11 stycznia

11-stycznia

Horoskop dla urodzonych 11 stycznia

11 stycznia – horoskop ogólny

Inteligencja, przedsiębiorczość, nieprzeciętne poczucie humoru, ale też skłonność do zamykania się w sobie i powaga – to cechy charakteru człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 stycznia. Widać zatem, że nie jest to przeciętna osobowość, gdyż ma dość skomplikowaną naturę i często na zewnątrz zachowuje się zupełnie inaczej, niż to odczuwa.

Zazwyczaj stara się w swoim otoczeniu uchodzić za człowieka opanowanego i rozsądnego, wręcz dostojnego, jednak zdecydowanie przesadza w kreowaniu tego wizerunku, gdyż wydaje się przez to człowiekiem nadmiernie oschłym i oziębłym, a to nie zachęca do nawiązywania z nim bliższych kontaktów.

Jest to dla niego spory problem, bowiem bardzo chce być lubiany i marzy, by mieć wokół siebie wielu znajomych, ale jednocześnie stara się, by być lepszy od innych i podejmuje wiele działań, by im to udowodnić, a to oczywiście nie zapewnia mu ludzkiej sympatii. On jednak sprawia wrażenie, jakby nie zdawał sobie sprawy z tego, gdzie popełnia błąd i że ponosi wyłączną winę za swoją stosunkowo złą sytuację towarzyską, a nawet często ubolewa, że nie jest lubiany, co częściej jednak bierze za dowód zazdrości, jaką darzą go gorsi – w jego mniemaniu – ludzie, niż za wynik własnego zachowania.

Trzeba jednak przyznać, iż człowiek ów rzeczywiście nie jest przeciętną osobą, gdyż ma wielkie możliwości i jeszcze większe zdolności wykorzystywania nadarzających się okazji. Praktycznie nie zdarza się w jego życiu, by zmarnował jakąś ważną dla siebie szansę, nic więc dziwnego, że może zajść bardzo daleko i przeważnie właśnie tak się dzieje.

Umie ponadto dostosowywać swoje zachowanie i postawę życiową do zmieniających się warunków otoczenia, zatem żadna sytuacja nie jest w stanie go zaskoczyć i umie sobie poradzić dosłownie w każdych okolicznościach. To daje mu dużą przewagę nad resztą otoczenia, dlatego człowiek urodzony 11 stycznia często dominuje nad innymi i sprawuje nad nimi niemal całkowitą kontrolę, często w taki sposób, że nawet nie są tego świadomi.

Doskonale wychodzi mu nadzorowanie wykonywanej przez nich pracy i potrafi wyegzekwować sobie ich posłuszeństwo, więc w takim współdziałaniu może osiągać naprawdę imponujące rezultaty, co zawdzięcza głównie swej inteligencji, ale także umiejętności manipulacji.

 

pozytywyZalety

Człowiek, który urodził się w dniu 11 stycznia, jest bardzo zręczny we wszelkim działaniu i odporny na wszystkie przeciwności losu, jakie spotykają go na przełomie jego życia.

Umie odnaleźć się w każdej sytuacji i w każdym towarzystwie, w tym drugim głównie dlatego, że potrafi wywierać na ludzi odpowiedni wpływ i podświadomie nakłaniać ich do tego, by działali na jego korzyść, mimo iż nie można o nim powiedzieć, by cieszył się specjalną sympatią i wzbudzał tylko pozytywne uczucia.

Ma wiele zdrowego rozsądku i zdecydowania, dzięki czemu zawsze wie, co ma robić i doskonale zna swoje potrzeby, a także potrafi w pełni realnie oceniać swoje możliwości, dlatego nigdy nie porywa się z przysłowiową motyką na słońce, zatem taki rodzaj błędów zostaje mu oszczędzony.

Posiada również wielką elokwencję i cecha ta oddaje mu znacznie większe zasługi niż mogłoby się wydawać i niż ma to miejsce u większości ludzi, gdyż dzięki niej nieraz wychodzi obronną ręką z największych opresji. Na ogół jednak nie zdarza się, by sam sprowadzał na swą głowę kłopoty, gdyż jest na to zbyt zaradny i przewidujący.

 

Wady

Największą wadą człowieka urodzonego 11 stycznia jest jego umiłowanie dla tytułów, co przekłada się na to, że wobec ludzi stojących wyżej od niego rangą zachowuje się niemal służalczo, wcale nie zważając na to, czy ich godność idzie w parze z ich moralnością, zaś w stosunku do ludzi, którzy nie są nikim ważnym w jego oczach, zachowuje się wzgardliwie i nie zważa na ich uczucia.

