24 stycznia

24-stycznia

Horoskop dla urodzonych 24 stycznia

24 stycznia – horoskop ogólny

Bezsprzecznie najważniejszą i najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 24 stycznia jest jego lojalność. Wykazuje się nią w absolutnie wszystkich dziedzinach swojego życia – zarówno na gruncie zawodowym, jak i w uczuciach czy w przyjaźni.

Można być pewnym, że nigdy nikogo nie zawiedzie ani świadomie nie skrzywdzi, ponieważ jest to zupełnie sprzeczne z jego naturą. Bez zarzutu wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków i nie wymiguje się nawet od tych najbardziej nielubianych, ponieważ jest bardzo odpowiedzialny i wie, że nikt nie zrobi nic za niego, a nawet by tego nie chciał.

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że życie ludzkie to nie tylko przyjemności, ale też obowiązki i konieczności i zazwyczaj tych ostatnich jest znacznie więcej niż miłych chwil, jednak nie buntuje się przeciw temu, bo wie, że jest to pozbawione sensu. Jeśli wie, że jakieś wyrzeczenie jest konieczne, ponosi je bez żadnego problemu i nie zamierza się z tego powodu komuś żalić czy narzekać.

Z pokorą przyjmuje swój los, choćby najgorszy, chociaż nie oznacza to też, by był zupełnie bezwolny i nie starał się poprawić swojej sytuacji kiedy ma taką szansę – człowiek ów zawsze potrafi określić, czy jakieś działanie ma sens, czy też jest z góry skazane na porażkę i nie warto go nawet rozpoczynać.

Człowiek narodzony 24 stycznia ma wielkie poczucie godności i honor jest dla niego najważniejszą wartością. Można mieć pewność, że nigdy nie postąpi wbrew swoim poglądom, do których jest przywiązany jak mało kto.

Często jednak miewa zmienne nastroje, co należy przypisać jego wielkiej wrażliwości, która powoduje, że jest mocno uzależniony od zewnętrznej sytuacji. Mimo to jednak umie się skoncentrować na tym, co ma w danym momencie do zrobienia i nigdy nie zaniedbuje swoich obowiązków, gdyż byłoby to dla niego poniżej jego godności.

Jeśli chodzi o jego zdolności towarzyskie, to nie można im nic zarzucić, jednak pewna oryginalność, jak człowiek ów przejawia powoduje, że nie z każdym potrafi się porozumieć i ludzie często mają go za dziwaka i nie zawsze darzą go sympatią, mimo iż przeważnie w pełni na nią zasługuje.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 24 stycznia wyróżnia się swoją cierpliwością i wytrwałością. Konsekwentnie dąży do swojego celu, nie licząc na szybkie efekty podejmowanych wysiłków, lecz jest zdolny oczekiwać na nie tak długo, jak będzie trzeba.

Ma wielkie zdolności analityczne, dzięki czemu żaden szczegół nie może umknąć jego uwadze, więc zaoszczędza sobie wielu błędów i popełnia ich tylko bardzo niewielką ilość. Ma wielkie wyczucie estetyki  i uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami, choć wcale nie musi wydawać na to dużych sum, bo nie lubi rozrzutności.

Jest mistrzem tworzenia czegoś kreatywnego z niczego i jego otoczenie bardzo podziwia go za tę cechę, składając ją na karb jego oryginalności, ale też kreatywności.

Duża jego zasługa leży w tym, że nigdy nie poddaje się przeciwnościom losu, zwłaszcza jeśli na czymś mocno mu zależy i w takim przypadku potrafi sprężyć wszystkie swoje siły i zdolności i przeć do celu z całą konsekwencją, na jaką go stać. To sprawia, że zazwyczaj osiąga swoje najważniejsze cele, co motywuje go do dalszych wytężonych działań i nie pozwala mu osiadać na laurach.

 

Wady

Największą wadą człowieka urodzonego 24 stycznia są jego zmienne nastroje. Są one wynikiem jego wielkiej wrażliwości, która powoduje, że podlega on wpływom z zewnątrz.

