11 września

11-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 11 września

11 września – horoskop ogólny

Charakterystyczną cechą człowieka urodzonego 11 września jest fakt, iż jest on bardzo mocno zainteresowany sprawami innych ludzi. Nierzadko poświęca im więcej uwagi niż własnemu życiu, zwłaszcza gdy wydarza się u nich coś ciekawego, uwielbia bowiem ploteczki, im pikantniejsze, tym lepiej.

Nie trzeba chyba dodawać, że największe jego emocje budzi cudze życie uczuciowe i bardzo chętnie bawi się w swata, ale nie mniej lubi być pośrednikiem w przypadku rozpadu związku. Czasem uchodzi za niedyskretnego i ludzie zarzucają mu, że żyje cudzym życiem zamiast zająć się własnym, zwłaszcza że jego sfera osobista często przez to zwyczajnie nie istnieje.

Nie da się jednak ukryć, że ma duże zdolności pośredniczenia i czasami znajomi nie mogą się obejść bez jego działalności, więc mimo iż za plecami mogą go obmawiać, to i tak pewnie nie zrezygnują ze znajomości z nim. Poza tym jednak człowiek ów lubi też pomagać innym i potrafi bardzo ofiarnie pracować na ich rzecz, a nawet się poświęcać jeśli zajdzie taka potrzeba.

Lubi czuć się potrzebny i z tego powodu chętnie przejmuje za innych odpowiedzialność i opiekuje się nimi. Daje mu to wtedy poczucie, że żyje nie tylko dla siebie, ale robi coś ważnego i jest komuś potrzebny. Właściwie można uznać, że takie poczucie jest mu potrzebne do zachowania prawidłowej równowagi i nie mógłby się bez tego obejść, dlatego lepiej dać mu się wyżyć w ten sposób i pozwolić mu się sobą zaopiekować.

Zresztą wcale nie jest to nieprzyjemne czy kłopotliwe, wręcz przeciwnie, bo człowiek ten dla innych może zrobić dosłownie wszystko, o co zostanie poproszony. Nic nie jest dla niego zbyt trudne ani czasochłonne, zwłaszcza jeśli jest samotny, bo wtedy może poświęcić innym całego siebie i jeszcze będzie uważał, że to najlepsze, co mógł w swojej sytuacji zrobić ze swym życiem.

Jeśli chodzi o jego dyskrecję, to również nie można jej nic zarzucić, bo mimo iż człowiek ów lubi drążyć, to wcale nie dlatego, by potem rozpowiadać cudze tajemnice. Fakt, że zostaje o to posądzany, jest wynikiem krótkowzroczności innych, ponieważ uważają oni, że skoro tak interesują go cudze sprawy, to musi mieć w tym jakiś niecny cel. Nie jest to jednak prawda i takie oskarżenia są dla niego bardzo krzywdzące, gdyż trudno znaleźć lepszego strażnika dla swojej tajemnicy. Swoich również bardzo bacznie pilnuje i jeśli będzie chciał pozostawić coś dla siebie, na próżno można starać się odkryć jego sekret, bo na pewno nikomu się to nie uda.

 

pozytywyZalety

Największą zaletę człowieka, który przyszedł na świat 11 września, na pewno stanowi jego wyrozumiałość. Cecha ta powoduje, że mimo iż ludzie często nie są dla niego mili czy wręcz wprost go oskarżają o niecne zamysły, on dalej chce się nimi opiekować i do nikogo zbyt długo nie żywi  pretensji.

Jest tolerancyjny i taktowny, jeśli chce się czegoś dowiedzieć, potrafi długo czekać na to, aż ktoś będzie gotów udzielić mu odpowiedzi. Chętnie pomaga innym jeśli tylko widzi, że może się na coś przydać i cieszy się, że może to zrobić. Oczywiście jego działania są w pełni bezinteresowne, nie ma bowiem mowy, by oczekiwał czegoś w zamian, nie zależy mu nawet na wdzięczności.

Sam zaś jest ogromnie wdzięczny gdy ktoś wyrządza mu jakąś przysługę czy pomaga w jakiejś kwestii, widać zatem, że mimo iż wobec siebie ma wielkie wymagania, wobec innych jest ogromnie pobłażliwy i tolerancyjny.

Bardzo lubi słuchać innych i zawsze potrafi im mądrze doradzić. Można się do niego zwrócić z dosłownie każdym problemem, bo nie tylko chętnie wysłucha i doradzi, ale też na pewno nikogo nie potępi, a przeciwnie – zawsze gotów jest doszukiwać się usprawiedliwienia dla złych ludzkich postępków i szukać okoliczności łagodzących.

