3 sierpnia

3-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 3 sierpnia

3 sierpnia – horoskop ogólny

Zainteresowania i poglądy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 3 sierpnia, są tak bardzo wszechstronne, że trudno jest mu opowiedzieć się zdecydowanie po jednej ze stron w jakiejś kwestii i często nie można go nijak przyporządkować do żadnej opcji.

Toteż rzadko zdarza się, by kogoś zdecydowanie nie lubił i na ogół z każdym człowiekiem może się porozumieć, co może nie zapewnia mu powszechnego szacunku, ale jemu samemu oddaje wielkie zasługi. Jednakże zależy mu na tym, by wszyscy go lubili i podejmuje wiele starań mających na celu zaskarbienie mu powszechnej sympatii oraz udowodnienie swemu otoczeniu, że jest człowiekiem wartościowym i godnym szacunku.

W tym celu stara się przede wszystkim przypodobać ludziom, co zazwyczaj mu się udaje głównie dlatego, iż wywiera na nich przyciągający wpływ i mało kto jest w stanie oprzeć się jego wielkiemu wdziękowi. Jest człowiekiem ogromie wrażliwym i jako taki zna naturę ludzką, więc pewnie dzięki temu wie, której struny dotknąć w danym człowieku, by go sobie zjednać. Jednak owa wrażliwość powoduje też, że mocno odczuwa wszystko, co się wokół niego dzieje i ogromnie przeżyw wszelkie wydarzenia, zarówno te dobre, jak i złe, te drugie zaś są w stanie wpędzić go w prawdziwą depresję.

Empatia oddaje mu też tę dobrą zasługę, że ludzie chętnie podejmują z  nim współpracę i wychodzi mu to tylko na dobre, ponieważ jasne jest, że w pojedynkę mógłby zdziałać znacznie mniej niż działając ramię w ramię z ludźmi, na których potrafi wywierać odpowiedni dla siebie wpływ.

Ma z tego tę ogromną korzyść, że jest człowiekiem wielce uzdolnionym w  kierunku układania szczegółowych i doskonale dopracowanych planów działania, które mogą dotyczyć przeróżnych dziedzin, gorzej jednak z wcielaniem ich w życie. Do tego właśnie potrzebuje przede wszystkim ludzi – by go w tym wyręczali i trzeba przyznać, że ma wielkie szczęście w wynajdowaniu ludzi, którzy jak najlepiej wywiązują się z tych zadań, tak, że nie można mieć do nich najmniejszych nawet zastrzeżeń.

Człowiek ów potrafi ich docenić i nigdy nie szczędzi nikomu swych słów uznania, nic zatem dziwnego, że każdy chętnie oddaje się pod jego dowództwo.

 

pozytywyZalety

Jeśli człowiekowi urodzonemu w dniu 3 sierpnia uda się osiągnąć odpowiednio wysoki stopień rozwoju moralnego, staje się człowiekiem, do którego lgną prawdziwe tłumy i to bez żadnego wysiłku z jego strony. On chętnie na to przystaje, ponieważ potrafi z ludźmi współpracować, a także się przyjaźnić i wiele może z nimi zdziałać dobrego.

Ceni sobie towarzystwo, ponieważ lubi spędzać czas na wesołej zabawie, która pozwala mu się odstresować. Nigdy jednak na tym nie poprzestaje, gdyż wiele rzeczy można mu zarzucić, ale na pewno nie zbytnią beztroskę i płytkość. Przeciwnie, zawsze wie, kiedy może się rozerwać, a kiedy musi skoncentrować wszystkie swe myśli i siły i oddać się działaniu w jakiejś sprawie.

Jest pracowity i sumienny, rzetelnie wywiązuje się ze wszystkich swych obowiązków, nawet gdy nieszczególnie jest mu to na rękę. Nigdy nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei, można mieć co do tego stuprocentową pewność, gdyż jest człowiekiem wielce honorowym i mającym szacunek dla składanych obietnic. Wobec swych przyjaciół jest ogromnie lojalny i można być pewnym jego wierności nawet na całe życie.

 

Wady

Człowiek urodzony 3 sierpnia czasem może mieć słabą wolę i dlatego może mu być trudno przekonać się do działania w jakiejś sprawie czy też może mieć trudności z pokonaniem swych innych słabości, na przykład nałogów.

