27 stycznia

27-stycznia

Horoskop dla urodzonych 27 stycznia

27 stycznia – horoskop ogólny

Najważniejszą cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 stycznia jest jego wielka stateczność, która przejawia się między innymi w jego wrodzonej skłonności do typowo filozoficznych rozważań oraz w umiejętności pełnego skoncentrowania się na danym zagadnieniu.

Dzięki temu nie można go niczym rozproszyć i działa on bardzo skutecznie, nie marnując czasu na niepotrzebne, niekonstruktywne działania. Jest wielkim intelektualistą i wykazuje skłonność do analizowania wszystkich zachodzących wokół niego zjawisk aż do przesady, szukając przysłowiowej dziury tam, gdzie zupełnie jej nie ma.

Ceni sobie wszelkie nowości i modyfikacje, chętnie idzie z duchem czasu, wszystko, co przestarzałe chce zmieniać i sprawiać, by było jak najlepsze i dlań użyteczne. Często nawet wykazuje zainteresowanie rzeczami niebanalnymi, niezwykłymi i dziwacznymi. Właściwie wszystko, co nieszablonowe, pociąga go, choć nie stroni też od rzeczy znanych, bowiem w każdej dziedzinie i w każdym zagadnieniu potrafi znaleźć coś dla siebie interesującego, jak typowy filozof.

Jego skłonność do analizowania powoduje, że dobrze zna się na ludziach i może nie tracić czasu na kogoś, kto nie jest tego wart. To powoduje, że człowiek urodzony 27 stycznia zawsze okazuje każdemu zarówno swoją sympatię, jak i antypatię i nie widzi powodu, dla którego miałby udawać, że kogoś lubi skoro zupełnie tak nie jest. Być może nie jest to szczególnie dyplomatyczne podejście, ale pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu zarówno jemu, jak i ludziom, z którymi ma do czynienia, a także pozwala uniknąć niepotrzebnych rozczarowań wzajemną postawą obu stron.

Poza tym człowiek narodzony 27 stycznia jest dość łagodny i stara się nie absorbować sobą w negatywny sposób swojego otoczenia. Wykazuje się na co dzień dużą łagodnością i jeśli odwdzięcza mu się tym samym, można z nim żyć na przyjacielskiej stopie i liczyć na jego pomoc w rozmaitych sprawach, jednak jeśli ktoś będzie starał się narzucić mu swoją wolę w sposób, który on uzna za nie do przyjęcia, na pewno się zbuntuje, gdyż nie pozwala, by ktokolwiek mu rozkazywał albo wywierał na niego jakąś presję.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 27 stycznia posiada w sobie wielkie zdolności, których istnienie nie zawsze nawet sobie uświadamia i nie może przez to w pełni z nich korzystać ani rozwijać tkwiących gdzieś w nim i czekających na odkrycie talentów.

Ma spory potencjał także jeśli chodzi o siłę przebicia i odporność psychiczną, co bardzo pomaga mu w codziennym życiu, zwłaszcza oczywiście na gruncie zawodowym.

W stosunku do innych ludzi stara się być uprzejmy, lecz jednocześnie jest na tyle szczery, że nie udaje fałszywej sympatii i nie przypochlebia się komuś, do kogo nie czuje szacunku nawet jeśli mógłby na tym dużo zyskać.

Z każdym potrafi znaleźć wspólny język, głównie dzięki temu, że posiada zdolność przenikania ludzkich charakterów i w lot orientuje się, czy dany człowiek ma wobec niego szczere intencje, czy też chce go jedynie wykorzystać do jakichś swoich niecnych celów.

Chętnie również, gdy ktoś poprosi go o pomoc, udziela swojego wsparcia i jeśli tylko zostanie o to poproszony we właściwy – w jego mniemaniu sposób – można mieć pewność, ze nikomu nie odmówi.

 

Wady

Słabych stron człowiek urodzony w dniu 27 stycznia ma niestety dosyć dużo. Przede wszystkim nie zawsze potrafi wykorzystać to wszystko, czym hojnie obdarowała go natura. Należy to złożyć na karb jego nieudolności, lenistwa, a także duża w tym wina jego roztargnienia, które powoduje, że często zapomina, co miał zrobić.

Chętnie nadstawia ucha cudzym radom, ale rzadko z nich korzysta, bo zwyczajnie o nich  zapomina, przez co często popełnia błędy, bo po prostu nie wie, co miał zrobić i jaką powinien podjąć decyzję. Jest dość zarozumiały i wymaga, by ludzie odpowiednio się z nim obchodzili, jeśli zaś uzna, że ktoś go czymś uraził, na pewno osoba ta nie może już liczyć na jego życzliwość.

