21 stycznia

21-stycznia

Horoskop dla urodzonych 21 stycznia

21 stycznia – horoskop ogólny

Największą ambicją człowieka urodzonego w dniu 21 stycznia jest chęć wywierania jak największego wpływu na ludzi ze swojego otoczenia. Chce, by wszyscy się z nim liczyli jako z człowiekiem zupełnie nieprzeciętnym, który zawsze najlepiej wie, co jest dla kogo dobre. W ogóle ma on wysokie aspiracje i nieraz nadmierne mniemanie o swoich możliwościach.

Wydaje mu się, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i wszystko, cokolwiek sobie postanowi, jak najbardziej jest w stanie osiągnąć. Często jednak mimo to ponosi porażki, gdyż złośliwy los szczególnie go sobie upodobał, by przeszkadzać mu w realizacji celów.

On jednak nigdy się tym nie zraża, a ponieważ posiada wiele zdolności i umie dla siebie z życia wyciągnąć to, co najlepsze, zazwyczaj osiąga wysoką pozycję społeczną. Często nawet udaje mu się zostać przywódcą jakiej grupy ludzi, co często jest jego ważnym celem.

Człowiek urodzony 21 stycznia jest bardzo skuteczny we wszelkim działaniu, ponieważ kiedy wie, że ma coś konkretnego do zrobienia, po prostu to robi, nie oglądając się za siebie i nie tracąc czasu na zbędne zajęcia czy dywagacje. Nie zbacza z raz obranej drogi, bo stale ma przed oczami swój jasno wytyczony cel i bardzo dba, by nie tracić go z oczu ani na chwilę, by nie zapomnieć, po co coś robi.

Umie skoncentrować się na swoim zadaniu jak mało kto. Wszystko to jednak nie powoduje, że człowiek ów zawsze osiąga sukces, bo często przecenia swoje możliwości i porywa się na coś, w czym już od początku jest skazany na porażkę. Umie wyciągać z tego taki wniosek na przyszłość, że bardzo zazdrośnie broni swoich praw i swojego interesu. Okazuje w tym nawet pewną zawziętość i biada temu, kto będzie chciał mu w jakiś sposób zaszkodzić, bowiem człowiek urodzony 21 stycznia nie tylko na to nie pozwoli, ale nawet jest w stanie wziąć odwet na kimś, kto poważył się czynić zakusy na jego dobra.

Poza tym jednak trudno jest wzbudzić jego gniew, gdyż na co dzień jest zrównoważony, czy też tak mocno skupiony na swoich sprawach i zaspokajaniu swych wybujałych ambicji, że poza tym mało co go interesuje.

 

pozytywyZalety

Chyba największą zaletę człowieka urodzonego w dniu 21 stycznia stanowi jego nieprzeciętny umysł. Jest on bardzo bystry i pozwala mu szybko się uczyć, a dzięki temu dostosowywać się do wymogów różnych sytuacji.

W ogóle ma on wiele zdolności i talentów, które potrafi odpowiednio wykorzystywać i to im w głównej mierze zazwyczaj zawdzięcza swoje życiowe sukcesy, a nie szczęśliwemu losowi czy na przykład protekcji wpływowych przyjaciół.

Poza tym cechuje się dużą odpornością psychiczną i porażki, których zazwyczaj ma w życiu sporo, nie załamują go ani nie zniechęcają do dalszego działania, lecz przeciwnie – dają mu motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy, gdyż jest bardzo ambitny i można mieć pewność, że nie spocznie na laurach.

Trzeba jednak zaznaczyć, że w swoich dążeniach przeważnie nie okazuje się bezwzględny i nie dąży do celu po przysłowiowych trupach, ponieważ wie, że wyrzuty sumienia nie pozwoliłyby mu cieszyć się z największego nawet, osiągniętego w taki sposób sukcesu. Dlatego też jego przyjaciele mogą być pewni jego wierności i lojalności.

 

Wady

Człowiek narodzony 21 stycznia ma wielkie skłonności do wpadania w pesymizm i często dopatruje się ciemnych stron tam, gdzie ich zupełnie nie ma. Mimo iż cechuje go duża wiara we własne możliwości, to ma w sobie przekonanie, że zły los stale chce mu przeszkodzić w osiągnięciu jego zamierzeń, co głównie jest wynikiem tego, że rzeczywiście ma w życiu sporego pecha i często ponosi porażki.

