15 stycznia

15-stycznia

Horoskop dla urodzonych 15 stycznia

15 stycznia – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 15 stycznia jest bardzo kreatywny i ma stale głowę pełną pomysłów, więc praktycznie nie zdarza się, by nie umiał znaleźć wyjścia z jakiejś sytuacji czy na przykład borykał się z poważnymi problemami finansowymi.

We wszelkim działaniu wykazuje się wielką wytrwałością, dzięki której praktycznie nigdy się nie poddaje, lecz przeciwnie, im bardziej jego droga na szczyt jest trudna i kręta, tym bardziej konsekwentnie nią zmierza.

Zawsze doskonale nad sobą panuje i nie pozwala sobie ani na uleganie nadmiernej ekscytacji, ani też na zdenerwowanie czy stres. Trzyma w ryzach swoje emocje i choćby były one najbardziej gwałtowne, pewne jest, że nie pozwoli im wydostać się na zewnątrz. Przez to swoje opanowanie często jego otoczenie odbiera go jako człowieka o wielkim dystansie do wszystkiego, co się wokół niego dzieje i często ma opinię osoby bardzo nieprzystępnej, więc nie każdy ma odwagę się do niego zbliżyć, nawet jeżeli z jakiegoś powodu pała taką chęcią.

Przejawia także wielką ostrożność jeśli chodzi o nawiązywanie kontaktów z ludźmi i na pewno nie można go nazwać ekstrawertykiem, gdyż jest dość zamknięty w sobie i niezbyt swobodnie czuje się w większym gronie. Dlatego chętniej wybiera kameralne towarzystwo albo nawet samotność. Jego problem w komunikacji z innymi osobami polega także na tym, iż człowiek ów jest dość prosty w obejściu i wszelkie niejasne dlań, skomplikowane sytuacje budzą w nim wielki sprzeciw, bo po prostu wie, że nie jest w takich kwestiach najmocniejszy.

Istnieje ryzyko, że jeśli ktoś będzie się do niego zwracał w sposób zawoalowany, po prostu nie zostanie przezeń odpowiednio zrozumiany, a stad już tylko krok do kłopotów, których człowiek ów za wszelką cenę stara się unikać. Sam jest bardzo nieskomplikowany i ma bezpretensjonalny sposób bycia, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem jego pobudek czy intencji.

Zależy mu na sympatii i szacunku otoczenia, a także bardzo cieszy się, kiedy widzi, że inni ludzie darzą go swoim zaufaniem. Można mieć pewność, że zrobi wszystko, by go nie zawieść, choć jednocześnie sam jest bardzo nieufny i dużo czasu musi minąć, zanim zdecyduje się przed kimś całkowicie otworzyć.

 

pozytywyZalety

Największą zaletą człowieka urodzonego 15 stycznia jest jego stosunek do innych osób. Bardzo zależy mu na tym, by być osobą lubianą i szanowaną, ale to, jak zachowuje się wobec innych, wcale nie jest celowo obliczonym działaniem, gdyż on po prostu taki jest – drugi człowiek jest dla niego bardzo ważny.

Dlatego też zawsze zachowuje się wobec wszystkich uprzejmie, życzliwie i nigdy nikomu świadomie nie wyrządza krzywdy ani nawet nie rani nieopatrznie wypowiedzianym słowem, gdyż waży je bardzo starannie i dba, by nikt nie czuł się w jego towarzystwie źle.

Często organizuje rozmaite spotkania towarzyskie, gdyż lubi spędzać czas ze swymi znajomymi i doskonale się z nimi bawi. Jest często duszą towarzystwa, dlatego rzadko spędza czas sam w domu, bo każdy chce go widzieć na organizowanej przez siebie imprezie.

Człowiek ów ma także wielki szacunek do aktualnie panującej władzy i nigdy się przeciwko niej nie buntuje, bo wychodzi z założenia, że skoro została ona wybrana przez ogół, to trzeba szanować jego zdanie, tak samo jak każdego indywidualnego człowieka. Ma także swoje autorytety, które podziwia i którym stara się dorównać, dzięki czemu stale stara się nad sobą pracować i przeważnie osiąga w tym bardzo zadowalające rezultaty.