Jest też człowiekiem próżnym i mocno zapatrzonym w siebie, wydaje mu się, że zasługuje na największe zaszczyty i tylko kwestią czasu oraz przyjaźnienia się z odpowiednimi osobami jest to, kiedy dotrze na szczyt. Mimo iż w swym otoczeniu uchodzi za człowieka bardzo inteligentnego, wykształconego i oczytanego, tak naprawdę jego wiedza i błyskotliwość są bardzo powierzchowne, zdobywane jedynie po to, by imponować otoczeniu i uchodzić za wybitną osobowość.

Człowiek ów bardzo często tylko dotyka pewnych dziedzin wiedzy, by na zewnątrz wyglądało na to, że ma szerokie zainteresowania i wie niemal wszystko, podczas gdy tak naprawdę nie ma pojęcia na temat danego zjawiska, a jego inteligencja to tylko maska, za którą ukrywa się zupełnie przeciętny – przynajmniej z tego punktu widzenia – człowiek.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 stycznia

Pomimo że człowiek urodzony 11 stycznia jest dość pracowity, to nie lubi się przemęczać i zazwyczaj jego życiowym celem jest zdobycie wygodnej posady, która wiązałaby się z powszechnym szacunkiem społeczeństwa, dobrymi zarobkami, ale też nie wymagałaby od niego zbyt wielkiego wysiłku fizycznego ani umysłowego.

Zazwyczaj zostaje urzędnikiem i dość dobrze nadaje się do takiej pracy, zwłaszcza jeśli zajmuje kierownicze stanowisko i ma pod sobą jakąś grupę ludzi, którą rozporządza. Doskonale czuje się w takiej sytuacji, gdyż bardzo podbudowuje to jego ego i często dowartościowuje się kosztem innych, pokazując im, że są od niego głupsi, mniej zdolni czy mniej pracowici, choć tylko czasami jest to prawda.

Dzięki temu, że umie się przypochlebiać ludziom wysoko postawionym i wie, z kim się przyjaźnić, by mieć z tego wymierne korzyści, może w życiu daleko zajść i przeważnie jest zadowolony ze swoich osiągnięć, mimo iż otoczenie zarzuca mu, że doszedł do tego nie uczciwą, wytężoną pracą, ale interesownymi przyjaźniami i cudzą protekcją.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 styczeń

 • zwierzę : gawron
 • zawody żeńskie : akuszerka, bibliotekarka, inspektor pracy
 • kamień : czerwony koral
 • roślina : lawenda
 • kolory : różowy, złoty, słomkowy; mleczny
 • zawody męskie : menedżer, monter, detektyw
 • charakter : inteligentny, przedsiębiorczy, poważny, wyniosły, dostojny, skłonny do przesady

Imieniny 11 stycznia

 • Hortensja
 • Teodozy
 • Salwiusz
 • Melchiades
 • Matylda
 • Hilary
 • Hortensjusz
 • Anastazy
 • Feliks
 • Honorata
 • Teodozjusz
 • Krzesimir
 • Tezeusz
 • Tomasz
 • Odon

11 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop Koziorożec

5/5 - (2)

11 komentarzy

 1. marcinek
 2. Katarzyna
 3. 11.01
 4. Q
 5. Roman
 6. Joanna
 7. Aneta
 8. Justyna
 9. marcc
 10. Dawid

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


6 znaków, że właśnie odnalazłeś drugą połówkę swej duszy
Bliźniacze dusze lub płomienie to termin używany do opisania dwóch osób o tym samym sposobie postrzegania świata, energii i mocy, które wzajemnie się przyciągają do momentu ostatecznego spotkania.  Tak naprawdę bliźniacze dusze stanowią dwie połówki tego samego ducha, które są prze


Na obrazku ukryło się aż 8 kształtów. Ostatni, który wypatrzysz, wskaże najbardziej zaniedbaną przez Ciebie sferę życia
Nie wszystkie testy psychologiczne działają na zasadzie: zobacz i wybierz spontanicznie.  Niektóre z nich są bardziej skomplikowane i wymagają znacznie więcej skupienia. Właśnie taki jest test, który chcemy Wam przedstawić. Wskazuje on sfery życia, które najbardziej zaniedbaliśmy, trud

Spójrz na malowidło i wskaż obiekt, który pierwszy rzucił Ci się w oczy. Twoja decyzja zdradzi sposób, w jaki się zakochujesz
Wszyscy postrzegamy świat w inny, wyjątkowy sposób. Niektóre nasze cechy i tendencje można jednak określić na podstawie naszej osobowości. Charakter człowieka wpływa i determinuje wybory, które czyni. Większość z nas jest wzrokowcami. To poprzez zmysł wzroku dociera więc do nas najwi