Horoskop na dziś

30 stycznia

30-stycznia

Horoskop dla urodzonych 30 stycznia

30 stycznia – horoskop ogólny

Najważniejsze cechy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 30 stycznia, to jego mocno rozbudowana intuicja oraz poczucie humoru.

Ma on ponadto bardzo szerokie zainteresowania, nie tylko w rozmaitych dziedzinach nauki, ale także jeśli chodzi o zgłębianie ludzkich charakterów i odkrywanie tajników ludzkiego umysłu. Interesuje się także przyrodą i lubi obserwować życie roślin oraz zwierząt, a nierzadko także wiąże z tym swoje życie zawodowe.

Kolejnym ważnym punktem jego działalności są akcje charytatywne, chociaż nie zawsze oficjalne. Człowiek ów bardzo lubi pomagać ludziom na rozmaite sposoby, a także szerzyć wiedzę  i trzeba przyznać, że ma duże zdolności pedagogiczne oraz w jasny sposób potrafi przekazywać posiadane przez siebie wiadomości innym ludziom, zwłaszcza młodzieży.

Jednak mi iż stara się nieść pomoc wszędzie tam, gdzie widzi, że jest ona potrzebna, o samego siebie nie zawsze potrafi należycie zadbać, głównie jeśli chodzi o jego życie uczuciowe. Wynika to głównie z tego, iż jest człowiekiem nazbyt uduchowionym i przez to zdolnym niemal wyłącznie do platonicznego uczucia, które jednak nie może mu dać szczęścia, dlatego nierzadko na własne życzenie komplikuje sobie swoje życie i sam się unieszczęśliwia.

Ponadto ludzie łatwo mogą go do siebie zrazić i niełatwo jest nawiązać z nim bliższe kontakty, tym bardziej, że przeważnie wykazuje on całkowitą bierność i oczekuje na pierwszy krok ze strony kogoś innego, sam zaś prawie nigdy nie przejmuje inicjatywy jeśli chodzi o miłość, przyjaźń czy nawet współpracę. Zresztą jego kontakty z ludźmi nigdy nie są proste i czasami wydaje się, iż człowiek urodzony 30 stycznia nie posiadł jeszcze do końca wiedzy, jak należy żyć w społeczeństwie, by zachowywać z ludźmi dobre stosunki.

Często zachowuje się w sposób nieokrzesany, przekraczając granice dobrego smaku i kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy, choć niektórzy posądzają go, że tylko udaje, że sobie tego nie uświadamia, by nie ponosić przykrych konsekwencji swoich zachowań.

Poza tym jest człowiekiem bardzo kreatywnym i niebanalnym. Często zachowuje się oryginalnie i ma głowę pełną zupełnie nieszablonowych pomysłów, górując tym nad ludźmi bardziej zachowawczymi i tradycjonalistami.

 

pozytywyZalety

Obok wszechstronnych zainteresowań, do zalet człowieka urodzonego w dniu 30 stycznia należy też zaliczyć jego inteligencję oraz bystrość. Posiada on również zdolność obserwowania ludzi i wyciągania z tych obserwacji ważnych wniosków na temat ich charakterów, dlatego bardzo szybko poznaje osoby, z którymi wcale nie ma dużo do czynienia, a ma nad nimi tym większą przewagę, że oni kompletnie nie zdają sobie z tego sprawy.

Jest wielce kreatywny i słynie z oryginalnych rozwiązań, dzięki którym przoduje na wielu polach, zostawiając swych rywali i przeciwników, ale też współpracowników, daleko w tyle. Ma też duże zdolności organizatorskie i często powierza się mu wykonywanie jakichś ważnych planów, bo wiadomo, że na pewno wywiąże się z tej misji lepiej niż ktokolwiek inny.

Potrafi także bardzo sprawnie wcielać w życie nowości i tak modyfikować stare rzeczy, by działały znacznie sprawniej, co również wpływa na jego przewagę nad innymi ludźmi, bo mało kto potrafi tak szybko przyzwyczajać się do innowacji i nie boi się iść naprzód  z duchem czasu.

 

Wady

Dużą wadą człowieka urodzonego w dniu 30 stycznia jest fakt, iż ma on skłonność do nieszablonowych zachowań, które nie zawsze jednają mu ludzką sympatię.

Przede wszystkim bardzo lubi eksponować ludzkie słabostki i przywary, które też bardzo chętnie u każdego wyszukuje, a ponieważ jest bardzo przenikliwy, nie sprawia mu to żadnych trudności.

