29 stycznia

29-stycznia

Horoskop dla urodzonych 29 stycznia

29 stycznia – horoskop ogólny

Dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 stycznia bardzo ważne jest, by wpływać na swoje otoczenie, oczywiście w jak najbardziej pozytywny sposób i przekazywać wszystkim ludziom, z jakimi ma do czynienia, swe wysokie ideały.

Zazwyczaj udaje mu się zaspokajać te swoje ambicje, ponieważ jest odporny psychicznie, ma dużą siłę przebicia oraz nieprzeciętne zdolności wykonawcze, dzięki którym potrafi wcielać w życie niemal wszystkie swoje plany.

Umie torować sobie w życiu drogę do wyznaczonego celu, nie poddając się przeciwnościom losu i bez wahania pokonując lub obchodząc dokoła wszelkie przeszkody, jakie się przed nim pojawiają.

Ma wszechstronne zdolności, poglądy oraz szerokie zainteresowania. Nic nie umyka jego uwadze i we wszystkim potrafi znaleźć coś dla siebie frapującego, a nierzadko także dostrzega drugie dno rzeczy, które inni ludzie widzą wyłącznie z jednej strony. Jest człowiekiem łagodnym, spokojnym i stonowanym.

Zawsze potrafi pohamować swoje ambicje i stara się nie pokazywać po sobie złości czy rozgoryczenia. Ludzie cenią go przez to jako człowieka statecznego i opanowanego, który nie ma w sobie krzty niestabilności i można na nim polegać w każdej sytuacji. Kiedy jednak jego interesy albo dobro jego rodziny są zagrożone, człowiek urodzony 29 stycznia z pluszowego misia przeistacza się w prawdziwie dzikie zwierzę i gotów jest zrobić wszystko, by nie dopuścić wroga do swych dóbr i najbliższych.

W walce czy rywalizacji wykazuje się wielką bystrością i czujnością, dlatego praktycznie nie da się go niczym zaskoczyć i można z nim walczyć tylko uczciwie, żaden podstęp na pewno go nie pokona. Równie ofiarnie broni także swoich ideałów, które są dla niego bardzo ważne i  kieruje się nimi zazwyczaj przez całe swoje życie, bez względu na zmieniającą się sytuację i okoliczności.

Inna jego ważna cecha to mocno rozbudowana intuicja, dzięki której zwykle udaje mu się osiągnąć bardzo wysoki poziom rozwoju wewnętrznego, a gdy już to się stanie, mało jest rzeczy w przyrodzie i u ludzi, których nie umiałby dostrzec i zrozumieć.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 29 stycznia jest bardzo wytrwały i konsekwentny w swoim działaniu. Nigdy nie poddaje się przeciwnościom losu i praktycznie nie ma żadnej rzeczy, która mogłaby go zniechęcić do dążenia do raz obranego celu. Dzięki temu działa nie tylko skutecznie, ale też zazwyczaj znacznie szybciej, niż inni ludzie, nie mitrężąc swych sił ani nie marnując zdolności.

Ma wokół siebie wielu przyjaciół, którzy mają na niego dobry wpływ, ponieważ jest lubiany i ceniony w towarzystwie. On odpłaca się tym samym, dlatego na przyjaźni z nim można naprawdę wiele zyskać, nie tylko w wymiarze materialnym, ale także – a może przede wszystkim – duchowym.

Ponadto człowiek urodzony 29 stycznia jest bardzo szczery i prostolinijny. W swoich dążeniach nigdy nie ucieka się do podstępów, bo jest na to zbyt uczciwy i nie wybierze takiej drogi nigdy, nawet gdy miałoby to być dla niego największe ułatwienie i przynieść mu nieprzeciętne korzyści.

Jest także wierny i lojalny w życiu uczuciowym, czemu zawdzięcza swoje szczęście osobiste.

 

Wady

Dużą wadą człowieka urodzonego w dniu 29 stycznia jest fakt, iż nie zawsze działa on logicznie. Pragnienie zachowania niezależności, a także wielkie ambicje powodują, że nigdy nie chce poddawać się kierownictwu innych ludzi, nie przyjmując do wiadomości faktu, że w niektórych przypadkach jest to dla niego najlepsze możliwe rozwiązanie, a potem sam widzi, że upór nie wychodzi mu na dobre, ale nie zamierza się do tego otwarcie przyznawać.

