Horoskop na dziś

22 stycznia

22-stycznia

Horoskop dla urodzonych 22 stycznia

22 stycznia – horoskop ogólny

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 22 stycznia jest na ogół poważny, zamyślony i stale zajęty swoimi rozważaniami. Ma typowo naukowe zainteresowania, ciągle coś analizuje i dokonuje jakichś porównań czy też stara się odkrywać coś nowego.

Jego otoczenie zazwyczaj nie jest w stanie dobrze i do końca go zrozumieć, ponieważ jest dość skryty i ludzie nie znają jego prawdziwego oblicza, a jedynie tę jego twarz, którą uważa za stosowne im pokazać.

Osoby z jego środowiska nie mają również świadomości tego, jak wielkimi zdolnościami i nieprzeciętnymi talentami dysponuje ów człowiek, zatem zazwyczaj są bardzo zaskoczeni, widząc, jaki sukces udało mu się osiągnąć.

Zresztą on sam często nie wie, jak wielki skrywa w sobie potencjał, a wynika to z tego, że jego różne możliwości i zdolności ujawniają się u niego na różnych etapach jego życia, zatem nigdy tak do końca nie można przewidzieć, co uda mu się osiągnąć i jak potoczy się jego życie. Jednakże często nie korzysta on w pełni ze swoich możliwości, a jedynie w niewielkiej części, zaś reszta jego talentu marnuje się bezpowrotnie.

Charakter człowieka urodzonego 22 stycznia w dużej mierze zależy od tego, jak się on rozwinął pod względem intelektualnym i moralnym. Jeśli znajduje się na niskim poziomie rozwoju wewnętrznego, jest wielkim egoistą, który za nic ma sobie innych ludzi i liczy się dla niego jedynie zaspokajanie własnych kaprysów, co jednak nigdy nie satysfakcjonuje go do końca, bo sam siebie nie jest w stanie zrozumieć i wprost niepodobna zaspokoić jego niezliczone zachcianki.

Nie umie kierować swoim życiem i musi biernie czekać na to, co przyniesie mu los, choć naturalnie ma względem niego wielkie wymagania, zupełnie niewspółmierne do swojego zaangażowania. Jeśli natomiast człowiek ów jest wysoko rozwinięty, skupia się mocno na duchowej stronie swojej osobowości i ma wysokie ideały, którym stara się dotrzymać kroku.

Ma wielkie szanse na wysoki rozwój swojej osobowości i pohamowanie wszystkich swoich słabości, dzięki czemu jest w stanie stać się naprawdę wybitnym człowiekiem, nie tylko pod względem społecznym, ale także swojego charakteru.

 

pozytywyZalety

Jeśli człowiekowi urodzonemu w dniu 22 stycznia uda się osiągnąć odpowiednio wysoki poziom rozwoju wewnętrznego, staje się bardzo zdecydowany, ale też cierpliwy, dzięki czemu ma szansę poradzić sobie w każdych okolicznościach i nie ma dla niego rzeczy, która odwiodłaby go od jego postanowienia.

Cechują go zdolności filozoficzne, więc umie stawiać mądre pytania i wie, jak na nie odpowiedzieć. Dzięki temu raczej nie zdarza się, by miał jakieś poważniejsze problemy ze sobą lub swoim życiem, bo wie, że nic nie jest dziełem przypadku i umie sam wpływać na swój los. Jest wielkim ekstrawertykiem, stale otoczonym ludźmi i mającym wielką grupę przyjaciół.

Posiada szerokie zainteresowania i w każdej dziedzinie jest coś dla niego fascynującego. Chętnie pomaga innym, rzucając się w wir życia społecznego, towarzyskiego i nierzadko także działając charytatywnie, na co nigdy nie szczędzi swojego czasu, mimo iż przez swoją pracowitość nigdy nie ma go zbyt wiele.

Jest bardzo stały w swoich przekonaniach i ma twardy charakter. Wytrwale opiera się wpływom z zewnątrz, dlatego można być pewnym jego wierności i lojalności w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności.

 

Wady

Największa wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 22 stycznia stanowi jego egocentryzm, a przynajmniej takie jest zdanie większości jego otoczenia.

