Horoskop dzienny

30 stycznia

30-stycznia

Horoskop dla urodzonych 30 stycznia

30 stycznia – horoskop ogólny

Najważniejsze cechy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 30 stycznia, to jego mocno rozbudowana intuicja oraz poczucie humoru.

Ma on ponadto bardzo szerokie zainteresowania, nie tylko w rozmaitych dziedzinach nauki, ale także jeśli chodzi o zgłębianie ludzkich charakterów i odkrywanie tajników ludzkiego umysłu. Interesuje się także przyrodą i lubi obserwować życie roślin oraz zwierząt, a nierzadko także wiąże z tym swoje życie zawodowe.

Kolejnym ważnym punktem jego działalności są akcje charytatywne, chociaż nie zawsze oficjalne. Człowiek ów bardzo lubi pomagać ludziom na rozmaite sposoby, a także szerzyć wiedzę  i trzeba przyznać, że ma duże zdolności pedagogiczne oraz w jasny sposób potrafi przekazywać posiadane przez siebie wiadomości innym ludziom, zwłaszcza młodzieży.

Jednak mi iż stara się nieść pomoc wszędzie tam, gdzie widzi, że jest ona potrzebna, o samego siebie nie zawsze potrafi należycie zadbać, głównie jeśli chodzi o jego życie uczuciowe. Wynika to głównie z tego, iż jest człowiekiem nazbyt uduchowionym i przez to zdolnym niemal wyłącznie do platonicznego uczucia, które jednak nie może mu dać szczęścia, dlatego nierzadko na własne życzenie komplikuje sobie swoje życie i sam się unieszczęśliwia.

Ponadto ludzie łatwo mogą go do siebie zrazić i niełatwo jest nawiązać z nim bliższe kontakty, tym bardziej, że przeważnie wykazuje on całkowitą bierność i oczekuje na pierwszy krok ze strony kogoś innego, sam zaś prawie nigdy nie przejmuje inicjatywy jeśli chodzi o miłość, przyjaźń czy nawet współpracę. Zresztą jego kontakty z ludźmi nigdy nie są proste i czasami wydaje się, iż człowiek urodzony 30 stycznia nie posiadł jeszcze do końca wiedzy, jak należy żyć w społeczeństwie, by zachowywać z ludźmi dobre stosunki.

Często zachowuje się w sposób nieokrzesany, przekraczając granice dobrego smaku i kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy, choć niektórzy posądzają go, że tylko udaje, że sobie tego nie uświadamia, by nie ponosić przykrych konsekwencji swoich zachowań.

Poza tym jest człowiekiem bardzo kreatywnym i niebanalnym. Często zachowuje się oryginalnie i ma głowę pełną zupełnie nieszablonowych pomysłów, górując tym nad ludźmi bardziej zachowawczymi i tradycjonalistami.

 

pozytywyZalety

Obok wszechstronnych zainteresowań, do zalet człowieka urodzonego w dniu 30 stycznia należy też zaliczyć jego inteligencję oraz bystrość. Posiada on również zdolność obserwowania ludzi i wyciągania z tych obserwacji ważnych wniosków na temat ich charakterów, dlatego bardzo szybko poznaje osoby, z którymi wcale nie ma dużo do czynienia, a ma nad nimi tym większą przewagę, że oni kompletnie nie zdają sobie z tego sprawy.

Jest wielce kreatywny i słynie z oryginalnych rozwiązań, dzięki którym przoduje na wielu polach, zostawiając swych rywali i przeciwników, ale też współpracowników, daleko w tyle. Ma też duże zdolności organizatorskie i często powierza się mu wykonywanie jakichś ważnych planów, bo wiadomo, że na pewno wywiąże się z tej misji lepiej niż ktokolwiek inny.

Potrafi także bardzo sprawnie wcielać w życie nowości i tak modyfikować stare rzeczy, by działały znacznie sprawniej, co również wpływa na jego przewagę nad innymi ludźmi, bo mało kto potrafi tak szybko przyzwyczajać się do innowacji i nie boi się iść naprzód  z duchem czasu.

 

Wady

Dużą wadą człowieka urodzonego w dniu 30 stycznia jest fakt, iż ma on skłonność do nieszablonowych zachowań, które nie zawsze jednają mu ludzką sympatię.

Przede wszystkim bardzo lubi eksponować ludzkie słabostki i przywary, które też bardzo chętnie u każdego wyszukuje, a ponieważ jest bardzo przenikliwy, nie sprawia mu to żadnych trudności.