 

Wady

Mimo iż człowiekowi urodzonemu w dniu 11 września bardzo zależy na innych ludziach, nie wiedzieć czemu nie zawsze potrafi być dla nich miły. Czasem bywa szorstki w obejściu bez żadnego wyraźnego powodu i lepiej wówczas nie doprowadzać go do złości, bo szybko może wybuchnąć.

Jest naturalny w obejściu, a czasem nawet zbyt naturalny, co może przerodzić się w zwykłe prostactwo, nie tylko w stosunku do innych, ale w ogóle. Toteż znajomi często wstydzą się go u siebie gościć, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo, jak się zachowa, gdyż jest trochę nieokrzesany.

Lubi wygłaszać niewybredne uwagi na temat innych i potrafi w tym być bardzo kąśliwy, nie bacząc na to, do kogo mówi i czy osoba ta życzy sobie wysłuchiwać jego uwagi. Jeśli jest w złym nastroju, nie zważa na żadne względy i mimo iż nie brakuje mu dobrego wychowania, wydaje się, że nic to dla niego nie znaczy i chce się przede wszystkim wyładować.

Ma również wielką skłonność do krytykowana innych i mimo iż nigdy nie mówi nieprawdy, to nie dba o sposób, w jaki to robi, więc często ludzie czują się tym zranieni. Nie domyśla się tego jednak, gdyż jest dość gruboskórny i jeśli nie powie mu się czegoś wprost, sam raczej do tego nie dojdzie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 września

Wszystko, co człowiek urodzony 11 września robi, robi zręcznie, pomysłowo i szybko. Zwykle wcześniej obmyśla szczegółowe plany swych posunięć, które są tak dobre, że wprost grzechem byłoby niewcielenie ich w życie, toteż jeśli sam z jakiegoś powodu nie może tego uczynić, chętnie zleca to innym.

Może zostać doskonałym uczonym, ponieważ jest bystry, pracowity i zdolny do ogromnych wysiłków, niemal ponad swoje siły. Potrafi także poświęcić się dla dobra sprawy i jeśli pochłonie go jakaś idea, może przedłożyć ją ponad całe swoje życie i zupełnie zrezygnować z posiadania rodziny. Na pewno odda mu to wielkie zasługi na gruncie zawodowym, ale nie ma pewności, że da mu szczęście w ogóle.

Często również przejawia niepośledni talent do muzyki i jeśli zdecyduje się go rozwijać, w tej dziedzinie również może liczyć na wielkie sukcesy.

Jego intelekt jest bardzo bystry i przenikliwy, poza tym jest uparty w swych dociekaniach i posiada wrodzoną smykałkę do odkrywania czegoś, co dla innych osób pozostaje całkowicie niewidoczne. Toteż może zrobić karierę w nietypowych dziedzinach, w których przydadzą się właśnie takie predyspozycje, a nawet zadziwić swoje otoczenie, a potem – cały świat.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 wrzesień

 • kamień : turmalin
 • kolory : kremowy, srebrny, pomarańczowy; różowy
 • roślina : paprotka
 • charakter : aktywny, dyskretny, bystry, uczuciowy, uzdolniony muzycznie
 • zawody męskie : doradca podatkowy, zegarmistrz, sufler
 • zawody żeńskie : higienistka, stewardesa, sprzedawczyni
 • zwierzę : baribal

Imieniny 11 września

 • Teodora
 • Piotr
 • Hiacynt
 • Feliks
 • Jacek
 • Bonawentura
 • Jan
 • Wincenty

11 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

Oceń horoskop

6 komentarzy

 1. Norbi
 2. Norbi
 3. pawel
 4. Inka
 5. LuQ

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


6 znaków, że właśnie odnalazłeś drugą połówkę swej duszy
Bliźniacze dusze lub płomienie to termin używany do opisania dwóch osób o tym samym sposobie postrzegania świata, energii i mocy, które wzajemnie się przyciągają do momentu ostatecznego spotkania.  Tak naprawdę bliźniacze dusze stanowią dwie połówki tego samego ducha, które są prze


Jeden z tych mężczyzn to permanentny kłamca. Ujawnij go i dowiedz się czegoś nowego o swoim życiu
Mowa ciała dostarcza nam grubo ponad połowę informacji o świecie. Gesty, mimika, czy mikroekspresje – wszystko to mówi, a niekiedy krzyczy do nas nawet wtedy, gdy usta milczą. To język uniwersalny, dzięki któremu dogadają się ze sobą obcokrajowcy. Niestety bardzo często zdradza em

O co w życiu najbardziej dbasz i do czego przykładasz najwięcej uwagi? Sprawdzisz z tym prostym testem
Testy czasami podpowiadają nam lub dają potwierdzenie tego, czego potrzeba nam w życiu, lub czego od niego oczekujemy. Są wielką pomocą dla psychologów, którzy badają nasze nastawienie do życia, temperament, osobowość, czy wrażliwość. Choć bowiem łatwo jest nam oceniać innych z