Wydaje się, że człowiek ów nie interesuje się głębiej niczym, co normalne, naturalne i – w jego ujęciu – prozaiczne, pociąga go za to wszystko, co dziwaczne, nietypowe i oryginalne. To powoduje, że jest człowiekiem zupełnie niebanalnym, a to nie dla każdego jest do przyjęcia i właściwie trudno się temu dziwić, ponieważ duża część jego otoczenia, nawet najbliższych mu osób, po prostu go nie rozumie i często tacy ludzie nie mają z nim o czym rozmawiać.

Ponadto on sam ma doskonałą świadomość swojej oryginalności i bardzo się tym szczyci, pyszniąc się tym nawet nadmiernie. Wydaje mu się, że jest absolutnie wyjątkowym człowiekiem i trzeba z przykrością przyznać, że nieraz daje odczuć innym, bardziej zwyczajnym od niego ludziom, swoją wyższość, choć tak naprawdę nie jest to dla niego żaden powód do chluby.

Co więcej, wymaga, by otoczenie akceptowało jego dziwaczne nieraz zachowania, podczas gdy sam ma problem z akceptowaniem normalnych przejawów ludzkich zachowań, uważając je za nudne i pozbawione polotu – chciałby narzucać innym swoje zdanie, a tak naprawdę marzy mu się, by być w swym otoczeniu wzorem do naśladowania i narzucać ludziom swoje niebanalne pomysły.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 22 stycznia

Skłonność do filozoficznych rozważań oraz zainteresowanie wszystkim, co nietypowe, powodują, że człowiek urodzony 22 stycznia zazwyczaj zdąża nieszablonową ścieżką i jego życie rzadko przebiega ustalonym rytmem. Bardzo go to cieszy i podejmuje w tym celu różne działania, dlatego można mieć pewność, że nie pozwoli nikomu sobą kierować i zrobi wszystko, by jego działanie odbiło się szerokim echem.

Raczej nie zostanie przywódcą ani kimś, kto wywiera na ludzi duży wpływ, ponieważ przez swój egocentryzm może mieć duży problem ze wzbudzaniem powszechnego zaufania. Ludzie jednak darzą go sporą estymą i najczęściej doceniają jego oryginalność, pozwalając mu działać bez przeszkód w dowolnych dziedzinach, a często także okazując mu swoją szczerą życzliwość i udzielając na rozmaite sposoby pomocy.

Dzięki temu ma on szansę na zaspokojenie swoich ambicji i realizację swoich celów, przynajmniej tych najważniejszych, na których zazwyczaj najmocniej się skupia, bowiem często nie wystarcza mu samozaparcia na te pomniejsze.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 styczeń

 • roślina : dąb
 • kolory : brązowy, pomarańczowy, porcelanowy; czerwony
 • zawody męskie : ortopeda, kontroler, scenarzysta
 • zwierzę : kret
 • kamień : opal
 • zawody żeńskie : archeolog, recepcjonistka, biolog
 • charakter : niezależny, myśliciel, egoista, spokojny, pasywny

Imieniny 22 stycznia

 • Gaudenty
 • Wincenty
 • Dorian
 • Anastazy

22 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik


2 komentarze

 1. Anu 20 lipca 2016
  • artur 23 grudnia 2016

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jaki sekret skrywa każdy ze znaków zodiaku? Zdziwisz się, gdy się dowiesz
Każdy z nas ma jakąś tajemnicę.  Nie zawsze musi to być coś wielkiego. Czasem to małe grzeszki, które jednak wolimy zatrzymać sobie dla siebie. Nie chcemy, żeby inni oceniali nas przez ich pryzmat. Życiowe doświadczenie podpowiada nam, że lepiej trzymać język za zębami i nie rozpowiDlaczego wciąż jesteś singlem? Gwiazdy mają na ten temat kilka teorii…
Każdy z nas ma za sobą bagaż doświadczeń, które w pewnym stopniu kształtują jego życie. Przebyte związki i miłosne zawody pozostawiają po sobie ślad, który ciężko jest wymazać. Odbija się to zwykle na naszym charakterze, zasadach i upodobaniach. Niektórzy, Ci bardziej dotknięci,

Jeśli jesteś przedstawicielem jednego z tych 3 znaków, długotrwałe związki zdecydowanie nie są dla Ciebie
Każdy, kto chce stworzyć zdrowy długotrwały związek i jest dostatecznie zmobilizowany, by o niego dbać, pielęgnować i się dla niego poświęcić, zrobi to pomimo wszelkich ograniczeń.  W tym artykule wcale nie chodzi o to, by Was od tego odwieźć, ale uświadomić, z jakimi problemami b