29 sierpnia

29-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 29 sierpnia

29 sierpnia – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka urodzonego w dniu 29 sierpnia jest fakt, iż ma on niebywałą smykałkę do zarabiania pieniędzy.

Niczym mityczny Midas, wszystko, czego dotknie, potrafi zmienić w złoto, ale co ciekawe, wcale nie oznacza to, że jest bogaczem. Ma bowiem wielki problem z zaoszczędzeniem większej kwoty i pieniądze w ogóle się go nie trzymają, często wydaje je od razu po zarobieniu, w efekcie czego nieraz może mieć problemy finansowe, co jest szokiem dla jego otoczenia.

Szybko jednak potrafi sobie z nimi poradzić, tak samo jak z każdym innym problemem, ponieważ jest bardzo aktywny, przedsiębiorczy, a  także jak mało kto potrafi wykorzystywać wszystkie nadarzające mu się okazje. Wyróżnia się swą niepospolitą inteligencją oraz wszechstronnymi zainteresowaniami. Żywo interesuje się również wszystkim tym, co się wokół niego dzieje i jest bardzo bystrym obserwatorem.

Nic nie da się ukryć przed jego przenikliwym wzrokiem i bez trudu rozwiązuje tajemnice ludzi ze swego otoczenia. Chętnie również przeprowadza rozmaite eksperymenty, nierzadko wykorzystując do nich swych znajomych i obserwuje zachodzące pomiędzy poszczególnym osobami reakcje. W ten sposób wydatnie zgłębia naturę ludzką i po jakimś czasie takich badań jest w tej dziedzinie prawdziwym specjalistą i może stanowić kompedium wiedzy dla kogoś, kto szuka takich informacji.

Jest materialistą i nie da się tego ukryć, ponieważ bez pieniędzy nie wyobraża sobie życia. Mimo iż jest zamknięty w sobie, nie ma zbyt bogatego życia wewnętrznego i jego skrytość jest raczej wyrazem jego abnegacji niż wsłuchiwania się w swój głos wewnętrzny. Woli robić coś konstruktywnego niż rozmyślać na abstrakcyjne tematy, dlatego często wymyśla jakieś nowe rzeczy lub też odkrywa coś, co znacząco może ułatwić życie jego i ludzi z jego otoczenia.

Lubi również się uczyć, dlatego posiada wielką mądrość, na którą składa się ta wrodzona, wyniki jego obserwacji oraz pozyskane w toku nauki rozmaite informacje, nic zatem dziwnego, że szczerze imponuje swoją wiedzą i ludzie często zwracają się do niego z prośbą o pomoc czy poradę w różnych kwestiach.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 29 sierpnia w swym środowisku uchodzi za bardzo sympatycznego i życzliwie nastawionego do ludzi i nie da się z tym nie zgodzić.

Chętnie pomaga każdemu, kto tylko się z tym do niego zwróci i nikomu nie odmawia swego wsparcia, nawet gdy ma do tego istotne powody. Jest w stanie poświęcić innym znaczną część swego czasu i nie tylko czasu, gdyż chętnie pomaga także finansowo oraz na wszelkie inne sposoby.

Jego przyjaciele cenią go zwłaszcza za to, że zawsze gotów jest ich wysłuchać i nigdy nikogo nie potępia nawet za najgorsze postępki, a jeśli zachodzi taka potrzeba, zawsze potrafi udzielić sensownej rady. Nigdy przy tym nie jest to pierwsze rozwiązanie, jakie przyjdzie mu na myśl, ale długo się nad tym zastanawia i deliberuje, ponieważ dobro jego bliskich leży mu na sercu tak samo mocno jak własne i można mieć pewność, że z taką samą troską będzie szukał rozwiązania problemów swoich, jaki ich.

Jego własne spawy nigdy nie są ważniejsze jeśli ktoś potrzebuje jego pomocy i wszystko może odstawić na bok, by biec z odsieczą.

 

Wady

Wrażliwość człowieka urodzonego 29 sierpnia powoduje, że życie uczuciowe bardzo mocno wpływa na pozostałe dziedziny jego egzystencji.