Wszelkie nieporozumienia z domownikami czy współpracownikami bardzo negatywnie odbijają się na jego samopoczuciu i powodują, że odechciewa mu się wszelkiego działania, co świadczy o słabości jego charakteru i może być przyczyną większości jego niepowodzeń.

Często także sam angażuje się w konflikty, ponieważ jest stosunkowo łatwą zdobyczą – nie umie kłócić się konstruktywnie, a jego bliscy wbrew pozorom mogą mu mieć sporo do zarzucenia, głównie to, że często skupia się na rzeczach, które nie dają mu żadnych korzyści, a nie pilnuje swojego interesu, który wystawiony jest na zakusy wrogów.

W ogóle człowiek ów jest bardzo nieodporny gdy źle mu się wiedzie. Nie umie odważnie stawiać czoła przeciwnościom losu i biernie im się poddaje, uważając, że najlepsze, co może zrobić, to je przeczekać i liczyć na nadejście lepszych czasów. Nie trzeba chyba dodawać, że taka postawa w rzadkich tylko przypadkach wychodzi mu na dobre, on jednak w ogóle nie wyciąga z tego wniosków i nie widzi, że popełnia błąd, postępując w ten sposób.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 24 stycznia

Człowiek urodzony 24 stycznia umie skupić się na swojej pracy i zazwyczaj doprowadza do końca wszystkie swoje zadania i zamierzenia.

Swoją cierpliwością i wytrwałością pokonuje swoich wrogów, nie musi więc angażować się w otwarte działania, które zawsze niosą ze sobą mniejsze lub większe ryzyko. Chętnie przyjaźni się z wpływowymi ludźmi i nie tylko może liczyć na ich pomoc, ale też przede wszystkim dużo się od nich uczy, dzięki czemu na ich przykładzie może budować swoją karierę. Dlatego też zazwyczaj jego życie jest pasmem najpierw mniejszych, a potem stopniowo coraz większych sukcesów.

Na największe może liczyć zwłaszcza w szeroko pojętym handlu, ale też w dyplomacji oraz – jeśli wykaże taki talent – w muzyce. W ogóle jest on poniekąd skazany na sukces, gdyż posiada wiele cech, które naturalnie go do tego predysponują, a ponadto jest zdolny do stałych wysiłków i obowiązkowy, więc nie liczy, że ktoś wykona za niego jego pracę, lecz kiedy ma przed sobą jakieś zadanie, niezwłocznie się do niego zabiera.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 24 styczeń

 • zawody męskie : tapicer, kierowca, pszczelarz
 • kolory : morski, oliwkowy, miedziany; malinowy
 • kamień : nefryt
 • zawody żeńskie : fizjoterapeutka, prezenterka telewizyjna, ekspedientka
 • zwierzę : żółw
 • charakter : lojalny, pewny siebie, wrażliwy, zmienny, oryginalny
 • roślina : grusza

Imieniny 24 stycznia

 • Franciszek
 • Tymoteusz
 • Rafał
 • Milena

24 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

3/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Masz 6 opcji do wyboru, zdecyduj się na jedną z barwnych czaszek i sprawdź, czy jesteś prostą, czy skomplikowaną osobą
Ludzie dzielą się na dwie kategorie: prostych i skomplikowanych.  Prości widzą świat takim, jakim jest. Nie utrudniają sobie życia niepotrzebnie, nie przejmują się zbytnio błahostkami i nie dołują małymi niepowodzeniami. Nie zastanawiają się milion razy nad tym, co powiedzieć, aby n


Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia

Która korona drzewa zachwyciła Cię najbardziej? Wybierz zgodnie z sercem i odkryj, co czyni Cię wyjątkową osobą
Każdy dokonany wybór stanowi wyraz osobowości i charakteru człowieka. O człowieku świadczą nie tylko jego słowa, ale również, a może przede wszystkim zachowania i decyzje. To one najdobitniej pokazują nasze podejście do życia, wskazują motywacje, są odbiciem hierarchii wyznawanych pr