Horoskop na dziś

1 września

1-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 1 września

1 września – horoskop ogólny

W naturze człowieka urodzonego w dniu 1 września nie leży buntowanie się przeciw czemuś ani przeciw komuś. Jest od dziecka nauczony wszystkich wokół się słuchać i mniej liczyć się ze swoim zdaniem niż z cudzym. Wynika to głównie z tego, iż jest bardzo skromny i ma niestety złe zdanie na temat swoich możliwości, toteż wydaje mu się, że to każdy inny ma zawsze rację, a nie on.

Ceni sobie wszystko, co piękne, jak najbardziej wzniosłe i pozbawione prymitywizmu. Lubi się uczyć i poświęca na to większość swego czasu, także dlatego, że nie jest szczególnie towarzyski, więc ma wiele wolnego czasu. Mimo jednak iż jest skromny, szybko udaje mu się zrobić karierę, nierzadko szybciej niż ludziom pewnym siebie i przebojowym, do jakich on z pewnością nie należy.

Na co dzień jest niestety dość uciążliwy w pożyciu, ponieważ ma wiele swych przyzwyczajeń, które u innych budzą zdziwienie, a nieraz również niedowierzanie, gdyż w wielu rzeczach ma skłonności do przesady. Nawet jednak jeśli ktoś uświadomi go co do tego, dając mu do zrozumienia, że powinien postarać się zmienić, nie można mieć na to nadziei.

Nie wiadomo, czy nie chce tego zrobić, czy też nie potrafi, ale faktem jest, że celebruje te swoje nawyki i w ogóle się ich nie wstydzi, mimo iż inni często pukają się znacząco w głowę gdy widzą, jak odprawia swoje ceremonie. Jego bliscy nie mają innego wyjścia, jak tylko to zaakceptować, ponieważ z wiekiem jest to u niego jeszcze bardziej nasilone. Dlatego jeśli komuś bardzo przeszkadza to już w młodym wieku, powinien zastanowić się, czy nie lepiej będzie odseparować się od owego człowieka, bo potem będzie już tylko gorzej.

Jest także wielkim hipochondrykiem i to nigdy nie jest u niego tylko lekkim zwichrowaniem, ale poważnym problemem, gdyż szczerze przejmuje się swoimi wydumanymi chorobami. To również jest ogromnie uciążliwe i również nie można z tym nic zrobić, na szczęście poza tymi dwoma słabościami człowiek ów nie powinien sprawiać większych problemów w pożyciu.

Trzeba jednak dodać, że jego bogata wyobraźnia powoduje, że czasem, jeśli wmówi sobie jakąś chorobę, rzeczywiście może na nią zapaść, a  wtedy już nikt, nawet najbardziej do niego przywiązane osoby, nie są w stanie na dłuższą metę wytrzymać jego opowieści o doznawanych dolegliwościach i wszyscy starają się spędzać jak najmniej czasu w jego towarzystwie.

 

pozytywyZalety

Człowiekowi urodzonemu 1 września nie można odmówić dużej pracowitości, bowiem kiedy ma on coś ważnego do zrobienia, poświęca się tylko temu zajęciu, nie zważając na inne, nieraz ważniejsze sprawy, dopóki nie doprowadzi danego zadania do szczęśliwego końca.

Nie lubi niczego odkładać na potem, więc ze wszystkich swych obowiązków jest w stanie wywiązywać się na czas, a nawet często robi to szybciej niż przewidywał, zaoszczędzając wolną chwilę, którą zwykle poświęca nie na swoje przyjemności, ale na pomaganie innym. Czynnie uczestniczy w życiu swego otoczenia i bardzo chce czuć się jego częścią, toteż stara się utrzymywać z ludźmi jak najbardziej przyjazne stosunki.

Umie dostosowywać się do otoczenia, w jakim przebywa i nie ma skłonności do wyróżniania się czy pozostawania z boku. Przeciwnie, jest ogromnie towarzyski, a także uczuciowy i chce być jak najbliżej ludzi, dlatego zwykle ma mnóstwo znajomych i trudno znaleźć człowieka, który żywiłby do niego antypatię.

Jest bowiem do wszystkich życzliwie nastawionych i nigdy nie pokazuje po sobie złego nastroju, nie chcąc psuć go innym, zaś jeśli ktoś ma jakiś problem, na wszelkie sposoby stara się go pocieszyć i rozweselić.

 

Wady

Czasami człowiek urodzony 1 września okazuje dziwną apatię, która nie ma żadnego uzasadnienia w rzeczywistości, więc być może należy się doszukiwać jej w jego wnętrzu.

