26 stycznia

26-stycznia

Horoskop dla urodzonych 26 stycznia

26 stycznia – horoskop ogólny

Pomysłowość, a także wielkie ambicje to charakterystyczne cechy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 26 stycznia. Ma on bardzo wysokie aspiracje i denerwuje się, kiedy ktoś próbuje studzić jego zapał, mówiąc mu, że dane zamierzenie przekracza jego możliwości.

On sam wie, na co go stać i nawet jeśli czasem ma na swój temat nieco wybujałe mniemanie, to wynika to głównie  z tego, iż stale zamierza się rozwijać i nie zamierza osiadać na laurach. Nie da mu się jednak z pewnością odmówić wrodzonych zdolności do prowadzenia interesów i jest to pole, które daje mu nie tylko wielką satysfakcję, ale także powodzenie materialne.

Jest człowiekiem bardzo towarzyskim i uwielbia przebywać w szerszym gronie, a zwłaszcza wieść długie i interesujące rozmowy. Jest bardzo elokwentny i potrafi rzeczowo argumentować i dowodzić swoich racji, dlatego zazwyczaj udaje mu się przekonać początkowych oponentów do swojego zdania. Umiejętność ta bardzo go cieszy i często ją wykorzystuje, nie tylko na gruncie zawodowym, ale także towarzyskim – prowadzenie dyskusji i zwyciężanie w nich to zdecydowanie jego ulubiona rozrywka.

Jest człowiekiem kreatywnym, pomysłowym i bystrym. Niewiele rzeczy może mu umknąć, zwłaszcza jeśli chodzi o przywary i słabości innych ludzi, dlatego na próżno można go zwodzić i udawać kogoś, kim się nie jest, bo w lot przejrzy oszustwo i na pewno nie będzie chciał mieć więcej do czynienia z taką osobą. Bywa zmienny w swej postawie wobec innych ludzi, zwłaszcza wobec swych najbliższych.

Często chce działać na przekór innym i robi dokładnie na odwrót, niż oni oczekują. Czasami jest bardzo hojny i gotów obdarowywać wszystkich prezentami zupełnie bez okazji, innym zaś razem jest wielkim skąpcem i denerwuje się, kiedy widzi, że ktoś z jego najbliższych wykazuje się rozrzutnością.

Trudno przewidzieć jego nastroje, dlatego pożycie z nim nie jest najłatwiejsze i często może męczyć, tym bardziej, że człowiek urodzony 26 stycznia ma wiele swoich małych dziwactw, które trzeba bezwzględnie akceptować, na przykład powtarzać mu, że jest wspaniały i godny wszelkich zaszczytów, nawet gdy ma się na ten temat zupełnie odmienne zdanie.

 

pozytywyZalety

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 26 stycznia jest pewny siebie, zdecydowany i konsekwentny we wszystkim, co robi. Nie lubi rezygnować ze swoich wcześniejszych zamierzeń i robi to tylko w wyjątkowych przypadkach.

Wie, czego chce i nie czeka biernie, by przyniósł mu to los, lecz niezwłocznie zabiera się do pracy, nie oglądając się też na innych. Kiedy jest pewny swoich racji, nikt nie może przekonać go do zmiany zdania, a wręcz przeciwnie – on przekonuje innych bardzo często do zmiany poglądów, gdyż ma do tego duże zdolności i trudno się oprzeć jego logice.

Kiedy chce, potrafi być czarujący i zafascynować sobą towarzystwo, cieszy się więc dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Nigdy nie pokazuje po sobie, że nie darzy kogoś sympatią, gdyż wychodzi z założenia, że dobrze wychowany człowiek zawsze zachowuje się kulturalnie i uprzejmie.

Nawet jeśli ma zły nastrój, stara się ukryć to przed swym otoczeniem, bo nie widzi powodu, by psuć humor innym ludziom. To powoduje, że cieszy się opinią osoby pogodnej i pełnej entuzjazmu, który dodatkowo udziela się jego otoczeniu.

 

Wady

Wad człowiek urodzony 26 stycznia ma niestety całkiem sporo. Nie umie na przykład panować nad swoimi emocjami i często przyjazna dyskusja, w jakie chętnie się angażuje, przeradza się w ostrą kłótnię, gdyż nie umie przejść do porządku dziennego nad tym, że ktoś ma odmienne niż on zdanie i za nic nie chce go zmienić.

