29 stycznia

29-stycznia

Horoskop dla urodzonych 29 stycznia

29 stycznia – horoskop ogólny

Dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 stycznia bardzo ważne jest, by wpływać na swoje otoczenie, oczywiście w jak najbardziej pozytywny sposób i przekazywać wszystkim ludziom, z jakimi ma do czynienia, swe wysokie ideały.

Zazwyczaj udaje mu się zaspokajać te swoje ambicje, ponieważ jest odporny psychicznie, ma dużą siłę przebicia oraz nieprzeciętne zdolności wykonawcze, dzięki którym potrafi wcielać w życie niemal wszystkie swoje plany.

Umie torować sobie w życiu drogę do wyznaczonego celu, nie poddając się przeciwnościom losu i bez wahania pokonując lub obchodząc dokoła wszelkie przeszkody, jakie się przed nim pojawiają.

Ma wszechstronne zdolności, poglądy oraz szerokie zainteresowania. Nic nie umyka jego uwadze i we wszystkim potrafi znaleźć coś dla siebie frapującego, a nierzadko także dostrzega drugie dno rzeczy, które inni ludzie widzą wyłącznie z jednej strony. Jest człowiekiem łagodnym, spokojnym i stonowanym.

Zawsze potrafi pohamować swoje ambicje i stara się nie pokazywać po sobie złości czy rozgoryczenia. Ludzie cenią go przez to jako człowieka statecznego i opanowanego, który nie ma w sobie krzty niestabilności i można na nim polegać w każdej sytuacji. Kiedy jednak jego interesy albo dobro jego rodziny są zagrożone, człowiek urodzony 29 stycznia z pluszowego misia przeistacza się w prawdziwie dzikie zwierzę i gotów jest zrobić wszystko, by nie dopuścić wroga do swych dóbr i najbliższych.

W walce czy rywalizacji wykazuje się wielką bystrością i czujnością, dlatego praktycznie nie da się go niczym zaskoczyć i można z nim walczyć tylko uczciwie, żaden podstęp na pewno go nie pokona. Równie ofiarnie broni także swoich ideałów, które są dla niego bardzo ważne i  kieruje się nimi zazwyczaj przez całe swoje życie, bez względu na zmieniającą się sytuację i okoliczności.

Inna jego ważna cecha to mocno rozbudowana intuicja, dzięki której zwykle udaje mu się osiągnąć bardzo wysoki poziom rozwoju wewnętrznego, a gdy już to się stanie, mało jest rzeczy w przyrodzie i u ludzi, których nie umiałby dostrzec i zrozumieć.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 29 stycznia jest bardzo wytrwały i konsekwentny w swoim działaniu. Nigdy nie poddaje się przeciwnościom losu i praktycznie nie ma żadnej rzeczy, która mogłaby go zniechęcić do dążenia do raz obranego celu. Dzięki temu działa nie tylko skutecznie, ale też zazwyczaj znacznie szybciej, niż inni ludzie, nie mitrężąc swych sił ani nie marnując zdolności.

Ma wokół siebie wielu przyjaciół, którzy mają na niego dobry wpływ, ponieważ jest lubiany i ceniony w towarzystwie. On odpłaca się tym samym, dlatego na przyjaźni z nim można naprawdę wiele zyskać, nie tylko w wymiarze materialnym, ale także – a może przede wszystkim – duchowym.

Ponadto człowiek urodzony 29 stycznia jest bardzo szczery i prostolinijny. W swoich dążeniach nigdy nie ucieka się do podstępów, bo jest na to zbyt uczciwy i nie wybierze takiej drogi nigdy, nawet gdy miałoby to być dla niego największe ułatwienie i przynieść mu nieprzeciętne korzyści.

Jest także wierny i lojalny w życiu uczuciowym, czemu zawdzięcza swoje szczęście osobiste.

