29 sierpnia

29-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 29 sierpnia

29 sierpnia – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka urodzonego w dniu 29 sierpnia jest fakt, iż ma on niebywałą smykałkę do zarabiania pieniędzy.

Niczym mityczny Midas, wszystko, czego dotknie, potrafi zmienić w złoto, ale co ciekawe, wcale nie oznacza to, że jest bogaczem. Ma bowiem wielki problem z zaoszczędzeniem większej kwoty i pieniądze w ogóle się go nie trzymają, często wydaje je od razu po zarobieniu, w efekcie czego nieraz może mieć problemy finansowe, co jest szokiem dla jego otoczenia.

Szybko jednak potrafi sobie z nimi poradzić, tak samo jak z każdym innym problemem, ponieważ jest bardzo aktywny, przedsiębiorczy, a  także jak mało kto potrafi wykorzystywać wszystkie nadarzające mu się okazje. Wyróżnia się swą niepospolitą inteligencją oraz wszechstronnymi zainteresowaniami. Żywo interesuje się również wszystkim tym, co się wokół niego dzieje i jest bardzo bystrym obserwatorem.

Nic nie da się ukryć przed jego przenikliwym wzrokiem i bez trudu rozwiązuje tajemnice ludzi ze swego otoczenia. Chętnie również przeprowadza rozmaite eksperymenty, nierzadko wykorzystując do nich swych znajomych i obserwuje zachodzące pomiędzy poszczególnym osobami reakcje. W ten sposób wydatnie zgłębia naturę ludzką i po jakimś czasie takich badań jest w tej dziedzinie prawdziwym specjalistą i może stanowić kompedium wiedzy dla kogoś, kto szuka takich informacji.

Jest materialistą i nie da się tego ukryć, ponieważ bez pieniędzy nie wyobraża sobie życia. Mimo iż jest zamknięty w sobie, nie ma zbyt bogatego życia wewnętrznego i jego skrytość jest raczej wyrazem jego abnegacji niż wsłuchiwania się w swój głos wewnętrzny. Woli robić coś konstruktywnego niż rozmyślać na abstrakcyjne tematy, dlatego często wymyśla jakieś nowe rzeczy lub też odkrywa coś, co znacząco może ułatwić życie jego i ludzi z jego otoczenia.

Lubi również się uczyć, dlatego posiada wielką mądrość, na którą składa się ta wrodzona, wyniki jego obserwacji oraz pozyskane w toku nauki rozmaite informacje, nic zatem dziwnego, że szczerze imponuje swoją wiedzą i ludzie często zwracają się do niego z prośbą o pomoc czy poradę w różnych kwestiach.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 29 sierpnia w swym środowisku uchodzi za bardzo sympatycznego i życzliwie nastawionego do ludzi i nie da się z tym nie zgodzić.

Chętnie pomaga każdemu, kto tylko się z tym do niego zwróci i nikomu nie odmawia swego wsparcia, nawet gdy ma do tego istotne powody. Jest w stanie poświęcić innym znaczną część swego czasu i nie tylko czasu, gdyż chętnie pomaga także finansowo oraz na wszelkie inne sposoby.

Jego przyjaciele cenią go zwłaszcza za to, że zawsze gotów jest ich wysłuchać i nigdy nikogo nie potępia nawet za najgorsze postępki, a jeśli zachodzi taka potrzeba, zawsze potrafi udzielić sensownej rady. Nigdy przy tym nie jest to pierwsze rozwiązanie, jakie przyjdzie mu na myśl, ale długo się nad tym zastanawia i deliberuje, ponieważ dobro jego bliskich leży mu na sercu tak samo mocno jak własne i można mieć pewność, że z taką samą troską będzie szukał rozwiązania problemów swoich, jaki ich.

Jego własne spawy nigdy nie są ważniejsze jeśli ktoś potrzebuje jego pomocy i wszystko może odstawić na bok, by biec z odsieczą.

 

Wady

Wrażliwość człowieka urodzonego 29 sierpnia powoduje, że życie uczuciowe bardzo mocno wpływa na pozostałe dziedziny jego egzystencji.