 

Wady

Człowiek urodzony 15 stycznia jest bardzo towarzyski i pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi, z jakimi się spotyka, jednak trzeba przyznać, że na jego największą estymę mogą liczyć ci, którzy imponują mu posiadanym majątkiem lub wysoką pozycją – społeczną czy zawodową, a najlepiej obiema jednocześnie.

Chętnie obraca się w kręgu osób, które mogą mu się do czegoś przydać i  niejednokrotnie zawiera z kimś przyjaźń tyko po to, by mieć z tego bardzo wymierne korzyści. Nie oznacza to wprawdzie, by udawał sympatię do kogoś, ale jednak trzeba przyznać, że osobom, które nie imponują mu swoją pozycją, nie poświęca tak dużo czasu i uwagi jak tym, którzy stoją wyżej od niego w społecznej hierarchii i ze względu na to mogą mu się do czegoś przydać.

Ponadto jest wielkim materialistą. Na pieniądzach zależy mu nie po to nawet, by zaspokajać swoje nieraz bardzo wygórowane potrzeby, ale by obnosić się ze swoim bogactwem. Często nawet specjalnie żyje ponad stan tylko po to, by zaimponować innym swoim modnym wyglądem, kosztownymi gadżetami czy wspaniałym otoczeniem, w jakim żyje, a przez takie zachowanie nierzadko wpędza się w kłopoty finansowe, gdyż zazwyczaj wcale nie stać go na takie luksusy, jakimi pragnie się otaczać.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 stycznia

Przez to, że życie człowieka urodzonego w dniu 15 stycznia jest bardzo uporządkowane i podporządkowane bardzo konkretnym celom, ma on szansę na zdobycie wymarzonego szczytu.

Zazwyczaj ma spore ambicje, ale nie związane wcale z rozwijaniem swoich zdolności i osobowości, ale najbardziej zależy mu na wysokiej pozycji społecznej, która pociągnie za sobą powszechny szacunek, a także na wysokim statusie materialnym, ponieważ kocha wszystko, co drogie, piękne i luksusowe.

Najczęściej udaje mu się osiągnąć wszystkie te cele, nie tyle nawet ciężką pracą co zdolnością wyczuwania, z którymi ludźmi powinien się trzymać, by mieć z tego jak największe korzyści. Właśnie ta jego cecha oddaje mu największe zasługi, więc często inne wysiłki okazują się w jego przypadku zupełnie zbędne.

Jeśli chodzi o jego wrodzone predyspozycje, to ma duże zdolności pedagogiczne, dzięki czemu może być doskonałym nauczycielem. Jeśli zdecyduje się na właśnie taką drogę życiową, na pewno nie tylko będzie dobrze uczył swoich uczniów, ale też będzie cieszył się ich szacunkiem, ponieważ on także ma szacunek dla tych, którym przekazuje swoją wiedzę.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 styczeń

 • zawody męskie : notariusz, nurek, masażysta
 • roślina : lipa
 • kamień : ametyst
 • kolory : oliwkowy, kremowy, feldgrau; biskupi
 • zwierzę : tarantula
 • zawody żeńskie : chemik, przedszkolanka, ekonomistka
 • charakter : spokojny, opanowany, uporządkowany, nieprzystępny, nieufny, sympatyczny, elegancki

Imieniny 15 stycznia

 • Dąbrówka
 • Paweł
 • Maur
 • Piotr
 • Izydor
 • Ida
 • Makary
 • Aleksander

15 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop Koziorożec

2.2/5 - (6)

4 komentarze

 1. Kotek
 2. Ela
 3. Steinbok
 4. wikiwiki8

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż


Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, od tych znaków zodiaku lepiej trzymaj się z dala
Ryby są bardzo ekscentryczne.  Większość informacji na swój temat ukrywają. Trudno jest je zrozumieć, a jeszcze trudniej do nich dotrzeć. Trzeba cierpliwości, by je dobrze poznać, a nie wszystkie znaki zodiaku mają jej na tyle. Nie każdym będzie pasować niezdecydowanie R

Życiowa mantra każdego ze znaków zodiaku. Te kilka słów określa Cię najlepiej
Każdy znak zodiaku ma swoje wady, ale wszyscy mamy także zdolność uczenia się i wzrastania. Nie zawsze sprawy układają się po naszej myśli. Życie lubi zaskakiwać, ale nie wszystkie niespodzianki, które nam robi są miłe i pożądane. Kolejne trudy i porażki, które ponosimy na naszej d