Lubi odkrywać słabości innych ludzi, do czego ma wrodzony talent i bezlitośnie je obnaża, dowartościowując się tym, chociaż nie na długo. Bywa zmienny w swych nastrojach i zupełnie nie wiadomo, od czego one zależą, zatem nie można ich przewidzieć i jest się zależnym od jego kaprysów.

Uwielbia robić na przekór innym i za wszelką cenę stara się wszystkim pokazać, że nikt nie może na niego wpływać, bo cechuje się on zupełną niezależnością. Zawsze musi pokazać, że jest człowiekiem nieszablonowym, choć częściej celowo udaje większego oryginała niż nim jest, by wywołać na swym otoczeniu odpowiednie wrażenie.

Jest także człowiekiem bardzo zarozumiałym – wydaje mu się, że nikt nie jest od niego mądrzejszy, lepszy w różnych dziedzinach i bardziej zaradny życiowo, lecz zazwyczaj opinia ta zupełnie nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 26 stycznia

Dla człowieka urodzonego 26 stycznia bardzo ważne są zaszczyty, których dla siebie pożąda, tak samo jak powszechnego uznania i podziwu otoczenia. Zazwyczaj udaje mu się to osiągnąć, gdyż ma w życiu sporo szczęścia, a także posiada nieprzeciętne zdolności, które potrafi dobrze spożytkować.

Potrafi ciężko pracować zarówno fizycznie, jak i umysłowo, a w tych drugich zajęciach wykazuje się dodatkowo wielką kreatywnością i niebanalnymi rozwiązaniami, co potwierdza jego słynną oryginalność, którą stara się udowadniać na każdym kroku.

Często jego celem jest dominowanie nad innymi, a jeśli odpowiednio pokieruje swoim życiem, może rzeczywiście stać się przywódcą, na przykład duchowym czy ideologicznym.

Ma duże zdolności pedagogiczne i umie przekazać swoją wiedzę, więc w tej dziedzinie również może liczyć na poważne sukcesy. Częściej jednak zawód człowieka urodzonego 26 stycznia jest mało konkretny i niebanalny jak on sam, ponieważ nuży go monotonne, prozaiczne życie i broni się przed takim losem na wszelkie możliwe sposoby, głównie podróżując i starając się jak najbardziej urozmaicać swoją egzystencję.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 styczeń

 • zawody żeńskie : ekolog, kasjerka, lekarka
 • zwierzę : zebra
 • roślina : hortensja
 • kolory : kremowy, niebieski, różowy; kobaltowy
 • zawody męskie : dietetyk, brukarz, szklarz
 • charakter : kreatywny, utalentowany, rozmowny, porywczy, zarozumiały, uparty, wesoły, obdarzony poczuciem humoru
 • kamień : amazonit

Imieniny 26 stycznia

 • Wanda
 • Paula
 • Tymoteusz
 • Leona
 • Tytus
 • Leon
 • Ksenofont

26 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

3.4/5 - (11)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
Miłość jedyną rzeczą, dzięki której ludzie żyją i przez którą umierają równie często. Uczucie to czyni nas prawdziwie ludzkimi. Sprawia, że porzucamy swoje przekonania, poglądy polityczne, czy religię. Dla najbliższej osoby jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. Właśnie tym je


4 sygnały, że znalazłeś bratnią duszę. Nie pozwól, by Ci umknęły!
„Powiedzieć, że ktoś czeka całe życie na bratnią duszę, jest paradoksem” – Criss Jami.  Amerykański poeta Criss Jami uważał, że bratnie dusze muszą wspólnie pracować na swą niezwykłą więź, którą doskonalą przez całe życie. Myśliciel twierdził, że w isto

Z którym mitologicznym stworzeniem łączą Cię gwiazdy i czemu?
Mity greckie były odpowiedzią na odwieczne ludzkie poszukiwania celu i sensu życia.  Istoty ze wszystkich mitologii świata powstały w podobnym celu. Miały reprezentować wszystkie nasze cechy, zarówno te dobre, jak i złe od dumy poprzez strach, nieodpowiedzialność, czy złośliwość. Wsz