Nie wiadomo zatem, co jest jej przyczyną, ale nie zmienia to faktu, że bardzo mocno oddziałuje na jego życie, nie ma bowiem podczas takich stanów na nic ochoty. Nie wywiązuje się ze swoich obowiązków albo robi to tylko powierzchownie, częściej popełniając błędy niż robiąc coś dobrze, więc w ostatecznym rozrachunku na korzyść wyszłaby mu bardziej bezczynność niż taka chaotyczna i bezmyślna działalność.

Jest też człowiekiem ceniącym sobie rozrywkę i przyjemności, a także dostatnie życie. Często żyje ponad stan, wydając więcej pieniędzy niż może zarobić oraz oddaje się przyjemnościom i zabawie wtedy, gdy powinien zająć się pracą czy innymi swoimi obowiązkami.

Bardzo często nie umie wyczuć granicy, której nie wolno mu przekraczać i może to powodować nie tylko problemy finansowe, ale także rodzinne oraz zdrowotne, ponieważ może przejawiać tendencje do wpadania w nałogi.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 1 września

Zazwyczaj człowiek, który przyszedł na świat 1 września, boryka się z wieloma problemami, które mogą mu znacząco utrudnić bądź też zupełnie uniemożliwić zrobienie kariery, mimo iż posiada wiele umiejętności i ma do tego wrodzone predyspozycje.

Jest przede wszystkim uzdolniony  w wielu kierunkach naukowych, a najczęściej największe zdolności przejawia w dziedzinie chemii i medycyny, więc jeśli zdecyduje się związać z nimi swe życie zawodowe, może liczyć nie tylko na sukcesy, ale też na dobre zarobki, a to jest dla niego bardzo ważne.

Czasami może też przejawiać zdolności literackie, a nawet jeśli nie, to na pewno ma łatwość wyrażania swych myśli na piśmie i może na różne sposoby wykorzystać to w pracy. Zwykle szybko wspina się po szczeblach kariery, ale mimo to może to szybko zaprzepaścić, ponieważ często nie umie sprawnie kierować swoim życiem.

Wiele problemów nastręcza mu też życie uczuciowe, ponieważ jego małżeństwo najczęściej nie jest udane, a złe samopoczucie, jakie to powoduje, ma też negatywny wpływ na jego motywację do pracy – może powodować apatię i niechęć do wszelkiego działania.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 1 wrzesień

 • zwierzę : płetwal błękitny
 • zawody męskie : urzędnik, murarz, taksówkarz
 • charakter : skromny, pokorny, kreatywny, zdolny
 • kamień : beryl
 • zawody żeńskie : chemik, logopeda, opiekunka dziecięca
 • kolory : żółty, brązowy, limonkowy; mysi
 • roślina : przytulia

Imieniny 1 września

 • Michał
 • Anna
 • Feliks
 • Beatrycze
 • Donat
 • Bronisław
 • Bronisława
 • August

1 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


4 komentarze

 1. M-l 21 listopada 2015
 2. Magda S. 15 stycznia 2017
 3. eile 7 lipca 2017
 4. Damian 18 lipca 2020

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

W którą teorię spiskową uwierzyłbyś najszybciej? Sprawdź, która z tajemniczych legend pasuje do Ciebie najlepiej
Jeśli wierzysz, że gwiazdy i dzień, w którym przyszedłeś na świat, wpływają na sposób, w jaki Twoja osobowość się ukształtowała, istnieje duża szansa, że ​​jesteś też obdarzony bogatą wyobraźnią.  Pomysłowość i kreatywność oraz umiejętność głębokiego wierzenia wNa pozór niczym się od siebie nie różnią. Dzielą je detale, które decydują o różnym przesłaniu tych kart. Wybierz jedną i sam się przekonaj
Na każdym etapie rozwoju człowieka, co innego powinno być dla niego ważne.  Rozwijamy się na różnych polach. W jednym momencie ważniejsza jest dla nas nasza duchowość, w innym zdrowie fizyczne, w kolejnym relacje międzyludzkie, czy rodzinne, a w jeszcze innym kariera zawodowa. Nie możem

Jak bardzo morderczy jest Twój znak? Sprawdź ilu seryjnych morderców wypuścił na świat
Każdy z nas ma swoje zalety i wady. Za wiele z nich odpowiedzialny jest zodiak. To on sowicie obdarza nas różnymi przymiotami. Nie każdymi możemy się pochwalić. Wszyscy mamy w końcu mroczną stronę. Nie znaczy to jednak, że zła natura pociągnie nas ku najgorszemu, prawda? Czy przypadkiem