Na szczęście nie hamuje to jego działania, ale w znaczący sposób wpływa na jego samopoczucie, a w takim stanie na pewno nie jest najprzyjemniejszy dla swojego otoczenia. Często może także mieć okresy, podczas których nachodzą go wątpliwości, czy aby na pewno jest taki wspaniały i zdolny, jak mu się na co dzień wydaje.

Co jakiś czas powątpiewa w swoje możliwości i trzeba go wówczas upewniać, że rzeczywiście jest w stanie dokonać bardzo wiele. Nierzadko również okazuje się wielkim egoistą i absorbuje sobą swe otoczenie, zaś gdy ktoś od niego oczekuje pomocy czy choćby pociechy, nie ma problemu z odmówieniem, wykręcając się brakiem czasu, choć pewnie gdyby chciał, to na pewno by go znalazł.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 21 stycznia

W nielicznych tylko przypadkach zdarza się, że człowiek urodzony 21 stycznia nie osiąga wysokiej pozycji społecznej. Jego zdolności i ambicje są tak duże, że jest to wprost nieprawdopodobne.

Ponadto zazwyczaj zależy mu na tym, by dowodzić ludźmi, przynajmniej niewielką, podległą mu grupą, na przykład na gruncie zawodowym, a ponieważ ma do tego wrodzone predyspozycje, zazwyczaj także ten cel udaje mu się osiągnąć.

Jednakże to, jak potoczy się jego życie, w głównej mierze zależy od tego, w jakim środowisku wzrasta i jakie odbierze wykształcenie, bowiem jako człowiek nierozwinięty może mieć duży problem z określeniem swoich planów oraz realną oceną swoich możliwości, chociaż to ostatnie nigdy nie jest jego najmocniejszą stroną i zawsze ma z tym spory problem.

Jego inny duży problem polega na tym, że bardzo zależy mu na uznaniu tłumu i istnieje niebezpieczeństwo, że szukając go, straci z oczu swoje cele i będzie mu zależało wyłącznie na tym, jaką cieszy się opinią w swoim otoczeniu, a jego życie stanie się wówczas puste i pozbawione większego sensu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 21 styczeń

 • roślina : chaber
 • zwierzę : aligator
 • charakter : wpływowy, ambitny, obrażalski, zawzięty, podatny na wpływy
 • kolory : pomarańczowy, brązowy, limonkowy; groszkowy
 • kamień : tygrysie oko
 • zawody męskie : malarz, aktor, tancerz
 • zawody żeńskie : matematyk, pielęgniarka, bibliotekarka

Imieniny 21 stycznia

 • Józefa
 • Krystiana
 • Jarosława
 • Agnieszka
 • Jarosław

21 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

3.5/5 - (2)

10 komentarzy

 1. Agnieszka
 2. Darek
  • Bogumila Agnieszka
  • Ewelina
 3. Agnieszka
 4. Bozena

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


6 najbardziej ekscentrycznych znaków zodiaku. Twój jest wśród nich? Koniecznie sprawdź, co Cię wyróżnia
Wszyscy jesteśmy różni, a każdy z nas jest wyjątkowy.  Niektóre nasze dziwności musimy wyeliminować ze swego życia. Inne jednak pozostają smaczkami, które wyróżniają nas z tłumu i dzięki którym jesteś nietuzinkowi i rozpoznawalni. Dzisiejszy świat lubi ekscentryków, osoby wielow


Ten tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz „kocham”
Słowa nie wyrażą ani połowy tego, co czujemy, czy myślimy.  Mamy w sobie znacznie więcej uczuć, przeczuć i emocji, niż jesteśmy w stanie wypowiedzieć. Kłębiące się w nas odczucia stanowią niezwykłą mieszankę, którą nawet nam samym trudno jest zdefiniować. Miłość też wy

Symbol spostrzeżony na obrazku jako pierwszy zdradza Twój sposób myślenia i prawdziwą naturę. Wskaż go bez zastanowienia
Ludzie różnią się od siebie na milion sposobów.  Jesteśmy charakterystyczni, choć niejednokrotnie musimy spojrzeć na siebie oczami innych, by dostrzec swoją unikalność i nietuzinkowość. To nic złego, w końcu życie polega po trosze na odkrywaniu świata i ludzi, a skoro przynajmniej