25 stycznia

25-stycznia

Horoskop dla urodzonych 25 stycznia

25 stycznia – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 25 stycznia posiada wiele cech, które gwarantują mu powodzenie  towarzyskie i powszechną sympatię.

Jest przede wszystkim bardzo optymistycznie nastawiony i jeśli nawet coś mu się nie wiedzie, nie traci swej pogody ducha i jest pełen nadziei na przyszłość. Ludzie podziwiają go za ten niegasnący optymizm, którym niektórych potrafi zarażać, nic więc dziwnego, że bardzo lubią przebywać w jego towarzystwie i najchętniej spędzaliby z nim jak najwięcej czasu.

Ponadto ma on interesującą osobowość, jest ciekawy świata i otwarty na ludzi. Z każdym potrafi znaleźć wspólny temat, dzięki czemu bardzo łatwo nawiązuje kontakty towarzyskie i stale ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół.

Wyróżnia się też swoją błyskotliwą inteligencją, dzięki której potrafi tworzyć wspaniałe plany i sprawnie wcielać je w życie, co w znacznej mierze tworzy jego sukcesy. Jest też dość oryginalny – zazwyczaj ma nietypowe zainteresowania, przez co jest intrygujący dla swego otoczenia i słynie w nim jako zupełnie niebanalna osobowość.

Jest znany także ze swojego dobrego usposobienia i wiadomo o nim, że nikogo z rozmysłem nie krzywdzi, ale przeciwnie – każdemu gotów jest pomagać, gdyż jest bardzo życzliwy i na sercu leży mu dobro innych ludzi, nawet zupełnie mu nieznanych.

Człowiek urodzony 25 stycznia potrafi także rozkazywać innym i jeśli ludzie sami do niego lgną, to zazwyczaj potrafi zrobić z tego swojego przyciągania dobry użytek. Oczywiście na to, by wykorzystywać ludzi do jakichś niecnych celów jest zbyt dobry i uczciwy, ale lubi rozkazywać innym, upewniając się w przekonaniu, że ma na nich duży wpływ, gdyż podnosi to jego ego.

Ma duże tendencje dominacyjne, choć czasem nie zdaje sobie sprawy z ich posiadania, dlatego posiadanie władzy nad kimś, choćby tylko w pewnym zakresie, jest dla niego bardzo komfortową sytuacją, głównie jeśli chodzi o jego samopoczucie.

Lubi również pokazywać swoją wyższość w dyskusjach, bo ma do tego wrodzony talent – potrafi bardzo skutecznie dowodzić swoich racji i wręcz zasypuje swoich konkurentów rzeczowymi argumentami, z którymi nie mogą sobie poradzić i muszą się uznać za pokonanych.

 

pozytywyZalety

Jak już było wspomniane, największą zaletą człowieka urodzonego w dniu 25 stycznia jest na pewno jego niesłabnący nigdy optymizm oraz pozytywne nastawienie do ludzi i do świata. Jest też bardzo przyjacielski, skory do pomocy i lojalny.

Nigdy nie zawodzi cudzego zaufania ani nie łamie danego słowa, gdyż chce uchodzić za człowieka wiarygodnego i honorowego, co zazwyczaj doskonale mu się udaje. Jest ogromnie towarzyski i interesujący dla otoczenia, ludzie uwielbiają spędzać z nim czas, a jemu to bardzo odpowiada, gdyż nie cierpi samotności.

Ma żywy i bystry umysł i potrafi robić z niego dobry użytek, więc zazwyczaj udaje mu się osiągnąć wszystkie swoje cele, oczywiście jeśli leżą one w ramach jego możliwości, jednak człowiek ten jest na tyle rozsądny, że mimo wrodzonego optymizmu nigdy nie przecenia swoich szans i dokonuje w pełni realnej oceny swoich możliwości.

Dzięki swej elokwencji nie tylko potrafi zabawiać innych opowiadanymi przez siebie barwnymi historyjkami, ale też z każdym potrafi znaleźć wspólny język i nie ma najmniejszych problemów z wyrażaniem swoich uczuć i emocji, gdyż zawsze potrafi znaleźć odpowiednie słowa na określenie tego, co w danym momencie czuje.

 

Wady

Największą wadę człowieka urodzonego 25 stycznia stanowi jego płytkość. Najważniejsze są dla niego nie ideały czy jakieś wyższe cele, ale jedynie to, by podobać się otoczeniu, tak więc wszystkie swoje dążenia i zachowania rozpatruje pod kątem, czy zapewnią mu powszechny podziw i powodzenie towarzyskie.

