiąga wszystkie swoje cele, o ile nie zmieni co do nich zdania i nie zrezygnuje.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 sierpień

 • charakter : bystry, wszechstronny, stały, poważny
 • zawody męskie : optyk, brukarz, kierowca
 • zwierzę : wróbel
 • kolory : beżowy, biały, seledynowy; czerwony
 • roślina : bez
 • kamień : topaz
 • zawody żeńskie : inspektor pracy, lekarka, tancerka

Imieniny 25 sierpnia

 • Elwira
 • Patrycja
 • Luiza
 • Euzebiusz
 • Julian
 • Michał
 • Wincenty
 • Grzegorz
 • Tomasz
 • Ludwik
 • Józef

25 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

4.9/5 - (106)

7 komentarzy

 1. Radek
 2. Luk
  • malwina
 3. Magda
 4. Ale
 5. Ola
 6. Dawid

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 tricki, dzięki którym z łatwością zapanujesz nad swoimi emocjami. Opanuj je i zostań swym własnym guru
Emocje są naturalną częścią naszego życia.  Nie ma ludzi z kamienia, a Ci, którzy na pozór się tacy wydają, tłumią w sobie morze uczuć, które zatapia ich od wewnątrz i utrudnia złapanie oddechu. Odczuwane przez nas emocje mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. Z tych pierw


Każdy miesiąc roku „ma inne skrzydła”. Zobacz, który z ptaków reprezentuje Twój i poznaj wróżbę, która się za tym kryje
Nasz osobowość w dużej mierze zależy od tego, kiedy przyszliśmy na świat.  Nawet lekarze dawno doszli do wniosku, że matki, które zaszły w ciążę w zimie, a dziecko nosiły w brzuchu latem, rodzą szczęśliwsze dzieci. Jest to związane z witaminą D, której dawki przyjmujemy wraz z pr

Co mówi o nas ciało? Okazuje się, że wiele. Wyciągnij kciuk, tak jakbyś „dawał lajka” i sprawdź, jaka cecha wyróżnia Cię z tłumu
Wierzymy, że wiele informacji na nasz temat ukrytych jest w podświadomości.  Ufamy horoskopom i zaglądamy w gwiazdy. Chętnie korzystamy z wszelkiej maści testów psychologicznych, byle tylko odkryć w sobie coś nowego, uchylić rąbka tajemnicy swej wielowymiarowej natury. Dzieje się tak, p