Nie wystarcza mu jednak samo ujawnianie ich, lecz kpi z nich bezlitośnie i w niewybredny sposób. To jest główny powód, dla którego jego otoczenie nie zawsze pała do niego sympatią, a nierzadko również ludzie uważają go przez to za prostaka czy też człowieka nieumiejącego zachować się w towarzystwie.

Nie jest to jednak prawda, gdyż on przy całej swej inteligencji doskonale wie, co wypada, a co nie, jednak to, że nie powinien się tak zachowywać, wcale nie skłania go do zaprzestania tej lubianej rozrywki.

Ponadto często wykazuje się biernością wtedy, gdy należałoby działać, a także łatwo traci rozsądek. Często jego działanie nie nadąża za jego szalonymi pomysłami, wobec czego sam sobie zaprzecza i nie wywiązuje się ze swoich obietnic, które składa bardzo hojnie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 stycznia

Człowiek urodzony 30 stycznia ma szansę odnieść w życiu wielki sukces, jednak gdy się to stanie, można mieć niemal stuprocentową pewność, że zawdzięcza to wcale nie swoim zdolnościom i umiejętnościom, których przecież wcale mu nie brakuje, lecz pomocy przyjaciół, którzy nieraz zupełnie przypadkowo wynoszą go na szczyt, czasem również swoim kosztem.

Pomagają mu też jego zdolności wykonawcze, ponieważ z łatwością wciela w życie swoje plany, pod warunkiem jednak, że będzie miał dość samozaparcia i wytrwałości, by wytrwać w swoich postanowieniach.

Jego problemem jest okazywany od czasu do czasu brak zdecydowania, a także bierność. Zwłaszcza ta druga cecha bardzo mu szkodzi, ponieważ czekając nie wiadomo na co, często traci ważne życiowe okazje i szanse, zwykle w ogóle nie zdając sobie z tego sprawy albo zupełnie to bagatelizując, choć naprawdę powinien z całych sił walczyć z tą bardzo niedobrą dlań przypadłością, bo kiedyś może ona stać się przyczyną sytuacji, w której przez całe życie niczego nie uda mu się osiągnąć.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 styczeń

 • zawody męskie : aktor, historyk, scenarzysta
 • kamień : chryzopaz
 • kolory : oliwkowy, fioletowy, wrzosowy; rdzawy
 • roślina : rumianek
 • zwierzę : anakonda
 • charakter : mądry, inteligentny, kreatywny, czuły
 • zawody żeńskie : kasjerka, egzaminator, masażystka

Imieniny 30 stycznia

 • Adelajda
 • Teofil
 • Feliks
 • Sebastian
 • Gerard
 • Maciej
 • Martyna
 • Hiacynta
 • Gerarda
 • Marcin
 • Piotr

30 stycznia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik


2 komentarze

 1. ZBIGNIEW 25 lutego 2020
 2. ZBIGNIEW 25 lutego 2020

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Oto dwa najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Urodzeni pod tymi gwiazdami, mogą uznać się za szczęśliwców
Każdy znak zodiaku ma swoje pozytywne cechy. Barany są urodzonymi liderami, Koziorożcom można pozazdrościć zdecydowania i konsekwentnego dążenia do celu, Byki są praktyczne i wiarygodne, a Ryby bezinteresowne i zawsze chętne do pomocy. Gwiazdy każdego z nas obdarzyły pozytywnymi cechami.9 przekonań, które musisz porzucić, jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój
Ludzie intensywnie poszukują spokoju i ciszy. Każdy z nas szuka dla siebie idealnego miejsca w świecie. W kreatywnych głowach rodzą się tysiące pomysłów na życie, które są ulotne i nietrwałe. Ulegamy bodźcom i ideom, które zapalają nasze umysły i serca, pobudzają do działania. Ca

Jaki jest Twój znak zodiaku w horoskopie indiańskim? Zobacz, jaki duch nad Tobą czuwa i gdzie Cię kieruje
Natywni mieszkańcy obu Ameryk mieli bardzo ciekawą kulturę i wierzenia.  Wierzyli np. że każda osoba od momentu urodzin przynależy do pewnego zwierzęcia, które obdarza ją swoimi cechami i pewną charakterystyką. Wielki niedźwiedź daje niestrudzone siły i wiarę we własne możliwości,