Nie wystarcza mu jednak samo ujawnianie ich, lecz kpi z nich bezlitośnie i w niewybredny sposób. To jest główny powód, dla którego jego otoczenie nie zawsze pała do niego sympatią, a nierzadko również ludzie uważają go przez to za prostaka czy też człowieka nieumiejącego zachować się w towarzystwie.

Nie jest to jednak prawda, gdyż on przy całej swej inteligencji doskonale wie, co wypada, a co nie, jednak to, że nie powinien się tak zachowywać, wcale nie skłania go do zaprzestania tej lubianej rozrywki.

Ponadto często wykazuje się biernością wtedy, gdy należałoby działać, a także łatwo traci rozsądek. Często jego działanie nie nadąża za jego szalonymi pomysłami, wobec czego sam sobie zaprzecza i nie wywiązuje się ze swoich obietnic, które składa bardzo hojnie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 stycznia

Człowiek urodzony 30 stycznia ma szansę odnieść w życiu wielki sukces, jednak gdy się to stanie, można mieć niemal stuprocentową pewność, że zawdzięcza to wcale nie swoim zdolnościom i umiejętnościom, których przecież wcale mu nie brakuje, lecz pomocy przyjaciół, którzy nieraz zupełnie przypadkowo wynoszą go na szczyt, czasem również swoim kosztem.

Pomagają mu też jego zdolności wykonawcze, ponieważ z łatwością wciela w życie swoje plany, pod warunkiem jednak, że będzie miał dość samozaparcia i wytrwałości, by wytrwać w swoich postanowieniach.

Jego problemem jest okazywany od czasu do czasu brak zdecydowania, a także bierność. Zwłaszcza ta druga cecha bardzo mu szkodzi, ponieważ czekając nie wiadomo na co, często traci ważne życiowe okazje i szanse, zwykle w ogóle nie zdając sobie z tego sprawy albo zupełnie to bagatelizując, choć naprawdę powinien z całych sił walczyć z tą bardzo niedobrą dlań przypadłością, bo kiedyś może ona stać się przyczyną sytuacji, w której przez całe życie niczego nie uda mu się osiągnąć.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 styczeń

 • zawody męskie : aktor, historyk, scenarzysta
 • kamień : chryzopaz
 • kolory : oliwkowy, fioletowy, wrzosowy; rdzawy
 • roślina : rumianek
 • zwierzę : anakonda
 • charakter : mądry, inteligentny, kreatywny, czuły
 • zawody żeńskie : kasjerka, egzaminator, masażystka

Imieniny 30 stycznia

 • Adelajda
 • Teofil
 • Feliks
 • Sebastian
 • Gerard
 • Maciej
 • Martyna
 • Hiacynta
 • Gerarda
 • Marcin
 • Piotr

30 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik


2 komentarze

 1. ZBIGNIEW 25 lutego 2020
 2. ZBIGNIEW 25 lutego 2020

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba


Znudziło Ci się miejsce zamieszkania? Gwiazdy widzą Cię w jednym z tych 12 miast
Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem horoskopów, czy też nie, musisz przyznać, że jest coś kuszącego w przepowiadaniu przyszłości.  To, co przed nami jest tajemnicą, a ciekawość świata ludzi i życia to jedna z podstawowych cech człowieka, która wykształca się u niego w piDziwne i nietuzinkowe nawyki każdego znaku zodiaku. Kto by pomyślał, że zawdzięczamy to gwiazdom!
Dziwne i nietuzinkowe nawyki każdego znaku zodiaku. Kto by pomyślał, że zawdzięczamy to gwiazdom! Każdy znak zodiaku jest inny, co innego go charakteryzuje. Wiedza o cechach charakteru zgromadzona została w horoskopach. Zwykle są one jednak dosyć ogólne i niewiele mają do powiedzenia na t

Kolory, w które się “ubieramy” mogą wiele powiedzieć o naszej osobowości. Przyjrzyj się swej garderobie i zobacz, co o Tobie mówi
Psychologowie uważają, że kolor, który szczególnie chętnie “przywdziewamy” zdradza cechy naszego charakteru.  Według stylisty i autora książki Color Your Style Davida Zyla: “Nawet jeśli twoja szafa jest wypełniona ubraniami o różnych kolorach i odcieniach, zawsze jest