 

Wady

Dużą wadą człowieka urodzonego w dniu 29 stycznia jest fakt, iż nie zawsze działa on logicznie. Pragnienie zachowania niezależności, a także wielkie ambicje powodują, że nigdy nie chce poddawać się kierownictwu innych ludzi, nie przyjmując do wiadomości faktu, że w niektórych przypadkach jest to dla niego najlepsze możliwe rozwiązanie, a potem sam widzi, że upór nie wychodzi mu na dobre, ale nie zamierza się do tego otwarcie przyznawać.

Jednak tym, co jego otoczenie może mu najbardziej zarzucać, jest jego skłonność do narzucania innym swojego zdania.

Człowiek ów ma bowiem wysokie ideały, które gorliwie respektuje i to jest na pewno godne pochwały, lecz nie poprzestaje na tym, ale stara się zaszczepić je wszystkim ludziom, z jakimi ma do czynienia, a to z oczywistych względów nie wszystkim się podoba.

Nie zawsze przy tym potrafi wyczuć granicę dobrego smaku  nieraz bezpardonowo stara się narzucać komuś swą wolę, myśląc, że jego poglądy są jedynymi słusznymi, a każdy, kto myśli inaczej, jest w całkowitym błędzie i jak najszybciej powinien przejąć jego sposób myślenia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 stycznia

Największy problem człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 stycznia polega na tym, iż nie zawsze potrafi on określić kierunek, w którym ma działać.

Ma wielkie zdolności, jest zdolny do wytężonej pracy i umie skoncentrować się na tylko jednym celu, jednak wszystkie te wspaniałe zdolności często nie przynoszą mu owoców w postaci spektakularnego sukcesu jedynie dlatego, iż działa on w zupełnie nieodpowiednim kierunku, a co więcej – zupełnie tego nie widzi.

Inna jego wada polega na tym, że jest nadmiernie uległy w stosunku do płci przeciwnej i może nieraz stać się obiektem manipulacji kogoś, kto na znajomości z nim zechce ugrać coś dla siebie, on zaś będzie brał zainteresowanie tej osoby za dobrą monetę, mimo iż poza tym jest człowiekiem bystrym i niełatwo jest go oszukać.

Musi zatem bardzo mocno się pilnować jeśli chce odnieść ważny życiowy sukces, a także dużą wagę powinien przywiązywać do rad dawanych mu przez jego przyjaciół, oczywiście pod warunkiem, że jest w stu procentach pewien ich lojalności.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 styczeń

 • charakter : władczy, zaradny, pewny siebie, łagodny, spokojny, szlachetny, prostolinijny
 • zawody męskie : recepcjonista, szklarz, zbrojarz
 • kolory : biały, pomarańczowy, spiżowy; limonkowy
 • zawody żeńskie : kosmetolog, nauczycielka, kosmetyczka
 • roślina : dąb
 • kamień : kwarc różowy
 • zwierzę : mors

Imieniny 29 stycznia

 • Franciszek Salezy
 • Konstancja
 • Zdzisław
 • Ismena
 • Waleriusz

29 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

5/5 - (3)

5 komentarzy

 1. Alan
 2. Patryk.
 3. Marta
 4. Andrzej
 5. Dorota

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia


12 zachowań, które łamią innym serca. Każdy znak zodiaku robi to w inny, równie przykry sposób
Chociaż wszyscy pragniemy miłości, czasami to my łamiemy serca innych ludzi. Każdy z nas robi to na swój specyficzny sposób w zależności od sytuacji. Jednakże, jeśli chodzi o zachowania rozdzierające serce, Twój znak zodiaku może wskazać, jak to robisz. Gwiazdy znają nas wszystkich

W jaki sposób „usuwasz” ludzi ze swego życia? Zobacz, jakie tricki stosuje do tego każdy ze znaków zodiaku
Zerwanie więzi z kimś bliskim jest trudne nie tylko dla kochanków.  W razie potrzeby ludzie muszą zrywać kontakty z przyjaciółmi, znajomymi, a nawet członkami rodziny. W niektórych przypadkach przestaje nam być z daną osobą „po drodze”. W innych jakaś zażyłość lub niezg