Czasem nie jest też stały, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę uczuciową, na to jednak nie ma wpływu, ponieważ uczucia nie podlegają jego woli. Ma skłonność do flirtowania i zwodzenia zakochanych w nim osób, co nie jest szczególnie uczciwe, on jednak nie widzi w tym niczego złego i nie zdaje sobie sprawy tego, że ktoś może z tego powodu naprawdę mocno cierpieć.

Jest nieodporny na porażki i każdy zawód przeżywa długo i boleśnie, zwłaszcza jeśli dotyczy zawiedzenia jego zaufania przez kogoś, wobec kogo sam dotąd wykazywał się nieskalaną lojalnością. Trzeba z przykrością przyznać, że takie sytuacje spotykają go stosunkowo często, gdyż człowiek ów nie zawsze szczęśliwie lokuje swe zaufanie i czasem jest zbyt łatwowierny wobec osób, które udają jego przyjaciół.

Tak bardzo chce być powszechnie lubiany, że nie odróżnia szczerej sympatii od udawanej, wobec czego łatwo można go poprzez to szukać.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 sierpnia

Mimo iż człowiek, który przyszedł na świat w dniu 3 sierpnia, już od młodego wieku przejawia szereg zdolności i wielką pojętność, która bardzo dobrze rokuje na przyszłość, zwykle nie osiąga takiego sukcesu, jak mógłby i powinien.

Jest to skutek splotu niekorzystnych dlań okoliczności, ale też wiele w tym jego własnych błędów, głównie zbytniej łatwowierności, która powoduje, że ufa zupełnie nieodpowiednim ludziom i składa w ich ręce cały swój los, choćby tylko zawodowy.

Ludzie ci często chcą wybić się jego kosztem i nierzadko zdarza się tak, że, pełen najszczerszych chęci, pracuje na rzecz kogoś, nawet o tym nie wiedząc, więc nie dostaje nic w zamian za swą ciężką pracę i wielkie oddanie.

Każdy taki zawód przechodzi bardzo ciężko, ale nie umie się zmienić, więc właściwie małe ma szanse na to, że kiedyś uda mu się odnieść większy sukces. Sam, bez niczyjej pomocy, na pewno tego nie dokona, a ponieważ nie umie sobie dobierać odpowiednich pomocników, jest niejako skazany na próżne wysiłki lub przynajmniej takie, które przyniosą mu zapłatę niewspółmierną do jego zaangażowania.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 sierpień

 • roślina : złocień
 • charakter : emocjonalny, wrażliwy, wszechstronny, impulsywny
 • zawody żeńskie : ekspedientka, muzyk, położna
 • kamień : kocie oko
 • zawody męskie : koszykarz, cieśla, cukiernik
 • zwierzę : krokodyl
 • kolory : niebieski, biały, koralowy; écru

Imieniny 3 sierpnia

 • Lidia
 • Nikodem
 • Szczepan
 • Piotr
 • Dalmacy
 • Augustyn
 • Miłosław

3 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

1.7/5 - (3)

1 komentarz

 1. Sławek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Sposób noszenia torby lub plecaka wiele mówi o Twej naturze i osobowości. Wybierz jedną z postaci i przekonaj się o tym na własnej skórze
Nasza osobowość i żywiołowość przejawia się w różnych rzeczach.  Dla uważnego obserwatora nie ma aspektu życia, czy ludzkiego zachowania, z którego nie wyciągnąłby wniosków. Wszystko może być lustrem odzwierciedlającym naszą naturę, wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć. W p


Jakiej relacji potrzeba Ci teraz najbardziej? Wybierz tancerzy i przekonaj się sam
Człowiek nie jest samotną wyspą.  Potrzeba nam innych ludzi, bo tylko w ich towarzystwie, wplątani w sieć społecznych powiązań, możemy się bezpiecznie rozwijać i piąć do góry. Nawet samotnikom potrzebni są inni ludzie. W końcu muszą oni mieć się od kogo odciąć, prawda? Świadom

Czego dotyczy ta jedna ważna życiowa lekcja, którą musimy sobie przyswoić? Oto co na to gwiazdy
Nasza odmienność sprawia, że inaczej patrzymy na świat. Mamy różne poglądy i życiowe cele, ale to, czym różnimy się najbardziej to osobowość, charakter i temperament. Cała ta „trójca” w dużej mierze zależna jest od gwiazd. Święte prawo astrologii mówi, że każdy z na