Jeśli nie jest szczęśliwy w miłości, nie potrafi sobie z tym poradzić i nie umie ukryć fatalnego nastroju, a właściwie nawet się nie stara, bo nie widzi do tego powodu. Często wyżywa się na innych i nie można tu liczyć na żadne względy, gdyż wykazuje w tym daleko idący egoizm i tylko jego nastrój i uczucia się dla niego liczą, nie przejmuje się tym, że może kogoś zranić w afekcie.

Trzeba jednak dodać, że wcale nie oznacza to, by był człowiekiem szalenie uczuciowym i zdolnym do wielkiej miłości, gdyż przeciwnie, jest bardzo niestały we wszystkich dziedzinach swego życia i obiekt jego westchnień zmienia się często, ale za każdym razem przeżywa to tak samo mocno.

Poza tym ma problem z wytrwaniem przy swych postanowieniach, toteż lepiej nie do końca wierzyć jego obietnicom i zostawiać sobie tylną furtkę, bowiem bardzo możliwe, że mimo szczerych chęci, nie uda mu się dotrzymać danego słowa.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 sierpnia

Człowiek urodzony 29 sierpnia ma bardzo wiele wrodzonych zdolności oraz wrodzoną pojętność do nauki, wobec czego imponuje swoją wiedzą i ma przed sobą wiele sukcesów.

Wszystko to jednak może zostać przez niego zaprzepaszczone, ponieważ ma problemy z konsekwentnym dążeniem do celu i nieraz zdarza się, że odstępuje od swych początkowych założeń tylko dlatego, że odechciało mu się robić daną rzecz. Ponadto jest bardzo nieodporny na niepowodzenia – zamiast walczyć o swoje gdy napotka na jakieś trudności, cofa się bądź zamyka w sobie, bo brakuje mu wytrwałości, a także odwagi, by stawić czoła danemu problemowi czy konkurentowi.

Posiada szczególne zdolności do kierunków ścisłych, umie obserwować i przeprowadzać eksperymenty, które przynoszą mu odpowiedzi na wiele pytań. Jest w stanie zostać wynalazcą albo odkrywcą czegoś ważnego i niewykluczone, że dokonanie to zapisze go na kartach historii dziedziny, w  której działa.

Na największe sukcesy w życiu zawodowym oraz szczęście w życiu osobistym może liczyć, jeśli zwiąże się z osobą urodzoną w dniach od 22 grudnia do 21 stycznia oraz od 20 kwietnia do 21 maja.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 sierpień

 • charakter : aktywny, inteligentny, wesoły, energiczny
 • roślina : nagietek
 • zwierzę : łoś
 • zawody męskie : farmakolog, archeolog, kierowca
 • kamień : spinel szlachetny
 • kolory : fioletowy, beżowy, zieleń wiosenna; kanarkowy
 • zawody żeńskie : weterynarz, księgowa, archeolog

Imieniny 29 sierpnia

 • Beatrycze
 • Andrzej
 • Jan
 • Sabina
 • Racibor
 • Michał

29 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

4.5/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz hologram i sprawdź co ukrywał przed Tobą wszechświat
Człowiek ma naturę odkrywcy.  Każdy z nas chciałby znać przyszłość (no przynajmniej większość). W tym celu sięgamy po horoskopy i przepowiednie. Rozwiązujemy psychologiczne testy. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i życiowej ścieżce, którą obraliśmy, bo wiedza to po


Wybierz jednego z tych aniołów i poznaj przesłanie od Twojego stróża
Wszystkim nam pomagają anioły, które trzymają nad nami straż i się nami opiekują.  Ich obecność jest zwykle niedostrzegalna, a o ich istnieniu czasem zapominamy, a nawet w ogóle nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami jednak nasi stróże próbują się z nami kontaktować i przekazywa�

Gwiazdy prognozują, w jakich okolicznościach umrzesz. Zobacz, jeśli się nie boisz
Jest jedna rzecz, która łączy wszystkich ludzi: wcześniej, czy później każdy z nas spotka się ze swym stwórcą.  Bez względu na to, gdzie jesteś i jak udanie udaje Ci się oszukać przeznaczenie, tak czy tak śmierć w końcu Cię dosięgnie. Jakie będą okoliczności tego spotkania? Tr