Jeśli nie jest szczęśliwy w miłości, nie potrafi sobie z tym poradzić i nie umie ukryć fatalnego nastroju, a właściwie nawet się nie stara, bo nie widzi do tego powodu. Często wyżywa się na innych i nie można tu liczyć na żadne względy, gdyż wykazuje w tym daleko idący egoizm i tylko jego nastrój i uczucia się dla niego liczą, nie przejmuje się tym, że może kogoś zranić w afekcie.

Trzeba jednak dodać, że wcale nie oznacza to, by był człowiekiem szalenie uczuciowym i zdolnym do wielkiej miłości, gdyż przeciwnie, jest bardzo niestały we wszystkich dziedzinach swego życia i obiekt jego westchnień zmienia się często, ale za każdym razem przeżywa to tak samo mocno.

Poza tym ma problem z wytrwaniem przy swych postanowieniach, toteż lepiej nie do końca wierzyć jego obietnicom i zostawiać sobie tylną furtkę, bowiem bardzo możliwe, że mimo szczerych chęci, nie uda mu się dotrzymać danego słowa.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 sierpnia

Człowiek urodzony 29 sierpnia ma bardzo wiele wrodzonych zdolności oraz wrodzoną pojętność do nauki, wobec czego imponuje swoją wiedzą i ma przed sobą wiele sukcesów.

Wszystko to jednak może zostać przez niego zaprzepaszczone, ponieważ ma problemy z konsekwentnym dążeniem do celu i nieraz zdarza się, że odstępuje od swych początkowych założeń tylko dlatego, że odechciało mu się robić daną rzecz. Ponadto jest bardzo nieodporny na niepowodzenia – zamiast walczyć o swoje gdy napotka na jakieś trudności, cofa się bądź zamyka w sobie, bo brakuje mu wytrwałości, a także odwagi, by stawić czoła danemu problemowi czy konkurentowi.

Posiada szczególne zdolności do kierunków ścisłych, umie obserwować i przeprowadzać eksperymenty, które przynoszą mu odpowiedzi na wiele pytań. Jest w stanie zostać wynalazcą albo odkrywcą czegoś ważnego i niewykluczone, że dokonanie to zapisze go na kartach historii dziedziny, w  której działa.

Na największe sukcesy w życiu zawodowym oraz szczęście w życiu osobistym może liczyć, jeśli zwiąże się z osobą urodzoną w dniach od 22 grudnia do 21 stycznia oraz od 20 kwietnia do 21 maja.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 sierpień

 • charakter : aktywny, inteligentny, wesoły, energiczny
 • roślina : nagietek
 • zwierzę : łoś
 • zawody męskie : farmakolog, archeolog, kierowca
 • kamień : spinel szlachetny
 • kolory : fioletowy, beżowy, zieleń wiosenna; kanarkowy
 • zawody żeńskie : weterynarz, księgowa, archeolog

Imieniny 29 sierpnia

 • Beatrycze
 • Andrzej
 • Jan
 • Sabina
 • Racibor
 • Michał

29 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Znudziło Ci się miejsce zamieszkania? Gwiazdy widzą Cię w jednym z tych 12 miast
Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem horoskopów, czy też nie, musisz przyznać, że jest coś kuszącego w przepowiadaniu przyszłości.  To, co przed nami jest tajemnicą, a ciekawość świata ludzi i życia to jedna z podstawowych cech człowieka, która wykształca się u niego w pi


Liczby mówią więcej od słów. Trzeba tylko znać ich język. Sprawdź, co znaczą poszczególne trójki liczb i poznaj ich przesłanie
Występowanie potrójnych cyfr, takich jak 111 lub 222 może być przypadkowe.  Kiedy jednak widzimy je kilka razy dziennie, powinniśmy się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. Liczby są dwuwymiarową geometrią, a geometria to język Wszechświata. Świadomość jest częścią tej Uniwersa

Z której bajki Disneya pochodzi Twój książę? Zobacz, co na to gwiazdy
Niezależnie od tego, czy wierzysz w bajki, czy nie, nie da się ukryć, że świat wykreowany przez Disneya odegrał ważną rolę w kształtowaniu naszych dziecięcych poglądów na to, czym jest miłość.  Przewinęło się w nim wiele charakterystycznych męskich postaci i sylwetek. Poznaliśm