Jednak tym, co jego otoczenie może mu najbardziej zarzucać, jest jego skłonność do narzucania innym swojego zdania.

Człowiek ów ma bowiem wysokie ideały, które gorliwie respektuje i to jest na pewno godne pochwały, lecz nie poprzestaje na tym, ale stara się zaszczepić je wszystkim ludziom, z jakimi ma do czynienia, a to z oczywistych względów nie wszystkim się podoba.

Nie zawsze przy tym potrafi wyczuć granicę dobrego smaku  nieraz bezpardonowo stara się narzucać komuś swą wolę, myśląc, że jego poglądy są jedynymi słusznymi, a każdy, kto myśli inaczej, jest w całkowitym błędzie i jak najszybciej powinien przejąć jego sposób myślenia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 stycznia

Największy problem człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 stycznia polega na tym, iż nie zawsze potrafi on określić kierunek, w którym ma działać.

Ma wielkie zdolności, jest zdolny do wytężonej pracy i umie skoncentrować się na tylko jednym celu, jednak wszystkie te wspaniałe zdolności często nie przynoszą mu owoców w postaci spektakularnego sukcesu jedynie dlatego, iż działa on w zupełnie nieodpowiednim kierunku, a co więcej – zupełnie tego nie widzi.

Inna jego wada polega na tym, że jest nadmiernie uległy w stosunku do płci przeciwnej i może nieraz stać się obiektem manipulacji kogoś, kto na znajomości z nim zechce ugrać coś dla siebie, on zaś będzie brał zainteresowanie tej osoby za dobrą monetę, mimo iż poza tym jest człowiekiem bystrym i niełatwo jest go oszukać.

Musi zatem bardzo mocno się pilnować jeśli chce odnieść ważny życiowy sukces, a także dużą wagę powinien przywiązywać do rad dawanych mu przez jego przyjaciół, oczywiście pod warunkiem, że jest w stu procentach pewien ich lojalności.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 styczeń

 • charakter : władczy, zaradny, pewny siebie, łagodny, spokojny, szlachetny, prostolinijny
 • zawody męskie : recepcjonista, szklarz, zbrojarz
 • kolory : biały, pomarańczowy, spiżowy; limonkowy
 • zawody żeńskie : kosmetolog, nauczycielka, kosmetyczka
 • roślina : dąb
 • kamień : kwarc różowy
 • zwierzę : mors

Imieniny 29 stycznia

 • Franciszek Salezy
 • Konstancja
 • Zdzisław
 • Ismena
 • Waleriusz

29 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik


One Response

 1. Alan 20 grudnia 2020

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Wybierz pióro i sprawdź, który z pięciu typów osobowości posiadasz. Ten test sprawdza się w 87 proc.
Przez lata powstały liczne klasyfikacje i podziały na różne typy osobowości.  Są ich setki, a wszystkie one biorą pod uwagę inne parametry i cechy osobowości. Psychologowie również postanowili podzielić jakoś ludzi i ich typy charakterów. W tym celu na podstawie teorii kształtów i k


Wybierz hologram i sprawdź co ukrywał przed Tobą wszechświat
Człowiek ma naturę odkrywcy.  Każdy z nas chciałby znać przyszłość (no przynajmniej większość). W tym celu sięgamy po horoskopy i przepowiednie. Rozwiązujemy psychologiczne testy. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i życiowej ścieżce, którą obraliśmy, bo wiedza to po

4 największych manipulatorów zodiaku. Lepiej nie wchodzić z nimi w głębsze relacje
Każdy z nas choć razem w życiu zetknął się z osobą, która w niejasny sposób wtłoczyła mu swój sposób myślenia i zdanie. Po tym właśnie można poznać manipulatora. Wykorzystuje on przeróżne techniki sprawiania, by ludzie jedni mu z ręki. Nie wiadomo nawet do końca skąd je wszyst