Ponadto jest to człowiek bardzo zmienny i chwiejny. Podlega rozmaitym impulsom i nadmiernie ulega swoim słabostkom czy chwilowym zachciankom, co przeważnie nie wychodzi mu na dobre, ale i tak nie zamierza wziąć się w garść, by bardziej nad sobą panować.

Mimo iż umie przenikać ludzkie charaktery, nie zawsze potrafi z tej umiejętności zrobić dobry użytek, zwłaszcza jeśli chodzi o sytuacje,w których musi bronić swojego interesu przed zakusami nieżyczliwych mu ludzi – w takich przypadkach zazwyczaj pada ofiarą swych bardziej sprytnych rywali.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 stycznia

Człowiek urodzony 27 stycznia ma w sobie wielkie predyspozycje, które w połączeniu ze zdolnością przenikania ludzkich charakterów i intencji mogłyby go zaprowadzić naprawdę wysoko. Jednak jednocześnie posiada stosunkowo dużą ilość wad, a wszystkie one mają akurat taki charakter, że utrudniają mu lub też całkowicie uniemożliwiają korzystanie z tkwiącego w nim potencjału, więc zazwyczaj człowiek ów w ogóle nie wykorzystuje swoich możliwości albo robi to jedynie w bardzo małej części.

Ponadto raczej nie ma w życiu wielkiego szczęścia i może być narażony na rozmaite niebezpieczeństwa tam, gdzie zupełnie się ich nie spodziewa i nie będzie mógł się przed nimi w żaden sposób obronić.

Jego chwiejność powoduje też, że często podpada pod nadmierny wpływ osób, które źle mu życzą i namawiają go do podejmowania złych decyzji. Jeśli jednak nauczy się, że nie powinien angażować się w konflikty, dotrzymywać danego słowa i słuchać rad tych, którzy chcą jego dobra, być może uda mu się zrównoważyć inne niedobre cechy i ostatecznie zapanować nad nimi, odnosząc życiowy sukces.

Jeśli chodzi o jego życie uczuciowe, to przede wszystkim musi zacząć słuchać tej drugiej osoby, a nie tylko dbać o zaspokojenie własnych potrzeb i ambicji.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 styczeń

 • roślina : piwonia
 • charakter : intelektualista, myśliciel, cierpliwy, wierny, stały, empatyczny, uprzejmy, czuły, łagodny
 • zwierzę : zebra
 • kolory : kremowy, pomarańczowy, ultramaryna; oliwkowy
 • zawody męskie : informatyk, ekspedytor, ratownik górski
 • zawody żeńskie : położna, historyk, archeolog
 • kamień : czerwony turmalin

Imieniny 27 stycznia

 • Aniela
 • Angelika
 • Przybysław
 • Jerzy
 • Teodoryk
 • Julian
 • Jan Chryzostom
 • Rozalia

27 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

4.3/5 - (3)

2 komentarze

 1. Wpisać
 2. Marysia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Każdy miesiąc roku „ma inne skrzydła”. Zobacz, który z ptaków reprezentuje Twój i poznaj wróżbę, która się za tym kryje
Nasz osobowość w dużej mierze zależy od tego, kiedy przyszliśmy na świat.  Nawet lekarze dawno doszli do wniosku, że matki, które zaszły w ciążę w zimie, a dziecko nosiły w brzuchu latem, rodzą szczęśliwsze dzieci. Jest to związane z witaminą D, której dawki przyjmujemy wraz z pr


Który z kształtów szczególnie wpadł Ci w oko. Wybierz i podejrzyj, co Cię czeka w przyszłości
Przyszłość jest bardzo zagadkowa, dlatego tak bardzo nas ciekawi.  Nawet ludzie, którzy mają dokładnie sprecyzowane cele zarówno te prywatne, jak i zawodowe, nie do końca wiedzą, gdzie rzuci ich los i co przyniesie życie. Jesteśmy zdani trochę na własne ambicje oraz umiejętności i tr

Wybierz różę i sprawdź, czy więcej w Tobie pewnego siebie rebelianta, czy też konserwatywnego miłośnika tradycji
Każdemu z nas wydaje się, że jest niezwykły i wyjątkowy. Niestety, nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo się co do tego mylimy. Być może nasz wygląd jest niepowtarzalny i nawet bliźniacy nie są identyczni. Z charakterem sprawa ma się jednak zupełnie inaczej. Nie bez powodu w końcu