Jest sympatyczny i życzliwy, ale nie zawsze sam z siebie, lecz głównie po to, że zdaje sobie sprawę, iż właśnie tego ludzie od niego oczekują. Ponadto ma duże zapędy dominacyjne i jeśli nie pohamuje się ich w porę, może stać się naprawdę nieprzyjemny.

By zrobić karierę i osiągnąć wyższy status społeczny, często przyjaźni się z elitą i dba, by wyżej od niego postawieni ludzie mieli mu coś do zawdzięczenia, gdyż spodziewa się, że dzięki temu będzie mógł liczyć na ich poparcie.

Może się nawet posunąć do zawarcia związku małżeńskiego jedynie po to, by podnieść swą pozycję społeczną i nie widzi w tym niczego szczególnie niestosownego. Przez to wszystko nie korzysta ze swego nieprzeciętnego intelektu i zazwyczaj marnuje go, tracąc czas na powierzchowne zabiegi, które tak naprawdę nie mogą mu dać pełnego życiowego spełnienia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 stycznia

Człowiek urodzony 25 stycznia posiada nieprzeciętną inteligencję i zdolność wcielania w życie swoich planów. To w połączeniu z jego towarzyskością czy raczej zdolnością przewidzenia, z kim warto utrzymywać przyjazne stosunki, daje mu wielkie szanse na osiągnięcie poważnego życiowego sukcesu, ale tak naprawdę rzadko się tak dzieje.

Wynika to z tego, iż osoba ta najmocniej skupia się na swej pozycji towarzyskiej i zależy jej, by ludzie ją podziwiali, więc żyje niejako na pokaz, mało skupiając się na rozwijaniu swojej osobowości i liczy, że karierę zapewni jej przyjaźń z osobami wysoko postawionymi.

Przez to zazwyczaj marnuje wszystkie swoje dobre predyspozycje i zdolności i zupełnie nie korzysta z potencjału, jaki ma w sobie, uważając, że najzupełniej spełnia się w takim życiu, jakie wiedzie. Dopiero po latach widzi, że osiągnięcia, które człowiek ów uważał za najważniejsze dla siebie, są tak naprawdę nic nie warte i nie tylko nie dają mu szczęścia, ale nawet oczekiwanej satysfakcji.

Nie pomagają mu także takie jego cechy jak zarozumiałość i zmienność, gdyż powodują, że czasami ludzie, którzy mogliby mu znacznie pomóc, mają go dość i odbierają mu swoje poparcie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 styczeń

  • charakter : miły, pogodny, wesoły, towarzyski, uprzejmy, kulturalny, władczy, stanowczy
  • kolory : różowy, fioletowy, różowy; porcelanowy
  • kamień : hiacynt
  • zawody żeńskie : historyk, manikiurzystka, lekarka
  • roślina : jabłoń
  • zwierzę : daniel
  • zawody męskie : ekonomista, stolarz, choreograf

Imieniny 25 stycznia

  • Paweł
  • Albert
  • Miłosz

25 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik


Twoja ocena

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

4 życiowe priorytety, na których musisz się skupić niezależnie od znaku zodiaku, który przypadł Ci w udziale
Ludzie wolą dzielić się na grupy i etykietkować, zamiast szukać tego, co ich łączy.  Chcemy być inni niż wszyscy, unikatowi, jedyni w swoim rodzaju. Tacy właśnie jesteśmy. Nie ma dwóch identycznych ludzi na ziemi. Choć jesteśmy bardzo do siebie podobni, bo pula cech (zarówno fizyczn


Która z tych kobiet jest „skazana na sukces”? Odpowiedz spontanicznie i dowiedz się czegoś nowego o sobie
Ludzie często więcej wiedzą o innych niż o samych sobie.  Właśnie po to, by mogli poznać lepiej siebie, oswoić z emocjami, które dotąd chowali głęboko w swym wnętrzu, poznać swoje reakcje i zrozumieć tok myślenia, powstają testy psychologiczne. Wiedza o sobie i swym charakterze nie

Czy jestem dobrą osobą? – odpowiedź na swe rozterki znajdziesz dzięki innemu, ciekawszemu pytaniu…
Bycie dobrym człowiekiem w dużej mierze polega na robieniu dobrych rzeczy w ukryciu i zupełnie bezinteresownie.  Nie jest to jednak jedyne, po czym możemy poznać dobrodusznego człowieka. Znalezienie ich w naszym otoczeniu, nie nastręcza nam zwykle większych problemów, kłopot mamy z poszuk